[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2001/2002

REKLAMA
REKLAMA

Grupa 1
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Action 21 Charleroi 7-3 Pramen Havlíčkův Brod 8 października
turniej w Charleroi
Iberia 2000 Tbilisi 7-7 AGBU-Ararat Nikozja 8 października
turniej w Charleroi
Pramen Havlíčkův Brod 7-6 Iberia 2000 Tbilisi 9 października
turniej w Charleroi
AGBU-Ararat Nikozja 0-9 Action 21 Charleroi 9 października
turniej w Charleroi
Action 21 Charleroi 12-1 Iberia 2000 Tbilisi 11 października
turniej w Charleroi
AGBU-Ararat Nikozja 7-6 Pramen Havlíčkův Brod 11 października
turniej w Charleroi

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Action 21 Charleroi 3 9 3 0 0 28-4 2 0 0 19-4 1 0 0 9-0
2.  AGBU-Ararat Nikozja 3 4 1 1 1 14-22 1 0 1 7-15 0 1 0 7-7
3.  Pramen Havlíčkův Brod 3 3 1 0 2 16-20 1 0 0 7-6 0 0 2 9-14
4.  Iberia 2000 Tbilisi 3 1 0 1 2 14-26 0 1 0 7-7 0 0 2 7-19

Grupa 2
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

AS Roma 4-0 MFC Turan Air Baku 3 listopada
turniej w Genzano
Araks Erewan 6-4 Memfis Tiraspol 3 listopada
turniej w Genzano
AS Roma 19-1 Araks Erewan 4 listopada
turniej w Genzano
MFC Turan Air Baku 5-0 Memfis Tiraspol 4 listopada
turniej w Genzano
Memfis Tiraspol 0-4 AS Roma 6 listopada
turniej w Genzano
MFC Turan Air Baku 5-2 Araks Erewan 6 listopada
turniej w Genzano

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Roma 3 9 3 0 0 27-1 2 0 0 23-1 1 0 0 4-0
2.  MFC Turan Air Baku 3 6 2 0 1 10-6 2 0 0 10-2 0 0 1 0-4
3.  Araks Erewan 3 3 1 0 2 9-28 1 0 0 6-4 0 0 2 3-24
4.  Memfis Tiraspol 3 0 0 0 3 4-15 0 0 1 0-4 0 0 2 4-11

Grupa 3
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

MNK Split 1700 7-0 Simurg Mińsk 3 listopada
turniej w Splicie
ASE Doúka 3-5 Inkaras Kowno 3 listopada
turniej w Splicie
MNK Split 1700 3-0 ASE Doúka 4 listopada
turniej w Splicie
Simurg Mińsk 2-3 Inkaras Kowno 4 listopada
turniej w Splicie
Inkaras Kowno 1-3 MNK Split 1700 6 listopada
turniej w Splicie
Simurg Mińsk 5-1 ASE Doúka 6 listopada
turniej w Splicie

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Split 1700 3 9 3 0 0 13-1 2 0 0 10-0 1 0 0 3-1
2.  Inkaras Kowno 3 6 2 0 1 9-8 0 0 1 1-3 2 0 0 8-5
3.  Simurg Mińsk 3 3 1 0 2 7-11 1 0 1 7-4 0 0 1 0-7
4.  ASE Doúka 3 0 0 0 3 4-13 0 0 1 3-5 0 0 2 1-8

Grupa 4
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Spartak Moskwa 4-5 Clearex Chorzów 6 listopada
turniej w Chorzowie
ŠK Program Dubnica nad Váhom 4-5 Spartak Moskwa 7 listopada
turniej w Chorzowie
Clearex Chorzów 5-3 ŠK Program Dubnica nad Váhom 8 listopada
turniej w Chorzowie

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 2 6 2 0 0 10-7 1 0 0 5-3 1 0 0 5-4
2.  Spartak Moskwa 2 3 1 0 1 9-9 0 0 1 4-5 1 0 0 5-4
3.  ŠK Program Dubnica nad Váhom 2 0 0 0 2 7-10 0 0 1 4-5 0 0 1 3-5

Grupa 5
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 8-2 FC Encamp Dicoansa 3 listopada
turniej w Lizbonie
FT Kemi-Tornio 1-6 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4 listopada
turniej w Lizbonie
FC Encamp Dicoansa 0-5 FT Kemi-Tornio 5 listopada
turniej w Lizbonie

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 6 2 0 0 14-3 1 0 0 8-2 1 0 0 6-1
2.  FT Kemi-Tornio 2 3 1 0 1 6-6 0 0 1 1-6 1 0 0 5-0
3.  FC Encamp Dicoansa 2 0 0 0 2 2-13 0 0 1 0-5 0 0 1 2-8

Grupa 6
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Playas de Castellón FS 4-2 KMN SVEA Lesna Litija 7 listopada
turniej w Litija
Playas de Castellón FS 11-2 MFK Vetadžoka Prilep 8 listopada
turniej w Litija
KMN SVEA Lesna Litija 5-1 MFK Vetadžoka Prilep 9 listopada
turniej w Litija

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Playas de Castellón FS 2 6 2 0 0 15-4 2 0 0 15-4 0 0 0 0-0
2.  KMN SVEA Lesna Litija 2 3 1 0 1 7-5 1 0 0 5-1 0 0 1 2-4
3.  MFK Vetadžoka Prilep 2 0 0 0 2 3-16 0 0 0 0-0 0 0 2 3-16

Grupa 7
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

ZVV West Stars Den Haag 4-3 CD Shop Mozart Danilovgrad 9 października
turniej w Rotterdamie
CD Shop Mozart Danilovgrad 4-3 MNK Kaskada Gračanica 11 października
turniej w Rotterdamie
MNK Kaskada Gračanica 9-2 ZVV West Stars Den Haag 12 października
turniej w Rotterdamie

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Kaskada Gračanica 2 3 1 0 1 12-6 1 0 0 9-2 0 0 1 3-4 2 3 1 0 1 12-6
2.  CD Shop Mozart Danilovgrad 2 3 1 0 1 7-7 1 0 0 4-3 0 0 1 3-4 2 3 1 0 1 7-7
3.  ZVV West Stars Den Haag 2 3 1 0 1 6-12 1 0 0 4-3 0 0 1 2-9 2 3 1 0 1 6-12

Grupa 8
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

InterKrAZ Kijów 2-2 CSÖ Montage Budapeszt 6 listopada
turniej w Budapeszcie
Policijas FK Ryga 1-9 InterKrAZ Kijów 7 listopada
turniej w Budapeszcie
CSÖ Montage Budapeszt 11-2 Policijas FK Ryga 8 listopada
turniej w Budapeszcie

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CSÖ Montage Budapeszt 2 4 1 1 0 13-4 1 0 0 11-2 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
2.  InterKrAZ Kijów 2 4 1 1 0 11-3 0 1 0 2-2 1 0 0 9-1 1 1 0 1 0 2-2
3.  Policijas FK Ryga 2 0 0 0 2 3-20 0 0 1 1-9 0 0 1 2-11

Grupa A
 
I runda
Turniej finałowy w Lizbonie (25 luty - 3 marca 2002) - awans do półfinałów 2 najlepszych ekip z każdej grupy
(Losowanie grup - 15 stycznia 2002 - Lizbona)

MNK Split 1700 2-0 AS Roma 25 lutego
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-1 MNK Kaskada Gračanica 25 lutego
AS Roma 10-2 MNK Kaskada Gračanica 26 lutego
MNK Split 1700 0-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 lutego
MNK Kaskada Gračanica 2-6 MNK Split 1700 28 lutego
AS Roma 5-5 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 28 lutego

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Split 1700 3 7 2 1 0 8-2 1 1 0 2-0 1 0 0 6-2
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 5 1 2 0 8-6 1 0 0 3-1 0 2 0 5-5
3.  AS Roma 3 4 1 1 1 15-9 1 1 0 15-7 0 0 1 0-2
4.  MNK Kaskada Gračanica 3 0 0 0 3 5-19 0 0 1 2-6 0 0 2 3-13

Grupa B
 
I runda
Turniej finałowy w Lizbonie (25 luty - 3 marca 2002) - awans do półfinałów 2 najlepszych ekip z każdej grupy
(Losowanie grup - 15 stycznia 2002 - Lizbona)

Action 21 Charleroi 7-5 CSÖ Montage Budapeszt 25 lutego
Clearex Chorzów 0-9 Playas de Castellón FS 25 lutego
Action 21 Charleroi 3-2 Clearex Chorzów 26 lutego
CSÖ Montage Budapeszt 1-7 Playas de Castellón FS 26 lutego
Playas de Castellón FS 3-1 Action 21 Charleroi 28 lutego
CSÖ Montage Budapeszt 6-1 Clearex Chorzów 28 lutego

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Playas de Castellón FS 3 9 3 0 0 19-2 1 0 0 3-1 2 0 0 16-1
2.  Action 21 Charleroi 3 6 2 0 1 11-10 2 0 0 10-7 0 0 1 1-3
3.  CSÖ Montage Budapeszt 3 3 1 0 2 12-15 1 0 1 7-8 0 0 1 5-7
4.  Clearex Chorzów 3 0 0 0 3 3-18 0 0 1 0-9 0 0 2 3-9

1/2 finału

MNK Split 1700 3-7 Action 21 Charleroi 2 marca
mecz w Lizbonie
Playas de Castellón FS 4-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 marca
mecz w Lizbonie

Finał

Playas de Castellón FS 5-1 Action 21 Charleroi 3 marca
mecz w Lizbonie

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas