[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Ciechanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Andzin 18 52 17 1 0 71-17 9 0 0 37-8 8 1 0 34-9
2.  Gryf Kownaty Żędowe 18 40 13 1 4 67-30 7 0 2 35-11 6 1 2 32-19
3.  GKS Pokrzywnica 18 39 13 0 5 61-27 7 0 2 30-7 6 0 3 31-20
4.  Wkra Sochocin 18 32 10 2 6 38-28 6 1 2 19-13 4 1 4 19-15
5.  Jutrzenka Unieck 18 29 9 2 7 50-39 6 2 1 31-15 3 0 6 19-24
6.  Borovia Czernice Borowe 18 18 6 0 12 28-67 4 0 5 15-35 2 0 7 13-32 2 6 2 0 0 8-6
7.  Iskra II Krasne 18 18 6 0 12 37-51 3 0 6 21-27 3 0 6 16-24 2 0 0 0 2 6-8
8.  GKS Gumino 18 13 4 1 13 19-56 3 1 5 13-23 1 0 8 6-33
9.  MKS II Ciechanów 18 18 6 0 12 32-48 5 0 4 23-20 1 0 8 9-28
 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 18 4 1 1 16 7-53 1 0 8 5-25 0 1 8 2-28
MKS II Ciechanów i Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą wycofały się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wkra Andzin    7-3 5-2 2-1 9-1 2-1 3-0 2-0 3-0 4-0 
 2 Gryf Kownaty Żędowe1-2     0-3 6-0 4-2 8-2 3-1 7-1 3-0* 3-0* 
 3 GKS Pokrzywnica2-3 2-3     3-0 3-1 6-0 2-0 6-0 3-0* 3-0* 
 4 Wkra Sochocin0-3* 3-3 3-4     2-1 1-0 3-0* 3-0* 2-1 2-1 
 5 Jutrzenka Unieck1-1 0-8 5-1 0-0     4-1 8-4 5-0 5-0 3-0* 
 6 Borovia Czernice Borowe0-6 0-6 1-5 1-8 1-8     3-2 3-0* 3-0* 3-0 
 7 Iskra II Krasne3-4 2-3 1-5 2-0 1-2 4-5     2-0 3-8 3-0* 
 8 GKS Gumino2-9 0-3* 0-3* 1-4 2-0 4-0 0-3*     3-0* 1-1 
 9 MKS II Ciechanów0-3* 5-2 4-3 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 5-2     6-0 
 10 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą0-3* 0-1 1-5 0-3* 2-1 0-3* 2-3 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Iskra II Krasne 2-0 GKS Gumino 30 sierpnia, 14:00
MKS II Ciechanów 3-1 Borovia Czernice Borowe 30 sierpnia, 14:00
GKS Pokrzywnica 3-1 Jutrzenka Unieck 30 sierpnia, 14:00
Wkra Andzin 4-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 30 sierpnia, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 6-0 Wkra Sochocin 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 5-6 września

GKS Gumino 1-4 Wkra Sochocin 6 września, 14:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-1 Gryf Kownaty Żędowe 6 września, 14:00
Jutrzenka Unieck 1-1 Wkra Andzin 6 września, 14:00
Borovia Czernice Borowe 1-5 GKS Pokrzywnica 6 września, 14:00
w Obrębcu
Iskra II Krasne 3-8 MKS II Ciechanów 6 września, 14:00

Kolejka 3 - 12-13 września

MKS II Ciechanów 5-2 GKS Gumino 13 września, 15:00
Wkra Andzin 2-1 Borovia Czernice Borowe 12 września, 17:00
Gryf Kownaty Żędowe 4-2 Jutrzenka Unieck 13 września, 11:00
Wkra Sochocin 2-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 13 września, 13:00
Iskra II Krasne 1-5 GKS Pokrzywnica 12 września, 15:00

Kolejka 4 - 19-20 września

GKS Gumino 1-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 20 września, 16:00
Jutrzenka Unieck 0-0 Wkra Sochocin 19 września, 11:00
Borovia Czernice Borowe 0-6 Gryf Kownaty Żędowe 20 września, 16:00
w Obrębcu
Iskra II Krasne 3-4 Wkra Andzin 20 września, 14:00
MKS II Ciechanów 4-3 GKS Pokrzywnica 20 września, 14:00

Kolejka 5 - 26-27 września

GKS Pokrzywnica 6-0 GKS Gumino 26 września, 16:30
Wkra Andzin 3-0 MKS II Ciechanów 26 września, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Iskra II Krasne 27 września, 12:00
Wkra Sochocin 1-0 Borovia Czernice Borowe 27 września, 13:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 2-1 Jutrzenka Unieck 27 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

GKS Gumino 2-0 Jutrzenka Unieck 4 października, 15:00
Borovia Czernice Borowe 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 4 października, 15:00
w Obrębcu
Iskra II Krasne 2-0 Wkra Sochocin 4 października, 14:00
MKS II Ciechanów 5-2 Gryf Kownaty Żędowe 4 października, 15:00
GKS Pokrzywnica 2-3 Wkra Andzin 3 października, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Wkra Andzin 2-0 GKS Gumino 10 października, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 0-3 GKS Pokrzywnica 11 października, 11:00
Wkra Sochocin 2-1 MKS II Ciechanów 11 października, 13:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 2-3 Iskra II Krasne 11 października, 13:00
Jutrzenka Unieck 4-1 Borovia Czernice Borowe 10 października, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 października

GKS Gumino 4-0 Borovia Czernice Borowe 17 października, 15:00
Iskra II Krasne 1-2 Jutrzenka Unieck 18 października, 14:00
MKS II Ciechanów 6-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 18 października, 14:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Wkra Sochocin 17 października, 16:00
Wkra Andzin 7-3 Gryf Kownaty Żędowe 17 października, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Gryf Kownaty Żędowe 7-1 GKS Gumino 25 października, 11:00
Wkra Sochocin 0-3 Wkra Andzin 25 października, 13:00
(wo)
na boisku 3-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-5 GKS Pokrzywnica 25 października, 13:00
Jutrzenka Unieck 5-0 MKS II Ciechanów 25 października, 11:00
Borovia Czernice Borowe 3-2 Iskra II Krasne 25 października, 15:00
w Obrębcu

Kolejka 10 - 24-25 kwietnia

GKS Gumino 0-3 Iskra II Krasne 25 kwietnia, 13:00
(wo)
w Krasnem; GKS gospodarzem / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz
Borovia Czernice Borowe 3-0 MKS II Ciechanów
(wo)
Jutrzenka Unieck 5-1 GKS Pokrzywnica 25 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-3 Wkra Andzin
(wo)
Wkra Sochocin 3-3 Gryf Kownaty Żędowe 25 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 11 - 1-2 maja

Wkra Sochocin 3-0 GKS Gumino 2 maja, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie goście nie dojechali z powodu braku ważnych badań lekarskich
Gryf Kownaty Żędowe 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
(wo)
Wkra Andzin 9-1 Jutrzenka Unieck 2 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Pokrzywnica 6-0 Borovia Czernice Borowe 2 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS II Ciechanów 0-3 Iskra II Krasne
(wo)

Kolejka 12 - 8-9 maja

GKS Pokrzywnica 2-0 Iskra II Krasne 8 maja, 16:00
GKS Gumino 3-0 MKS II Ciechanów
(wo)
Borovia Czernice Borowe 0-6 Wkra Andzin 9 maja, 16:00
w Obrębcu
Jutrzenka Unieck 0-8 Gryf Kownaty Żędowe 9 maja, 13:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-3 Wkra Sochocin
(wo)

Kolejka 13 - 15-16 maja

Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-3 GKS Gumino
(wo)
Wkra Sochocin 2-1 Jutrzenka Unieck 16 maja, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 8-2 Borovia Czernice Borowe 15 maja, 11:00
Wkra Andzin 3-0 Iskra II Krasne 16 maja, 17:30
GKS Pokrzywnica 3-0 MKS II Ciechanów
(wo)

Kolejka 14 - 22-23 maja

GKS Gumino 0-3 GKS Pokrzywnica 23 maja, 15:00
(wo)
mecz się nie odbył - sędziowie nie dopuścili boiska do gry
MKS II Ciechanów 0-3 Wkra Andzin
(wo)
Iskra II Krasne 2-3 Gryf Kownaty Żędowe 23 maja, 16:00
Borovia Czernice Borowe 1-8 Wkra Sochocin 23 maja, 16:00
w Obrębcu
Jutrzenka Unieck 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
(wo)

Kolejka 15 - 29-30 maja

Jutrzenka Unieck 5-0 GKS Gumino 30 maja, 14:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-3 Borovia Czernice Borowe
(wo)
Wkra Sochocin 3-0 Iskra II Krasne 30 maja, 11:00
(wo)
Gryf Kownaty Żędowe 3-0 MKS II Ciechanów
(wo)
Wkra Andzin 5-2 GKS Pokrzywnica 29 maja, 17:30

Kolejka 16 - 3 czerwca

GKS Gumino 2-9 Wkra Andzin 3 czerwca, 17:30
GKS Pokrzywnica 2-3 Gryf Kownaty Żędowe 3 czerwca, 17:30
MKS II Ciechanów 0-3 Wkra Sochocin
(wo)
Iskra II Krasne 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
(wo)
Borovia Czernice Borowe 1-8 Jutrzenka Unieck

Kolejka 17 - 6 czerwca

Borovia Czernice Borowe 3-0 GKS Gumino
(wo)
Jutrzenka Unieck 8-4 Iskra II Krasne 6 czerwca, 13:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą - MKS II Ciechanów
(wo)
obustronny walkower
Wkra Sochocin 3-4 GKS Pokrzywnica 6 czerwca, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-2 Wkra Andzin 6 czerwca, 13:00

Kolejka 18 - 13 czerwca

GKS Gumino 0-3 Gryf Kownaty Żędowe 13 czerwca, 16:00
(wo)
Wkra Andzin 2-1 Wkra Sochocin 13 czerwca, 13:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
(wo)
MKS II Ciechanów 0-3 Jutrzenka Unieck
(wo)
Iskra II Krasne 4-5 Borovia Czernice Borowe 13 czerwca, 13:00

Baraże o udział w klasie A (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa A 2009/2010 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2009/2010 (Ostrołęka)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas