[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów

I runda - 8 sierpnia

Kościelec Chrzanów 2-2 MKS II Trzebinia/Siersza 8 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Korona Mętków 0-7 Arka Babice 8 sierpnia, 17:00
Fablok II Chrzanów 3-3 Orzeł II Balin 9 sierpnia, 11:00
k. 3-4
Zryw Brodła 4-2 Wolanka Wola Filipowska 8 sierpnia, 17:00
ZWM Wodna Trzebinia 1-1 UKS Dulowa 9 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Polonia Luszowice 0-14 Korona Lgota 9 sierpnia, 17:30
Wisła Jankowice 1-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 8 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 3-1 LKS Żarki
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) przełożony
Pogorzanka Pogorzyce 2-3 Nadwiślanin Gromiec 8 sierpnia, 17:00
Unia Kwaczała 2-4 Błyskawica Myślachowice 8 sierpnia, 17:00
MZKS II Alwernia 0-1 Tempo Płaza
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) przełożony
Sankowia Sanka 1-5 Zagórzanka Zagórze 8 sierpnia, 17:00

II runda - 15-16 sierpnia
Tempo Płaza - wolny los.

Zagórzanka Zagórze 2-0 Kościelec Chrzanów 15 sierpnia, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-2 Nadwiślanin Gromiec 16 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Błyskawica Myślachowice 0-4 Arka Babice 15 sierpnia, 17:00
Zryw Brodła 3-5 Orzeł II Balin 16 sierpnia, 16:30
UKS Dulowa 1-3 Korona Lgota 15 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 5-3 Ruch Młoszowa 16 sierpnia, 17:00

III runda - 23 września

Korona Lgota 4-0 Tempo Płaza 23 września, 16:00
Orzeł II Balin 7-0 Nadwiślanin Gromiec 23 września, 16:00
Arka Babice 2-1 KP Chrzanów 23 września, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 0-3 Zagórzanka Zagórze 23 września, 16:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz

1/4 finału - 21 października
W pierwotnym terminie (14 października, 15:30) wszystkie mecze odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

Zagórzanka Zagórze 0-3 MZKS Alwernia 21 października, 15:00
w Alwerni; Zagórzanka gospodarzem
Orzeł II Balin 0-6 Orzeł Balin 14 października, 15:30
Arka Babice 2-2 MKS Trzebinia/Siersza 21 października, 15:00
k. 4-2
Korona Lgota 3-5 Janina Libiąż 21 października, 15:00

1/2 finału - 21 kwietnia

Arka Babice 1-2 MZKS Alwernia 21 kwietnia, 17:00
Krzysztof Kościelniak 69 - Józef Mazela 25, Artur Rusin 60
Orzeł Balin 3-1 Janina Libiąż 12 maja, 17:00
Marcin Jarząbek 25, Mariusz Suwaj 63, Miłosz Ołpiński 85 - Łukasz Hejnowski 11

Finał
W związku z brakiem wolnych terminów na rozegranie meczu o zwycięstwie w finale zadecydowało losowanie, które wygrał Orzeł Balin.

Orzeł Balin - MZKS Alwernia

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas