[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia II 26 61 20 1 5 84-26 11 1 1 55-11 9 0 4 29-15
2.  Izolator II Boguchwała 26 53 16 5 5 73-36 7 3 3 39-22 9 2 2 34-14
3.  Bratek Bratkowice 26 51 15 6 5 45-26 7 2 4 19-13 8 4 1 26-13
4.  Jedność Niechobrz 26 50 16 2 8 46-31 11 1 1 27-6 5 1 7 19-25
5.  Głogovia Głogów Małopolski 26 45 13 6 7 38-32 9 1 3 21-12 4 5 4 17-20
6.  LKS Hermanowa 26 43 13 4 9 63-38 8 2 3 40-13 5 2 6 23-25
7.  Sokół Sokołów Małopolski 26 37 11 4 11 48-51 6 3 4 26-22 5 1 7 22-29
8.  Świlczanka Świlcza 26 36 10 6 10 31-43 5 4 4 16-20 5 2 6 15-23
9.  LKS Jasionka 26 30 9 3 14 35-64 7 0 6 18-19 2 3 8 17-45
10.  Czarni Czudec 26 27 7 6 13 29-39 5 3 5 17-19 2 3 8 12-20
11.  Rudzik Rudna Mała 26 26 7 5 14 33-52 5 3 5 21-24 2 2 9 12-28
12.  Iskra Zgłobień 26 21 5 6 15 26-47 3 3 7 15-23 2 3 8 11-24 2 2 0 2 0 2-2
13.  GKS Niebylec 26 21 5 6 15 27-45 4 3 6 17-18 1 3 9 10-27 2 2 0 2 0 2-2
14.  Płomień Zagorzyce 26 14 4 2 20 36-84 3 2 8 22-39 1 0 12 14-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Resovia II    1-1 2-3 5-3 3-1 7-0 3-2 4-0 10-0 2-1 3-0 1-0 5-0 9-0 
 2 Izolator II Boguchwała3-1     2-1 1-3 1-1 1-3 1-1 3-4 9-2 1-1 3-0 5-0 4-2 5-3 
 3 Bratek Bratkowice2-0 1-1     4-0 0-1 2-1 3-0 0-0 3-2 0-3 3-0 0-2 1-0 0-3 
 4 Jedność Niechobrz1-2 3-0 1-1     1-0 2-1 2-0 1-0 2-1 3-0 4-1 1-0 2-0 4-0 
 5 Głogovia Głogów Małopolski0-1 1-2 0-1 2-1     2-1 2-1 2-0 3-2 2-1 1-0 1-1 2-1 3-0 
 6 LKS Hermanowa0-1 0-1 3-3 1-2 5-0     6-0 6-1 4-0 3-2 2-2 2-0 4-1 4-0 
 7 Sokół Sokołów Małopolski3-2 3-4 1-2 3-0 1-3 0-3     0-0 3-2 1-1 2-1 5-1 1-1 3-2 
 8 Świlczanka Świlcza0-1 0-6 1-1 0-0 2-2 1-3 1-3     0-0 1-0 3-1 2-1 2-0 3-2 
 9 LKS Jasionka0-2 2-1 0-2 2-1 0-2 1-3 1-3 0-2     2-1 3-0 1-0 2-1 4-1 
 10 Czarni Czudec2-0 0-2 1-3 3-1 0-0 1-0 1-4 0-2 3-3     1-0 1-2 0-0 4-2 
 11 Rudzik Rudna Mała1-8 2-4 0-0 0-3 3-3 3-1 0-1 3-1 0-1 3-0     0-0 3-2 3-0 
 12 Iskra Zgłobień0-3 0-1 1-2 1-3 1-0 3-3 5-3 0-1 1-2 0-0 1-4     0-0 2-1 
 13 GKS Niebylec0-3 0-2 0-1 0-1 2-2 1-1 1-2 3-2 5-0 2-1 0-1 2-2     1-0 
 14 Płomień Zagorzyce3-5 1-9 1-6 3-1 1-2 1-3 3-2 1-2 2-2 0-1 2-2 3-2 1-2     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Rudzik Rudna Mała 3-1 Świlczanka Świlcza
Resovia II 9-0 Płomień Zagorzyce
LKS Jasionka 0-2 Głogovia Głogów Małopolski
GKS Niebylec 1-2 Sokół Sokołów Małopolski
Izolator II Boguchwała 5-0 Iskra Zgłobień
LKS Hermanowa 1-2 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 1-3 Bratek Bratkowice

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Świlczanka Świlcza 1-1 Bratek Bratkowice
Jedność Niechobrz 3-0 Czarni Czudec
Iskra Zgłobień 3-3 LKS Hermanowa
Sokół Sokołów Małopolski 3-4 Izolator II Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 GKS Niebylec
Płomień Zagorzyce 2-2 LKS Jasionka
Rudzik Rudna Mała 1-8 Resovia II

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Resovia II 4-0 Świlczanka Świlcza
LKS Jasionka 3-0 Rudzik Rudna Mała
GKS Niebylec 1-0 Płomień Zagorzyce
Izolator II Boguchwała 1-1 Głogovia Głogów Małopolski
LKS Hermanowa 6-0 Sokół Sokołów Małopolski
Czarni Czudec 1-2 Iskra Zgłobień
Bratek Bratkowice 4-0 Jedność Niechobrz

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Świlczanka Świlcza 0-0 Jedność Niechobrz
Iskra Zgłobień 1-2 Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 Czarni Czudec
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 LKS Hermanowa
Płomień Zagorzyce 1-9 Izolator II Boguchwała
Rudzik Rudna Mała 3-2 GKS Niebylec
Resovia II 10-0 LKS Jasionka

Kolejka 5 - 6 września

LKS Jasionka 0-2 Świlczanka Świlcza
GKS Niebylec 0-3 Resovia II
Izolator II Boguchwała 3-0 Rudzik Rudna Mała
LKS Hermanowa 4-0 Płomień Zagorzyce
Czarni Czudec 0-0 Głogovia Głogów Małopolski
Bratek Bratkowice 3-0 Sokół Sokołów Małopolski
Jedność Niechobrz 1-0 Iskra Zgłobień

Kolejka 6 - 13 września

Świlczanka Świlcza 2-1 Iskra Zgłobień
Sokół Sokołów Małopolski 3-0 Jedność Niechobrz
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Bratek Bratkowice
Płomień Zagorzyce 0-1 Czarni Czudec
Rudzik Rudna Mała 3-1 LKS Hermanowa
Resovia II 1-1 Izolator II Boguchwała
LKS Jasionka 2-1 GKS Niebylec

Kolejka 7 - 20 września

GKS Niebylec 3-2 Świlczanka Świlcza
Izolator II Boguchwała 9-2 LKS Jasionka
LKS Hermanowa 0-1 Resovia II
Czarni Czudec 1-0 Rudzik Rudna Mała
Bratek Bratkowice 0-3 Płomień Zagorzyce
Jedność Niechobrz 1-0 Głogovia Głogów Małopolski
Iskra Zgłobień 5-3 Sokół Sokołów Małopolski

Kolejka 8 - 27 września

Świlczanka Świlcza 1-3 Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Iskra Zgłobień
Płomień Zagorzyce 3-1 Jedność Niechobrz
Rudzik Rudna Mała 0-0 Bratek Bratkowice
Resovia II 2-1 Czarni Czudec
LKS Jasionka 1-3 LKS Hermanowa
GKS Niebylec 0-2 Izolator II Boguchwała

Kolejka 9 - 4 października

Izolator II Boguchwała 3-4 Świlczanka Świlcza
LKS Hermanowa 4-1 GKS Niebylec
Czarni Czudec 3-3 LKS Jasionka
Bratek Bratkowice 2-0 Resovia II
Jedność Niechobrz 4-1 Rudzik Rudna Mała
Iskra Zgłobień 2-1 Płomień Zagorzyce
Sokół Sokołów Małopolski 1-3 Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 10 - 11 października

Świlczanka Świlcza 2-2 Głogovia Głogów Małopolski
Płomień Zagorzyce 3-2 Sokół Sokołów Małopolski
Rudzik Rudna Mała 0-0 Iskra Zgłobień
Resovia II 5-3 Jedność Niechobrz
LKS Jasionka 0-2 Bratek Bratkowice
GKS Niebylec 2-1 Czarni Czudec
Izolator II Boguchwała 1-3 LKS Hermanowa

Kolejka 11 - 8 listopada

LKS Hermanowa 6-1 Świlczanka Świlcza
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Czudec 0-2 Izolator II Boguchwała
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bratek Bratkowice 1-0 GKS Niebylec 15 listopada
w Rudnej Małej / w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (11 listopada) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Niechobrz 2-1 LKS Jasionka
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Zgłobień 0-3 Resovia II
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Sokołów Małopolski 2-1 Rudzik Rudna Mała
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Płomień Zagorzyce
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 25 października

Świlczanka Świlcza 3-2 Płomień Zagorzyce
Rudzik Rudna Mała 3-3 Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II 3-2 Sokół Sokołów Małopolski
LKS Jasionka 1-0 Iskra Zgłobień
GKS Niebylec 0-1 Jedność Niechobrz
Izolator II Boguchwała 2-1 Bratek Bratkowice
LKS Hermanowa 3-2 Czarni Czudec

Kolejka 13 - 31 października

Czarni Czudec 0-2 Świlczanka Świlcza
Bratek Bratkowice 2-1 LKS Hermanowa
Jedność Niechobrz 3-0 Izolator II Boguchwała
Iskra Zgłobień 0-0 GKS Niebylec
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 LKS Jasionka
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Resovia II
Płomień Zagorzyce 2-2 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 14 - 28 marca

Świlczanka Świlcza 3-1 Rudzik Rudna Mała
Płomień Zagorzyce 3-5 Resovia II
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 LKS Jasionka
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 GKS Niebylec
Iskra Zgłobień 0-1 Izolator II Boguchwała
Jedność Niechobrz 2-1 LKS Hermanowa
Bratek Bratkowice 0-3 Czarni Czudec

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Bratek Bratkowice 0-0 Świlczanka Świlcza
Czarni Czudec 3-1 Jedność Niechobrz
LKS Hermanowa 2-0 Iskra Zgłobień
Izolator II Boguchwała 1-1 Sokół Sokołów Małopolski
GKS Niebylec 2-2 Głogovia Głogów Małopolski
LKS Jasionka 4-1 Płomień Zagorzyce
Resovia II 3-0 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 16 - 21 kwietnia

Świlczanka Świlcza 0-1 Resovia II
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rudzik Rudna Mała 0-1 LKS Jasionka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Zagorzyce 1-2 GKS Niebylec
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Izolator II Boguchwała
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 LKS Hermanowa 22 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Zgłobień 0-0 Czarni Czudec
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jedność Niechobrz 1-1 Bratek Bratkowice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 28 kwietnia

Jedność Niechobrz 1-0 Świlczanka Świlcza
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bratek Bratkowice 0-2 Iskra Zgłobień
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Czudec 1-4 Sokół Sokołów Małopolski
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Hermanowa 5-0 Głogovia Głogów Małopolski
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Izolator II Boguchwała 5-3 Płomień Zagorzyce
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Niebylec 0-1 Rudzik Rudna Mała
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Jasionka 0-2 Resovia II
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Świlczanka Świlcza 0-0 LKS Jasionka
Resovia II 5-0 GKS Niebylec
Rudzik Rudna Mała 2-4 Izolator II Boguchwała
Płomień Zagorzyce 1-3 LKS Hermanowa
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Czarni Czudec
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Bratek Bratkowice
Iskra Zgłobień 1-3 Jedność Niechobrz

Kolejka 19 - 2 maja

Iskra Zgłobień 0-1 Świlczanka Świlcza
Jedność Niechobrz 2-0 Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice 0-1 Głogovia Głogów Małopolski
Czarni Czudec 4-2 Płomień Zagorzyce
LKS Hermanowa 2-2 Rudzik Rudna Mała
Izolator II Boguchwała 3-1 Resovia II
GKS Niebylec 5-0 LKS Jasionka

Kolejka 20 - 9 maja

Świlczanka Świlcza 2-0 GKS Niebylec
LKS Jasionka 2-1 Izolator II Boguchwała
Resovia II 7-0 LKS Hermanowa
Rudzik Rudna Mała 3-0 Czarni Czudec
Płomień Zagorzyce 1-6 Bratek Bratkowice
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski 5-1 Iskra Zgłobień

Kolejka 21 - 16 maja

Sokół Sokołów Małopolski 0-0 Świlczanka Świlcza
Iskra Zgłobień 1-0 Głogovia Głogów Małopolski 26 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Niechobrz 4-0 Płomień Zagorzyce 26 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Bratek Bratkowice 3-0 Rudzik Rudna Mała
Czarni Czudec 2-0 Resovia II 15 maja
LKS Hermanowa 4-0 LKS Jasionka 26 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Izolator II Boguchwała 4-2 GKS Niebylec 26 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 6 czerwca

Świlczanka Świlcza 0-6 Izolator II Boguchwała 9 czerwca
w pierwotnym (23 maja) i drugim (6 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Niebylec 1-1 LKS Hermanowa
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Jasionka 2-1 Czarni Czudec 16 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Resovia II 2-3 Bratek Bratkowice
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudzik Rudna Mała 0-3 Jedność Niechobrz 17 czerwca
w pierwotnym (23 maja) i drugim (6 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Zagorzyce 3-2 Iskra Zgłobień 16 czerwca
w pierwotnym (23 maja) i drugim (6 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Sokół Sokołów Małopolski
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 30 maja

Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Świlczanka Świlcza
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 Płomień Zagorzyce
Iskra Zgłobień 1-4 Rudzik Rudna Mała
Jedność Niechobrz 1-2 Resovia II
Bratek Bratkowice 3-2 LKS Jasionka
Czarni Czudec 0-0 GKS Niebylec
LKS Hermanowa 0-1 Izolator II Boguchwała

Kolejka 24 - 3 czerwca

Świlczanka Świlcza 1-3 LKS Hermanowa
Izolator II Boguchwała 1-1 Czarni Czudec
GKS Niebylec 0-1 Bratek Bratkowice
LKS Jasionka 2-1 Jedność Niechobrz 9 czerwca
w pierwotnym terminie (3 czerwca) przerwany w 75. minucie przy stanie 2-1 z powodu ulewnego deszczu
Resovia II 1-0 Iskra Zgłobień
Rudzik Rudna Mała 0-1 Sokół Sokołów Małopolski 10 czerwca
w pierwotnym terminie (3 czerwca) przerwany w 75. minucie przy stanie 0-1 z powodu ulewnego deszczu; dokończony w późniejszym terminie
Płomień Zagorzyce 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 9 czerwca
w pierwotnym terminie (3 czerwca) przełożony

Kolejka 25 - 13 czerwca

Płomień Zagorzyce 1-2 Świlczanka Świlcza
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Rudzik Rudna Mała
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 Resovia II
w Górnie
Iskra Zgłobień 1-2 LKS Jasionka
Jedność Niechobrz 2-0 GKS Niebylec
Bratek Bratkowice 1-1 Izolator II Boguchwała
Czarni Czudec 1-0 LKS Hermanowa

Kolejka 26 - 20 czerwca

Świlczanka Świlcza 1-0 Czarni Czudec
LKS Hermanowa 3-3 Bratek Bratkowice
Izolator II Boguchwała 1-3 Jedność Niechobrz
GKS Niebylec 2-2 Iskra Zgłobień
LKS Jasionka 1-3 Sokół Sokołów Małopolski
Resovia II 3-1 Głogovia Głogów Małopolski
Rudzik Rudna Mała 3-0 Płomień Zagorzyce

Klasa okręgowa 2009/2010 (Rzeszów)

Klasa A 2009/2010 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2009/2010 (Rzeszów I)
Klasa B 2009/2010 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas