[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 1-2 sierpnia
Polonia Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław, Unia Gniewkowo, Wisła Nowe - wolny los

Myśliwiec Gostycyn 1-5 Pomorzanin Serock 1 sierpnia, 17:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-5 Czarni Nakło nad Notecią 1 sierpnia, 17:00
ORI Kruszyn Krajeński 0-14 Gwiazda Bydgoszcz 2 sierpnia, 16:00
Fala Świekatowo 1-4 Strażak Przechowo (Świecie) 1 sierpnia, 18:00
LZS Kozielec 0-5 Kamionka Kamień Krajeński 2 sierpnia, 11:45
BKS Bydgoszcz 0-3 Start Pruszcz 2 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 0-2
Sparta Przysiersk 3-2 Tucholanka Tuchola 1 sierpnia, 16:00
pd.
Spójnia Białe Błota 16-1 Ramiel Bydgoszcz 2 sierpnia, 16:00
Wisła Gruczno 0-3 Start Warlubie
(wo)
Wisła wycofała się z rozgrywek
Casimirus Bydgoszcz 3-2 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 2 sierpnia, 16:00
Victoria Śliwice 3-0 Grom Osie 2 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-7 Krajna Sępólno Krajeńskie 1 sierpnia, 16:30
Gryf Sicienko 0-9 Chemik Bydgoszcz 1 sierpnia, 17:00
Zieloni Zalesie 1-5 Szubinianka Szubin 2 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-6 Kujawy Markowice 1 sierpnia, 17:00
Orłowianka Orłowo 3-3 Tarant Wójcin 2 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-3
Noteć Łabiszyn 3-2 Gopło Kruszwica 1 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo 2-13 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2 sierpnia, 16:00
LZS Palczyn 0-4 Sparta Janowiec Wielkopolski 2 sierpnia, 14:00
LZS Jadowniki 1-7 Unia Solec Kujawski 2 sierpnia, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-3 Pogoń Mogilno 1 sierpnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-4 Pałuczanka Żnin 2 sierpnia, 17:00
LKS Ostromecko 0-11 Dąb Barcin 2 sierpnia, 14:00
(wo)
Hermes Radłowo 2-5 Kujawianka Strzelno 2 sierpnia, 11:00

II runda - 26 sierpnia
(Losowanie 16 sierpnia 2009 - siedziba OZPN Bydgoszcz)

Krajna Sępólno Krajeńskie 1-5 Wda Świecie 26 sierpnia, 17:00
Sparta Przysiersk 0-2 Polonia Bydgoszcz 26 sierpnia, 16:30
Strażak Przechowo (Świecie) 1-2 Chemik Bydgoszcz 26 sierpnia, 17:00
Start Warlubie 3-0 Unia Solec Kujawski 26 sierpnia, 17:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-2 Victoria Koronowo 26 sierpnia, 17:30
Pomorzanin Serock 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 26 sierpnia, 17:30
Victoria Śliwice 0-3 Czarni Nakło nad Notecią 26 sierpnia, 18:00
Start Pruszcz 6-2 Wisła Nowe 26 sierpnia, 18:00
Casimirus Bydgoszcz 1-8 Spójnia Białe Błota 26 sierpnia, 18:00
Pogoń Mogilno 3-2 Notecianka Pakość 26 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 4-3 Noteć Łabiszyn 26 sierpnia, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 Unia Gniewkowo 26 sierpnia, 17:30
Kujawy Markowice 1-5 Dąb Barcin 26 sierpnia, 17:30
Kujawianka Strzelno 1-1 Cuiavia Inowrocław 26 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 Goplania Inowrocław 2 września, 17:30
Pałuczanka Żnin 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 sierpnia, 17:00

III runda - 23 września

Polonia Bydgoszcz 1-3 Chemik Bydgoszcz 23 września, 17:00
Start Warlubie 3-3 Wda Świecie 23 września, 16:30
k. 4-3
Pomorzanin Serock 1-3 Victoria Koronowo 23 września, 17:00
Spójnia Białe Błota 0-1 Czarni Nakło nad Notecią 23 września, 15:30
Szubinianka Szubin 1-0 Start Pruszcz 23 września, 16:30
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-4 Kujawianka Strzelno 23 września, 16:30
Pałuczanka Żnin 0-3 Dąb Barcin 23 września, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-2 Pogoń Mogilno 23 września, 17:00

Puchar Polski 2009/2010 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2009/2010 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas