[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2009/2010

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa A1
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

FC Bayern München 5-2 Glasgow City LFC 30 lipca
Szawle
Gintra-Universitetas Szawle 7-1 Norczi Dinamoeli Tbilisi 30 lipca
Szawle

Kolejka 2

FC Bayern München 19-0 Norczi Dinamoeli Tbilisi 1 sierpnia
Szawle
Glasgow City LFC 2-0 Gintra-Universitetas Szawle 1 sierpnia
Szawle

Kolejka 3

Gintra-Universitetas Szawle 0-8 FC Bayern München 4 sierpnia
Szawle
Norczi Dinamoeli Tbilisi 0-9 Glasgow City LFC 4 sierpnia
Poniewieże

Grupa A1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 3 9 3 0 0 32-2 2 0 0 24-2 1 0 0 8-0
2.  Glasgow City LFC 3 6 2 0 1 13-5 1 0 0 2-0 1 0 1 11-5
3.  Gintra-Universitetas Szawle 3 3 1 0 2 7-11 1 0 1 7-9 0 0 1 0-2
4.  Norczi Dinamoeli Tbilisi 3 0 0 0 3 1-35 0 0 1 0-9 0 0 2 1-26

Grupa A2
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

Montpellier-Hérault SC 2-0 KÍ Klaksvík 30 lipca
Strumica
NSA Sofia 5-0 ŽFK Tikvešanka (Kavadarci) 30 lipca
Strumica

Kolejka 2

Montpellier-Hérault SC 7-1 ŽFK Tikvešanka (Kavadarci) 1 sierpnia
Strumica
KÍ Klaksvík 1-2 NSA Sofia 1 sierpnia
Strumica

Kolejka 3

NSA Sofia 0-3 Montpellier-Hérault SC 4 sierpnia
Strumica
ŽFK Tikvešanka (Kavadarci) 2-4 KÍ Klaksvík 4 sierpnia
Strumica

Grupa A2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Montpellier-Hérault SC 3 9 3 0 0 12-1 2 0 0 9-1 1 0 0 3-0
2.  NSA Sofia 3 6 2 0 1 7-4 1 0 1 5-3 1 0 0 2-1
3.  KÍ Klaksvík 3 3 1 0 2 5-6 0 0 1 1-2 1 0 1 4-4
4.  ŽFK Tikvešanka (Kavadarci) 3 0 0 0 3 3-16 0 0 1 2-4 0 0 2 1-12

Grupa A3
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

SU 1° de Dezembro 10-0 Birkirkara FC 30 lipca
Brøndby
Brøndbyernes IF 5-0 Cardiff City LFC 30 lipca
Brøndby

Kolejka 2

Brøndbyernes IF 6-0 Birkirkara FC 1 sierpnia
Brøndby
Cardiff City LFC 0-3 SU 1° de Dezembro 1 sierpnia
Brøndby

Kolejka 3

SU 1° de Dezembro 0-1 Brøndbyernes IF 4 sierpnia
Brøndby
Birkirkara FC 1-10 Cardiff City LFC 4 sierpnia
Brøndby

Grupa A3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Brøndbyernes IF 3 9 3 0 0 12-0 2 0 0 11-0 1 0 0 1-0
2.  SU 1° de Dezembro 3 6 2 0 1 13-1 1 0 1 10-1 1 0 0 3-0
3.  Cardiff City LFC 3 3 1 0 2 10-9 0 0 1 0-3 1 0 1 10-6
4.  Birkirkara FC 3 0 0 0 3 1-26 0 0 1 1-10 0 0 2 0-16

Grupa A4
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

SS Torres Calcio Femminile 1-0 Slovan Duslo Šaľa 30 lipca
Krško
ŽNK Krka Novo Mesto 0-2 Trabzonspor Kulübü 30 lipca
Krško

Kolejka 2

SS Torres Calcio Femminile 9-0 Trabzonspor Kulübü 1 sierpnia
Krško
Slovan Duslo Šaľa 2-2 ŽNK Krka Novo Mesto 1 sierpnia
Krško

Kolejka 3

Trabzonspor Kulübü 1-2 Slovan Duslo Šaľa 4 sierpnia
Ivančna Gorica
ŽNK Krka Novo Mesto 0-3 SS Torres Calcio Femminile 4 sierpnia
Krško

Grupa A4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SS Torres Calcio Femminile 3 9 3 0 0 13-0 2 0 0 10-0 1 0 0 3-0
2.  Slovan Duslo Šaľa 3 4 1 1 1 4-4 0 1 0 2-2 1 0 1 2-2
3.  Trabzonspor Kulübü 3 3 1 0 2 3-11 0 0 1 1-2 1 0 1 2-9
4.  ŽNK Krka Novo Mesto 3 1 0 1 2 2-7 0 0 2 0-5 0 1 0 2-2

Grupa A5
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

CFF Clujana Cluj-Napoca 1-0 Glentoran Belfast United 30 lipca
Linköping
Linköpings FC 11-0 Roma Puhăceni 30 lipca
Linköping

Kolejka 2

Roma Puhăceni 0-9 CFF Clujana Cluj-Napoca 1 sierpnia
Linköping
Linköpings FC 3-0 Glentoran Belfast United 1 sierpnia
Linköping

Kolejka 3

Glentoran Belfast United 2-0 Roma Puhăceni 4 sierpnia
Linköping
CFF Clujana Cluj-Napoca 0-6 Linköpings FC 4 sierpnia
Linköping

Grupa A5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Linköpings FC 3 9 3 0 0 20-0 2 0 0 14-0 1 0 0 6-0
2.  CFF Clujana Cluj-Napoca 3 6 2 0 1 10-6 1 0 1 1-6 1 0 0 9-0
3.  Glentoran Belfast United 3 3 1 0 2 2-4 1 0 0 2-0 0 0 2 0-4
4.  Roma Puhăceni 3 0 0 0 3 0-22 0 0 1 0-9 0 0 2 0-13

Grupa A6
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

Rossijanka Krasnoarmiejsk 11-0 Saint Francis FC 30 lipca
Limassol
Maccabi Holon 0-4 Apóllon FC 30 lipca
Limassol

Kolejka 2

Rossijanka Krasnoarmiejsk 1-0 Apóllon FC 1 sierpnia
Limassol
Saint Francis FC 0-2 Maccabi Holon 1 sierpnia
Limassol

Kolejka 3

Maccabi Holon 0-7 Rossijanka Krasnoarmiejsk 4 sierpnia
Pafos
Apóllon FC 2-0 Saint Francis FC 4 sierpnia
Limassol

Grupa A6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rossijanka Krasnoarmiejsk 3 9 3 0 0 19-0 2 0 0 12-0 1 0 0 7-0
2.  Apóllon FC 3 6 2 0 1 6-1 1 0 0 2-0 1 0 1 4-1
3.  Maccabi Holon 3 3 1 0 2 2-11 0 0 2 0-11 1 0 0 2-0
4.  Saint Francis FC 3 0 0 0 3 0-15 0 0 1 0-2 0 0 2 0-13

Grupa A7
 
Kolejka 1
(Losowanie - 24 czerwca 2009, 11:15 - Nyon)

Everton LFC 3-1 ŽNK Osijek 30 lipca
Osijek
Team Strømmen FK 5-0 FC Levadia Tallin 30 lipca
Osijek

Kolejka 2

Everton LFC 7-0 FC Levadia Tallin 1 sierpnia
Osijek
ŽNK Osijek 0-9 Team Strømmen FK 1 sierpnia
Osijek

Kolejka 3

Team Strømmen FK 0-1 Everton LFC 4 sierpnia
Vinkovci
FC Levadia Tallin 4-1 ŽNK Osijek 4 sierpnia
Osijek

Grupa A7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Everton LFC 3 9 3 0 0 11-1 2 0 0 10-1 1 0 0 1-0
2.  Team Strømmen FK 3 6 2 0 1 14-1 1 0 1 5-1 1 0 0 9-0
3.  FC Levadia Tallin 3 3 1 0 2 4-13 1 0 0 4-1 0 0 2 0-12
4.  ŽNK Osijek 3 0 0 0 3 2-16 0 0 1 0-9 0 0 2 2-7

1/16 finału - 30 września, 7 października
(Losowanie - 14 sierpnia 2009, 12:00 - Nyon)

Standard Fémina de Liège 0-0 Montpellier-Hérault SC
Unia Racibórz 1-3 SV Neulengbach
SS Torres Calcio Femminile 4-1 Valur (Reykjavík)
Żytłobud-1 Charków 0-5 Umeå IK
AZ (Alkmaar) 1-2 Brøndbyernes IF
Velsen
Ałma-KTŻ Ałmaty 1-0 AC Sparta Praga
Kokczetaw
ŽFK Masinac-Classic Niš 0-1 Olympique Lyonnais
Uniwiersitiet-95 Witebsk 1-5 FCR 2001 Duisburg
Rayo Vallecano de Madrid 1-3 Rossijanka Krasnoarmiejsk
Viktória FC Szombathely 0-5 FC Bayern München
SFK 2000 Sarajevo 0-3 Zwiezda-2005 Perm
FC Honka 1-8 1.FFC Turbine Potsdam 71
PAÓK 0-9 Arsenal LFC
Røa IL 3-0 Everton LFC
FC Zürich Frauen 0-2 Linköpings FC
Winterthur
DBK Fortuna Hjørring 4-0 ASDCF Bardolino

Montpellier-Hérault SC 3-1 Standard Fémina de Liège
SV Neulengbach 0-1 Unia Racibórz
Valur (Reykjavík) 1-2 SS Torres Calcio Femminile
Umeå IK 6-0 Żytłobud-1 Charków
Brøndbyernes IF 1-1 AZ (Alkmaar)
AC Sparta Praga 2-0 Ałma-KTŻ Ałmaty
Olympique Lyonnais 5-0 ŽFK Masinac-Classic Niš
FCR 2001 Duisburg 6-3 Uniwiersitiet-95 Witebsk
Oberhausen
Rossijanka Krasnoarmiejsk 2-1 Rayo Vallecano de Madrid
FC Bayern München 4-2 Viktória FC Szombathely
Zwiezda-2005 Perm 5-0 SFK 2000 Sarajevo
1.FFC Turbine Potsdam 71 8-0 FC Honka
Arsenal LFC 9-0 PAÓK
Everton LFC 2-0 Røa IL
Linköpings FC 3-0 FC Zürich Frauen
ASDCF Bardolino 2-1 DBK Fortuna Hjørring

1/8 finału - 4 listopada, 11 listopada
(Losowanie - 14 sierpnia 2009, 12:00 - Nyon)

FCR 2001 Duisburg 1-1 Linköpings FC
Oberhausen
Rossijanka Krasnoarmiejsk 0-1 Umeå IK
Ramienskoje
Montpellier-Hérault SC 0-0 FC Bayern München
DBK Fortuna Hjørring 0-1 Olympique Lyonnais 5 listopada
1.FFC Turbine Potsdam 71 1-0 Brøndbyernes IF
SV Neulengbach 1-4 SS Torres Calcio Femminile
AC Sparta Praga 0-3 Arsenal LFC
Røa IL 0-0 Zwiezda-2005 Perm

Linköpings FC 0-2 FCR 2001 Duisburg
Norrköping
Umeå IK 1-1 Rossijanka Krasnoarmiejsk
FC Bayern München 0-1 Montpellier-Hérault SC
pd.
Olympique Lyonnais 5-0 DBK Fortuna Hjørring 12 listopada
Brøndbyernes IF 0-4 1.FFC Turbine Potsdam 71
SS Torres Calcio Femminile 4-1 SV Neulengbach
Arsenal LFC 2-0 AC Sparta Praga
Zwiezda-2005 Perm 1-1 Røa IL

1/4 finału - 10 marca, 17 marca
(Losowanie - 20 listopada 2009, 12:00 - Nyon)

FCR 2001 Duisburg 2-1 Arsenal LFC
Umeå IK 0-0 Montpellier-Hérault SC
Olympique Lyonnais 3-0 SS Torres Calcio Femminile
1.FFC Turbine Potsdam 71 5-0 Røa IL

Arsenal LFC 0-2 FCR 2001 Duisburg 14 marca
Montpellier-Hérault SC 2-2 Umeå IK
SS Torres Calcio Femminile 1-0 Olympique Lyonnais
Røa IL 0-5 1.FFC Turbine Potsdam 71

1/2 finału - 11 kwietnia, 18 kwietnia
(Losowanie - 20 listopada 2009, 12:00 - Nyon)

Olympique Lyonnais 3-2 Umeå IK 10 kwietnia
FCR 2001 Duisburg 1-0 1.FFC Turbine Potsdam 71

Umeå IK 0-0 Olympique Lyonnais 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) przełożony z powodu utrudnień komunikacyjnych w Europie związanych z chmurą wulkanicznego pyłu znad Islandii
1.FFC Turbine Potsdam 71 1-0 FCR 2001 Duisburg
pd. k. 3-1

Finał - 20 maja

Olympique Lyonnais 0-0 1.FFC Turbine Potsdam 71 20 maja, 20:30
pd. k. 6-7
Getafe, Estadio Coliseum Alfonso Pérez

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas