[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Koszalin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiarus Żółtnica 20 46 15 1 4 56-33 7 0 3 23-16 8 1 1 33-17
2.  Grom Świelino 20 38 12 2 6 55-45 8 2 0 36-17 4 0 6 19-28 2 3 1 0 1 8-6
3.  Bricomarché Radacz 20 38 12 2 6 54-37 7 1 2 29-13 5 1 4 25-24 2 3 1 0 1 6-8
4.  Huragan Bierzwnica 20 37 12 1 7 59-39 5 1 4 28-18 7 0 3 31-21
5.  Lider Biały Bór 20 36 12 0 8 49-28 6 0 4 26-15 6 0 4 23-13
6.  Darzbór II Szczecinek 20 33 11 0 9 84-45 7 0 3 52-17 4 0 6 32-28
7.  Wicher Rąbino 20 31 10 1 9 60-45 6 1 3 37-18 4 0 6 23-27
8.  Jedność Łąkowo 20 28 8 4 8 51-55 5 1 4 34-27 3 3 4 17-28
9.  Redłovia Redło 20 19 6 1 13 48-54 2 0 8 26-24 4 1 5 22-30
10.  Iskra Kłanino 20 15 5 0 15 36-86 4 0 6 26-34 1 0 9 10-52
11.  Drzewiarz Krosino 20 3 1 0 19 16-101 0 0 10 11-41 1 0 9 5-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wiarus Żółtnica    4-1 5-3 1-4 1-0 3-2 2-0 1-4 1-2 3-0* 2-0 
 2 Grom Świelino2-2     6-1 5-3 2-1 5-4 4-0 1-1 5-2 3-2 3-1 
 3 Bricomarché Radacz1-3 5-2     3-0 1-3 3-1 3-0* 2-2 3-0 4-1 4-1 
 4 Huragan Bierzwnica1-3 4-1 2-3     2-1 2-4 5-2 2-2 1-2 4-0 5-0 
 5 Lider Biały Bór2-5 2-0 0-3 0-2     5-0 1-4 2-0 2-1 2-0 10-0 
 6 Darzbór II Szczecinek1-2 9-3 2-1 3-0* 3-1     1-2 11-1 10-2 12-2 0-3* 
 7 Wicher Rąbino3-4 3-0 4-1 2-5 1-3 4-3     4-1 1-1 4-0 11-0 
 8 Jedność Łąkowo5-2 1-2 2-2 2-4 2-4 2-1 4-3     0-6 7-3 9-0 
 9 Redłovia Redło0-3* 0-3* 0-2 1-3 0-3* 1-4 1-3 0-3*     12-0 11-0 
 10 Iskra Kłanino0-6 0-5 2-4 2-3 1-3 1-5 4-2 5-2 6-4     5-0 
 11 Drzewiarz Krosino2-3 0-2 1-5 2-7 0-4 2-8 2-7 0-1 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Bricomarché Radacz.
 
Jedność Łąkowo 2-4 Lider Biały Bór
Redłovia Redło 11-0 Drzewiarz Krosino
Wicher Rąbino 3-0 Grom Świelino
Huragan Bierzwnica 2-4 Darzbór II Szczecinek
Iskra Kłanino 0-6 Wiarus Żółtnica

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Wiarus Żółtnica.
 
Darzbór II Szczecinek 12-2 Iskra Kłanino
Grom Świelino 5-3 Huragan Bierzwnica
Drzewiarz Krosino 2-7 Wicher Rąbino
Lider Biały Bór 2-1 Redłovia Redło
Bricomarché Radacz 2-2 Jedność Łąkowo

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Jedność Łąkowo.
 
Redłovia Redło 0-2 Bricomarché Radacz
Wicher Rąbino 1-3 Lider Biały Bór
Huragan Bierzwnica 5-0 Drzewiarz Krosino
Iskra Kłanino 0-5 Grom Świelino
Wiarus Żółtnica 3-2 Darzbór II Szczecinek

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Darzbór II Szczecinek.
 
Grom Świelino 2-2 Wiarus Żółtnica
Drzewiarz Krosino 1-2 Iskra Kłanino
Lider Biały Bór 0-2 Huragan Bierzwnica
Bricomarché Radacz 3-0 Wicher Rąbino
(wo)
na boisku 3-1
Jedność Łąkowo 0-6 Redłovia Redło

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Redłovia Redło.
 
Wicher Rąbino 4-1 Jedność Łąkowo
Huragan Bierzwnica 2-3 Bricomarché Radacz
Iskra Kłanino 1-3 Lider Biały Bór
Wiarus Żółtnica 2-0 Drzewiarz Krosino
Darzbór II Szczecinek 9-3 Grom Świelino

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Grom Świelino.
 
Drzewiarz Krosino 2-8 Darzbór II Szczecinek
Lider Biały Bór 2-5 Wiarus Żółtnica
Bricomarché Radacz 4-1 Iskra Kłanino
Jedność Łąkowo 2-4 Huragan Bierzwnica
Redłovia Redło 1-3 Wicher Rąbino

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Wicher Rąbino.
 
Huragan Bierzwnica 1-2 Redłovia Redło
Iskra Kłanino 5-2 Jedność Łąkowo
Wiarus Żółtnica 5-3 Bricomarché Radacz
Darzbór II Szczecinek 3-1 Lider Biały Bór
Grom Świelino 3-1 Drzewiarz Krosino

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Drzewiarz Krosino.
 
Lider Biały Bór 2-0 Grom Świelino
Bricomarché Radacz 3-1 Darzbór II Szczecinek
Jedność Łąkowo 5-2 Wiarus Żółtnica
Redłovia Redło 12-0 Iskra Kłanino
Wicher Rąbino 2-5 Huragan Bierzwnica

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Huragan Bierzwnica.
 
Iskra Kłanino 4-2 Wicher Rąbino
Wiarus Żółtnica 1-2 Redłovia Redło
Darzbór II Szczecinek 11-1 Jedność Łąkowo
Grom Świelino 6-1 Bricomarché Radacz
Drzewiarz Krosino 0-4 Lider Biały Bór

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Lider Biały Bór.
 
Bricomarché Radacz 4-1 Drzewiarz Krosino
Jedność Łąkowo 1-2 Grom Świelino
Redłovia Redło 1-4 Darzbór II Szczecinek
Wicher Rąbino 3-4 Wiarus Żółtnica
Huragan Bierzwnica 4-0 Iskra Kłanino

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Iskra Kłanino.
 
Wiarus Żółtnica 1-4 Huragan Bierzwnica
Darzbór II Szczecinek 1-2 Wicher Rąbino
Grom Świelino 5-2 Redłovia Redło
Drzewiarz Krosino 0-1 Jedność Łąkowo
Lider Biały Bór 0-3 Bricomarché Radacz

Kolejka 12 - 27 czerwca

Pauza: Bricomarché Radacz.
 
Lider Biały Bór 2-0 Jedność Łąkowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Drzewiarz Krosino 1-2 Redłovia Redło
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grom Świelino 4-0 Wicher Rąbino
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Darzbór II Szczecinek 3-0 Huragan Bierzwnica
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim terminie (27 czerwca) goście nie dojechali
Wiarus Żółtnica 3-0 Iskra Kłanino
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 13 - 3 czerwca

Pauza: Wiarus Żółtnica.
 
Iskra Kłanino 1-5 Darzbór II Szczecinek
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Bierzwnica 4-1 Grom Świelino
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wicher Rąbino 11-0 Drzewiarz Krosino
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Redłovia Redło 0-3 Lider Biały Bór
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie na boisku 1-2
Jedność Łąkowo 2-2 Bricomarché Radacz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: Jedność Łąkowo.
 
Bricomarché Radacz 3-0 Redłovia Redło
Lider Biały Bór 1-4 Wicher Rąbino
Drzewiarz Krosino 2-7 Huragan Bierzwnica
Grom Świelino 3-2 Iskra Kłanino
Darzbór II Szczecinek 1-2 Wiarus Żółtnica

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: Darzbór II Szczecinek.
 
Wiarus Żółtnica 4-1 Grom Świelino
Iskra Kłanino 5-0 Drzewiarz Krosino
Huragan Bierzwnica 2-1 Lider Biały Bór
Wicher Rąbino 4-1 Bricomarché Radacz
Redłovia Redło 0-3 Jedność Łąkowo
(wo)

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: Redłovia Redło.
 
Jedność Łąkowo 4-3 Wicher Rąbino
Bricomarché Radacz 3-0 Huragan Bierzwnica
Lider Biały Bór 2-0 Iskra Kłanino
Drzewiarz Krosino 2-3 Wiarus Żółtnica
Grom Świelino 5-4 Darzbór II Szczecinek

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Grom Świelino.
 
Darzbór II Szczecinek 0-3 Drzewiarz Krosino
(wo)
na boisku 3-2
Wiarus Żółtnica 1-0 Lider Biały Bór
Iskra Kłanino 2-4 Bricomarché Radacz
Huragan Bierzwnica 2-2 Jedność Łąkowo
Wicher Rąbino 1-1 Redłovia Redło

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Wicher Rąbino.
 
Redłovia Redło 1-3 Huragan Bierzwnica
Jedność Łąkowo 7-3 Iskra Kłanino
Bricomarché Radacz 1-3 Wiarus Żółtnica
Lider Biały Bór 5-0 Darzbór II Szczecinek
Drzewiarz Krosino 0-2 Grom Świelino

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Drzewiarz Krosino.
 
Grom Świelino 2-1 Lider Biały Bór
Darzbór II Szczecinek 2-1 Bricomarché Radacz
Wiarus Żółtnica 1-4 Jedność Łąkowo
Iskra Kłanino 6-4 Redłovia Redło
Huragan Bierzwnica 5-2 Wicher Rąbino

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: Huragan Bierzwnica.
 
Wicher Rąbino 4-0 Iskra Kłanino
Redłovia Redło 0-3 Wiarus Żółtnica
(wo)
na boisku 1-3
Jedność Łąkowo 2-1 Darzbór II Szczecinek
Bricomarché Radacz 5-2 Grom Świelino
Lider Biały Bór 10-0 Drzewiarz Krosino

Kolejka 21 - 13 czerwca

Pauza: Lider Biały Bór.
 
Drzewiarz Krosino 1-5 Bricomarché Radacz
Grom Świelino 1-1 Jedność Łąkowo
Darzbór II Szczecinek 10-2 Redłovia Redło
Wiarus Żółtnica 2-0 Wicher Rąbino
Iskra Kłanino 2-3 Huragan Bierzwnica

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Iskra Kłanino.
 
Huragan Bierzwnica 1-3 Wiarus Żółtnica
Wicher Rąbino 4-3 Darzbór II Szczecinek
Redłovia Redło 0-3 Grom Świelino
(wo)
na boisku 2-1
Jedność Łąkowo 9-0 Drzewiarz Krosino
Bricomarché Radacz 1-3 Lider Biały Bór

Klasa okręgowa 2009/2010 (Koszalin (południe))

Klasa A 2009/2010 (Koszalin IV)

Klasa B 2009/2010 (Koszalin I)
Klasa B 2009/2010 (Koszalin II)
Klasa B 2009/2010 (Koszalin III)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas