[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 2 sierpnia

Kiełbikowa Strzecha Leonów 3-0 LKS Będków 2 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie zebrali składu na mecz
OSP Bąkowa Góra 4-1 Ruch Chrzanowice 2 sierpnia, 15:00
ALPN Piotrków Trybunalski 8-1 Motor Bujniczki 2 sierpnia, 15:00
LZS Sulejów 3-2 Szczerbiec II Wolbórz 2 sierpnia, 17:00
Orzeł Wola Wiązowa 0-3 Błękitni Chabielice 2 sierpnia, 17:00
(wo)
brak weryfikacji boiska
Pilica II Przedbórz 7-0 Piast Krzywanice 2 sierpnia, 17:00
Emik Brudaki 6-3 Pionier Baby 2 sierpnia, 18:00
Koguty Komorniki 4-1 KS Mniszków 2 sierpnia, 11:00
LZS Rzeczyca 4-5 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 sierpnia, 17:00
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 5-1 Luciążanka Przygłów 2 sierpnia, 18:00
Czartoria Ręczno 0-3 Zapał Krzętów 2 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze nie mieli ważnych badań lekarskich

II runda - 9 sierpnia
(Losowanie - 3 sierpnia 2009 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)
Sparta Ostrów - wolny los

Koguty Komorniki 1-4 Tęcza Janków 9 sierpnia, 14:00
OSP Bąkowa Góra 4-1 Polonia Gorzędów 9 sierpnia, 17:00
ALPN Piotrków Trybunalski 7-0 Czarni Rozprza 9 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 7-1 LKS Mroczków 9 sierpnia, 17:00
mecz przerwany po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania składu gości
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4-5 Relax Czerniewice 9 sierpnia, 17:00
Błękitni Chabielice 0-3 GKS Bełchatów (j) 12 sierpnia, 18:00
Pilica II Przedbórz 3-0 LUKS Gomunice 9 sierpnia, 17:00
Zapał Krzętów 0-0 Victoria Żytno 9 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
LKS Białaczów 3-3 Leśnik Sitowa 9 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
KS Grocholice (Bełchatów) 1-2 Hetman Rusiec 9 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 5-1 Start Niechcice 9 sierpnia, 17:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 3-2 LKS Wola Krzysztoporska 9 sierpnia, 18:00
Emik Brudaki 2-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 12 sierpnia, 18:00
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 2-0 Grabka Grabica 12 sierpnia, 18:00

III runda - 25-27 sierpnia

ALPN Piotrków Trybunalski 1-2 Concordia II Piotrków Trybunalski 25 sierpnia, 17:00
Tęcza Janków 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00
OSP Bąkowa Góra 0-8 GUKS Gorzkowice 26 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 3-3 KS Opoczno-Gorzałków 26 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-3
Relax Czerniewice 2-1 KS Poświętne 26 sierpnia, 17:00
Victoria Żytno 1-6 Świt Kamieńsk 26 sierpnia, 17:00
Leśnik Sitowa 1-4 Gerlach Drzewica 26 sierpnia, 17:00
Hetman Rusiec 3-2 Astoria Szczerców 26 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 0-3 Omega II Kleszczów 26 sierpnia, 17:00
Emik Brudaki 1-6 Skalnik Sulejów 26 sierpnia, 17:00
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 2-4 Polonia Piotrków Trybunalski 26 sierpnia, 17:00
Sparta Ostrów 1-2 LKS Żarnów 26 sierpnia, 17:00
GKS II Bełchatów 9-0 Zjednoczeni Bełchatów 26 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Pilica II Przedbórz 2-1 Mechanik Radomsko 27 sierpnia, 17:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 3-6 Szczerbiec Wolbórz 27 sierpnia, 17:00
pd.
GKS Bełchatów (j) 6-2 LKS Mierzyn 2 września, 17:00
pd.

IV runda - 9-16 września

Hetman Rusiec 1-3 Omega II Kleszczów 9 września, 17:00
GKS Bełchatów (j) 1-2 Świt Kamieńsk 9 września, 17:00
Pilica II Przedbórz 4-3 GUKS Gorzkowice 10 września, 17:00
LKS Żarnów 1-2 Skalnik Sulejów 16 września, 17:00
Relax Czerniewice 1-8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 września, 17:00
Gerlach Drzewica 4-1 KS Opoczno-Gorzałków 16 września, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 4-2 Szczerbiec Wolbórz 16 września, 17:00
GKS II Bełchatów 8-1 Concordia II Piotrków Trybunalski 16 września, 17:00
na bocznym boisku

V runda - 22-23 września

Świt Kamieńsk 3-1 Pilica Przedbórz 22 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Stal Niewiadów 22 września, 16:00
Pilica II Przedbórz 2-2 KS Paradyż 23 września, 16:00
pd. k. 4-5
Omega II Kleszczów 3-2 Włókniarz Zelów 23 września, 16:00
Skalnik Sulejów 3-0 Ceramika Opoczno 23 września, 16:00
Gerlach Drzewica 0-5 Woy Bukowiec Opoczyński 23 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 4-3 Włókniarz Moszczenica 23 września, 16:00
pd.
GKS II Bełchatów 0-1 Omega Kleszczów 23 września, 16:00
na bocznym boisku

1/4 finału - 7 października

Omega II Kleszczów 0-1 Skalnik Sulejów 7 października, 16:00
Świt Kamieńsk 3-0 Omega Kleszczów 7 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Woy Bukowiec Opoczyński 7 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 KS Paradyż 7 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

1/2 finału - 21 października
(Losowanie - 15 października 2009 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

Świt Kamieńsk 5-1 Polonia Piotrków Trybunalski 21 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Skalnik Sulejów 21 października, 15:00
pd.

Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas