[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 2 września
(Losowanie - 7 sierpnia 2009, 12:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Pomorzanin Przybiernów 1-0 Masovia Maszewo 2 września, 17:00
Unia Stargard Szczeciński 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 2 września, 17:00
Błękitni Trzygłów 3-0 Flota II Świnoujście
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zryw Kretlewo 0-3 Arkonia Szczecin
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Leśnik Kliniska 3-6 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2 września, 17:00
pd.
Sokół Sokoliniec 3-0 Odra Chojna 2 września, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Błękitni II Stargard Szczeciński 0-5 Chemik II Police 2 września, 17:00
Orzeł Pęzino 2-5 Osadnik Myślibórz 2 września, 17:00
Dąb Dębice 2-2 Korona Stuchowo 2 września, 17:00
pd. k. 2-3
Sowianka Sowno 1-7 GKS Mierzyn 2 września, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-3 Wicher Brojce 2 września, 17:00
Hetman Grzybno 1-0 Woda/Piast II Rzecko 2 września, 17:00
Zieloni Wyszobór 1-7 Ina Ińsko 2 września, 17:00
Sparta Skalin 0-10 Pogoń II Szczecin 2 września, 17:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 5-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 września, 17:00
Sęp Brzesko 2-1 Promień Mosty 2 września, 17:00
Goplana Żabów 1-0 Mieszko Mieszkowice 2 września, 17:00
Zenit Koszewo 0-5 Światowid Łobez 2 września, 17:00
Piast Kolin 2-5 Mewa Resko 2 września, 17:00
Pionier Żarnowo 1-0 Fagus Kołbacz 2 września, 17:00
Łabędź Widuchowa 3-0 Unia Dolice 2 września, 17:00
(wo)
Derby Ulikowo 0-7 Vineta Wolin 2 września, 17:00
Korona Klępicz 4-5 Odrzanka Radziszewo 2 września, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 1-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 września, 17:00
Dęby Rogowo 2-1 Orkan Suchań 2 września, 17:00
Gardominka Mechowo 3-0 Klon Krzęcin 2 września, 17:00
Orkan Dalewo 1-5 Pomorzanin Nowogard 2 września, 17:00
Vitkowia Witkowo 1-8 Sarmata Dobra 2 września, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-4 Remor Recz 2 września, 17:00
Jantar Dziwnów 0-1 Piast Chociwel 2 września, 17:00
Bizon Cerkwica 2-1 Czcibor Cedynia 2 września, 17:00
LZS Kołbaskowo 4-2 Sokół Pyrzyce 2 września, 17:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-3 Olimpia Nowogard 2 września, 17:00
Orzeł Grzędzice 2-4 Hutnik Szczecin 2 września, 17:00
Santos Sarbinowo 1-5 Sparta/Odra II Godków 2 września, 17:00
Iskra Golczewo 6-2 Światowid II Łobez 2 września, 17:00
Orzeł Żelechowo 9-3 Koral Mostkowo 2 września, 17:00
Spartakus Rychnów 1-2 Sokół Różańsko 2 września, 17:00
GKS Golenice 3-1 Sparta Węgorzyno 2 września, 17:00
Trojan Strąpie 4-2 Jedność Przewłoki 2 września, 17:00
Gwiazda Żalęcino 1-2 Stal Lipiany 2 września, 17:00
Znicz Sulibórz 2-3 Unia Swochowo 2 września, 17:00
Rega II Trzebiatów 4-0 Polonia Płoty 2 września, 17:00
Fala Międzyzdroje 4-0 Orzeł Łożnica 2 września, 17:00
Sparta Lubieniów 0-7 Orzeł Trzcińsko Zdrój 2 września, 17:00
Bryza Reńsko 2-3 Wicher Reptowo 2 września, 17:00
Bałtyk Międzywodzie 0-3 Kłos Pełczyce
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orkan Rów 1-9 Jeziorak Załom (Szczecin) 2 września, 17:00
Orzeł Trzcinna 1-8 Świt Skolwin (Szczecin) 2 września, 17:00
Orzeł Małkocin 3-0 Morzycko Moryń 2 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zorza Tychowo 0-6 Sparta Gryfice 2 września, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 2-3 Drawa Drawno 2 września, 17:00
Piast Karsko 1-3 Zorza Dobrzany 2 września, 17:00

II runda - 23 września
(Losowanie - 8 września 2009, godz. 13:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Pomorzanin Przybiernów 3-1 Piast Chociwel 23 września, 16:30
Błękitni Trzygłów 0-4 Vineta Wolin 23 września, 16:30
Sokół Sokoliniec 0-5 Energetyk Gryfino 23 września, 16:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Arkonia Szczecin 23 września, 16:30
Hetman Grzybno 5-2 Zorza Dobrzany 23 września, 16:30
pd.
Pogoń II Szczecin 3-1 Chemik II Police 24 września, 16:30
na sztucznym boisku przy ulicy Witkiewicza
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-1 Piast Choszczno 23 września, 16:30
Sęp Brzesko 1-0 Chemik Police 23 września, 16:30
Goplana Żabów 1-2 Hutnik Szczecin 23 września, 16:30
Światowid Łobez 2-3 Gryf Kamień Pomorski 29 września, 16:00
Mewa Resko 2-3 Sarmata Dobra 23 września, 16:30
Pionier Żarnowo 1-4 Korona Stuchowo 23 września, 16:30
Łabędź Widuchowa 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 23 września, 16:30
Dęby Rogowo 2-1 Stal Szczecin 23 września, 16:30
Gardominka Mechowo 0-14 Sparta Gryfice 23 września, 16:30
Remor Recz 0-4 Pogoń Barlinek 23 września, 16:30
Bizon Cerkwica 0-11 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 września, 16:30
LZS Kołbaskowo 2-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 23 września, 16:30
Olimpia Nowogard 3-0 Rega Trzebiatów 23 września, 16:30
Sparta/Odra II Godków 0-2 Dąb Dębno 23 września, 16:30
Iskra Golczewo 0-11 Błękitni Stargard Szczeciński 23 września, 16:30
Orzeł Żelechowo 3-7 Osadnik Myślibórz 23 września, 16:30
Sokół Różańsko 2-5 Stal Lipiany 23 września, 16:30
GKS Golenice 2-2 Ina Ińsko 23 września, 16:30
pd. k. 6-5
Trojan Strąpie 4-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 23 września, 16:30
Unia Swochowo 0-1 Victoria 95 Przecław 23 września, 16:30
Rega II Trzebiatów 3-0 Pomorzanin Nowogard 23 września, 16:30
Fala Międzyzdroje 0-2 Ina Goleniów 23 września, 16:30
Wicher Reptowo 2-0 Odrzanka Radziszewo 23 września, 16:30
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 GKS Mierzyn 23 września, 16:30
Orzeł Małkocin 0-6 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września, 16:30
Drawa Drawno 1-3 Kłos Pełczyce 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) nie odbył się z powodu awarii autobusu gości

III runda - 31 października
(Losowanie - 2 października 2009, godz. 11:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Świt Skolwin (Szczecin) 0-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 21 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 9-1 Dąb Dębno 14 października, 15:30
Wicher Reptowo 3-1 Stal Lipiany 31 października, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Ina Goleniów 31 października, 13:00
Hetman Grzybno 5-6 Sparta Gryfice 31 października, 13:00
Pogoń II Szczecin 2-4 Energetyk Gryfino 21 października, 15:30
Sęp Brzesko 1-5 Hutnik Szczecin 31 października, 13:00
Korona Stuchowo 1-4 Victoria 95 Przecław 31 października, 13:00
Dęby Rogowo 1-5 Gryf Kamień Pomorski 31 października, 13:00
LZS Kołbaskowo 3-4 Sarmata Dobra 31 października, 13:00
Olimpia Nowogard 0-3 Vineta Wolin 31 października, 13:00
Pomorzanin Przybiernów 1-4 Pogoń Barlinek 31 października, 13:00
GKS Golenice 1-3 Kłos Pełczyce 31 października, 13:00
Trojan Strąpie 2-12 Błękitni Stargard Szczeciński 31 października, 13:00
Rega II Trzebiatów 4-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 31 października, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 października, 13:00

1/8 finału - 6-7 marca

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-0 Pogoń Barlinek 10 marca, 15:30
Osadnik Myślibórz 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 6 marca, 14:00
Wicher Reptowo 0-3 Vineta Wolin 6 marca, 14:00
(wo)
Sparta Gryfice 1-2 Hutnik Szczecin 7 marca, 13:00
w Trzebiatowie
Sarmata Dobra 6-0 Victoria 95 Przecław 6 marca, 14:00
Kłos Pełczyce 2-2 Energetyk Gryfino 23 marca, 16:00
pd. k. 3-5
Rega II Trzebiatów 4-2 Ina Goleniów 6 marca, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-5 Gryf Kamień Pomorski 14 marca, 18:00

1/4 finału - 7 kwietnia

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 7 kwietnia, 16:00
Rega II Trzebiatów 1-0 Energetyk Gryfino 7 kwietnia, 16:00
Sarmata Dobra 2-1 Gryf Kamień Pomorski 7 kwietnia, 16:00
Vineta Wolin 0-3 Hutnik Szczecin 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

1/2 finału - 28 kwietnia
(Losowanie - 9 kwietnia 2010 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-2 Hutnik Szczecin 28 kwietnia, 17:00
Rega II Trzebiatów 2-4 Sarmata Dobra 28 kwietnia, 17:00
pd.

Finał - 19 maja

Sarmata Dobra 1-2 Hutnik Szczecin 19 maja, 17:00 (200)
w Dobrej

Puchar Polski 2009/2010 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas