[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA kobiet 2002/2003

Grupa A
 
Runda wstępna
Turniej eliminacyjny w Velenje (Słowenia) - zwycięzca awansuje do I rundy

Lefkothéa 0-9 ŽNK Škale Mila Velenje 29 sierpnia
Korpić 1, 47, 75, 78, 81, Kovacić 29, Bericnik 51, 59, Zaloznik 90
Lisburn Distillery Predators WFC 0-7 Gömrükçü Baku 29 sierpnia
Circhlarowa 22, Iwanowa 38, 45, Djatel 51, 90, Fiedosowa 55, Chodirewa 57
Gömrükçü Baku 8-0 Lefkothéa 31 sierpnia
Iwanowa 15, 87, Chodirewa 17, 55, 88, Ibadulajewa 58, Żdanowa 76, Lemeszko 85
Lisburn Distillery Predators WFC 1-0 ŽNK Škale Mila Velenje 31 sierpnia
Bailie 90
ŽNK Škale Mila Velenje 0-4 Gömrükçü Baku 2 września
Żdanowa 12, Vuksanović 61 (s), Lemeszko 80, Chodirewa 90
Lisburn Distillery Predators WFC 3-0 Lefkothéa 2 września
Miniss 16, Livingstone 37, Bailie 85

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gömrükçü Baku 3 9 3 0 0 19-0 1 0 0 8-0 2 0 0 11-0
2.  Lisburn Distillery Predators WFC 3 6 2 0 1 4-7 2 0 1 4-7 0 0 0 0-0
3.  ŽNK Škale Mila Velenje 3 3 1 0 2 9-5 0 0 1 0-4 1 0 1 9-1
4.  Lefkothéa 3 0 0 0 3 0-20 0 0 1 0-9 0 0 2 0-11

Grupa 1
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

Umeå IK 7-0 KÍ Klaksvík 25 września
Ljungberg 8, 14, 53, 63, Runesson 35, Lindqvist 48, 80
turniej w Umeå
AC Sparta Praga 6-0 TKSK Visa Tallin 25 września
Doskova 13, 25, Holan 63, Knavova 72, 75, Muchova 83 (k)
turniej w Umeå
TKSK Visa Tallin 0-4 Umeå IK 27 września
Nordbrandt 18, Dahlqvist 49, Ljungberg 54, Runesson 85
turniej w Umeå
AC Sparta Praga 4-0 KÍ Klaksvík 27 września
Doskova 24, Knavova 41, Holan 43, 58
turniej w Umeå
Umeå IK 6-1 AC Sparta Praga 29 września
Kapstad 15, Ljungberg 17, Moström 21, Dahlqvist 22 (k), Marklund 26, Sjöström 30 - Martinkova 12
turniej w Umeå
KÍ Klaksvík 2-0 TKSK Visa Tallin 29 września
Josephsen 57, Bjartallo 89
turniej w Umeå

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Umeå IK 3 9 3 0 0 17-1 2 0 0 13-1 1 0 0 4-0
2.  AC Sparta Praga 3 6 2 0 1 11-6 2 0 0 10-0 0 0 1 1-6
3.  KÍ Klaksvík 3 3 1 0 2 2-11 1 0 0 2-0 0 0 2 0-11
4.  TKSK Visa Tallin 3 0 0 0 3 0-12 0 0 1 0-4 0 0 2 0-8

Grupa 2
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

Toulouse FC 1-0 1.FC Femina Budapeszt 25 września
Maugeais 90
turniej w Rzymie
Lazio Calcio Femminile 5-0 Maccabi Hajfa 25 września
Panico 2, Marsico 21, 58, Zorri 44, Frollani 66
turniej w Rzymie
1.FC Femina Budapeszt 4-0 Maccabi Hajfa 27 września
Ruff 19, 29, Padar 56, Sebestyen 78
turniej w Rzymie
Lazio Calcio Femminile 1-1 Toulouse FC 27 września
Lattanzi 65 - Traikia 59
turniej w Rzymie
Toulouse FC 9-0 Maccabi Hajfa 29 września
Traikia 20, 43, 47, 70, Briche 22, 26, 41, 90, Maugeais 76
turniej w Rzymie
Lazio Calcio Femminile 5-2 1.FC Femina Budapeszt 29 września
Panico 38, 68, 90, Zorri 49 (k), Marsico 71 - Padar 36 (k), Laczkuszki 77
turniej w Rzymie

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Toulouse FC 3 7 2 1 0 11-1 2 0 0 10-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
2.  Lazio Calcio Femminile 3 7 2 1 0 11-3 2 1 0 11-3 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
3.  1.FC Femina Budapeszt 3 3 1 0 2 6-6 1 0 0 4-0 0 0 2 2-6
4.  Maccabi Hajfa 3 0 0 0 3 0-18 0 0 0 0-0 0 0 3 0-18

Grupa 3
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

1.FFC Frankfurt 2-0 ŽFK Masinac-Classic Niš 25 września
Meier 1, Wunderlich 33
turniej w Nišu
ŽNK Osijek 1-3 Shamrock Rovers LFC 25 września
Koljenik 33 - O'Toole 5, O'Neill 48, Kirwan 65
turniej w Nišu
1.FFC Frankfurt 8-0 ŽNK Osijek 27 września
Barucha 34, Wunderlich 40 (k), Meier 43, 88, Prinz 45 (k), 62, 72, Jones 90
turniej w Nišu
ŽFK Masinac-Classic Niš 4-1 Shamrock Rovers LFC 27 września
Vukcević 33, Mladenović 56, Stefanović 74, 79 - O'Toole 45
turniej w Nišu
Shamrock Rovers LFC 1-7 1.FFC Frankfurt 29 września
O'Toole 22 - Jones 8, 30, Wunderlich 26, Barucha 42, Woock 63, Lingor 77, Meier 86
turniej w Nišu
ŽFK Masinac-Classic Niš 6-0 ŽNK Osijek 29 września
Jovanović 6, 33, Ivanović 22, 63, 80, Mladenović 53
turniej w Nišu

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FFC Frankfurt 3 9 3 0 0 17-1 2 0 0 10-0 1 0 0 7-1
2.  ŽFK Masinac-Classic Niš 3 6 2 0 1 10-3 2 0 0 10-1 0 0 1 0-2
3.  Shamrock Rovers LFC 3 3 1 0 2 5-12 0 0 1 1-7 1 0 1 4-5
4.  ŽNK Osijek 3 0 0 0 3 1-17 0 0 1 1-3 0 0 2 0-14

Grupa 4
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

HJK 2-0 AZS Wrocław 25 września
Farssell 5, Saaranen 87
turniej we Wrocławiu
FC Sursee 1-0 Bangor City GFC 25 września
Di Fonzo 40
turniej we Wrocławiu
HJK 8-0 Bangor City GFC 27 września
Rantanen 12, 24, 38, Hakala 22, Lappi-seppälä 33, Sarapää 41, K.Williams 59 (s), Saaranen 77
turniej we Wrocławiu
FC Sursee 1-0 AZS Wrocław 27 września
Di Fonzo 78
turniej we Wrocławiu
FC Sursee 0-0 HJK 29 września
turniej we Wrocławiu
AZS Wrocław 6-3 Bangor City GFC 29 września
Gibek 11, 32, 44, 48, 88, Białasek 90 - Orlik 4, Wyn-Williams 27, Blackmore 77
turniej we Wrocławiu

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  HJK 3 7 2 1 0 10-0 2 0 0 10-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
2.  FC Sursee 3 7 2 1 0 2-0 2 1 0 2-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
3.  AZS Wrocław 3 3 1 0 2 6-6 1 0 0 6-3 0 0 2 0-3
4.  Bangor City GFC 3 0 0 0 3 3-15 0 0 0 0-0 0 0 3 3-15

Grupa 5
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

Trondheims-Ørn SK 2-0 VV Saestum 25 września
Roenning 63, Enlid 72
turniej w Salonikach
PAÓK 0-3 Regal Bukareszt 25 września
Burtica 45, Anton 46, Vintila 75
turniej w Salonikach
Trondheims-Ørn SK 12-0 PAÓK 27 września
Nyronning 11, Roenning 24, Pedersen 26, 42, 52, 60, 63, Jordanger 46, 78, Nordgard 51, Andersen 86, 89
turniej w Salonikach
VV Saestum 2-0 Regal Bukareszt 27 września
Delies 44, Smith 46
turniej w Salonikach
Regal Bukareszt 0-4 Trondheims-Ørn SK 29 września
Nordgard 12, 51, Roenning 55, Andersen 76
turniej w Salonikach
VV Saestum 8-1 PAÓK 29 września
Delies 3, 44, 81, Berghorst 4, Ran 54, Griffioen 75, 88, Smith 83 - Lazarou 61
turniej w Salonikach

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trondheims-Ørn SK 3 9 3 0 0 18-0 2 0 0 14-0 1 0 0 4-0
2.  VV Saestum 3 6 2 0 1 10-3 2 0 0 10-1 0 0 1 0-2
3.  Regal Bukareszt 3 3 1 0 2 3-6 0 0 1 0-4 1 0 1 3-2
4.  PAÓK 3 0 0 0 3 1-23 0 0 1 0-3 0 0 2 1-20

Grupa 6
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

DBK Fortuna Hjørring 5-0 Codru Chișinău 25 września
Bonde 11, Rasmussen 39, McCormack 45, Knudsen 72, M.Christensen 76
turniej w Bobrujsku
Bobrujczanka Bobrujsk 3-2 Breiðablik (Kópavogur) 25 września
Astaszowa 18, Nahornaja 43, Aniskucawa 52 - Olafsdottir 11, Saevarsdottir 39
turniej w Bobrujsku
Breiðablik (Kópavogur) 0-9 DBK Fortuna Hjørring 27 września
M.Christensen 5, 49, Bonde 12, Black 14, 27, Madsen 20, 41, Rasmussen 71, McCormack 90
turniej w Bobrujsku
Bobrujczanka Bobrujsk 6-0 Codru Chișinău 27 września
Nahornaja 24, 45, 77, Stankiewicz 64, Szramok 71, Aniskucawa 74
turniej w Bobrujsku
DBK Fortuna Hjørring 3-0 Bobrujczanka Bobrujsk 29 września
Forman 56, 67, Madsen 75
turniej w Bobrujsku
Codru Chișinău 0-2 Breiðablik (Kópavogur) 29 września
Dadadottir 51, Amardottir 76
turniej w Bobrujsku

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  DBK Fortuna Hjørring 3 9 3 0 0 17-0 2 0 0 8-0 1 0 0 9-0
2.  Bobrujczanka Bobrujsk 3 6 2 0 1 9-5 2 0 0 9-2 0 0 1 0-3
3.  Breiðablik (Kópavogur) 3 3 1 0 2 4-12 0 0 1 0-9 1 0 1 4-3
4.  Codru Chișinău 3 0 0 0 3 0-13 0 0 1 0-2 0 0 2 0-11

Grupa 7
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

Arsenal LFC 6-0 Gömrükçü Baku 25 września
Wheatley 5, 84, Banks 21, 30, Grant 45, Ludlow 86
turniej w Londynie
KSC Eendracht Aalst 0-8 Levante UD 25 września
Ibanez 1, 53, Jimenez Gonzales 37, 76, Gimber 51 (k), Fuentes 62, 67, 81
turniej w Londynie
Levante UD 1-2 Arsenal LFC 27 września
Ibanez 14 - Maggs 11, White 62
turniej w Londynie
KSC Eendracht Aalst 0-8 Gömrükçü Baku 27 września
Iwanowa 2, Lemeszko 12, 19, Żdanowa 22, Migom 30 (s), Chodirewa 35, 63, Trogh 68 (s)
turniej w Londynie
Arsenal LFC 7-0 KSC Eendracht Aalst 29 września
Ludlow 40, 57, 89, Grant 58, Maggs 59, 78, Scott 63
turniej w Londynie
Levante UD 2-1 Gömrükçü Baku 29 września
Fuentes 35, Moreno 73 - Lemeszko 51
turniej w Londynie

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal LFC 3 9 3 0 0 15-1 2 0 0 13-0 1 0 0 2-1
2.  Levante UD 3 6 2 0 1 11-3 1 0 1 3-3 1 0 0 8-0
3.  Gömrükçü Baku 3 3 1 0 2 9-8 0 0 0 0-0 1 0 2 9-8
4.  KSC Eendracht Aalst 3 0 0 0 3 0-23 0 0 2 0-16 0 0 1 0-7

Grupa 8
 
I runda
I runda rozgrywana w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - zwycięzca awansuje do następnej rundy.

CSK WWS Samara 0-0 Kilmarnock FCL 25 września
turniej w Innsbrucku
SU 1° de Dezembro 2-1 Innsbrucker AC/FC Tiroler Loden 25 września
Fernandes 62, 81 - Stehrer 27
turniej w Innsbrucku
CSK WWS Samara 4-0 Innsbrucker AC/FC Tiroler Loden 27 września
Diaczkowa 7, Kremliewa 31, Jegorowa 65, Djarbolowa 69
turniej w Innsbrucku
Kilmarnock FCL 0-2 SU 1° de Dezembro 27 września
Couto 11, Fernandes 52
turniej w Innsbrucku
Innsbrucker AC/FC Tiroler Loden 1-4 Kilmarnock FCL 29 września
Mirczewa 90 - McLaughlin 47, Brown 52, 64, 72
turniej w Innsbrucku
CSK WWS Samara 3-0 SU 1° de Dezembro 29 września
Kremliewa 2, 33, Grigoriewa 76
turniej w Innsbrucku

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CSK WWS Samara 3 7 2 1 0 7-0 2 1 0 7-0 0 0 0 0-0
2.  SU 1° de Dezembro 3 6 2 0 1 4-4 1 0 0 2-1 1 0 1 2-3
3.  Kilmarnock FCL 3 4 1 1 1 4-3 0 0 1 0-2 1 1 0 4-1
4.  Innsbrucker AC/FC Tiroler Loden 3 0 0 0 3 2-10 0 0 1 1-4 0 0 2 1-6

1/4 finału

Umeå IK 2-0 Toulouse FC 3 listopada
Dahlqvist 41, Ljungberg 49
HJK 0-2 1.FFC Frankfurt 2 listopada
Kliehm 31, Jones 64
Trondheims-Ørn SK 2-2 DBK Fortuna Hjørring 30 października
Pedersen 68, Roenning 86 - Larsen 42, Rasmussen 67
CSK WWS Samara 0-2 Arsenal LFC 2 listopada
Maggs 5, McDonald 15

Toulouse FC 0-0 Umeå IK 29 listopada
1.FFC Frankfurt 8-0 HJK 1 grudnia
Woock 12, 31, Prinz 15, 16, 24, Lingor 30 (k), Wunderlich 49, Affeld 66
DBK Fortuna Hjørring 1-0 Trondheims-Ørn SK 30 listopada
Forman 70
Arsenal LFC 1-1 CSK WWS Samara 28 listopada
Maggs 16 - Kremliewa 26

1/2 finału

Umeå IK 1-1 1.FFC Frankfurt 6 kwietnia
Nordbrandt 64 - Wunderlich 4
DBK Fortuna Hjørring 3-1 Arsenal LFC 5 kwietnia
Black 40, Forman 50, Bonde 65 - Banks 70

1.FFC Frankfurt 1-1 Umeå IK 27 kwietnia
pd. k. 6-7
Lingor 90 - Lindqvist 30
Arsenal LFC 1-5 DBK Fortuna Hjørring 27 kwietnia
Banks 67 - B.Christensen 6, Bonde 47 (k), 61, Black 63, M.Christensen 90

Finał

Umeå IK 4-1 DBK Fortuna Hjørring 9 czerwca, 16:00
Ljungberg 39, 49, Östberg 53, Kalmari 63 - Madsen 20

DBK Fortuna Hjørring 0-3 Umeå IK 21 czerwca, 16:00
Mostrum 2 (k), Kalmari 34, Ljungberg 70

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas