[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 10 września

KLUKS Krzywin 1-3 Łabędź Widuchowa 10 września, 16:30
Orzeł Żelechowo 3-6 Odra Chojna 10 września, 16:30
Grom Płonno 0-6 Kłos Pełczyce 10 września, 16:30
Znicz Sulibórz 3-5 Ina Ińsko 10 września, 16:30
Zorza Tychowo 7-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 10 września, 16:30
Zenit Koszewo 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 10 września, 16:30
Derby Ulikowo 3-5 Jedność Przewłoki 10 września, 16:30
Dęby Rogowo 1-8 Jeziorak Załom (Szczecin) 10 września, 16:30
Remor II Recz 1-7 Remor Recz 10 września, 16:30
Orły Kliniska 3-6 Odrzanka Radziszewo 17 września, 16:30
w Komarowie
Strzelcy Pucice 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 10 września, 16:30
(wo)
Komarex Komarowo 4-7 Promień Mosty 10 września, 16:30
pd.
Olimpia Nowogard 1-1 Radovia Radowo Małe 10 września, 16:30
pd. k. 2-4
Pomorzanin Przybiernów 1-2 Orzeł Łożnica 10 września, 16:30
Zieloni Wyszobór 2-4 Wicher Brojce 10 września, 16:30
Fala Międzyzdroje 1-2 Flota II Świnoujście 10 września, 16:30
Bałtyk Gostyń 2-6 Korona Stuchowo 10 września, 16:30
Iskra Golczewo 3-5 Sarmata Dobra 10 września, 16:30
Bizon Cerkwica 1-3 Rega II Trzebiatów 10 września, 16:30
Sowianka Sowno 1-8 Pomorzanin Nowogard 10 września, 16:30
Bałtyk Międzywodzie 1-2 Jantar Dziwnów 10 września, 16:30
pd.
Błękitni Trzygłów 0-6 Polonia Płoty 10 września, 16:30
Gardominka Mechowo 1-2 Mewa Resko 10 września, 16:30
Orzeł Prusinowo 0-5 Sparta Gryfice 10 września, 16:30
Dąb Dębice 0-4 Masovia Maszewo 10 września, 16:30
Orkan Dalewo 7-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 10 września, 16:30
Orzeł Pęzino 3-1 Zorza Dobrzany 10 września, 16:30
Pomorzanin Krąpiel 2-0 Orkan Suchań 10 września, 16:30
Bryza Reńsko 3-4 Stal Lipiany 10 września, 16:30
Gwiazda Żalęcino 3-0 Sęp Brzesko 10 września, 16:30
(wo)
Vitkowia Witkowo 0-3 Fagus Kołbacz 10 września, 16:30
lub 0-3 (wo)
Piast Kolin 0-6 Unia Dolice 10 września, 16:30
LZS Kołbaskowo 2-8 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 10 września, 16:30
Orzeł Grzędzice 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 10 września, 16:30
Czarni Lubanowo 1-6 Orzeł Trzcińsko Zdrój 10 września, 16:30
Tywa Swobnica 1-6 Sparta Godków 10 września, 16:30
Rybak Trzebież 2-0 Chemik II Police 10 września, 16:30
Piast Piaseczno 0-3 Mieszko Mieszkowice 10 września, 16:30
lub 0-3 (wo)
Morzycko Moryń 1-0 Czcibor Cedynia 10 września, 16:30
Orzeł Bierzwnik 2-1 Klon Krzęcin 10 września, 16:30
Korona Raduń 2-5 Sokół Granowo 10 września, 16:30
Iskra Pomień 0-3 Woda/Piast II Rzecko 10 września, 16:30
(wo)
odwołany
Piast Karsko 6-5 Koral Mostkowo 10 września, 16:30
Światowid Łobez 1-2 Sparta Węgorzyno 10 września, 16:30
Pogoń II Szczecin 5-4 GKS Mierzyn 10 września, 16:30
pd.
Myśla Dargomyśl 6-1 Santos Sarbinowo 10 września, 16:30
Sokół Różańsko 0-6 Osadnik Myślibórz 10 września, 16:30
Dąbrovia II Chlebowo 3-4 Unia Stargard Szczeciński 10 września, 16:30
Kasta Majowe (Szczecin) 1-4 Arkonia Szczecin 10 września, 16:30
KS Wołczkowo-Bezrzecze 4-3 Unia Swochowo

II runda - 1 października

Pomorzanin Krąpiel 1-5 Arkonia Szczecin 1 października, 16:00
Radovia Radowo Małe 3-0 Korona Stuchowo 1 października, 16:00
(wo)
Orkan Dalewo 1-10 Świt Skolwin (Szczecin) 1 października, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-2 Pomorzanin Nowogard 1 października, 16:00
Gwiazda Żalęcino 3-10 Wicher Brojce 1 października, 16:00
Orzeł Łożnica 2-3 Sparta Gryfice 1 października, 16:00
Ina Ińsko 4-1 Masovia Maszewo 1 października, 16:00
Mewa Resko 6-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 października, 16:00
Rega II Trzebiatów 1-2 Sarmata Dobra 1 października, 16:00
Orzeł Pęzino 0-7 Polonia Płoty 1 października, 16:00
Jantar Dziwnów 3-0 Sparta Węgorzyno 1 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Flota II Świnoujście 3-0 Promień Mosty 1 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Łabędź Widuchowa 0-6 Mieszko Mieszkowice 1 października, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-5 Stal Lipiany 1 października, 16:00
Piast Karsko 2-7 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1 października, 16:00
Pogoń II Szczecin 0-3 Woda/Piast II Rzecko 1 października, 16:00
Morzycko Moryń 1-5 Odrzanka Radziszewo 1 października, 16:00
Rybak Trzebież 1-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 1 października, 16:00
pd.
Orzeł Bierzwnik 3-0 Unia Dolice 1 października, 16:00
(wo)
Jeziorak Załom (Szczecin) 4-3 Kłos Pełczyce 1 października, 16:00
Fagus Kołbacz 2-2 Osadnik Myślibórz 1 października, 16:00
pd. k. 3-4
Jedność Przewłoki 3-0 Myśla Dargomyśl 1 października, 16:00
(wo)
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-0 Sokół Granowo 1 października, 16:00
(wo)
Remor Recz 0-3 Odra Chojna 1 października, 16:00
Zorza Tychowo 0-4 Sparta Godków 1 października, 16:00

III runda - 11 listopada

Flota II Świnoujście 2-0 Arkonia Szczecin 11 listopada, 13:00
Radovia Radowo Małe 2-0 Ina Goleniów 11 listopada, 13:00
Sarmata Dobra 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 listopada, 13:00
pd.
Pomorzanin Nowogard 0-1 Hutnik Szczecin 11 listopada, 13:00
Wicher Brojce 0-5 Gryf Kamień Pomorski 11 listopada, 13:00
Sparta Gryfice 1-1 Piast Chociwel 11 listopada, 13:00
pd. k. 4-2
Ina Ińsko 0-1 Rega Trzebiatów 11 listopada, 13:00
pd.
Mewa Resko 2-0 Polonia Płoty 11 listopada, 13:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-4 Vineta Wolin 11 listopada, 13:00
Jantar Dziwnów 1-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 listopada, 13:00
Mieszko Mieszkowice 1-5 Energetyk Gryfino 11 listopada, 13:00
Stal Lipiany 0-1 Odra Chojna 7 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Dąb Dębno 11 listopada, 13:00
Woda/Piast II Rzecko 0-3 Victoria 95 Przecław 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-2
Odrzanka Radziszewo 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 11 listopada, 13:00
Sparta Godków 0-6 Orzeł Trzcińsko Zdrój 11 listopada, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-7 Piast Choszczno 8 marca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) nie odbył się / na sztucznym boisku przy ul.Witkowskiego
Orzeł Bierzwnik 1-6 Pogoń Barlinek 11 listopada, 13:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Stal Szczecin 11 listopada, 13:00
Jedność Przewłoki 1-6 Sokół Pyrzyce 11 listopada, 13:00

IV runda - 14 marca

Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Sokół Pyrzyce 14 marca, 13:00
Flota II Świnoujście 0-2 Odra Chojna 21 marca, 12:00
Radovia Radowo Małe 2-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 14 marca, 13:00
Hutnik Szczecin 2-2 Gryf Kamień Pomorski 14 marca, 13:00
pd. k. 2-4
Mewa Resko 3-0 Victoria 95 Przecław 14 marca, 13:00
Sparta Gryfice 1-2 Pogoń Barlinek 14 marca, 13:00
Osadnik Myślibórz 0-3 Rega Trzebiatów 18 marca, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-4 Dąb Dębno 18 marca, 15:00
Vineta Wolin 1-3 Energetyk Gryfino 14 marca, 13:00
Piast Choszczno 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 18 marca, 15:00

1/8 finału - 8 kwietnia

Mewa Resko 1-5 Dąb Dębno 8 kwietnia, 16:00
Łukasz Grygiel ? - Łukasz Dłubis ?, ?, Jacek Jarecki ?, Robert Dudek ?, Kamil Chojnacki ?
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-3 Rega Trzebiatów 8 kwietnia, 16:00
Andrzej Mikitów 68 - Rafał Komar 24, Cezary Przewoźniak 27, Wiktor Kasztelan 52
Odra Chojna 1-3 Gryf Kamień Pomorski 8 kwietnia, 16:00
Bartosz Barandowski 49 - Mariusz Kostur ?, Radosław Smela 16, Adrian Kapczyński 29 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 2-4 Energetyk Gryfino 8 kwietnia, 16:00 (100)
Sebastian Kolec ?, Maciej Bednarczyk ? (k) - Marcin Łapiński ?, ?, Łukasz Aleksandrowicz ?, Patryk Deptuła ?
Piast Choszczno 1-2 Pogoń Barlinek 8 kwietnia, 16:00 (200)
Tomasz Bejuk 49 - Łukasz Gieniec 23, Krzysztof Milewicz 45

1/4 finału - 22 kwietnia
Gryf Kamień Pomorski, Mewa Resko, Rega Trzebiatów - wolny los

Energetyk Gryfino 5-0 Pogoń Barlinek 22 kwietnia, 16:00
Robert Śliwiński ?, ?, ?, ?, Łukasz Kosakiewicz ?

1/2 finału - 6 maja

Dąb Dębno 1-1 Rega Trzebiatów 6 maja, 17:00
pd. k. 4-2
Mateusz Śliwa 75 (s) - Jarosław Filiks ?
Energetyk Gryfino 2-4 Gryf Kamień Pomorski 6 maja, 17:00
Marcin Łapiński ?, nieznany ? - Krzysztof Wysocki ?, Szymon Smerdel ?, Radosław Smela ?, Łukasz Tomaszkiewicz ?

Finał - 27 maja
w pierwotnym terminie (27 maja, 17:30) odwołany z powodu meczu Dębu w lidze

Gryf Kamień Pomorski 2-1 Dąb Dębno 7 czerwca, 16:00 (200)
Radosław Smela 9, 82 - Łukasz Dłubis 21
w Kamieniu Pomorskim

Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor:
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas