[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2009/2010, grupa: Krapkowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Otmęt Krapkowice 26 63 19 6 1 107-38 11 2 0 67-15 8 4 1 40-23
2.  Victoria Żyrowa 26 59 19 2 5 86-40 11 1 1 48-17 8 1 4 38-23
3.  LZS Racławiczki 26 55 18 1 7 85-41 10 1 2 41-24 8 0 5 44-17
4.  LZS Żywocice 26 52 16 4 6 81-50 11 0 2 43-23 5 4 4 38-27
5.  LZS Stradunia 26 42 13 3 10 76-65 10 0 3 48-22 3 3 7 28-43
6.  LZS Rozkochów 26 41 11 8 7 89-63 9 3 1 57-26 2 5 6 32-37
7.  LZS Kujawy 26 39 11 6 9 63-49 6 3 4 35-28 5 3 5 28-21
8.  LZS Chorula 26 33 7 12 7 68-60 4 6 3 36-30 3 6 4 32-30
9.  Korona Krępna 26 27 7 6 13 49-71 3 5 5 25-37 4 1 8 24-34 2 3 1 0 1 7-3
10.  LZS Strzeleczki 26 27 8 3 15 52-106 5 0 8 24-49 3 3 7 28-57 2 3 1 0 1 3-7
11.  LZS Nowy Dwór 26 24 7 3 16 43-86 2 2 9 17-34 5 1 7 26-52
12.  Kosmos Dobra 26 19 6 1 19 48-106 4 1 8 26-45 2 0 11 22-61
13.  Huragan Kamionek 26 17 4 5 17 55-84 3 4 6 33-32 1 1 11 22-52
14.  LZS Steblów 26 16 4 4 18 27-70 3 4 6 15-32 1 0 12 12-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Otmęt Krapkowice    1-0 3-1 3-1 2-2 5-2 3-2 2-2 5-0 9-2 15-0 6-2 6-1 7-0 
 2 Victoria Żyrowa0-1     3-1 5-4 5-0 4-2 2-2 3-0 4-2 6-3 4-2 8-0 2-0 2-0 
 3 LZS Racławiczki2-2 3-1     3-0 2-1 2-1 0-9 3-0 1-0 9-2 2-5 9-1 2-1 3-1 
 4 LZS Żywocice2-4 1-0 2-1     6-0 4-3 2-1 1-4 7-1 4-3 4-1 5-2 3-2 2-1 
 5 LZS Stradunia2-3 2-4 0-4 4-1     2-1 4-0 4-3 3-0 6-2 9-2 5-1 5-1 2-0 
 6 LZS Rozkochów4-4 4-2 3-2 3-3 7-1     2-3 2-2 2-1 8-0 3-2 6-2 11-3 2-1 
 7 LZS Kujawy4-4 3-4 0-3 2-3 4-1 1-3     3-3 2-1 4-4 4-1 2-1 3-0* 3-0 
 8 LZS Chorula3-3 1-3 2-1 2-3 2-2 4-4 1-2     3-3 3-3 4-0 5-2 2-2 4-2 
 9 Korona Krępna0-4 0-3 1-10 2-8 2-2 2-2 0-0 3-3     1-3 1-1 8-1 3-0 2-0 
 10 LZS Strzeleczki2-0 2-7 1-5 0-7 0-6 6-3 2-3 1-0 0-6     1-4 1-5 3-1 5-2 
 11 LZS Nowy Dwór1-4 1-2 1-2 0-0 1-5 2-2 0-3 1-3 0-3 4-1     1-3 3-5 2-1 
 12 Kosmos Dobra1-3 1-2 0-5 0-5 1-7 2-6 2-1 4-4 5-3 0-1 2-3     6-4 2-1 
 13 Huragan Kamionek2-4 1-1 1-5 2-2 9-1 2-2 3-2 2-2 2-3 1-2 2-3 4-2     2-3 
 14 LZS Steblów0-4 3-9 0-4 1-1 2-0 1-1 0-0 1-6 0-1 2-2 1-2 1-0 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

LZS Racławiczki 2-5 LZS Nowy Dwór
LZS Kujawy 3-4 Victoria Żyrowa
Otmęt Krapkowice 9-2 LZS Strzeleczki
Kosmos Dobra 2-1 LZS Steblów
LZS Rozkochów 2-1 Korona Krępna
Huragan Kamionek 9-1 LZS Stradunia
LZS Chorula 2-3 LZS Żywocice

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

LZS Nowy Dwór 0-0 LZS Żywocice
LZS Stradunia 4-3 LZS Chorula
Korona Krępna 3-0 Huragan Kamionek
LZS Steblów 1-1 LZS Rozkochów
LZS Strzeleczki 1-5 Kosmos Dobra
Victoria Żyrowa 0-1 Otmęt Krapkowice
LZS Racławiczki 0-9 LZS Kujawy

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

LZS Kujawy 4-1 LZS Nowy Dwór
Otmęt Krapkowice 3-1 LZS Racławiczki
Kosmos Dobra 1-2 Victoria Żyrowa
LZS Rozkochów 8-0 LZS Strzeleczki
Huragan Kamionek 2-3 LZS Steblów
LZS Chorula 3-3 Korona Krępna
LZS Żywocice 6-0 LZS Stradunia

Kolejka 4 - 5-6 września

LZS Nowy Dwór 1-5 LZS Stradunia
Korona Krępna 2-8 LZS Żywocice
LZS Steblów 1-6 LZS Chorula
LZS Strzeleczki 3-1 Huragan Kamionek 15 listopada
Victoria Żyrowa 4-2 LZS Rozkochów
LZS Racławiczki 9-1 Kosmos Dobra
LZS Kujawy 4-4 Otmęt Krapkowice

Kolejka 5 - 12-13 września

Otmęt Krapkowice 15-0 LZS Nowy Dwór
Kosmos Dobra 2-1 LZS Kujawy
LZS Rozkochów 3-2 LZS Racławiczki
Huragan Kamionek 1-1 Victoria Żyrowa
LZS Chorula 3-3 LZS Strzeleczki
LZS Żywocice 2-1 LZS Steblów
LZS Stradunia 3-0 Korona Krępna

Kolejka 6 - 19-20 września

LZS Nowy Dwór 0-3 Korona Krępna
LZS Steblów 2-0 LZS Stradunia
LZS Strzeleczki 0-7 LZS Żywocice
Victoria Żyrowa 3-0 LZS Chorula
LZS Racławiczki 2-1 Huragan Kamionek
LZS Kujawy 1-3 LZS Rozkochów
Otmęt Krapkowice 6-2 Kosmos Dobra

Kolejka 7 - 26-27 września

Kosmos Dobra 2-3 LZS Nowy Dwór
LZS Rozkochów 4-4 Otmęt Krapkowice
Huragan Kamionek 3-2 LZS Kujawy
LZS Chorula 2-1 LZS Racławiczki
LZS Żywocice 1-0 Victoria Żyrowa
LZS Stradunia 6-2 LZS Strzeleczki
Korona Krępna 2-0 LZS Steblów

Kolejka 8 - 3-4 października

LZS Nowy Dwór 2-1 LZS Steblów
LZS Strzeleczki 0-6 Korona Krępna
Victoria Żyrowa 5-0 LZS Stradunia
LZS Racławiczki 3-0 LZS Żywocice
LZS Kujawy 3-3 LZS Chorula
Otmęt Krapkowice 6-1 Huragan Kamionek
Kosmos Dobra 2-6 LZS Rozkochów

Kolejka 9 - 10-11 października

LZS Rozkochów 3-2 LZS Nowy Dwór
Huragan Kamionek 4-2 Kosmos Dobra
LZS Chorula 3-3 Otmęt Krapkowice
LZS Żywocice 2-1 LZS Kujawy
LZS Stradunia 0-4 LZS Racławiczki
Korona Krępna 0-3 Victoria Żyrowa
LZS Steblów 2-2 LZS Strzeleczki

Kolejka 10 - 17-18 października

LZS Nowy Dwór 4-1 LZS Strzeleczki
Victoria Żyrowa 2-0 LZS Steblów
LZS Racławiczki 1-0 Korona Krępna
LZS Kujawy 4-1 LZS Stradunia
Otmęt Krapkowice 3-1 LZS Żywocice
Kosmos Dobra 4-4 LZS Chorula
LZS Rozkochów 11-3 Huragan Kamionek

Kolejka 11 - 24-25 października

Huragan Kamionek 2-3 LZS Nowy Dwór
LZS Chorula 4-4 LZS Rozkochów
LZS Żywocice 5-2 Kosmos Dobra
LZS Stradunia 2-3 Otmęt Krapkowice
Korona Krępna 0-0 LZS Kujawy
LZS Steblów 0-4 LZS Racławiczki
LZS Strzeleczki 2-7 Victoria Żyrowa

Kolejka 12 - 7-8 listopada

LZS Nowy Dwór 1-2 Victoria Żyrowa
LZS Racławiczki 9-2 LZS Strzeleczki
LZS Kujawy 3-0 LZS Steblów
Otmęt Krapkowice 5-0 Korona Krępna
Kosmos Dobra 1-7 LZS Stradunia
LZS Rozkochów 3-3 LZS Żywocice
Huragan Kamionek 2-2 LZS Chorula

Kolejka 13 - 11 listopada

LZS Chorula 4-0 LZS Nowy Dwór
LZS Żywocice 3-2 Huragan Kamionek 22 listopada
LZS Stradunia 2-1 LZS Rozkochów 15 listopada
Korona Krępna 8-1 Kosmos Dobra
LZS Steblów 0-4 Otmęt Krapkowice 14 listopada
LZS Strzeleczki 2-3 LZS Kujawy
Victoria Żyrowa 3-1 LZS Racławiczki

Kolejka 14 - 20-21 marca

LZS Nowy Dwór 1-2 LZS Racławiczki
Victoria Żyrowa 2-2 LZS Kujawy
LZS Strzeleczki 2-0 Otmęt Krapkowice
LZS Steblów 1-0 Kosmos Dobra
Korona Krępna 2-2 LZS Rozkochów
LZS Stradunia 5-1 Huragan Kamionek
LZS Żywocice 1-4 LZS Chorula

Kolejka 15 - 27-28 marca

LZS Żywocice 4-1 LZS Nowy Dwór
LZS Chorula 2-2 LZS Stradunia
Huragan Kamionek 2-3 Korona Krępna
LZS Rozkochów 2-1 LZS Steblów
Kosmos Dobra 0-1 LZS Strzeleczki
Otmęt Krapkowice 1-0 Victoria Żyrowa
LZS Kujawy 0-3 LZS Racławiczki

Kolejka 16 - 3 maja

LZS Nowy Dwór 0-3 LZS Kujawy
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Racławiczki 2-2 Otmęt Krapkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Żyrowa 8-0 Kosmos Dobra
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Strzeleczki 6-3 LZS Rozkochów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Steblów 3-2 Huragan Kamionek
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Krępna 3-3 LZS Chorula
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Stradunia 4-1 LZS Żywocice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 27 czerwca

LZS Stradunia 9-2 LZS Nowy Dwór
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Żywocice 7-1 Korona Krępna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Chorula 4-2 LZS Steblów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Kamionek 1-2 LZS Strzeleczki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Rozkochów 4-2 Victoria Żyrowa
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kosmos Dobra 0-5 LZS Racławiczki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Otmęt Krapkowice 3-2 LZS Kujawy
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

LZS Nowy Dwór 1-4 Otmęt Krapkowice
LZS Kujawy 2-1 Kosmos Dobra
LZS Racławiczki 2-1 LZS Rozkochów
Victoria Żyrowa 2-0 Huragan Kamionek
LZS Strzeleczki 1-0 LZS Chorula
LZS Steblów 1-1 LZS Żywocice
Korona Krępna 2-2 LZS Stradunia

Kolejka 19 - 1 maja

Korona Krępna 1-1 LZS Nowy Dwór
LZS Stradunia 2-0 LZS Steblów
LZS Żywocice 4-3 LZS Strzeleczki
LZS Chorula 1-3 Victoria Żyrowa
Huragan Kamionek 1-5 LZS Racławiczki
LZS Rozkochów 2-3 LZS Kujawy
Kosmos Dobra 1-3 Otmęt Krapkowice

Kolejka 20 - 8-9 maja

LZS Nowy Dwór 1-3 Kosmos Dobra
Otmęt Krapkowice 5-2 LZS Rozkochów
LZS Kujawy 3-0 Huragan Kamionek
(wo)
LZS Racławiczki 3-0 LZS Chorula
Victoria Żyrowa 5-4 LZS Żywocice
LZS Strzeleczki 0-6 LZS Stradunia
LZS Steblów 0-1 Korona Krępna

Kolejka 21 - 15-16 maja

LZS Steblów 1-2 LZS Nowy Dwór
Korona Krępna 1-3 LZS Strzeleczki 3 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany
LZS Stradunia 2-4 Victoria Żyrowa
LZS Żywocice 2-1 LZS Racławiczki
LZS Chorula 1-2 LZS Kujawy
Huragan Kamionek 2-4 Otmęt Krapkowice
LZS Rozkochów 6-2 Kosmos Dobra

Kolejka 22 - 22-23 maja

LZS Nowy Dwór 2-2 LZS Rozkochów
Kosmos Dobra 6-4 Huragan Kamionek
Otmęt Krapkowice 2-2 LZS Chorula
LZS Kujawy 2-3 LZS Żywocice
LZS Racławiczki 2-1 LZS Stradunia
Victoria Żyrowa 4-2 Korona Krępna
LZS Strzeleczki 5-2 LZS Steblów

Kolejka 23 - 29-30 maja

LZS Strzeleczki 1-4 LZS Nowy Dwór
LZS Steblów 3-9 Victoria Żyrowa
Korona Krępna 1-10 LZS Racławiczki
LZS Stradunia 4-0 LZS Kujawy
LZS Żywocice 2-4 Otmęt Krapkowice
LZS Chorula 5-2 Kosmos Dobra
Huragan Kamionek 2-2 LZS Rozkochów

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

LZS Nowy Dwór 3-5 Huragan Kamionek
LZS Rozkochów 2-2 LZS Chorula
Kosmos Dobra 0-5 LZS Żywocice
Otmęt Krapkowice 2-2 LZS Stradunia
LZS Kujawy 2-1 Korona Krępna
LZS Racławiczki 3-1 LZS Steblów
Victoria Żyrowa 6-3 LZS Strzeleczki

Kolejka 25 - 13 czerwca

Victoria Żyrowa 4-2 LZS Nowy Dwór
LZS Strzeleczki 1-5 LZS Racławiczki
LZS Steblów 0-0 LZS Kujawy
Korona Krępna 0-4 Otmęt Krapkowice
LZS Stradunia 5-1 Kosmos Dobra
LZS Żywocice 4-3 LZS Rozkochów
LZS Chorula 2-2 Huragan Kamionek

REKLAMA

Kolejka 26 - 20 czerwca

LZS Nowy Dwór 1-3 LZS Chorula
Huragan Kamionek 2-2 LZS Żywocice
LZS Rozkochów 7-1 LZS Stradunia
Kosmos Dobra 5-3 Korona Krępna
Otmęt Krapkowice 7-0 LZS Steblów
LZS Kujawy 4-4 LZS Strzeleczki
LZS Racławiczki 3-1 Victoria Żyrowa

Klasa A 2009/2010 (Opole III)

Klasa B 2009/2010 (Głubczyce)
Klasa B 2009/2010 (Kędzierzyn-Koźle)
Klasa B 2009/2010 (Opole I)
Klasa B 2009/2010 (Opole II)
Klasa B 2009/2010 (Opole III)
Klasa B 2009/2010 (Prudnik)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas