[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spartakus Radgoszcz 28 64 20 4 4 90-25 12 1 1 50-14 8 3 3 40-11 2 3 1 0 1 4-2
2.  LZS Olesno 28 64 20 4 4 71-33 12 1 1 40-13 8 3 3 31-20 2 3 1 0 1 2-4
3.  Powiśle Bolesław 28 62 19 5 4 99-32 10 2 2 54-15 9 3 2 45-17
4.  LZS Luszowice 28 49 15 4 9 89-45 8 3 3 49-18 7 1 6 40-27
5.  Wisła Borusowa 28 46 14 4 10 66-49 8 3 3 37-22 6 1 7 29-27
6.  LZS Wójcina 28 44 13 5 10 58-44 7 3 4 29-15 6 2 6 29-29
7.  Dunajec Konary 28 39 11 6 11 52-50 5 2 7 24-25 6 4 4 28-25
8.  Kłos Słupiec 28 36 11 3 14 38-55 8 0 6 28-25 3 3 8 10-30
9.  Dunajec Przybysławice 28 33 11 0 17 63-84 8 0 6 35-28 3 0 11 28-56 2 6 2 0 0 9-5
10.  Błękitni Siedliszowice 28 33 10 3 15 74-85 7 1 6 46-45 3 2 9 28-40 2 0 0 0 2 5-9
11.  LUKS Wola Radłowska 28 32 10 2 16 44-65 6 2 6 28-27 4 0 10 16-38
12.  LKS Ćwików 28 30 9 3 16 53-85 6 1 7 32-37 3 2 9 21-48
13.  Polonia Kłyż 28 29 8 5 15 36-58 4 4 6 18-29 4 1 9 18-29
14.  LKS Smęgorzów 28 22 7 1 20 40-104 4 1 9 19-45 3 0 11 21-59
15.  Orzeł Miechowice Małe 28 21 6 3 19 38-97 5 2 7 24-40 1 1 12 14-57
Kłos Słupiec wycofał się z rozgrywek po 27. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Spartakus Radgoszcz    0-2 2-2 4-2 3-0 4-1 3-0 3-0 3-0 3-2 5-0 7-1 2-1 3-0 8-3 
 2 LZS Olesno0-4     2-0 0-0 3-2 3-2 3-0 3-0* 4-1 3-2 3-1 8-1 2-0 4-0 2-0 
 3 Powiśle Bolesław3-1 0-1     6-1 3-0 1-3 2-2 2-2 6-2 4-1 5-0 6-0 3-0 3-1 10-1 
 4 LZS Luszowice0-0 1-1 2-1     4-0 0-0 9-2 5-1 7-1 9-4 0-1 7-2 3-0 1-3 1-2 
 5 Wisła Borusowa2-3 2-1 1-1 1-0     1-3 1-1 0-1 6-3 2-2 4-3 2-1 5-2 7-1 3-0 
 6 LZS Wójcina1-1 3-1 3-4 3-0 1-2     0-0 1-2 1-0 2-0 0-3* 2-0 1-1 3-0 8-1 
 7 Dunajec Konary1-1 0-4 0-2 0-1 4-2 1-2     0-0 7-1 1-3 0-2 3-2 1-4 4-0 2-1 
 8 Kłos Słupiec1-0 2-1 1-3 0-3* 0-3* 1-4 0-3*     3-2 4-1 0-3* 3-1 1-0 8-0 4-1 
 9 Dunajec Przybysławice0-3 1-2 2-7 1-5 3-2 6-1 1-3 3-0*     4-1 3-0* 4-2 0-1 3-1 4-0 
 10 Błękitni Siedliszowice0-6 5-5 1-4 6-5 1-5 4-2 2-3 3-0* 4-5     3-0* 1-4 3-1 8-4 5-1 
 11 LUKS Wola Radłowska2-1 1-1 0-4 3-1 0-3* 1-3 0-3* 1-2 3-2 1-0     1-1 0-3* 10-2 5-1 
 12 LKS Ćwików0-4 2-5 1-5 2-6 1-2 2-1 1-4 3-0* 4-2 5-1 7-2     3-1 0-3* 1-1 
 13 Polonia Kłyż1-3 1-3 0-4 0-1 1-0 1-1 1-1 1-1 2-5 0-3 2-1 2-2     4-3 2-1 
 14 LKS Smęgorzów0-5 1-2 0-6 1-8 1-1 1-5 2-1 2-1 3-4 0-6 3-0* 2-3 1-2     2-1 
 15 Orzeł Miechowice Małe0-8 1-2 2-2 0-7 2-7 3-1 0-5 3-0* 3-0* 2-2 3-0 0-1 4-2 1-3     

Kolejka 1 - 2 sierpnia

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
Powiśle Bolesław 3-0 Polonia Kłyż
Kłos Słupiec 3-2 Dunajec Przybysławice
Spartakus Radgoszcz 3-0 Wisła Borusowa
LKS Ćwików 1-1 Orzeł Miechowice Małe
LZS Luszowice 9-2 Dunajec Konary
LZS Wójcina 2-0 Błękitni Siedliszowice
LZS Olesno 3-1 LUKS Wola Radłowska

Kolejka 2 - 9 sierpnia

Pauza: LUKS Wola Radłowska.
 
Błękitni Siedliszowice 5-5 LZS Olesno
Dunajec Konary 1-2 LZS Wójcina
Orzeł Miechowice Małe 0-7 LZS Luszowice
Wisła Borusowa 2-1 LKS Ćwików
Dunajec Przybysławice 0-3 Spartakus Radgoszcz
Polonia Kłyż 1-1 Kłos Słupiec
LKS Smęgorzów 0-6 Powiśle Bolesław

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Pauza: Powiśle Bolesław.
 
Kłos Słupiec 8-0 LKS Smęgorzów
Spartakus Radgoszcz 2-1 Polonia Kłyż
LKS Ćwików 4-2 Dunajec Przybysławice
LZS Luszowice 4-0 Wisła Borusowa
LZS Wójcina 8-1 Orzeł Miechowice Małe
LZS Olesno 3-0 Dunajec Konary
LUKS Wola Radłowska 1-0 Błękitni Siedliszowice

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Pauza: Błękitni Siedliszowice.
 
Dunajec Konary 0-2 LUKS Wola Radłowska
Orzeł Miechowice Małe 1-2 LZS Olesno
Wisła Borusowa 1-3 LZS Wójcina
Dunajec Przybysławice 1-5 LZS Luszowice
Polonia Kłyż 2-2 LKS Ćwików
LKS Smęgorzów 0-5 Spartakus Radgoszcz
Powiśle Bolesław 2-2 Kłos Słupiec

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Pauza: Kłos Słupiec.
 
Spartakus Radgoszcz 2-2 Powiśle Bolesław
LKS Ćwików 0-3 LKS Smęgorzów
(wo)
na boisku 5-3
LZS Luszowice 3-0 Polonia Kłyż
LZS Wójcina 1-0 Dunajec Przybysławice
LZS Olesno 3-2 Wisła Borusowa
LUKS Wola Radłowska 5-1 Orzeł Miechowice Małe
Błękitni Siedliszowice 2-3 Dunajec Konary

Kolejka 6 - 6 września

Pauza: Dunajec Konary.
 
Orzeł Miechowice Małe 2-2 Błękitni Siedliszowice
Wisła Borusowa 4-3 LUKS Wola Radłowska
Dunajec Przybysławice 1-2 LZS Olesno
Polonia Kłyż 1-1 LZS Wójcina
LKS Smęgorzów 1-8 LZS Luszowice
Powiśle Bolesław 6-0 LKS Ćwików
Kłos Słupiec 1-0 Spartakus Radgoszcz

Kolejka 7 - 13 września

Pauza: Spartakus Radgoszcz.
 
LKS Ćwików 3-0 Kłos Słupiec
(wo)
na boisku 2-0
LZS Luszowice 2-1 Powiśle Bolesław
LZS Wójcina 3-0 LKS Smęgorzów
LZS Olesno 2-0 Polonia Kłyż
LUKS Wola Radłowska 3-2 Dunajec Przybysławice
Błękitni Siedliszowice 1-5 Wisła Borusowa
Dunajec Konary 2-1 Orzeł Miechowice Małe

Kolejka 8 - 20 września

Pauza: Orzeł Miechowice Małe.
 
Wisła Borusowa 1-1 Dunajec Konary
Dunajec Przybysławice 4-1 Błękitni Siedliszowice
Polonia Kłyż 2-1 LUKS Wola Radłowska
LKS Smęgorzów 1-2 LZS Olesno
Powiśle Bolesław 1-3 LZS Wójcina
Kłos Słupiec 0-3 LZS Luszowice
(wo)
na boisku 2-2
Spartakus Radgoszcz 7-1 LKS Ćwików

Kolejka 9 - 27 września

Pauza: LKS Ćwików.
 
LZS Luszowice 0-0 Spartakus Radgoszcz
LZS Wójcina 1-2 Kłos Słupiec
LZS Olesno 2-0 Powiśle Bolesław
LUKS Wola Radłowska 10-2 LKS Smęgorzów
Błękitni Siedliszowice 3-1 Polonia Kłyż
Dunajec Konary 7-1 Dunajec Przybysławice
Orzeł Miechowice Małe 2-7 Wisła Borusowa

Kolejka 10 - 4 października

Pauza: Wisła Borusowa.
 
Dunajec Przybysławice 4-0 Orzeł Miechowice Małe
Polonia Kłyż 1-1 Dunajec Konary
LKS Smęgorzów 0-6 Błękitni Siedliszowice
Powiśle Bolesław 5-0 LUKS Wola Radłowska
Kłos Słupiec 2-1 LZS Olesno
Spartakus Radgoszcz 4-1 LZS Wójcina
LKS Ćwików 2-6 LZS Luszowice

Kolejka 11 - 11 października

Pauza: LZS Luszowice.
 
LZS Wójcina 2-0 LKS Ćwików
LZS Olesno 0-4 Spartakus Radgoszcz
LUKS Wola Radłowska 1-2 Kłos Słupiec
Błękitni Siedliszowice 1-4 Powiśle Bolesław
Dunajec Konary 4-0 LKS Smęgorzów
Orzeł Miechowice Małe 4-2 Polonia Kłyż
Wisła Borusowa 6-3 Dunajec Przybysławice

Kolejka 12 - 18 października

Pauza: Dunajec Przybysławice.
 
Polonia Kłyż 1-0 Wisła Borusowa
LKS Smęgorzów 2-1 Orzeł Miechowice Małe
Powiśle Bolesław 2-2 Dunajec Konary
Kłos Słupiec 4-1 Błękitni Siedliszowice
Spartakus Radgoszcz 5-0 LUKS Wola Radłowska
LKS Ćwików 2-5 LZS Olesno
LZS Luszowice 0-0 LZS Wójcina

Kolejka 13 - 25 października

Pauza: LZS Wójcina.
 
LZS Olesno 0-0 LZS Luszowice
LUKS Wola Radłowska 1-1 LKS Ćwików
Błękitni Siedliszowice 0-6 Spartakus Radgoszcz
Dunajec Konary 0-0 Kłos Słupiec
Orzeł Miechowice Małe 2-2 Powiśle Bolesław
Wisła Borusowa 7-1 LKS Smęgorzów
Dunajec Przybysławice 0-1 Polonia Kłyż

Kolejka 14 - 8 listopada

Pauza: Polonia Kłyż.
 
LKS Smęgorzów 3-4 Dunajec Przybysławice
Powiśle Bolesław 3-0 Wisła Borusowa
Kłos Słupiec 4-1 Orzeł Miechowice Małe
Spartakus Radgoszcz 3-0 Dunajec Konary
LKS Ćwików 5-1 Błękitni Siedliszowice
LZS Luszowice 0-1 LUKS Wola Radłowska
LZS Wójcina 3-1 LZS Olesno

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: LZS Olesno.
 
LUKS Wola Radłowska 1-3 LZS Wójcina
Dunajec Konary 3-2 LKS Ćwików 22 listopada
Wisła Borusowa 0-1 Kłos Słupiec
Dunajec Przybysławice 2-7 Powiśle Bolesław
Polonia Kłyż 4-3 LKS Smęgorzów 22 listopada
LZS Luszowice 9-4 Błękitni Siedliszowice 22 listopada
Spartakus Radgoszcz 8-3 Orzeł Miechowice Małe 29 listopada

Kolejka 16 - 3 czerwca

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
Polonia Kłyż 0-4 Powiśle Bolesław 23 czerwca
w pierwotnym (21 marca) i drugim (3 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Przybysławice 3-0 Kłos Słupiec
(wo)
w pierwotnym (21 marca) i drugim (3 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska / Kłos w dniu 11 czerwca wycofał się z rozgrywek
Wisła Borusowa 2-3 Spartakus Radgoszcz 23 czerwca
w pierwotnym (21 marca) i drugim (3 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Miechowice Małe 0-1 LKS Ćwików
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Konary 0-1 LZS Luszowice
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Siedliszowice 4-2 LZS Wójcina
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Wola Radłowska 1-1 LZS Olesno 23 czerwca
w pierwotnym (21 marca) i drugim (3 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pauza: LUKS Wola Radłowska.
 
LZS Olesno 3-2 Błękitni Siedliszowice
LZS Wójcina 0-0 Dunajec Konary
LZS Luszowice 1-2 Orzeł Miechowice Małe
LKS Ćwików 1-2 Wisła Borusowa
Spartakus Radgoszcz 3-0 Dunajec Przybysławice
Kłos Słupiec 1-0 Polonia Kłyż
Powiśle Bolesław 3-1 LKS Smęgorzów

Kolejka 18 - 5 kwietnia

Pauza: Powiśle Bolesław.
 
LKS Smęgorzów 2-1 Kłos Słupiec
Polonia Kłyż 1-3 Spartakus Radgoszcz
Dunajec Przybysławice 4-2 LKS Ćwików
Wisła Borusowa 1-0 LZS Luszowice
Orzeł Miechowice Małe 3-1 LZS Wójcina
Dunajec Konary 0-4 LZS Olesno
Błękitni Siedliszowice 3-0 LUKS Wola Radłowska
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 2-0

Kolejka 19 - 11-13 maja

Pauza: Błękitni Siedliszowice.
 
LUKS Wola Radłowska 0-3 Dunajec Konary 12 maja
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 2-1 / w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Olesno 2-0 Orzeł Miechowice Małe 12 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Wójcina 1-2 Wisła Borusowa 13 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Luszowice 7-1 Dunajec Przybysławice 12 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Ćwików 3-1 Polonia Kłyż 11 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Spartakus Radgoszcz 3-0 LKS Smęgorzów 13 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kłos Słupiec 1-3 Powiśle Bolesław 12 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 15-17 czerwca

Pauza: Kłos Słupiec.
 
Powiśle Bolesław 3-1 Spartakus Radgoszcz 15 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (25 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Smęgorzów 2-3 LKS Ćwików 15 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (26 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kłyż 0-1 LZS Luszowice 15 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (26 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Przybysławice 6-1 LZS Wójcina 23 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (25 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / W Wójcinie
Wisła Borusowa 2-1 LZS Olesno 17 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (27 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Miechowice Małe 3-0 LUKS Wola Radłowska 17 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (27 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Konary 1-3 Błękitni Siedliszowice 17 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (27 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Pauza: Dunajec Konary.
 
Błękitni Siedliszowice 5-1 Orzeł Miechowice Małe
LUKS Wola Radłowska 0-3 Wisła Borusowa
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 1-2
LZS Olesno 4-1 Dunajec Przybysławice
LZS Wójcina 1-1 Polonia Kłyż
LZS Luszowice 1-3 LKS Smęgorzów
LKS Ćwików 1-5 Powiśle Bolesław
Spartakus Radgoszcz 3-0 Kłos Słupiec

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Spartakus Radgoszcz.
 
Kłos Słupiec 3-1 LKS Ćwików
Powiśle Bolesław 6-1 LZS Luszowice
LKS Smęgorzów 1-5 LZS Wójcina
Polonia Kłyż 1-3 LZS Olesno
Dunajec Przybysławice 3-0 LUKS Wola Radłowska
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 3-2
Wisła Borusowa 2-2 Błękitni Siedliszowice
Orzeł Miechowice Małe 0-5 Dunajec Konary

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Orzeł Miechowice Małe.
 
Dunajec Konary 4-2 Wisła Borusowa
Błękitni Siedliszowice 4-5 Dunajec Przybysławice
LUKS Wola Radłowska 0-3 Polonia Kłyż
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 2-0
LZS Olesno 4-0 LKS Smęgorzów
LZS Wójcina 3-4 Powiśle Bolesław
LZS Luszowice 5-1 Kłos Słupiec
LKS Ćwików 0-4 Spartakus Radgoszcz

Kolejka 24 - 9 maja

Pauza: LKS Ćwików.
 
Spartakus Radgoszcz 4-2 LZS Luszowice
Kłos Słupiec 1-4 LZS Wójcina
Powiśle Bolesław 0-1 LZS Olesno 8 maja
LKS Smęgorzów 3-0 LUKS Wola Radłowska
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 3-1
Polonia Kłyż 0-3 Błękitni Siedliszowice
Dunajec Przybysławice 1-3 Dunajec Konary
Wisła Borusowa 3-0 Orzeł Miechowice Małe

Kolejka 25 - 16 maja

Pauza: Wisła Borusowa.
 
Orzeł Miechowice Małe 3-0 Dunajec Przybysławice 9 czerwca
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Konary 1-4 Polonia Kłyż 30 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim (9 czerwca) nie odbył się.
Błękitni Siedliszowice 8-4 LKS Smęgorzów
LUKS Wola Radłowska 0-4 Powiśle Bolesław 9 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Olesno 3-0 Kłos Słupiec 9 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Wójcina 1-1 Spartakus Radgoszcz
LZS Luszowice 7-2 LKS Ćwików 30 czerwca
w pierwotnym (16 maja) i drugim (9 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 4 lipca

Pauza: LZS Luszowice.
 
LKS Ćwików 2-1 LZS Wójcina
w pierwotnym terminie (23 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartakus Radgoszcz 0-2 LZS Olesno
w pierwotnym terminie (23 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Słupiec 0-3 LUKS Wola Radłowska
(wo)
w pierwotnym terminie (23 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiśle Bolesław 4-1 Błękitni Siedliszowice
w pierwotnym terminie (22 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Smęgorzów 2-1 Dunajec Konary
w pierwotnym terminie (23 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kłyż 2-1 Orzeł Miechowice Małe
w pierwotnym terminie (23 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Przybysławice 3-2 Wisła Borusowa
w pierwotnym terminie (23 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 27 - 30 maja

Pauza: Dunajec Przybysławice.
 
Wisła Borusowa 5-2 Polonia Kłyż
Orzeł Miechowice Małe 1-3 LKS Smęgorzów
Dunajec Konary 0-2 Powiśle Bolesław
Błękitni Siedliszowice 3-0 Kłos Słupiec
(wo)
LUKS Wola Radłowska 2-1 Spartakus Radgoszcz
LZS Olesno 8-1 LKS Ćwików
LZS Wójcina 3-0 LZS Luszowice

Kolejka 28 - 6 czerwca

Pauza: LZS Wójcina.
 
LZS Luszowice 1-1 LZS Olesno
LKS Ćwików 7-2 LUKS Wola Radłowska 27 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartakus Radgoszcz 3-2 Błękitni Siedliszowice 27 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Słupiec 0-3 Dunajec Konary
(wo)
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska / Kłos Słupiec w dniu 11 czerwca wycofał się z rozgrywek
Powiśle Bolesław 10-1 Orzeł Miechowice Małe 27 czerwca
w pierwotnym terminie (5 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Smęgorzów 1-1 Wisła Borusowa 27 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kłyż 2-5 Dunajec Przybysławice 27 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 13 czerwca

Pauza: Polonia Kłyż.
 
Dunajec Przybysławice 3-1 LKS Smęgorzów 30 czerwca
Wisła Borusowa 1-1 Powiśle Bolesław
Orzeł Miechowice Małe 3-0 Kłos Słupiec
(wo)
Kłos wycofał się z rozgrywek
Dunajec Konary 1-1 Spartakus Radgoszcz
Błękitni Siedliszowice 1-4 LKS Ćwików
LUKS Wola Radłowska 3-1 LZS Luszowice
LZS Olesno 3-2 LZS Wójcina

Kolejka 30 - 20 czerwca

Pauza: LZS Olesno.
 
Błękitni Siedliszowice 6-5 LZS Luszowice
Orzeł Miechowice Małe 0-8 Spartakus Radgoszcz
LZS Wójcina 0-3 LUKS Wola Radłowska
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Ćwików 1-4 Dunajec Konary
Kłos Słupiec 0-3 Wisła Borusowa
(wo)
Powiśle Bolesław 6-2 Dunajec Przybysławice
LKS Smęgorzów 1-2 Polonia Kłyż

Klasa A 2009/2010 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas