[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 19 lipca

Wikliniarz Woźniki 2-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 19 lipca, 16:00
k. 3-5
Halny Andrychów 5-1 Sokół Frydrychowice 19 lipca, 11:00
Skawa Witanowice 0-5 Orzeł Ryczów 19 lipca, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 2-6 Burza Zakrzów 19 lipca, 17:00
Żuraw Krzeszów 3-3 Grom Grzechynia 19 lipca, 17:00
k. 4-5
Skawa Jaroszowice 1-0 Żarek Stronie 19 lipca, 17:00
Leskowiec II Rzyki 6-2 Huragan Inwałd 19 lipca, 17:00
Sokół Chrząstowice 11-0 Przełęcz Kossowa 19 lipca, 17:00
Gronie Zagórnik 2-3 Amator Babica 19 lipca, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 0-2 Leskowiec Rzyki 19 lipca, 17:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-3 Chełm Stryszów 19 lipca, 17:00
k. 3-4
Strzelec Bęczyn 0-5 Wisła Łączany 19 lipca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 0-3 Astra Spytkowice 19 lipca, 17:00
Lachy Lachowice 4-3 Błyskawica Marcówka 19 lipca, 17:00
Zryw Lanckorona 1-4 Stanisławianka Stanisław Dolny 19 lipca, 17:00
Świt Osielec 2-1 Burza Roczyny 19 lipca, 17:00

II runda - 26 lipca

Sosnowianka Stanisław Dolny 9-2 Burza Zakrzów 26 lipca, 17:00
Halny Andrychów 0-4 Leskowiec Rzyki 26 lipca, 11:00
Orzeł Ryczów 3-0 Astra Spytkowice 26 lipca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Leskowiec II Rzyki 1-3 Skawa Jaroszowice 26 lipca, 17:00
Sokół Chrząstowice 0-6 Wisła Łączany 26 lipca, 17:00
Amator Babica 1-1 Lachy Lachowice 26 lipca, 11:00
k. 3-1
Chełm Stryszów 1-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 26 lipca, 17:00
Świt Osielec 1-4 Grom Grzechynia 26 lipca, 17:00

III runda - 2 sierpnia

Amator Babica 0-0 Iskra Klecza Dolna 2 sierpnia, 13:00
k. 4-3
Halniak Maków Podhalański 6-0 Grom Grzechynia 2 sierpnia, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-3 Sokół Przytkowice 2 sierpnia, 17:00
k. 4-1
Skawa Jaroszowice 0-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 2 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Wisła Łączany 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 sierpnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 3-1 Cedron Brody 1 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 0-2 Skawa Wadowice 2 sierpnia, 17:00
Jubilat Izdebnik 1-2 Garbarz Zembrzyce 2 sierpnia, 17:00

IV runda - 16 września

Stanisławianka Stanisław Dolny 0-4 Garbarz Zembrzyce 16 września, 16:00

1/4 finału - 23 września

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Halniak Maków Podhalański 23 września, 16:00
k. 3-2
Amator Babica 1-6 Beskid Andrychów 23 września, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-0 Leskowiec Rzyki 23 września, 16:00
Garbarz Zembrzyce 2-2 Skawa Wadowice 30 września, 16:00
k. 13-12

1/2 finału - 28 października

Sosnowianka Stanisław Dolny 0-0 Beskid Andrychów 28 października, 14:30
k. 3-5
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Garbarz Zembrzyce 28 października, 14:30
Krzysztof Żmudka 51, Patryk Cienkosz 77 (k), Sławomir Puda 86
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Finał - 3 maja

Garbarz Zembrzyce 1-3 Beskid Andrychów 3 maja, 17:00 (250)
Sławomir Puda 17 - Dariusz Fryś 5, Przemysław Knapik 11, 88
w Zembrzycach

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas