[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2009/2010, grupa: Stalowa Wola II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radosan Radomyśl nad Sanem 22 54 17 3 2 77-19 11 0 0 51-8 6 3 2 26-11
2.  Czarni Lipa 22 46 13 7 2 47-25 6 4 1 23-13 7 3 1 24-12
3.  LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 22 45 13 6 3 60-26 6 4 1 32-8 7 2 2 28-18
4.  LZS Wydrza 22 42 14 0 8 48-30 9 0 2 23-5 5 0 6 25-25 2 6 2 0 0 5-2
5.  Termopol Żabno 22 42 13 3 6 58-27 6 2 3 29-15 7 1 3 29-12 2 0 0 0 2 2-5
6.  LZS Wola Rzeczycka 22 40 12 4 6 49-29 7 3 1 29-13 5 1 5 20-16
7.  Emaus Gorzyce 22 28 9 1 12 50-55 6 0 5 38-27 3 1 7 12-28
8.  Płomień Trześń 22 24 7 3 12 28-40 4 1 6 17-18 3 2 6 11-22
9.  LZS Furmany 22 22 6 4 12 26-38 4 1 6 10-15 2 3 6 16-23 2 3 1 0 1 3-1
10.  Huragan Zdziechowice 22 22 7 1 14 30-65 6 0 5 20-22 1 1 9 10-43 2 3 1 0 1 1-3
11.  LZS Majdan Zbydniowski 22 11 3 2 17 27-68 0 2 9 15-39 3 0 8 12-29
12.  KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 22 3 1 0 21 3-81 0 0 11 0-33 1 0 10 3-48
KS Nowiny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Radosan Radomyśl nad Sanem    1-0 4-1 4-1 3-2 3-1 5-0 1-0 3-0* 6-2 9-1 12-0 
 2 Czarni Lipa0-0     3-4 4-2 2-1 1-1 3-3 1-1 2-1 3-0* 1-0 3-0* 
 3 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)0-0 3-3     1-2 1-1 4-0 4-0 1-1 3-1 9-0 3-0 3-0* 
 4 LZS Wydrza3-0 1-2 3-1     1-0 1-0 0-1 3-0* 2-1 3-0 3-0* 3-0* 
 5 Termopol Żabno1-3 2-3 1-1 2-4     3-0 3-1 2-1 1-1 7-1 4-0 3-0* 
 6 LZS Wola Rzeczycka2-1 1-1 2-2 2-1 0-3*     6-1 6-1 3-3 1-0 3-0* 3-0* 
 7 Emaus Gorzyce1-4 2-6 5-6 1-2 0-6 3-2     3-0* 3-0 5-1 3-0* 12-0 
 8 Płomień Trześń0-1 0-0 0-3* 2-1 2-3 1-3 3-0     2-3 4-1 0-3* 3-0* 
 9 LZS Furmany1-1 0-3* 0-1 1-0 0-2 0-3* 1-0 1-2     3-0* 0-3* 3-0* 
 10 Huragan Zdziechowice0-6 1-2 0-2 4-2 2-4 0-2 3-2 3-0* 1-0     3-2 3-0* 
 11 LZS Majdan Zbydniowski3-7 1-2 0-4* 4-7 1-3 0-5 0-1 1-2 3-3 2-2     0-3* 
 12 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-4* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9 sierpnia

LZS Furmany 1-0 Emaus Gorzyce
Termopol Żabno 3-0 LZS Wola Rzeczycka
LZS Wydrza 3-0 Radosan Radomyśl nad Sanem
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-3 Czarni Lipa
Płomień Trześń 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-0 w 26. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Huragan Zdziechowice 3-2 LZS Majdan Zbydniowski

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Emaus Gorzyce 3-0 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)
mecz przerwany w 87. minucie przy stanie 3-1; drużyna gości opuściła plac gry
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 Huragan Zdziechowice
(wo)
brak licencji KS Nowiny w tym terminie
Czarni Lipa 1-1 Płomień Trześń
Radosan Radomyśl nad Sanem 4-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Wola Rzeczycka 2-1 LZS Wydrza
LZS Furmany 0-2 Termopol Żabno

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Termopol Żabno 3-1 Emaus Gorzyce
LZS Wydrza 2-1 LZS Furmany
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 4-0 LZS Wola Rzeczycka
Płomień Trześń 0-1 Radosan Radomyśl nad Sanem
Huragan Zdziechowice 1-2 Czarni Lipa
LZS Majdan Zbydniowski 0-3 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)
na boisku 2-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Emaus Gorzyce 12-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
Czarni Lipa 1-0 LZS Majdan Zbydniowski
Radosan Radomyśl nad Sanem 6-2 Huragan Zdziechowice
LZS Wola Rzeczycka 6-1 Płomień Trześń
LZS Furmany 0-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Termopol Żabno 2-4 LZS Wydrza

Kolejka 5 - 6 września

LZS Wydrza 0-1 Emaus Gorzyce
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-1 Termopol Żabno
Płomień Trześń 2-3 LZS Furmany
Huragan Zdziechowice 0-2 LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski 3-7 Radosan Radomyśl nad Sanem
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-2 Czarni Lipa

Kolejka 6 - 13 września

Emaus Gorzyce 2-6 Czarni Lipa 31 października
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu braku sędziów
Radosan Radomyśl nad Sanem 12-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
LZS Wola Rzeczycka 3-0 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)
na boisku 2-3 / udział nieuprawnionych do gry zawodników
LZS Furmany 3-0 Huragan Zdziechowice
(wo)
goście nie dojechali
Termopol Żabno 2-1 Płomień Trześń
LZS Wydrza 3-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)

Kolejka 7 - 20 września

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 4-0 Emaus Gorzyce 7 października, 16:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu braku sędziów
Płomień Trześń 2-1 LZS Wydrza
Huragan Zdziechowice 2-4 Termopol Żabno
LZS Majdan Zbydniowski 3-3 LZS Furmany
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 LZS Wola Rzeczycka
(wo)
na boisku 2-2 / zawodnicy gospodarzy nie posiadali dokumentów tożsamości podczas konfrontacji
Czarni Lipa 0-0 Radosan Radomyśl nad Sanem

Kolejka 8 - 27 września

Emaus Gorzyce 1-4 Radosan Radomyśl nad Sanem
LZS Wola Rzeczycka 1-1 Czarni Lipa
LZS Furmany 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)
na boisku 0-1 / zawodnik gości nie posiadał dokumentu tożsamości podczas konfrontacji
Termopol Żabno 4-0 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wydrza 3-0 Huragan Zdziechowice
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-1 Płomień Trześń

Kolejka 9 - 4 października

Płomień Trześń 3-0 Emaus Gorzyce
Huragan Zdziechowice 0-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Majdan Zbydniowski 4-7 LZS Wydrza
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-4 Termopol Żabno
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-4 - gospodarze nie wyszli na II połowę
Czarni Lipa 2-1 LZS Furmany
Radosan Radomyśl nad Sanem 3-1 LZS Wola Rzeczycka

Kolejka 10 - 11 października

Emaus Gorzyce 3-2 LZS Wola Rzeczycka
LZS Furmany 1-1 Radosan Radomyśl nad Sanem
Termopol Żabno 2-3 Czarni Lipa
LZS Wydrza 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)
goście nie dojechali
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 LZS Majdan Zbydniowski
Płomień Trześń 4-1 Huragan Zdziechowice

Kolejka 11 - 18 października

Huragan Zdziechowice 3-2 Emaus Gorzyce 25 października
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Majdan Zbydniowski 1-2 Płomień Trześń 25 października
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 25 października
(wo)
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Czarni Lipa 4-2 LZS Wydrza 25 października
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Radosan Radomyśl nad Sanem 3-2 Termopol Żabno
LZS Wola Rzeczycka 3-3 LZS Furmany

Kolejka 12 - 3 czerwca

Emaus Gorzyce 3-0 LZS Furmany
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany
LZS Wola Rzeczycka 0-3 Termopol Żabno 3 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / na boisku 3:3 zweryfikowano jako walkower dla Żabna, ponieważ w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Radosan Radomyśl nad Sanem 4-1 LZS Wydrza 3 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Lipa 3-4 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Majdan Zbydniowski 2-2 Huragan Zdziechowice 3 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 Płomień Trześń
(wo)

Kolejka 13 - 28 kwietnia

LZS Majdan Zbydniowski 0-1 Emaus Gorzyce
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Płomień Trześń 0-0 Czarni Lipa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 0-0 Radosan Radomyśl nad Sanem
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Wydrza 1-0 LZS Wola Rzeczycka
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Termopol Żabno 1-1 LZS Furmany
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Zdziechowice 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Emaus Gorzyce 0-6 Termopol Żabno
LZS Furmany 1-0 LZS Wydrza 21 kwietnia
LZS Wola Rzeczycka 2-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Radosan Radomyśl nad Sanem 1-0 Płomień Trześń
Czarni Lipa 3-0 Huragan Zdziechowice
(wo)
nie odbył się; goście nie przyjechali
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)

Kolejka 15 - 2 maja

LZS Majdan Zbydniowski 1-2 Czarni Lipa
Huragan Zdziechowice 0-6 Radosan Radomyśl nad Sanem
Płomień Trześń 1-3 LZS Wola Rzeczycka
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-1 LZS Furmany
LZS Wydrza 1-0 Termopol Żabno
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 Emaus Gorzyce
(wo)

Kolejka 16 - 9 maja

Emaus Gorzyce 1-2 LZS Wydrza
Termopol Żabno 1-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Furmany 1-2 Płomień Trześń
LZS Wola Rzeczycka 1-0 Huragan Zdziechowice
Radosan Radomyśl nad Sanem 9-1 LZS Majdan Zbydniowski
Czarni Lipa 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)

Kolejka 17 - 16 maja

Czarni Lipa 3-3 Emaus Gorzyce
LZS Majdan Zbydniowski 0-5 LZS Wola Rzeczycka
Huragan Zdziechowice 1-0 LZS Furmany
Płomień Trześń 2-3 Termopol Żabno
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-2 LZS Wydrza
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 Radosan Radomyśl nad Sanem
(wo)

Kolejka 18 - 23 maja

Emaus Gorzyce 5-6 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 9 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Wydrza 3-0 Płomień Trześń
(wo)
drużyna gości wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
Termopol Żabno 7-1 Huragan Zdziechowice
LZS Furmany 0-3 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)
drużyna gospodarzy wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
Radosan Radomyśl nad Sanem 1-0 Czarni Lipa
LZS Wola Rzeczycka 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)

Kolejka 19 - 30 maja

Radosan Radomyśl nad Sanem 5-0 Emaus Gorzyce
Czarni Lipa 1-1 LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski 1-3 Termopol Żabno
Huragan Zdziechowice 4-2 LZS Wydrza
Płomień Trześń 0-3 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
(wo)
drużyna gospodarzy wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 LZS Furmany
(wo)

Kolejka 20 - 6 czerwca

Emaus Gorzyce 3-0 Płomień Trześń
(wo)
drużyna gości wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 9-0 Huragan Zdziechowice
LZS Wydrza 3-0 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)
drużyna gości nie stawiła sie na zawody
LZS Furmany 0-3 Czarni Lipa
(wo)
drużyna gospodarzy wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
LZS Wola Rzeczycka 2-1 Radosan Radomyśl nad Sanem
Termopol Żabno 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)

Kolejka 21 - 13 czerwca

LZS Wola Rzeczycka 6-1 Emaus Gorzyce
Radosan Radomyśl nad Sanem 3-0 LZS Furmany
(wo)
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
Czarni Lipa 2-1 Termopol Żabno
LZS Majdan Zbydniowski 0-4 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 1-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Huragan Zdziechowice 3-0 Płomień Trześń
(wo)
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) 0-3 LZS Wydrza
(wo)

REKLAMA

Kolejka 22 - 20 czerwca

Emaus Gorzyce 5-1 Huragan Zdziechowice
Płomień Trześń 0-3 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)
drużyna gospodarzy wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
LZS Wydrza 1-2 Czarni Lipa
Termopol Żabno 1-3 Radosan Radomyśl nad Sanem
LZS Furmany 0-3 LZS Wola Rzeczycka
(wo)
drużyna gospodarzy wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 KS Nowiny (k. Stalowej Woli)
(wo)

Klasa A 2009/2010 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2009/2010 (Stalowa Wola I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas