[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Olkusz-Chrzanów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagórzanka Zagórze 24 63 20 3 1 97-20 10 1 1 51-11 10 2 0 46-9
2.  Unia Kwaczała 24 55 17 4 3 89-21 8 2 2 51-9 9 2 1 38-12
3.  Zryw Żarki 24 54 17 3 4 68-23 10 1 1 35-9 7 2 3 33-14
4.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 24 50 16 2 6 60-30 8 1 3 31-15 8 1 3 29-15
5.  Zryw Kąty (Chrzanów) 24 43 13 4 7 55-31 6 3 3 27-12 7 1 4 28-19
6.  Korona Mętków 24 38 12 2 10 35-40 7 1 4 22-16 5 1 6 13-24
7.  Arka Babice 24 35 10 5 9 51-40 6 1 5 28-20 4 4 4 23-20
8.  Polonia Luszowice 24 32 10 2 12 45-48 6 2 4 28-17 4 0 8 17-31
9.  Górzanka Nawojowa Góra 24 23 7 2 15 41-68 5 1 6 24-36 2 1 9 17-32
10.  UKS Dulowa 24 20 6 2 16 37-70 1 2 9 19-38 5 0 7 18-32
11.  Zryw Brodła 24 19 5 4 15 38-90 3 0 9 19-38 2 4 6 19-52
12.  Wisła Jankowice 24 10 2 4 18 30-85 0 3 9 13-38 2 1 9 17-47
13.  Jutrzenka Ostrężnica 24 6 1 3 20 19-99 1 2 9 13-45 0 1 11 6-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zagórzanka Zagórze    2-2 1-2 3-0 4-2 3-1 2-0 9-1 2-0 1-0 11-2 9-1 4-0 
 2 Unia Kwaczała1-1     3-1 0-2 1-2 4-0 1-1 5-0 4-1 5-0 10-1 6-0 11-0 
 3 Zryw Żarki1-1 0-1     1-0 4-1 7-0 2-0 4-3 2-1 3-0 5-1 5-1 1-0 
 4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)0-5 4-0 1-1     3-1 2-0 1-2 1-0 4-0 2-3 4-1 3-2 6-0 
 5 Zryw Kąty (Chrzanów)1-3 0-2 1-2 2-2     3-1 0-0 1-0 3-1 5-0 1-1 4-0 6-0 
 6 Korona Mętków0-4 0-2 2-1 3-1 0-1     1-3 2-0 3-1 5-0 2-2 2-1 2-0 
 7 Arka Babice2-3 1-3 0-3 0-1 2-3 1-1     2-1 4-2 1-0 6-0 4-2 5-1 
 8 Polonia Luszowice0-1 1-1 1-0 1-2 1-1 2-1 2-1     0-3 3-5 6-0 7-1 4-1 
 9 Górzanka Nawojowa Góra2-8 0-6 0-7 1-2 3-1 1-2 1-6 3-1     4-1 1-1 2-1 6-0 
 10 UKS Dulowa0-2 2-6 2-2 1-4 0-3 0-1 3-6 1-4 4-6     2-2 1-2 3-0 
 11 Zryw Brodła1-5 0-5 2-4 0-3 0-6 0-2 3-0 1-2 4-1 2-4     1-3 5-3 
 12 Wisła Jankowice1-7 1-7 1-4 3-6 1-3 0-2 2-2 2-3 0-0 1-2 0-1     1-1 
 13 Jutrzenka Ostrężnica0-6 1-3 0-6 0-6 0-4 1-2 2-2 0-2 2-1 0-3 4-7 3-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
UKS Dulowa 4-6 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-1 Zryw Brodła
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6-0 Jutrzenka Ostrężnica
Wisła Jankowice 1-7 Unia Kwaczała
Korona Mętków 1-3 Arka Babice
Zryw Żarki 4-3 Polonia Luszowice

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Pauza: Arka Babice.
 
Zryw Żarki 7-0 Korona Mętków
Unia Kwaczała 5-0 Polonia Luszowice
Jutrzenka Ostrężnica 3-3 Wisła Jankowice
Zryw Brodła 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Górzanka Nawojowa Góra 3-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Zagórzanka Zagórze 1-0 UKS Dulowa

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Pauza: UKS Dulowa.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-3 Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-0 Górzanka Nawojowa Góra
Wisła Jankowice 0-1 Zryw Brodła
Polonia Luszowice 4-1 Jutrzenka Ostrężnica
Korona Mętków 0-2 Unia Kwaczała
Arka Babice 0-3 Zryw Żarki

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Zryw Żarki.
 
Unia Kwaczała 1-1 Arka Babice
Jutrzenka Ostrężnica 1-2 Korona Mętków
Zryw Brodła 1-2 Polonia Luszowice
Górzanka Nawojowa Góra 2-1 Wisła Jankowice
Zagórzanka Zagórze 3-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
UKS Dulowa 0-3 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 5 - 7-8 września

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 UKS Dulowa
Wisła Jankowice 1-7 Zagórzanka Zagórze
Polonia Luszowice 0-3 Górzanka Nawojowa Góra
Korona Mętków 2-2 Zryw Brodła
Arka Babice 5-1 Jutrzenka Ostrężnica
Zryw Żarki 0-1 Unia Kwaczała

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: Unia Kwaczała.
 
Jutrzenka Ostrężnica 0-6 Zryw Żarki
Zryw Brodła 3-0 Arka Babice
Górzanka Nawojowa Góra 1-2 Korona Mętków
Zagórzanka Zagórze 9-1 Polonia Luszowice
UKS Dulowa 1-2 Wisła Jankowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Wisła Jankowice 1-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Polonia Luszowice 3-5 UKS Dulowa
Korona Mętków 0-4 Zagórzanka Zagórze
Arka Babice 4-2 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Żarki 5-1 Zryw Brodła
Unia Kwaczała 11-0 Jutrzenka Ostrężnica

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica.
 
Zryw Brodła 0-5 Unia Kwaczała
Górzanka Nawojowa Góra 0-7 Zryw Żarki
Zagórzanka Zagórze 2-0 Arka Babice
UKS Dulowa 0-1 Korona Mętków
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-0 Polonia Luszowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-2 Wisła Jankowice

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Polonia Luszowice 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Mętków 0-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Arka Babice 1-0 UKS Dulowa
Zryw Żarki 1-1 Zagórzanka Zagórze
Unia Kwaczała 4-1 Górzanka Nawojowa Góra
Jutrzenka Ostrężnica 4-7 Zryw Brodła

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Zryw Brodła.
 
Górzanka Nawojowa Góra 6-0 Jutrzenka Ostrężnica
Zagórzanka Zagórze 2-2 Unia Kwaczała
UKS Dulowa 2-2 Zryw Żarki
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-0 Arka Babice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Korona Mętków
Wisła Jankowice 2-3 Polonia Luszowice

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Korona Mętków 2-1 Wisła Jankowice
Arka Babice 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10 listopada
pierwotnie mecz się nie odbył
Zryw Żarki 4-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Unia Kwaczała 5-0 UKS Dulowa
Jutrzenka Ostrężnica 0-6 Zagórzanka Zagórze
Zryw Brodła 4-1 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Zagórzanka Zagórze 11-2 Zryw Brodła
UKS Dulowa 3-0 Jutrzenka Ostrężnica
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-2 Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Zryw Żarki
Wisła Jankowice 2-2 Arka Babice
Polonia Luszowice 2-1 Korona Mętków

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: Korona Mętków.
 
Arka Babice 2-1 Polonia Luszowice
Zryw Żarki 5-1 Wisła Jankowice
Unia Kwaczała 0-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Jutrzenka Ostrężnica 0-4 Zryw Kąty (Chrzanów)
Zryw Brodła 2-4 UKS Dulowa
Górzanka Nawojowa Góra 2-8 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Polonia Luszowice 1-0 Zryw Żarki
Górzanka Nawojowa Góra 4-1 UKS Dulowa
Zryw Brodła 0-6 Zryw Kąty (Chrzanów)
Jutrzenka Ostrężnica 0-6 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała 6-0 Wisła Jankowice
Arka Babice 1-1 Korona Mętków

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Pauza: Arka Babice.
 
Korona Mętków 2-1 Zryw Żarki
Polonia Luszowice 1-1 Unia Kwaczała
Wisła Jankowice 1-1 Jutrzenka Ostrężnica
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Zryw Brodła
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-1 Górzanka Nawojowa Góra
UKS Dulowa 0-2 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Pauza: UKS Dulowa.
 
Zagórzanka Zagórze 4-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Górzanka Nawojowa Góra 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zryw Brodła 1-3 Wisła Jankowice
Jutrzenka Ostrężnica 0-2 Polonia Luszowice
Unia Kwaczała 4-0 Korona Mętków
Zryw Żarki 2-0 Arka Babice

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Pauza: Zryw Żarki.
 
Arka Babice 1-3 Unia Kwaczała
Korona Mętków 2-0 Jutrzenka Ostrężnica
Polonia Luszowice 6-0 Zryw Brodła
Wisła Jankowice 0-0 Górzanka Nawojowa Góra
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-5 Zagórzanka Zagórze
Zryw Kąty (Chrzanów) 5-0 UKS Dulowa

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
UKS Dulowa 1-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze 9-1 Wisła Jankowice
Górzanka Nawojowa Góra 3-1 Polonia Luszowice
Zryw Brodła 0-2 Korona Mętków
Jutrzenka Ostrężnica 2-2 Arka Babice
Unia Kwaczała 3-1 Zryw Żarki

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pauza: Unia Kwaczała.
 
Zryw Żarki 1-0 Jutrzenka Ostrężnica
Arka Babice 6-0 Zryw Brodła
Korona Mętków 3-1 Górzanka Nawojowa Góra
Polonia Luszowice 0-1 Zagórzanka Zagórze
Wisła Jankowice 1-2 UKS Dulowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 20 - 10-11 maja

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-0 Wisła Jankowice
UKS Dulowa 1-4 Polonia Luszowice
Zagórzanka Zagórze 3-1 Korona Mętków
Górzanka Nawojowa Góra 1-6 Arka Babice
Zryw Brodła 2-4 Zryw Żarki
Jutrzenka Ostrężnica 1-3 Unia Kwaczała

Kolejka 21 - 17-18 maja

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica.
 
Unia Kwaczała 10-1 Zryw Brodła
Zryw Żarki 2-1 Górzanka Nawojowa Góra
Arka Babice 2-3 Zagórzanka Zagórze
Korona Mętków 5-0 UKS Dulowa
Polonia Luszowice 1-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Wisła Jankowice 3-6 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 22 - 24-25 maja

Pauza: Wisła Jankowice.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Polonia Luszowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-1 Korona Mętków
UKS Dulowa 3-6 Arka Babice
Zagórzanka Zagórze 1-2 Zryw Żarki
Górzanka Nawojowa Góra 0-6 Unia Kwaczała
Zryw Brodła 5-3 Jutrzenka Ostrężnica

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Zryw Brodła.
 
Jutrzenka Ostrężnica 2-1 Górzanka Nawojowa Góra
Unia Kwaczała 1-1 Zagórzanka Zagórze
Zryw Żarki 3-0 UKS Dulowa
Arka Babice 2-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Polonia Luszowice 7-1 Wisła Jankowice

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Wisła Jankowice 0-2 Korona Mętków
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Arka Babice
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-2 Zryw Żarki
UKS Dulowa 2-6 Unia Kwaczała
Zagórzanka Zagórze 4-0 Jutrzenka Ostrężnica
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Zryw Brodła

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Zryw Brodła 1-5 Zagórzanka Zagórze
Jutrzenka Ostrężnica 0-3 UKS Dulowa
Unia Kwaczała 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Zryw Żarki 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Arka Babice 4-2 Wisła Jankowice
Korona Mętków 2-0 Polonia Luszowice

Kolejka 26 - 21 czerwca

Pauza: Korona Mętków.
 
Polonia Luszowice 2-1 Arka Babice
Wisła Jankowice 1-4 Zryw Żarki
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-0 Unia Kwaczała
Zryw Kąty (Chrzanów) 6-0 Jutrzenka Ostrężnica
UKS Dulowa 2-2 Zryw Brodła
Zagórzanka Zagórze 2-0 Górzanka Nawojowa Góra

Klasa A 2002/2003 (Olkusz-Chrzanów)

Klasa B 2002/2003 (Olkusz-Chrzanów I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas