[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Narewka 30 73 23 4 3 81-19 13 2 0 48-8 10 2 3 33-11
2.  Perspektywa Łomża 30 67 22 1 7 86-42 12 1 2 47-13 10 0 5 39-29
3.  Sparta 1951 Szepietowo 30 64 21 1 8 77-34 14 0 1 50-11 7 1 7 27-23
4.  KS Wasilków 30 63 19 6 5 85-33 11 3 1 50-14 8 3 4 35-19
5.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 58 18 4 8 57-37 9 3 3 32-17 9 1 5 25-20
6.  Sokół II Sokółka 30 53 17 2 11 70-47 11 0 4 49-24 6 2 7 21-23
7.  Forty Piątnica 30 42 13 3 14 59-55 8 0 7 36-28 5 3 7 23-27 2 6 2 0 0 6-2
8.  KS Sokoły 30 42 13 3 14 64-67 9 0 6 44-30 4 3 8 20-37 2 0 0 0 2 2-6
9.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 39 10 9 11 45-56 4 8 3 21-23 6 1 8 24-33
10.  Krypnianka Krypno 30 36 10 6 14 64-61 6 3 6 37-23 4 3 8 27-38
11.  Polonia Raczki 30 34 9 7 14 47-58 6 3 6 24-20 3 4 8 23-38 2 3 1 0 1 4-4
12.  Narew/Łyski Choroszcz 30 34 10 4 16 47-72 8 0 7 28-23 2 4 9 19-49 2 3 1 0 1 4-4
13.  Pogoń II Łapy 30 28 8 4 18 40-76 6 2 7 22-27 2 2 11 18-49
14.  LZS Kleosin 30 25 6 7 17 47-77 5 2 8 25-37 1 5 9 22-40
15.  Iskra Narew 30 17 4 5 21 32-95 3 4 8 19-37 1 1 13 13-58
16.  Skra Wizna 30 9 1 6 23 25-97 1 5 9 16-43 0 1 14 9-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Narewka    6-3 3-0 0-0 3-1 4-1 3-1 3-0 1-0 1-0 5-0 4-0 4-0 1-1 6-1 4-0 
 2 Perspektywa Łomża1-1     3-1 0-1 3-1 0-1 5-3 8-1 3-2 2-0 2-1 8-1 5-0 2-0 2-0 3-0 
 3 Sparta 1951 Szepietowo1-0 3-2     2-0 0-1 3-1 3-1 3-2 6-1 3-0 5-2 4-1 3-0 3-0* 6-0 5-0 
 4 KS Wasilków2-1 4-1 2-1     4-0 3-0 0-0 3-1 0-2 2-2 2-2 6-0 4-1 5-1 4-0 9-2 
 5 Korona Dobrzyniewo Duże0-3 2-3 1-2 1-0     2-1 4-2 1-1 7-1 1-1 3-0 1-1 3-0 3-2 2-0 1-0 
 6 Sokół II Sokółka0-1 0-3* 3-2 5-3 0-2     4-0 5-1 2-3 5-0 2-0 5-3 4-3 6-1 3-2 5-0 
 7 Forty Piątnica1-2 1-2 1-5 1-3 1-2 2-1     4-1 2-0 4-1 1-2 4-5 7-1 2-1 2-1 3-1 
 8 KS Sokoły1-4 4-3 2-0 0-1 0-4 2-1 1-2     3-1 7-2 0-3 4-1 3-5 6-2 6-1 5-0 
 9 Magnat Juchnowiec Kościelny1-6 2-3 3-1 1-1 3-2 0-0 2-1 0-0     0-3 3-0 1-1 0-0 3-3 2-2 0-0 
 10 Krypnianka Krypno4-1 1-2 0-3* 2-2 1-4 1-2 0-1 0-1 3-1     2-2 4-1 5-0 1-1 10-0* 3-2 
 11 Polonia Raczki0-0 1-5 0-1 1-5 1-2 0-1 1-1 3-0 2-0 1-4     3-0 4-0 1-1 3-0* 3-0 
 12 Narew/Łyski Choroszcz0-3 0-1 1-0 3-2 1-2 1-2 1-2 1-3 0-2 4-2 4-1     2-1 2-1 5-1 3-0 
 13 Pogoń II Łapy0-3 0-2 2-3 2-3 0-0 0-2 2-1 2-2 0-2 1-6 2-0 2-1     3-1 4-0 2-1 
 14 LZS Kleosin0-4 2-3 0-3 1-5 0-1 2-1 0-4 0-3 2-2 4-1 3-3 1-2 2-1     2-1 6-3 
 15 Iskra Narew0-1 0-4 0-0 0-2 2-1 2-2 1-1 3-1 1-4 2-4 2-5 1-1 2-5 1-6     2-0 
 16 Skra Wizna0-3 3-2 2-5 0-7 1-2 1-5 0-3 1-3 1-3 1-1 2-2 1-1 1-1 1-1 1-4     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 9 sierpnia, 17:00
LZS Kleosin 0-3 KS Sokoły 8 sierpnia, 11:00
Forty Piątnica 3-1 Skra Wizna 9 sierpnia, 16:00
KS Wasilków 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 9 sierpnia, 14:00
Perspektywa Łomża 0-1 Sokół II Sokółka 8 sierpnia, 17:00
Krypnianka Krypno 10-0 Iskra Narew 9 sierpnia, 16:00
(wo)
Polonia Raczki 3-0 Narew/Łyski Choroszcz 9 sierpnia, 16:00
LZS Narewka 4-0 Pogoń II Łapy 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pogoń II Łapy 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 sierpnia, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 0-3 LZS Narewka 16 sierpnia, 16:00
Iskra Narew 2-5 Polonia Raczki 16 sierpnia, 17:00
Sokół II Sokółka 5-0 Krypnianka Krypno 16 sierpnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 Perspektywa Łomża 16 sierpnia, 16:00
Skra Wizna 0-7 KS Wasilków 16 sierpnia, 17:00
KS Sokoły 1-2 Forty Piątnica 16 sierpnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 LZS Kleosin 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 3-3 LZS Kleosin 23 sierpnia, 16:00
Forty Piątnica 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 23 sierpnia, 16:00
KS Wasilków 3-1 KS Sokoły 23 sierpnia, 12:00
Perspektywa Łomża 3-0 Skra Wizna 23 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 23 sierpnia, 14:00
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 2-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Polonia Raczki 0-1 Sokół II Sokółka 23 sierpnia, 16:00
LZS Narewka 6-1 Iskra Narew 23 sierpnia, 16:00
Pogoń II Łapy 2-1 Narew/Łyski Choroszcz 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Narew/Łyski Choroszcz 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 26 sierpnia, 17:00
Iskra Narew 2-5 Pogoń II Łapy 26 sierpnia, 17:00
Sokół II Sokółka 0-1 LZS Narewka 26 sierpnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-2 Polonia Raczki 26 sierpnia, 16:00
Skra Wizna 1-1 Krypnianka Krypno 26 sierpnia, 16:00
KS Sokoły 4-3 Perspektywa Łomża 26 sierpnia, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 KS Wasilków 26 sierpnia, 16:30
LZS Kleosin 0-4 Forty Piątnica 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 Forty Piątnica 30 sierpnia, 16:00
KS Wasilków 5-1 LZS Kleosin 30 sierpnia, 12:00
Perspektywa Łomża 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 30 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 0-1 KS Sokoły 29 sierpnia, 16:00
Polonia Raczki 3-0 Skra Wizna 30 sierpnia, 16:00
LZS Narewka 3-0 Sparta 1951 Szepietowo 30 sierpnia, 16:00
Pogoń II Łapy 0-2 Sokół II Sokółka 30 sierpnia, 17:30
Narew/Łyski Choroszcz 5-1 Iskra Narew 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Iskra Narew 1-4 Magnat Juchnowiec Kościelny 6 września, 16:00
Sokół II Sokółka 5-3 Narew/Łyski Choroszcz 6 września, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Pogoń II Łapy 6 września, 16:00
Skra Wizna 0-3 LZS Narewka 6 września, 16:00
KS Sokoły 0-3 Polonia Raczki 6 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Krypnianka Krypno 6 września, 14:00
LZS Kleosin 2-3 Perspektywa Łomża 5 września, 11:00
Forty Piątnica 1-3 KS Wasilków 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Perspektywa Łomża 5-3 Forty Piątnica 13 września, 16:00
Krypnianka Krypno 1-1 LZS Kleosin 13 września, 14:00
Polonia Raczki 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 13 września, 15:00
LZS Narewka 3-0 KS Sokoły 13 września, 15:00
Pogoń II Łapy 2-1 Skra Wizna 13 września, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-0 Sparta 1951 Szepietowo 12 września, 15:50
Iskra Narew 2-2 Sokół II Sokółka 12 września, 16:00
KS Wasilków 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 września, 12:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Sparta 1951 Szepietowo 6-0 Iskra Narew 20 września, 16:00
Skra Wizna 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 20 września, 16:00
KS Sokoły 3-5 Pogoń II Łapy 20 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 LZS Narewka 20 września, 14:00
LZS Kleosin 3-3 Polonia Raczki 19 września, 11:00
Forty Piątnica 4-1 Krypnianka Krypno 20 września, 16:00
KS Wasilków 4-1 Perspektywa Łomża 19 września, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Sokół II Sokółka 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Krypnianka Krypno 2-2 KS Wasilków 27 września, 14:00
Polonia Raczki 1-1 Forty Piątnica 27 września, 15:00
LZS Narewka 1-1 LZS Kleosin 26 września, 15:00
Pogoń II Łapy 0-0 Korona Dobrzyniewo Duże 27 września, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-3 KS Sokoły 26 września, 15:00
Iskra Narew 2-0 Skra Wizna 26 września, 16:00
Sokół II Sokółka 3-2 Sparta 1951 Szepietowo 27 września, 15:00
Perspektywa Łomża 3-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 27 września, 15:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Skra Wizna 1-5 Sokół II Sokółka 4 października, 15:00
KS Sokoły 6-1 Iskra Narew 4 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 4 października, 14:00
LZS Kleosin 2-1 Pogoń II Łapy 3 października, 16:00
Forty Piątnica 1-2 LZS Narewka 4 października, 14:00
KS Wasilków 2-2 Polonia Raczki 4 października, 12:00
Perspektywa Łomża 2-0 Krypnianka Krypno 3 października, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 Sparta 1951 Szepietowo 3 października, 13:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Polonia Raczki 1-5 Perspektywa Łomża 11 października, 14:00
LZS Narewka 0-0 KS Wasilków 11 października, 14:00
Pogoń II Łapy 2-1 Forty Piątnica 11 października, 15:00
Narew/Łyski Choroszcz 2-1 LZS Kleosin 10 października, 14:00
Iskra Narew 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 10 października, 15:00
Sokół II Sokółka 5-1 KS Sokoły 11 października, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-0 Skra Wizna 10 października, 15:00
Krypnianka Krypno 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 10 października, 14:00

Kolejka 12 - 17-18 października

KS Sokoły 2-0 Sparta 1951 Szepietowo 18 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Sokół II Sokółka 18 października, 14:00
LZS Kleosin 2-1 Iskra Narew 17 października, 16:00
Forty Piątnica 4-5 Narew/Łyski Choroszcz 18 października, 14:00
KS Wasilków 4-1 Pogoń II Łapy 17 października, 15:00
Perspektywa Łomża 1-1 LZS Narewka 18 października, 13:00
Krypnianka Krypno 2-2 Polonia Raczki 18 października, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Skra Wizna 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 października

LZS Narewka 1-0 Krypnianka Krypno 25 października, 13:00
Pogoń II Łapy 0-2 Perspektywa Łomża 25 października, 13:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-2 KS Wasilków 24 października, 14:00
Iskra Narew 1-1 Forty Piątnica 24 października, 14:00
Sokół II Sokółka 6-1 LZS Kleosin 25 października, 14:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 25 października, 14:00
Skra Wizna 1-3 KS Sokoły 25 października, 14:00
Polonia Raczki 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 31 października

Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 Skra Wizna 31 października, 13:00
LZS Kleosin 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 31 października, 12:15
Forty Piątnica 2-1 Sokół II Sokółka 31 października, 14:00
KS Wasilków 4-0 Iskra Narew 31 października, 11:00
Perspektywa Łomża 8-1 Narew/Łyski Choroszcz 31 października, 13:00
Krypnianka Krypno 5-0 Pogoń II Łapy 31 października, 14:00
Polonia Raczki 0-0 LZS Narewka 31 października, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 KS Sokoły 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pogoń II Łapy 2-0 Polonia Raczki 7 listopada, 13:00
Narew/Łyski Choroszcz 4-2 Krypnianka Krypno 7 listopada, 13:00
Iskra Narew 0-4 Perspektywa Łomża 7 listopada, 13:00
Sokół II Sokółka 5-3 KS Wasilków 8 listopada, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-1 Forty Piątnica 8 listopada, 13:00
Skra Wizna 1-1 LZS Kleosin 8 listopada, 13:00
KS Sokoły 0-4 Korona Dobrzyniewo Duże 8 listopada, 14:00
LZS Narewka 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Korona Dobrzyniewo Duże 7-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 listopada, 12:00
KS Sokoły 6-2 LZS Kleosin 15 listopada, 13:00
Skra Wizna 0-3 Forty Piątnica 15 listopada, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-0 KS Wasilków 15 listopada, 13:00
Sokół II Sokółka 0-3 Perspektywa Łomża 14 listopada
(wo)
Iskra Narew 2-4 Krypnianka Krypno 14 listopada, 13:00
Narew/Łyski Choroszcz 4-1 Polonia Raczki 14 listopada, 13:00
Pogoń II Łapy 0-3 LZS Narewka 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Pogoń II Łapy 22 listopada, 12:00
LZS Narewka 4-0 Narew/Łyski Choroszcz 21 listopada, 13:00
Polonia Raczki 3-0 Iskra Narew 22 listopada, 12:30
(wo)
Krypnianka Krypno 1-2 Sokół II Sokółka 21 listopada, 13:00
Perspektywa Łomża 3-1 Sparta 1951 Szepietowo 21 listopada, 12:00
KS Wasilków 9-2 Skra Wizna 21 listopada, 11:00
Forty Piątnica 4-1 KS Sokoły 22 listopada, 12:00
LZS Kleosin 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 21 listopada

Kolejka 18 - 27-28 marca

LZS Kleosin 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany
Korona Dobrzyniewo Duże 4-2 Forty Piątnica 28 marca, 13:00
KS Sokoły 0-1 KS Wasilków 28 marca, 14:00
Skra Wizna 3-2 Perspektywa Łomża 28 marca, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Krypnianka Krypno 28 marca, 15:00
Sokół II Sokółka 2-0 Polonia Raczki 28 marca, 15:00
Iskra Narew 0-1 LZS Narewka 28 marca, 15:00
Narew/Łyski Choroszcz 2-1 Pogoń II Łapy 27 marca, 15:30

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 3 kwietnia, 13:00
Pogoń II Łapy 4-0 Iskra Narew 1 kwietnia, 16:00
LZS Narewka 4-1 Sokół II Sokółka 3 kwietnia, 12:00
Polonia Raczki 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 3 kwietnia, 15:00
Krypnianka Krypno 3-2 Skra Wizna 3 kwietnia, 15:00
Perspektywa Łomża 8-1 KS Sokoły 3 kwietnia, 12:00
KS Wasilków 4-0 Korona Dobrzyniewo Duże 3 kwietnia, 12:00
Forty Piątnica 2-1 LZS Kleosin 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9 czerwca

Forty Piątnica 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Kleosin 1-5 KS Wasilków 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Dobrzyniewo Duże 2-3 Perspektywa Łomża 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Sokoły 7-2 Krypnianka Krypno 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Skra Wizna 2-2 Polonia Raczki 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 LZS Narewka 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół II Sokółka 4-3 Pogoń II Łapy 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Narew 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 12 maja

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Iskra Narew 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 Sokół II Sokółka 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń II Łapy 2-3 Sparta 1951 Szepietowo 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Narewka 4-0 Skra Wizna 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Raczki 3-0 KS Sokoły 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Krypnianka Krypno 1-4 Korona Dobrzyniewo Duże 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Perspektywa Łomża 2-0 LZS Kleosin 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Wasilków 0-0 Forty Piątnica 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 KS Wasilków 25 kwietnia, 13:00
Forty Piątnica 1-2 Perspektywa Łomża 25 kwietnia, 16:00
LZS Kleosin 4-1 Krypnianka Krypno 24 kwietnia, 15:00
w Juchnowcu
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Polonia Raczki 25 kwietnia, 13:00
KS Sokoły 1-4 LZS Narewka 25 kwietnia, 14:00
Skra Wizna 1-1 Pogoń II Łapy 24 kwietnia, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 4-1 Narew/Łyski Choroszcz 25 kwietnia, 15:00
Sokół II Sokółka 3-2 Iskra Narew 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 maja

Sokół II Sokółka 2-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 2 maja, 16:00
Iskra Narew 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 2 maja, 15:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-0 Skra Wizna 2 maja, 16:00
Pogoń II Łapy 2-2 KS Sokoły 2 maja, 16:00
LZS Narewka 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 1 maja, 10:00
Polonia Raczki 1-1 LZS Kleosin 2 maja, 15:00
Krypnianka Krypno 0-1 Forty Piątnica 2 maja, 14:00
Perspektywa Łomża 0-1 KS Wasilków 1 maja, 13:30

Kolejka 24 - 8-9 maja

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Perspektywa Łomża 9 maja, 15:00
KS Wasilków 2-2 Krypnianka Krypno 8 maja, 12:00
Forty Piątnica 1-2 Polonia Raczki 9 maja, 16:00
LZS Kleosin 0-4 LZS Narewka 8 maja, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Pogoń II Łapy 9 maja, 13:00
KS Sokoły 4-1 Narew/Łyski Choroszcz 9 maja, 15:00
Skra Wizna 1-4 Iskra Narew 9 maja, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-1 Sokół II Sokółka 9 maja, 15:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Sparta 1951 Szepietowo 6-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 16 maja, 15:00
Sokół II Sokółka 5-0 Skra Wizna 16 maja, 16:00
Iskra Narew 3-1 KS Sokoły 16 maja, 15:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 16 maja, 16:00
Pogoń II Łapy 3-1 LZS Kleosin 16 maja, 16:00
LZS Narewka 3-1 Forty Piątnica 16 maja, 16:00
Polonia Raczki 1-5 KS Wasilków 16 maja, 15:00
Krypnianka Krypno 1-2 Perspektywa Łomża 16 maja, 14:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Krypnianka Krypno 23 maja, 16:00
Perspektywa Łomża 2-1 Polonia Raczki 22 maja, 17:30
KS Wasilków 2-1 LZS Narewka 23 maja, 15:00
Forty Piątnica 7-1 Pogoń II Łapy 23 maja, 16:00
LZS Kleosin 1-2 Narew/Łyski Choroszcz 25 maja, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Iskra Narew 23 maja, 17:00
KS Sokoły 2-1 Sokół II Sokółka 23 maja, 15:00
Skra Wizna 2-5 Sparta 1951 Szepietowo 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Skra Wizna 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 30 maja, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 KS Sokoły 30 maja, 11:00
Sokół II Sokółka 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże 30 maja, 17:00
Iskra Narew 1-6 LZS Kleosin 30 maja, 15:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 Forty Piątnica 29 maja, 16:00
Pogoń II Łapy 2-3 KS Wasilków 30 maja, 18:00
LZS Narewka 6-3 Perspektywa Łomża 30 maja, 16:00
Polonia Raczki 1-4 Krypnianka Krypno 30 maja, 15:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny 3-0 Polonia Raczki 6 czerwca, 16:00
Krypnianka Krypno 4-1 LZS Narewka 6 czerwca, 14:00
Perspektywa Łomża 5-0 Pogoń II Łapy 6 czerwca, 12:00
KS Wasilków 6-0 Narew/Łyski Choroszcz 5 czerwca, 12:00
Forty Piątnica 2-1 Iskra Narew 6 czerwca, 16:00
LZS Kleosin 2-1 Sokół II Sokółka 6 czerwca, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Sparta 1951 Szepietowo 6 czerwca, 13:00
KS Sokoły 5-0 Skra Wizna 6 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

KS Sokoły 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 czerwca, 11:00
Skra Wizna 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 13 czerwca, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 LZS Kleosin 13 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół II Sokółka 4-0 Forty Piątnica 13 czerwca, 11:00
Iskra Narew 0-2 KS Wasilków 13 czerwca, 11:00
Narew/Łyski Choroszcz 0-1 Perspektywa Łomża 13 czerwca, 11:00
Pogoń II Łapy 1-6 Krypnianka Krypno 13 czerwca, 11:00
LZS Narewka 5-0 Polonia Raczki 13 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-6 LZS Narewka 20 czerwca, 11:00
Polonia Raczki 4-0 Pogoń II Łapy 20 czerwca, 11:00
Krypnianka Krypno 4-1 Narew/Łyski Choroszcz 20 czerwca, 11:00
Perspektywa Łomża 2-0 Iskra Narew 20 czerwca, 11:00
KS Wasilków 3-0 Sokół II Sokółka 20 czerwca, 11:00
Forty Piątnica 1-5 Sparta 1951 Szepietowo 20 czerwca, 11:00
LZS Kleosin 6-3 Skra Wizna 19 czerwca
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 KS Sokoły 20 czerwca, 11:00

IV liga 2009/2010 (podlaska)

Klasa A 2009/2010 (podlaska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas