[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2008/2009

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Roubaix Futsal 4-4 APS Parnassós Strovólou 10 sierpnia
Villeneuve d'Ascq
Politechnik Erewan 4-3 Víðir (Garði) 10 sierpnia
Villeneuve d'Ascq

Kolejka 2

Roubaix Futsal 9-2 Víðir (Garði) 11 sierpnia
Villeneuve d'Ascq
APS Parnassós Strovólou 9-4 Politechnik Erewan 11 sierpnia
Villeneuve d'Ascq

Kolejka 3

Víðir (Garði) 6-11 APS Parnassós Strovólou 13 sierpnia
Villeneuve d'Ascq
Politechnik Erewan 1-7 Roubaix Futsal 13 sierpnia
Villeneuve d'Ascq

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Roubaix Futsal 3 7 2 1 0 20-7 1 1 0 13-6 1 0 0 7-1 1 1 0 1 0 4-4
2.  APS Parnassós Strovólou 3 7 2 1 0 24-14 1 0 0 9-4 1 1 0 15-10 1 1 0 1 0 4-4
3.  Politechnik Erewan 3 3 1 0 2 9-19 1 0 1 5-10 0 0 1 4-9
4.  Víðir (Garði) 3 0 0 0 3 11-24 0 0 1 6-11 0 0 2 5-13

Grupa B
 
Kolejka 1

1.FC Graz 4-1 FC Madriu 9 sierpnia
Hart bei Graz
Nikars Ryga 10-6 FC Seefeld Zürich 9 sierpnia
Hart bei Graz

Kolejka 2

FC Madriu 1-2 Nikars Ryga 10 sierpnia
Hart bei Graz
1.FC Graz 4-2 FC Seefeld Zürich 10 sierpnia
Hart bei Graz

Kolejka 3

FC Seefeld Zürich 2-1 FC Madriu 12 sierpnia
Hart bei Graz
Nikars Ryga 7-6 1.FC Graz 12 sierpnia
Hart bei Graz

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nikars Ryga 3 9 3 0 0 19-13 2 0 0 17-12 1 0 0 2-1
2.  1.FC Graz 3 6 2 0 1 14-10 2 0 0 8-3 0 0 1 6-7
3.  FC Seefeld Zürich 3 3 1 0 2 10-15 1 0 0 2-1 0 0 2 8-14
4.  FC Madriu 3 0 0 0 3 3-8 0 0 1 1-2 0 0 2 2-6

Grupa C
 
Kolejka 1

Nadin Sofia 10-8 Ipswich Wolves FC 11 sierpnia
Sofia

Kolejka 2

Ipswich Wolves FC 2-4 KMF Elita (Tetovo) 12 sierpnia
Sofia

Kolejka 3

KMF Elita (Tetovo) 2-5 Nadin Sofia 13 sierpnia
Sofia

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadin Sofia 2 6 2 0 0 15-10 1 0 0 10-8 1 0 0 5-2
2.  KMF Elita (Tetovo) 2 3 1 0 1 6-7 0 0 1 2-5 1 0 0 4-2
3.  Ipswich Wolves FC 2 0 0 0 2 10-14 0 0 1 2-4 0 0 1 8-10

Grupa D
 
Kolejka 1

SK Tirana 2-2 Albertslund IF 9 sierpnia
Kowno
Nautara Kowno 5-3 Dinamo Chișinău 9 sierpnia
Kowno

Kolejka 2

Dinamo Chișinău 9-4 SK Tirana 10 sierpnia
Kowno
Nautara Kowno 3-2 Albertslund IF 10 sierpnia
Kowno

Kolejka 3

Albertslund IF 3-9 Dinamo Chișinău 12 sierpnia
Kowno
SK Tirana 4-6 Nautara Kowno 12 sierpnia
Kowno

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nautara Kowno 3 9 3 0 0 14-9 2 0 0 8-5 1 0 0 6-4
2.  Dinamo Chișinău 3 6 2 0 1 21-12 1 0 0 9-4 1 0 1 12-8
3.  SK Tirana 3 1 0 1 2 10-17 0 1 1 6-8 0 0 1 4-9 1 1 0 1 0 2-2
4.  Albertslund IF 3 1 0 1 2 7-14 0 0 1 3-9 0 1 1 4-5 1 1 0 1 0 2-2

Grupa E
 
Kolejka 1

Golden Futsal Team Espoo 7-2 St Patrick's Athletic FC 14 sierpnia
Helsinki
KMN Gorica 11-0 Scandals Futsal FC 14 sierpnia
Helsinki

Kolejka 2

Golden Futsal Team Espoo 6-2 Scandals Futsal FC 16 sierpnia
Helsinki
St Patrick's Athletic FC 2-4 KMN Gorica 16 sierpnia
Helsinki

Kolejka 3

Scandals Futsal FC 3-4 St Patrick's Athletic FC 17 sierpnia
Helsinki
KMN Gorica 2-1 Golden Futsal Team Espoo 17 sierpnia
Helsinki

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMN Gorica 3 9 3 0 0 17-3 2 0 0 13-1 1 0 0 4-2
2.  Golden Futsal Team Espoo 3 6 2 0 1 14-6 2 0 0 13-4 0 0 1 1-2
3.  St Patrick's Athletic FC 3 3 1 0 2 8-14 0 0 1 2-4 1 0 1 6-10
4.  Scandals Futsal FC 3 0 0 0 3 5-21 0 0 1 3-4 0 0 2 2-17

Grupa F
 
Kolejka 1

UFC Münster 2-10 FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 12 sierpnia
Münster / MNK Orlić (Bośnia i Hercegowina) nie dojechał na turniej z powodu problemów wizowych

Kolejka 2

UFC Münster 3-1 FC Betoon Tallin 13 sierpnia
Münster / MNK Orlić (Bośnia i Hercegowina) nie dojechał na turniej z powodu problemów wizowych

Kolejka 3

FC Betoon Tallin 0-14 FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 15 sierpnia
Münster / MNK Orlić (Bośnia i Hercegowina) nie dojechał na turniej z powodu problemów wizowych

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 2 6 2 0 0 24-2 0 0 0 0-0 2 0 0 24-2
2.  UFC Münster 2 3 1 0 1 5-11 1 0 1 5-11 0 0 0 0-0
3.  FC Betoon Tallin 2 0 0 0 2 1-17 0 0 1 0-14 0 0 1 1-3

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1

KMF Municipium Casino (Pljevlja) 2-0 SFA Athína 90 11 września
Podgorica
SL e Benfica 2-1 KMN Gorica 11 września
Podgorica

Kolejka 2

KMF Municipium Casino (Pljevlja) 4-4 KMN Gorica 12 września
Podgorica
SFA Athína 90 0-8 SL e Benfica 12 września
Podgorica

Kolejka 3

KMN Gorica 3-0 SFA Athína 90 14 września
Podgorica
SL e Benfica 6-1 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 14 września
Podgorica

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 9 3 0 0 16-2 2 0 0 8-2 1 0 0 8-0
2.  KMN Gorica 3 4 1 1 1 8-6 1 0 0 3-0 0 1 1 5-6 1 1 0 1 0 4-4
3.  KMF Municipium Casino (Pljevlja) 3 4 1 1 1 7-10 1 1 0 6-4 0 0 1 1-6 1 1 0 1 0 4-4
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 0-13 0 0 1 0-8 0 0 2 0-5

Grupa 2
 
Kolejka 1

Luparense Calcio a 5 8-0 Nikars Ryga 4 września
Gliwice
P.A. Nova Gliwice 4-4 KMF Ekonomac (Kragujevac) 4 września
Gliwice

Kolejka 2

KMF Ekonomac (Kragujevac) 1-3 Luparense Calcio a 5 5 września
Gliwice
P.A. Nova Gliwice 5-4 Nikars Ryga 5 września
Gliwice

Kolejka 3

Nikars Ryga 2-5 KMF Ekonomac (Kragujevac) 7 września
Gliwice
Luparense Calcio a 5 6-2 P.A. Nova Gliwice 7 września
Gliwice

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Luparense Calcio a 5 3 9 3 0 0 17-3 2 0 0 14-2 1 0 0 3-1
2.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 4 1 1 1 10-9 0 0 1 1-3 1 1 0 9-6 1 1 0 1 0 4-4
3.  P.A. Nova Gliwice 3 4 1 1 1 11-14 1 1 0 9-8 0 0 1 2-6 1 1 0 1 0 4-4
4.  Nikars Ryga 3 0 0 0 3 6-18 0 0 1 2-5 0 0 2 4-13

Grupa 3
 
Kolejka 1

Action 21 Charleroi 15-2 Roubaix Futsal 11 września
Odorheiu Secuiesc
AS Odorheiu Secuiesc 4-2 WitEn Orsza 11 września
Odorheiu Secuiesc

Kolejka 2

WitEn Orsza 0-3 Action 21 Charleroi 12 września
Odorheiu Secuiesc
AS Odorheiu Secuiesc 4-2 Roubaix Futsal 12 września
Odorheiu Secuiesc

Kolejka 3

Roubaix Futsal 1-2 WitEn Orsza 14 września
Odorheiu Secuiesc
Action 21 Charleroi 2-2 AS Odorheiu Secuiesc 14 września
Odorheiu Secuiesc

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Action 21 Charleroi 3 7 2 1 0 20-4 1 1 0 17-4 1 0 0 3-0 1 1 0 1 0 2-2
2.  AS Odorheiu Secuiesc 3 7 2 1 0 10-6 2 0 0 8-4 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
3.  WitEn Orsza 3 3 1 0 2 4-8 0 0 1 0-3 1 0 1 4-5
4.  Roubaix Futsal 3 0 0 0 3 5-21 0 0 1 1-2 0 0 2 4-19

Grupa 4
 
Kolejka 1

Szachtar Donieck 4-0 FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 9 września
Debreczyn
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 0-4 MNK Nacional (Zagrzeb) 9 września
Debreczyn

Kolejka 2

MNK Nacional (Zagrzeb) 4-4 Szachtar Donieck 10 września
Debreczyn
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 1-2 FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 10 września
Debreczyn

Kolejka 3

FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 0-2 MNK Nacional (Zagrzeb) 12 września
Debreczyn
Szachtar Donieck 8-1 Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 12 września
Debreczyn

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szachtar Donieck 3 7 2 1 0 16-5 2 0 0 12-1 0 1 0 4-4 1 1 0 1 0 4-4
2.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 7 2 1 0 10-4 0 1 0 4-4 2 0 0 6-0 1 1 0 1 0 4-4
3.  FC Blok/Carillon Boys Beverwijk 3 3 1 0 2 2-7 0 0 1 0-2 1 0 1 2-5
4.  Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3 0 0 0 3 2-14 0 0 2 1-6 0 0 1 1-8

Grupa 5
 
Kolejka 1

Iberia 2000 Tbilisi 7-3 Nautara Kowno 8 września
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 2-2 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 8 września
Chrudim

Kolejka 2

Hapoel Irony Riszon Le Syjon 3-2 Iberia 2000 Tbilisi 9 września
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 6-1 Nautara Kowno 9 września
Chrudim

Kolejka 3

Nautara Kowno 2-2 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 11 września
Chrudim
Iberia 2000 Tbilisi 3-6 FK Era-Pack Chrudim 11 września
Chrudim

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Era-Pack Chrudim 3 7 2 1 0 14-6 1 1 0 8-3 1 0 0 6-3
2.  Hapoel Irony Riszon Le Syjon 3 5 1 2 0 7-6 1 0 0 3-2 0 2 0 4-4
3.  Iberia 2000 Tbilisi 3 3 1 0 2 12-12 1 0 1 10-9 0 0 1 2-3
4.  Nautara Kowno 3 1 0 1 2 6-15 0 1 0 2-2 0 0 2 4-13

Grupa 6
 
Kolejka 1

Slov-Matic Fofo Bratysława 7-1 Nadin Sofia 11 września
Baku
Araz Naxçıvan 11-2 Skövde AIK 11 września
Baku

Kolejka 2

Skövde AIK 1-7 Slov-Matic Fofo Bratysława 12 września
Baku
Araz Naxçıvan 6-1 Nadin Sofia 12 września
Baku

Kolejka 3

Nadin Sofia 3-2 Skövde AIK 14 września
Baku
Slov-Matic Fofo Bratysława 2-4 Araz Naxçıvan 14 września
Baku

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Araz Naxçıvan 3 9 3 0 0 21-5 2 0 0 17-3 1 0 0 4-2
2.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 6 2 0 1 16-6 1 0 1 9-5 1 0 0 7-1
3.  Nadin Sofia 3 3 1 0 2 5-15 1 0 0 3-2 0 0 2 2-13
4.  Skövde AIK 3 0 0 0 3 5-21 0 0 1 1-7 0 0 2 4-14

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Szachtar Donieck 7-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 11 listopada
Jekaterynburg
WIZ-Sinara Jekaterynburg 5-3 Luparense Calcio a 5 11 listopada
Jekaterynburg

Kolejka 2

Luparense Calcio a 5 3-2 Szachtar Donieck 12 listopada
Jekaterynburg
WIZ-Sinara Jekaterynburg 3-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 12 listopada
Jekaterynburg

Kolejka 3

Slov-Matic Fofo Bratysława 2-4 Luparense Calcio a 5 14 listopada
Jekaterynburg
Szachtar Donieck 3-4 WIZ-Sinara Jekaterynburg 14 listopada
Jekaterynburg

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WIZ-Sinara Jekaterynburg 3 9 3 0 0 12-7 2 0 0 8-4 1 0 0 4-3
2.  Luparense Calcio a 5 3 6 2 0 1 10-9 1 0 0 3-2 1 0 1 7-7
3.  Szachtar Donieck 3 3 1 0 2 12-8 1 0 1 10-5 0 0 1 2-3
4.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 0 0 0 3 4-14 0 0 1 2-4 0 0 2 2-10

Grupa B
 
Kolejka 1

Kajrat Ałmaty 4-1 KMN Gorica 12 listopada
Charleroi
Action 21 Charleroi 5-2 FK Era-Pack Chrudim 12 listopada
Charleroi

Kolejka 2

FK Era-Pack Chrudim 2-4 Kajrat Ałmaty 13 listopada
Charleroi
Action 21 Charleroi 2-1 KMN Gorica 13 listopada
Charleroi

Kolejka 3

KMN Gorica 2-8 FK Era-Pack Chrudim 15 listopada
Charleroi
Kajrat Ałmaty 4-4 Action 21 Charleroi 15 listopada
Charleroi

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 7 2 1 0 12-7 1 1 0 8-5 1 0 0 4-2 1 1 0 1 0 4-4
2.  Action 21 Charleroi 3 7 2 1 0 11-7 2 0 0 7-3 0 1 0 4-4 1 1 0 1 0 4-4
3.  FK Era-Pack Chrudim 3 3 1 0 2 12-11 0 0 1 2-4 1 0 1 10-7
4.  KMN Gorica 3 0 0 0 3 4-14 0 0 1 2-8 0 0 2 2-6

Grupa C
 
Kolejka 1

Dinamo Moskwa 4-3 AS Odorheiu Secuiesc 8 listopada
Zagrzeb
MNK Nacional (Zagrzeb) 3-4 Araz Naxçıvan 8 listopada
Zagrzeb

Kolejka 2

Araz Naxçıvan 2-4 Dinamo Moskwa 9 listopada
Zagrzeb
MNK Nacional (Zagrzeb) 5-3 AS Odorheiu Secuiesc 9 listopada
Zagrzeb

Kolejka 3

AS Odorheiu Secuiesc 4-6 Araz Naxçıvan 11 listopada
Zagrzeb
Dinamo Moskwa 5-0 MNK Nacional (Zagrzeb) 11 listopada
Zagrzeb

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 9 3 0 0 13-5 2 0 0 9-3 1 0 0 4-2
2.  Araz Naxçıvan 3 6 2 0 1 12-11 0 0 1 2-4 2 0 0 10-7
3.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 3 1 0 2 8-12 1 0 1 8-7 0 0 1 0-5
4.  AS Odorheiu Secuiesc 3 0 0 0 3 10-15 0 0 1 4-6 0 0 2 6-9

Grupa D
 
Kolejka 1

Interviú Boomerang (Madryt) 5-1 KMF Ekonomac (Kragujevac) 13 listopada
Lizbona
SL e Benfica 8-1 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 13 listopada
Lizbona

Kolejka 2

Hapoel Irony Riszon Le Syjon 1-10 Interviú Boomerang (Madryt) 14 listopada
Lizbona
SL e Benfica 8-1 KMF Ekonomac (Kragujevac) 14 listopada
Lizbona

Kolejka 3

KMF Ekonomac (Kragujevac) 4-4 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 16 listopada
Lizbona
Interviú Boomerang (Madryt) 2-1 SL e Benfica 16 listopada
Lizbona

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 17-3 2 0 0 7-2 1 0 0 10-1
2.  SL e Benfica 3 6 2 0 1 17-4 2 0 0 16-2 0 0 1 1-2
3.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 1 0 1 2 6-17 0 1 0 4-4 0 0 2 2-13 1 1 0 1 0 4-4
4.  Hapoel Irony Riszon Le Syjon 3 1 0 1 2 6-22 0 0 1 1-10 0 1 1 5-12 1 1 0 1 0 4-4

1/2 finału - 24 kwietnia

Kajrat Ałmaty 0-5 Interviú Boomerang (Madryt) 24 kwietnia
Jekaterynburg
WIZ-Sinara Jekaterynburg 2-0 Dinamo Moskwa 24 kwietnia
Jekaterynburg

Mecz o 3. miejsce

Kajrat Ałmaty 1-0 Dinamo Moskwa 26 kwietnia
Jekaterynburg

Finał - 26 kwietnia

Interviú Boomerang (Madryt) 5-1 WIZ-Sinara Jekaterynburg 26 kwietnia
Jekaterynburg

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas