[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 11 sierpnia

Sparta Ostrów 2-1 Błysk Aleksandrów
Motor Bujniczki 0-3 Polonia Gorzędów
Astoria Szczerców (oldboje) 3-2 Orzeł Wola Wiązowna
LKS Radzice 7-1 LKS Mroczków
Relax Czerniewice 1-1 Zjednoczeni Budziszewice
pd.
nieznany wynik karnych
Victoria Żytno 1-2 Victoria Strzałków
LZS Łuszczanowice 3-2 GUKS Gorzkowice
LKS Wola Krzysztoporska (oldboje) 3-0 Koło ZZM Piotrków Trybunalski
(wo)
Perła Opoczno 2-3 KS Opoczno-Gorzałków
Włókniarz Moszczenica (juniorzy) 1-10 Unia Czarnocin
LKS Żelechlinek 0-4 LKS Lubochnia
Szczerbiec Wolbórz (juniorzy) 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów (oldboje) 3-6 Start Lgota Wielka
Piotrcovia Piotrków Trybunalski (juniorzy) 2-3 Tęcza Janków

II runda - 28 sierpnia
Do gry przystąpili V-ligowcy: LKS Wola Krzysztoporska, Sęp Czarnocin, Włókniarz Zelów oraz zespoły z niższych klas rozgrywkowych: Alma Grocholice, Astoria Szczerców, Gerlach Drzewica, KS Poświętne, Leśnik Sitowa, LKS Będków, LZS Sławno, Polonia Rokiciany, Ruch Chrzanowice, Świt Kamieńsk, VIS Gidle, Warta Pławno, Zjednoczeni Bełchatów.

Sparta Ostrów 2-7 LKS Sławno
Polonia Gorzędów 4-2 Ruch Chrzanowice
Astoria Szczerców (oldboje) 2-3 Alma Grocholice (Bełchatów)
LKS Radzice 4-2 Leśnik Sitowa
Relax Czerniewice 3-1 Tęcza Janków
Victoria Strzałków 1-6 VIS Gidle
LZS Łuszczanowice 1-3 Zjednoczeni Bełchatów
LKS Wola Krzysztoporska (oldboje) 4-8 Sęp Czarnocin
KS Opoczno-Gorzałków 1-3 Gerlach Drzewica
Unia Czarnocin 3-2 Polonia Rokiciny
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 LKS Będków
Start Lgota Wielka 1-2 Warta Pławno
Świt Kamieńsk 5-1 LKS Wola Krzysztoporska
Astoria Szczerców 2-3 Włókniarz Zelów
LKS Lubochnia 1-0 KS Poświętne

III runda - 18 września
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Ceramika II/WOY Bukowiec Opoczyński, Ceramika Paradyż, GKS II Bełchatów, RKS II Radomsko, Stasiak Gomunice, V-ligowcy: Concordia Piotrków Trybunalski, Czarni Rozprza, Lechia Tomaszów Mazowiecki, LKS Mierzyn, Omega Kleszczów, Pilica Przedbórz, Skalnik Sulejów, Stal Niewiadów, Start Niechcice, Szczerbiec Wolbórz, Włókniarz Moszczenica oraz zespół z niższej klasy rozgrywkowej: LKS Mniszków.

LKS Sławno 3-4 Skalnik Sulejów
Polonia Gorzędów 1-6 Czarni Rozprza
Alma Grocholice (Bełchatów) 2-1 LKS Mierzyn
LKS Radzice 0-6 Ceramika Paradyż
Relax Czerniewice 1-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki
VIS Gidle 0-11 LKS Gomunice
Zjednoczeni Bełchatów 1-3 RKS II Radomsko
Sęp Czarnocin 3-5 Stal Niewiadów
Gerlach Drzewica 0-1 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Unia Czarnocin 1-8 Włókniarz Moszczenica
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Warta Pławno 4-2 Pilica Przedbórz
Świt Kamieńsk 4-2 Start Niechcice
Włókniarz Zelów 1-2 Omega Kleszczów
LKS Lubochnia 2-1 Szczerbiec Wolbórz
KS Mniszków 0-1 GKS II Bełchatów

IV runda - 16 października

Skalnik Sulejów 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski
Stal Niewiadów 2-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Czarni Rozprza 0-5 RKS II Radomsko
LKS Lubochnia 0-12 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński
Warta Pławno 0-3 Ceramika Paradyż
Świt Kamieńsk 1-3 Omega Kleszczów
Alma Grocholice (Bełchatów) 2-1 LKS Gomunice
Włókniarz Moszczenica 2-2 GKS II Bełchatów
awans Włókniarza po rzutach karnych

V runda - 30 października

Skalnik Sulejów 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Omega Kleszczów 3-2 RKS II Radomsko
Ceramika Paradyż 3-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
(wo)
Włókniarz Moszczenica 0-4 Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński

Finał - 13 listopada
Omega Kleszczów i Ceramika Paradyż zakwalifikowały się do rozgrywek wojewódzkich.

Omega Kleszczów 3-1 Skalnik Sulejów
Ceramika II/Woy Bukowiec Opoczyński 0-1 Ceramika Paradyż

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas