[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zapora Kluszkowce 22 52 17 1 4 78-24 11 0 0 59-9 6 1 4 19-15
2.  Dunajec Ostrowsko 22 50 16 2 4 75-36 10 1 0 42-16 6 1 4 33-20
3.  Przełęcz Łopuszna 22 49 16 1 5 67-38 9 0 2 34-17 7 1 3 33-21
4.  Gorc Ochotnica 22 39 11 6 5 57-39 4 6 1 21-14 7 0 4 36-25 2 4 1 1 0 5-4
5.  Błyskawica Kacwin 22 39 11 6 5 80-38 5 4 2 48-20 6 2 3 32-18 2 1 0 1 1 4-5
6.  Trzy Korony Sromowce Niżne 22 30 9 3 10 58-66 5 2 4 34-36 4 1 6 24-30
7.  Krokus 2000 Łapsze Niżne 22 29 8 5 9 46-49 5 1 5 29-24 3 4 4 17-25
8.  Spisz Krempachy 22 26 7 5 10 38-44 3 1 7 15-22 4 4 3 23-22
9.  Grom Morawczyna 22 19 6 1 15 52-69 3 0 8 29-39 3 1 7 23-30 2 3 1 0 1 8-6
10.  Łęgi Nowa Biała 22 19 5 4 13 39-68 4 1 6 17-29 1 3 7 22-39 2 3 1 0 1 6-8
11.  Biali Biały Dunajec 22 13 3 4 15 35-94 3 2 6 20-34 0 2 9 15-60
12.  Gronik Gronków 22 11 3 2 17 30-90 2 2 7 16-31 1 0 10 14-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zapora Kluszkowce    4-1 4-1 6-0 2-1 6-2 6-0 4-0 5-1 3-2 13-0 6-1 
 2 Dunajec Ostrowsko2-0     2-1 4-0 4-3 4-1 3-2 3-3 5-3 3-1 7-1 5-1 
 3 Przełęcz Łopuszna0-1 0-4     3-1 3-1 4-1 2-1 2-1 3-1 3-2 5-3 9-1 
 4 Gorc Ochotnica0-2 4-1 1-1     1-1 1-1 5-1 1-1 2-2 3-2 1-1 2-1 
 5 Błyskawica Kacwin2-2 0-3 8-0 3-4     4-1 2-2 2-2 5-2 8-1 3-3 11-0 
 6 Trzy Korony Sromowce Niżne4-3 2-5 2-5 1-7 1-7     1-1 3-3 3-2 3-0* 7-3 7-0 
 7 Krokus 2000 Łapsze Niżne1-4 1-0 1-3 1-2 1-4 1-4     4-1 5-2 2-2 9-1 3-1 
 8 Spisz Krempachy0-2 2-2 0-4 2-1 1-2 1-3 1-2     0-2 3-0 5-0 0-4 
 9 Grom Morawczyna4-3 2-5 1-3 2-4 2-5 3-5 1-2 0-2     4-5 3-2 7-3 
 10 Łęgi Nowa Biała0-1 3-2 1-9 1-4 0-3 1-0 3-3 0-2 1-4     3-1 4-0 
 11 Biali Biały Dunajec2-0 1-2 1-3 0-10 2-2 2-5 0-2 1-3 1-0 5-5     5-2 
 12 Gronik Gronków0-1 1-8 0-3 2-3 1-3 3-1 1-1 2-5 0-4 2-2 4-0     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Przełęcz Łopuszna 5-3 Biali Biały Dunajec
Błyskawica Kacwin 2-2 Zapora Kluszkowce
Trzy Korony Sromowce Niżne 7-0 Gronik Gronków
Grom Morawczyna 0-2 Spisz Krempachy
Gorc Ochotnica 5-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Łęgi Nowa Biała 3-2 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Łęgi Nowa Biała 1-4 Gorc Ochotnica
Krokus 2000 Łapsze Niżne 5-2 Grom Morawczyna
Spisz Krempachy 1-3 Trzy Korony Sromowce Niżne
Gronik Gronków 1-3 Błyskawica Kacwin
Zapora Kluszkowce 4-1 Przełęcz Łopuszna
Biali Biały Dunajec 1-2 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Biali Biały Dunajec 5-5 Łęgi Nowa Biała
Dunajec Ostrowsko 2-0 Zapora Kluszkowce
Błyskawica Kacwin 2-2 Spisz Krempachy
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Grom Morawczyna 2-4 Gorc Ochotnica
Gronik Gronków 0-3 Przełęcz Łopuszna

Kolejka 4 - 6 września

Łęgi Nowa Biała 1-4 Grom Morawczyna
Gorc Ochotnica 1-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Błyskawica Kacwin
Spisz Krempachy 0-4 Przełęcz Łopuszna
Gronik Gronków 1-8 Dunajec Ostrowsko
Biali Biały Dunajec 2-0 Zapora Kluszkowce

Kolejka 5 - 13 września

Zapora Kluszkowce 3-2 Łęgi Nowa Biała
Dunajec Ostrowsko 3-3 Spisz Krempachy
Przełęcz Łopuszna 2-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Błyskawica Kacwin 3-4 Gorc Ochotnica
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-2 Grom Morawczyna
Gronik Gronków 4-0 Biali Biały Dunajec

Kolejka 6 - 20 września

Grom Morawczyna 2-5 Błyskawica Kacwin
Gorc Ochotnica 1-1 Przełęcz Łopuszna
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-0 Dunajec Ostrowsko
Zapora Kluszkowce 6-2 Trzy Korony Sromowce Niżne
Biali Biały Dunajec 1-3 Spisz Krempachy
Łęgi Nowa Biała 4-0 Gronik Gronków

Kolejka 7 - 27 września

Gronik Gronków 0-1 Zapora Kluszkowce
Dunajec Ostrowsko 4-0 Gorc Ochotnica
Przełęcz Łopuszna 3-1 Grom Morawczyna
Błyskawica Kacwin 4-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Spisz Krempachy 3-0 Łęgi Nowa Biała
Krokus 2000 Łapsze Niżne 9-1 Biali Biały Dunajec

Kolejka 8 - 4 października

Zapora Kluszkowce 4-0 Spisz Krempachy
Łęgi Nowa Biała 0-3 Błyskawica Kacwin
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-5 Przełęcz Łopuszna
Grom Morawczyna 2-5 Dunajec Ostrowsko
Gronik Gronków 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Biali Biały Dunajec 0-10 Gorc Ochotnica

Kolejka 9 - 11 października

Spisz Krempachy 0-4 Gronik Gronków
Dunajec Ostrowsko 4-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Przełęcz Łopuszna 3-1 Błyskawica Kacwin
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-2 Łęgi Nowa Biała
Gorc Ochotnica 0-2 Zapora Kluszkowce
Grom Morawczyna 3-2 Biali Biały Dunajec

Kolejka 10 - 8 listopada

Łęgi Nowa Biała 1-9 Przełęcz Łopuszna 31 października
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Kacwin 0-3 Dunajec Ostrowsko
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spisz Krempachy 2-1 Gorc Ochotnica 31 października
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gronik Gronków 0-4 Grom Morawczyna
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zapora Kluszkowce 6-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Biali Biały Dunajec 2-5 Trzy Korony Sromowce Niżne 31 października
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 25 października

Grom Morawczyna 4-3 Zapora Kluszkowce
Gorc Ochotnica 2-1 Gronik Gronków
Krokus 2000 Łapsze Niżne 4-1 Spisz Krempachy
Dunajec Ostrowsko 2-1 Przełęcz Łopuszna
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-0 Łęgi Nowa Biała
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Błyskawica Kacwin 3-3 Biali Biały Dunajec

Kolejka 12 - 3 czerwca

Dunajec Ostrowsko 3-1 Łęgi Nowa Biała
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Biali Biały Dunajec 1-3 Przełęcz Łopuszna
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zapora Kluszkowce 2-1 Błyskawica Kacwin
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gronik Gronków 3-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Spisz Krempachy 0-2 Grom Morawczyna 16 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-2 Gorc Ochotnica 16 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany

Kolejka 13 - 25 kwietnia

Gorc Ochotnica 3-2 Łęgi Nowa Biała
Grom Morawczyna 1-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-3 Spisz Krempachy
Błyskawica Kacwin 11-0 Gronik Gronków
Przełęcz Łopuszna 0-1 Zapora Kluszkowce
Dunajec Ostrowsko 7-1 Biali Biały Dunajec

Kolejka 14 - 3 maja

Przełęcz Łopuszna 9-1 Gronik Gronków
Łęgi Nowa Biała 3-1 Biali Biały Dunajec
Zapora Kluszkowce 4-1 Dunajec Ostrowsko
Spisz Krempachy 1-2 Błyskawica Kacwin
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Trzy Korony Sromowce Niżne
Gorc Ochotnica 2-2 Grom Morawczyna

Kolejka 15 - 9 maja

Zapora Kluszkowce 13-0 Biali Biały Dunajec
Grom Morawczyna 4-5 Łęgi Nowa Biała
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-7 Gorc Ochotnica
Błyskawica Kacwin 2-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Przełęcz Łopuszna 2-1 Spisz Krempachy
Dunajec Ostrowsko 5-1 Gronik Gronków

Kolejka 16 - 16 maja

Biali Biały Dunajec 5-2 Gronik Gronków 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Łęgi Nowa Biała 0-1 Zapora Kluszkowce
Spisz Krempachy 2-2 Dunajec Ostrowsko 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-3 Przełęcz Łopuszna 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gorc Ochotnica 1-1 Błyskawica Kacwin
Grom Morawczyna 3-5 Trzy Korony Sromowce Niżne 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23 maja

Spisz Krempachy 5-0 Biali Biały Dunajec
Gronik Gronków 2-2 Łęgi Nowa Biała
Błyskawica Kacwin 5-2 Grom Morawczyna
Przełęcz Łopuszna 3-1 Gorc Ochotnica
Dunajec Ostrowsko 3-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-3 Zapora Kluszkowce

Kolejka 18 - 30 maja

Biali Biały Dunajec 0-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Zapora Kluszkowce 6-1 Gronik Gronków
Gorc Ochotnica 4-1 Dunajec Ostrowsko
Grom Morawczyna 1-3 Przełęcz Łopuszna
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-7 Błyskawica Kacwin
Łęgi Nowa Biała 0-2 Spisz Krempachy

Kolejka 19 - 6 czerwca

Gorc Ochotnica 1-1 Biali Biały Dunajec
Spisz Krempachy 0-2 Zapora Kluszkowce
Błyskawica Kacwin 8-1 Łęgi Nowa Biała
Przełęcz Łopuszna 4-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Dunajec Ostrowsko 5-3 Grom Morawczyna
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-1 Gronik Gronków

Kolejka 20 - 13 czerwca

Zapora Kluszkowce 6-0 Gorc Ochotnica
Biali Biały Dunajec 1-0 Grom Morawczyna
Gronik Gronków 2-5 Spisz Krempachy
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-5 Dunajec Ostrowsko
Błyskawica Kacwin 8-0 Przełęcz Łopuszna
Łęgi Nowa Biała 3-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Kolejka 21 - 20 czerwca

Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Zapora Kluszkowce
Trzy Korony Sromowce Niżne 7-3 Biali Biały Dunajec
Przełęcz Łopuszna 3-2 Łęgi Nowa Biała
Dunajec Ostrowsko 4-3 Błyskawica Kacwin
Gorc Ochotnica 1-1 Spisz Krempachy
Grom Morawczyna 7-3 Gronik Gronków

Kolejka 22 - 27 czerwca

Łęgi Nowa Biała 1-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Biali Biały Dunajec 2-2 Błyskawica Kacwin
Zapora Kluszkowce 5-1 Grom Morawczyna
Gronik Gronków 2-3 Gorc Ochotnica
Spisz Krempachy 1-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Przełęcz Łopuszna 0-4 Dunajec Ostrowsko

Baraże o udział w klasie B (Podhale)

Klasa A 2009/2010 (Podhale)

Klasa B 2009/2010 (Podhale (zachód))

Klasa C 2009/2010 (Podhale (wschód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas