[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2009/2010, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Napravia Naprawa 14 39 13 0 1 60-10 7 0 0 34-4 6 0 1 26-6
2.  Orawa II Jabłonka 14 28 9 1 4 33-25 5 0 2 19-11 4 1 2 14-14
3.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 14 18 5 3 6 37-36 2 2 3 12-17 3 1 3 25-19 2 4 1 1 0 5-2
4.  Hetman Leśnica 14 18 5 3 6 24-36 4 0 3 15-18 1 3 3 9-18 2 1 0 1 1 2-5
5.  Murań Jurgów 14 17 4 5 5 20-27 3 2 2 10-7 1 3 3 10-20 2 4 1 1 0 5-4
6.  Lepietnica II Klikuszowa 14 17 5 2 7 32-41 3 2 2 20-18 2 0 5 12-23 2 1 0 1 1 4-5
7.  Babia Góra II Lipnica Wielka 14 16 5 1 8 28-34 4 0 3 21-18 1 1 5 7-16
8.  Krokus Pyzówka 14 6 1 3 10 21-46 0 3 4 10-21 1 0 6 11-25

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Napravia Naprawa    4-1 3-1 3-2 6-0 8-0 4-0 6-0 
 2 Orawa II Jabłonka2-1     3-7 8-0 0-2 3-1 2-0 1-0 
 3 Zawrat Bukowina Tatrzańska2-7 1-2     1-1 0-0 0-3* 3-2 5-2 
 4 Hetman Leśnica0-3 1-3 1-4     5-3 3-2 3-2 2-1 
 5 Murań Jurgów0-2 0-1 1-1 1-0     3-2 0-0 5-1 
 6 Lepietnica II Klikuszowa1-4 4-1 4-1 3-3 2-2     3-1 3-6 
 7 Babia Góra II Lipnica Wielka0-6 2-4 5-2 2-3 4-0 5-2     3-1 
 8 Krokus Pyzówka1-3 2-2 2-9 0-0 3-3 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 30 sierpnia

Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-3 Lepietnica II Klikuszowa
(wo)
drużyna gospodarzy nie przystąpiła do meczu
Babia Góra II Lipnica Wielka 4-0 Murań Jurgów
Orawa II Jabłonka 8-0 Hetman Leśnica
Krokus Pyzówka 1-3 Napravia Naprawa

Kolejka 2 - 6 września

Lepietnica II Klikuszowa 3-3 Hetman Leśnica
Murań Jurgów 0-1 Orawa II Jabłonka
Krokus Pyzówka 1-2 Babia Góra II Lipnica Wielka
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-7 Napravia Naprawa 25 października

Kolejka 3 - 13 września

Napravia Naprawa 8-0 Lepietnica II Klikuszowa
Orawa II Jabłonka 1-0 Krokus Pyzówka
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-2 Babia Góra II Lipnica Wielka
Murań Jurgów 1-0 Hetman Leśnica

Kolejka 4 - 20 września

Lepietnica II Klikuszowa 2-2 Murań Jurgów 25 października
w Czarnej Górze
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-2 Orawa II Jabłonka
Hetman Leśnica 2-1 Krokus Pyzówka
Babia Góra II Lipnica Wielka 0-6 Napravia Naprawa

Kolejka 5 - 27 września

Babia Góra II Lipnica Wielka 5-2 Lepietnica II Klikuszowa
Napravia Naprawa 4-1 Orawa II Jabłonka
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Hetman Leśnica
Krokus Pyzówka 3-3 Murań Jurgów

Kolejka 6 - 4 października

Lepietnica II Klikuszowa 3-6 Krokus Pyzówka
Babia Góra II Lipnica Wielka 2-4 Orawa II Jabłonka
Murań Jurgów 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Hetman Leśnica 0-3 Napravia Naprawa

Kolejka 7 - 11 października

Orawa II Jabłonka 3-1 Lepietnica II Klikuszowa
Hetman Leśnica 3-2 Babia Góra II Lipnica Wielka
Napravia Naprawa 6-0 Murań Jurgów
Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-2 Krokus Pyzówka

Kolejka 8 - 9 maja

Napravia Naprawa 6-0 Krokus Pyzówka
Lepietnica II Klikuszowa 4-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Murań Jurgów 0-0 Babia Góra II Lipnica Wielka
Hetman Leśnica 1-3 Orawa II Jabłonka

Kolejka 9 - 16 maja

Hetman Leśnica 3-2 Lepietnica II Klikuszowa
w pierwotnym terminie (16 maja) i w drugim (3 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orawa II Jabłonka 0-2 Murań Jurgów
Babia Góra II Lipnica Wielka 3-1 Krokus Pyzówka
w pierwotnym terminie (16 maja) i w drugim (3 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Napravia Naprawa 3-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 3 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 10 - 23 maja

Babia Góra II Lipnica Wielka 5-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Hetman Leśnica 5-3 Murań Jurgów
Lepietnica II Klikuszowa 1-4 Napravia Naprawa
Krokus Pyzówka 2-2 Orawa II Jabłonka

Kolejka 11 - 30 maja

Krokus Pyzówka 0-0 Hetman Leśnica
Napravia Naprawa 4-0 Babia Góra II Lipnica Wielka
Murań Jurgów 3-2 Lepietnica II Klikuszowa
Orawa II Jabłonka 3-7 Zawrat Bukowina Tatrzańska
mecz w innym terminie

Kolejka 12 - 6 czerwca

Orawa II Jabłonka 2-1 Napravia Naprawa
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Leśnica 1-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Murań Jurgów 5-1 Krokus Pyzówka
Lepietnica II Klikuszowa 3-1 Babia Góra II Lipnica Wielka

Kolejka 13 - 13 czerwca

Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-0 Murań Jurgów
Napravia Naprawa 3-2 Hetman Leśnica
Krokus Pyzówka 1-2 Lepietnica II Klikuszowa
Orawa II Jabłonka 2-0 Babia Góra II Lipnica Wielka

Kolejka 14 - 20 czerwca

Murań Jurgów 0-2 Napravia Naprawa
Krokus Pyzówka 2-9 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Lepietnica II Klikuszowa 4-1 Orawa II Jabłonka
Babia Góra II Lipnica Wielka 2-3 Hetman Leśnica

Baraże o udział w klasie B (Podhale)

Klasa B 2009/2010 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas