[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Miastkowo 22 59 19 2 1 103-25 9 2 0 41-10 10 0 1 62-15
2.  Victoria Jedwabne 22 56 18 2 2 93-30 10 0 1 53-15 8 2 1 40-15
3.  GKS Stawiski 22 44 13 5 4 72-30 7 3 1 37-16 6 2 3 35-14
4.  KS Uhowo 22 42 14 0 8 67-48 8 0 3 41-25 6 0 5 26-23
5.  Czarni Gródek 22 40 12 4 6 45-38 8 2 1 27-15 4 2 5 18-23
6.  Orzeł Kleszczele 22 30 9 3 10 57-48 6 2 3 34-17 3 1 7 23-31
7.  Supraślanka Supraśl 22 28 9 1 12 41-57 6 0 5 25-31 3 1 7 16-26
8.  LZS Studzianki 22 25 8 1 13 48-52 6 0 5 32-26 2 1 8 16-26
9.  GKS Orla 22 21 6 3 13 47-79 4 1 6 26-31 2 2 7 21-48
10.  Hydrobud Krynickie 22 18 6 0 16 40-76 3 0 8 14-32 3 0 8 26-44
11.  KS Berezowo 22 12 3 3 16 26-65 2 2 7 19-32 1 1 9 7-33
12.  Grab Janówka 22 9 3 0 19 22-113 3 0 8 18-44 0 0 11 4-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Miastkowo    2-0 1-0 1-0 3-0 3-1 2-2 2-1 3-3 5-2 3-1 16-0 
 2 Victoria Jedwabne6-2     1-3 2-1 4-2 5-2 3-1 5-0 7-2 9-1 2-0 9-1 
 3 GKS Stawiski2-9 1-1     6-1 2-2 0-0 2-0 2-1 5-1 4-1 4-0 9-0 
 4 KS Uhowo0-7 1-3 0-5     3-0 4-3 4-0 5-2 8-2 7-2 2-0 7-1 
 5 Czarni Gródek0-5 3-3 0-0 3-1     3-0 4-2 2-1 3-0* 3-2 3-0 3-1 
 6 Orzeł Kleszczele0-1 2-6 1-1 4-0 0-1     2-1 3-3 6-0 5-3 7-1 4-0 
 7 Supraślanka Supraśl2-3 0-7 0-6 3-5 0-2 3-2     2-1 8-3 2-1 3-0 2-1 
 8 LZS Studzianki1-6 1-4 4-2 1-3 4-1 5-1 1-3     2-3 3-2 3-1 7-0 
 9 GKS Orla1-6 2-4 3-2 0-3* 0-3 5-3 4-2 1-2     3-4 2-2 5-0 
 10 Hydrobud Krynickie0-6 1-2 1-5 1-5 1-3 1-4 3-0* 2-1 0-4     1-2 3-0 
 11 KS Berezowo1-9 1-2 2-3 1-5 2-2 2-3 0-2 1-0 3-3 2-3     4-0 
 12 Grab Janówka2-8 1-8 1-8 1-2 4-2 0-4 1-3 1-4 3-0* 1-5 3-0*     

Kolejka 1 - 23 sierpnia

Grab Janówka 1-3 Supraślanka Supraśl
Czarni Gródek 2-1 LZS Studzianki
Hydrobud Krynickie 1-5 KS Uhowo
Orzeł Kleszczele 2-6 Victoria Jedwabne
GKS Orla 2-2 KS Berezowo
GKS Stawiski 2-9 KS Miastkowo 26 sierpnia

Kolejka 2 - 30 sierpnia

GKS Stawiski 9-0 Grab Janówka
KS Miastkowo 3-3 GKS Orla
w Łomży
KS Berezowo 2-3 Orzeł Kleszczele
Victoria Jedwabne 9-1 Hydrobud Krynickie
KS Uhowo 3-0 Czarni Gródek
LZS Studzianki 1-3 Supraślanka Supraśl

Kolejka 3 - 6 września

Grab Janówka 1-4 LZS Studzianki
Supraślanka Supraśl 3-5 KS Uhowo
Czarni Gródek 3-3 Victoria Jedwabne
Hydrobud Krynickie 1-2 KS Berezowo
Orzeł Kleszczele 0-1 KS Miastkowo
GKS Orla 3-2 GKS Stawiski

Kolejka 4 - 13 września

GKS Orla 5-0 Grab Janówka
GKS Stawiski 0-0 Orzeł Kleszczele
KS Miastkowo 5-2 Hydrobud Krynickie
KS Berezowo 2-2 Czarni Gródek
Victoria Jedwabne 3-1 Supraślanka Supraśl
KS Uhowo 5-2 LZS Studzianki

Kolejka 5 - 20 września

Grab Janówka 1-2 KS Uhowo
LZS Studzianki 1-4 Victoria Jedwabne
Supraślanka Supraśl 3-0 KS Berezowo
Czarni Gródek 0-5 KS Miastkowo
Hydrobud Krynickie 1-5 GKS Stawiski
Orzeł Kleszczele 6-0 GKS Orla

Kolejka 6 - 27 września

Orzeł Kleszczele 4-0 Grab Janówka
GKS Orla 3-4 Hydrobud Krynickie
GKS Stawiski 2-2 Czarni Gródek
KS Miastkowo 2-2 Supraślanka Supraśl
w Łomży
KS Berezowo 1-0 LZS Studzianki
Victoria Jedwabne 2-1 KS Uhowo

Kolejka 7 - 4 października

Grab Janówka 1-8 Victoria Jedwabne
KS Uhowo 2-0 KS Berezowo
LZS Studzianki 1-6 KS Miastkowo
Supraślanka Supraśl 0-6 GKS Stawiski
Czarni Gródek 3-0 GKS Orla
(wo)
Hydrobud Krynickie 1-4 Orzeł Kleszczele

Kolejka 8 - 11 października

Czarni Gródek 3-1 Grab Janówka
Hydrobud Krynickie 3-0 Supraślanka Supraśl
(wo)
na boisku 1-3
Orzeł Kleszczele 3-3 LZS Studzianki
GKS Orla 0-3 KS Uhowo
(wo)
GKS Stawiski 1-1 Victoria Jedwabne
KS Miastkowo 3-1 KS Berezowo

Kolejka 9 - 18 października

Grab Janówka 2-8 KS Miastkowo
KS Berezowo 2-3 GKS Stawiski
Victoria Jedwabne 7-2 GKS Orla
KS Uhowo 4-3 Orzeł Kleszczele
LZS Studzianki 3-2 Hydrobud Krynickie
Supraślanka Supraśl 0-2 Czarni Gródek

Kolejka 10 - 25 października

Hydrobud Krynickie 3-0 Grab Janówka
Orzeł Kleszczele 0-1 Czarni Gródek
GKS Orla 4-2 Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski 2-1 LZS Studzianki
KS Miastkowo 1-0 KS Uhowo
w Piątnicy
KS Berezowo 1-2 Victoria Jedwabne

Kolejka 11 - 31 października

Grab Janówka 3-0 KS Berezowo
(wo)
na boisku 1-6
Victoria Jedwabne 6-2 KS Miastkowo
KS Uhowo 0-5 GKS Stawiski
LZS Studzianki 2-3 GKS Orla
Supraślanka Supraśl 3-2 Orzeł Kleszczele
Czarni Gródek 3-2 Hydrobud Krynickie

Kolejka 12 - 3 czerwca

Supraślanka Supraśl 2-1 Grab Janówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Studzianki 4-1 Czarni Gródek
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Uhowo 7-2 Hydrobud Krynickie
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Jedwabne 5-2 Orzeł Kleszczele
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Berezowo 3-3 GKS Orla
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Miastkowo 1-0 GKS Stawiski
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 19 maja

Grab Janówka 1-8 GKS Stawiski
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Orla 1-6 KS Miastkowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Kleszczele 7-1 KS Berezowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hydrobud Krynickie 1-2 Victoria Jedwabne
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Gródek 3-1 KS Uhowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Supraślanka Supraśl 2-1 LZS Studzianki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 25 kwietnia

LZS Studzianki 7-0 Grab Janówka
KS Uhowo 4-0 Supraślanka Supraśl
Victoria Jedwabne 4-2 Czarni Gródek
KS Berezowo 2-3 Hydrobud Krynickie
KS Miastkowo 3-1 Orzeł Kleszczele
w Ołdakach
GKS Stawiski 5-1 GKS Orla

Kolejka 15 - 1-2 maja

Grab Janówka 3-0 GKS Orla
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Kleszczele 1-1 GKS Stawiski
Hydrobud Krynickie 0-6 KS Miastkowo
Czarni Gródek 3-0 KS Berezowo
na boisku 3-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Supraślanka Supraśl 0-7 Victoria Jedwabne
LZS Studzianki 1-3 KS Uhowo

Kolejka 16 - 9 maja

KS Uhowo 7-1 Grab Janówka
Victoria Jedwabne 5-0 LZS Studzianki
KS Berezowo 0-2 Supraślanka Supraśl
KS Miastkowo 3-0 Czarni Gródek
GKS Stawiski 4-1 Hydrobud Krynickie
GKS Orla 5-3 Orzeł Kleszczele

Kolejka 17 - 16 maja

Grab Janówka 0-4 Orzeł Kleszczele
Hydrobud Krynickie 0-4 GKS Orla
Czarni Gródek 0-0 GKS Stawiski 15 maja
Supraślanka Supraśl 2-3 KS Miastkowo
LZS Studzianki 3-1 KS Berezowo
KS Uhowo 1-3 Victoria Jedwabne

Kolejka 18 - 23 maja

Victoria Jedwabne 9-1 Grab Janówka
KS Berezowo 1-5 KS Uhowo
KS Miastkowo 2-1 LZS Studzianki
GKS Stawiski 2-0 Supraślanka Supraśl
GKS Orla 0-3 Czarni Gródek
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Orzeł Kleszczele 5-3 Hydrobud Krynickie

Kolejka 19 - 30 maja

Grab Janówka 4-2 Czarni Gródek
Supraślanka Supraśl 2-1 Hydrobud Krynickie
LZS Studzianki 5-1 Orzeł Kleszczele
KS Uhowo 8-2 GKS Orla
Victoria Jedwabne 1-3 GKS Stawiski
KS Berezowo 1-9 KS Miastkowo 29 maja

Kolejka 20 - 6 czerwca

KS Miastkowo 16-0 Grab Janówka
GKS Stawiski 4-0 KS Berezowo
GKS Orla 2-4 Victoria Jedwabne
Orzeł Kleszczele 4-0 KS Uhowo
Hydrobud Krynickie 2-1 LZS Studzianki
Czarni Gródek 4-2 Supraślanka Supraśl

Kolejka 21 - 13 czerwca

Grab Janówka 1-5 Hydrobud Krynickie
Czarni Gródek 3-0 Orzeł Kleszczele 12 czerwca
Supraślanka Supraśl 8-3 GKS Orla
LZS Studzianki 4-2 GKS Stawiski
KS Uhowo 0-7 KS Miastkowo
Victoria Jedwabne 2-0 KS Berezowo

Kolejka 22 - 20 czerwca

KS Berezowo 4-0 Grab Janówka
KS Miastkowo 2-0 Victoria Jedwabne
GKS Stawiski 6-1 KS Uhowo
GKS Orla 1-2 LZS Studzianki
Orzeł Kleszczele 2-1 Supraślanka Supraśl
Hydrobud Krynickie 1-3 Czarni Gródek

Klasa A 2009/2010 (podlaska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas