[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Igros Krasnobród 22 59 19 2 1 81-17 9 1 1 48-11 10 1 0 33-6
2.  Sparta Łabunie 22 55 18 1 3 86-20 10 0 1 51-9 8 1 2 35-11
3.  Olimpia Miączyn 22 51 17 0 5 72-29 9 0 2 34-15 8 0 3 38-14
4.  Pogoń 96 Łaszczówka 22 32 9 5 8 39-41 6 2 3 29-18 3 3 5 10-23
5.  Orzeł Cześniki 22 28 8 4 10 42-59 4 3 4 21-27 4 1 6 21-32 2 6 2 0 0 6-1
6.  Orkan Bełżec 22 28 9 1 12 51-44 5 1 5 27-19 4 0 7 24-25 2 0 0 0 2 1-6
7.  Ruch Machnów Nowy 22 27 8 3 11 36-50 5 2 4 21-19 3 1 7 15-31
8.  Andoria Mircze 22 25 7 4 11 29-55 5 2 4 17-24 2 2 7 12-31
9.  Zryw Ulhówek 22 21 6 3 13 33-65 4 2 5 20-26 2 1 8 13-39
10.  Huragan Hrubieszów 22 20 6 2 14 36-69 3 0 8 18-26 3 2 6 18-43
11.  Metanoja Lipsko 22 19 5 4 13 32-54 4 2 5 20-28 1 2 8 12-26
12.  Perła Telatyn 22 16 5 1 16 28-62 3 0 8 13-24 2 1 8 15-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Igros Krasnobród    2-1 0-3 3-1 3-3 3-0* 10-0 4-1 1-0 9-0 3-1 10-1 
 2 Sparta Łabunie1-2     3-2 6-0 8-0 4-1 5-0 3-1 9-1 7-0 3-1 2-1 
 3 Olimpia Miączyn0-4 0-2     5-1 3-2 1-0 3-0 6-1 5-1 4-1 2-1 5-2 
 4 Pogoń 96 Łaszczówka2-4 3-3 4-0     4-2 3-2 0-3 0-1 4-2 1-1 3-0 5-0 
 5 Orzeł Cześniki0-6 1-7 0-2 2-2     3-1 3-2 2-2 4-2 6-2 0-0 0-1 
 6 Orkan Bełżec0-1 1-4 2-5 0-0 0-3*     3-0 4-0 7-1 2-3 3-1 5-1 
 7 Ruch Machnów Nowy0-0 2-0 0-4 0-1 0-3* 0-2     5-3 1-1 7-3 4-1 2-1 
 8 Andoria Mircze0-3 0-3 0-6 1-1 3-1 2-1 1-4     2-1 2-2 4-2 2-0 
 9 Zryw Ulhówek1-5 1-3 1-8 2-0 4-1 2-4 2-1 0-1     4-0 0-0 3-3 
 10 Huragan Hrubieszów2-3 0-3 2-1 2-3 1-2 3-6 0-2 3-0 1-2     3-1 1-3 
 11 Metanoja Lipsko0-3 1-4 0-4 2-0 6-3 1-7 1-1 0-0 5-1 1-3     3-2 
 12 Perła Telatyn0-2 0-5 2-3 0-1 0-1 3-0* 3-2 4-2 0-1 0-3 1-4     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Metanoja Lipsko 5-1 Zryw Ulhówek
Ruch Machnów Nowy 2-0 Sparta Łabunie
Andoria Mircze 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Huragan Hrubieszów 1-3 Perła Telatyn
Igros Krasnobród 3-3 Orzeł Cześniki
Olimpia Miączyn 1-0 Orkan Bełżec

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Zryw Ulhówek 2-4 Orkan Bełżec
Orzeł Cześniki 0-2 Olimpia Miączyn
Perła Telatyn 0-2 Igros Krasnobród
Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Huragan Hrubieszów
Sparta Łabunie 3-1 Andoria Mircze
Metanoja Lipsko 1-1 Ruch Machnów Nowy

Kolejka 3 - 5-6 września

Ruch Machnów Nowy 1-1 Zryw Ulhówek
Andoria Mircze 4-2 Metanoja Lipsko
Huragan Hrubieszów 0-3 Sparta Łabunie
Igros Krasnobród 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn 5-2 Perła Telatyn
Orkan Bełżec 0-3 Orzeł Cześniki
(wo)
na boisku 5-2; gospodarze przekroczyli limit zmian

Kolejka 4 - 12-13 września

Zryw Ulhówek 4-1 Orzeł Cześniki
Perła Telatyn 3-0 Orkan Bełżec
(wo)
na boisku 0-12; goście przekroczyli limit zmian
Pogoń 96 Łaszczówka 4-0 Olimpia Miączyn
Sparta Łabunie 1-2 Igros Krasnobród
Metanoja Lipsko 1-3 Huragan Hrubieszów
Ruch Machnów Nowy 5-3 Andoria Mircze

Kolejka 5 - 19-20 września

Andoria Mircze 2-1 Zryw Ulhówek
Huragan Hrubieszów 0-2 Ruch Machnów Nowy
Igros Krasnobród 3-1 Metanoja Lipsko
Olimpia Miączyn 0-2 Sparta Łabunie
Orkan Bełżec 0-0 Pogoń 96 Łaszczówka
Orzeł Cześniki 0-1 Perła Telatyn

Kolejka 6 - 26-27 września

Zryw Ulhówek 3-3 Perła Telatyn
Pogoń 96 Łaszczówka 4-2 Orzeł Cześniki
Sparta Łabunie 4-1 Orkan Bełżec
Metanoja Lipsko 0-4 Olimpia Miączyn
Ruch Machnów Nowy 0-0 Igros Krasnobród
Andoria Mircze 2-2 Huragan Hrubieszów

Kolejka 7 - 3-4 października

Huragan Hrubieszów 1-2 Zryw Ulhówek
Igros Krasnobród 4-1 Andoria Mircze
Olimpia Miączyn 3-0 Ruch Machnów Nowy
Orkan Bełżec 3-1 Metanoja Lipsko
Orzeł Cześniki 1-7 Sparta Łabunie
Perła Telatyn 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 8 - 10-11 października

Zryw Ulhówek 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie 2-1 Perła Telatyn
Metanoja Lipsko 6-3 Orzeł Cześniki
Ruch Machnów Nowy 0-2 Orkan Bełżec
Andoria Mircze 0-6 Olimpia Miączyn
Huragan Hrubieszów 2-3 Igros Krasnobród

Kolejka 9 - 17-18 października

Igros Krasnobród 1-0 Zryw Ulhówek
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Miączyn 4-1 Huragan Hrubieszów
Orkan Bełżec 4-0 Andoria Mircze
Orzeł Cześniki 3-2 Ruch Machnów Nowy
Perła Telatyn 1-4 Metanoja Lipsko
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 96 Łaszczówka 3-3 Sparta Łabunie

Kolejka 10 - 24-25 października

Zryw Ulhówek 1-3 Sparta Łabunie
Metanoja Lipsko 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka
Ruch Machnów Nowy 2-1 Perła Telatyn
Andoria Mircze 3-1 Orzeł Cześniki
Huragan Hrubieszów 3-6 Orkan Bełżec
Igros Krasnobród 0-3 Olimpia Miączyn

Kolejka 11 - 31 października

Olimpia Miączyn 5-1 Zryw Ulhówek
Orkan Bełżec 0-1 Igros Krasnobród
Orzeł Cześniki 6-2 Huragan Hrubieszów
Perła Telatyn 4-2 Andoria Mircze
Pogoń 96 Łaszczówka 0-3 Ruch Machnów Nowy
Sparta Łabunie 3-1 Metanoja Lipsko

Kolejka 12 - 3 czerwca

Zryw Ulhówek 0-0 Metanoja Lipsko 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie (3 czerwca) odwołany
Sparta Łabunie 5-0 Ruch Machnów Nowy
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Andoria Mircze 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie (3 czerwca) odwołany
Perła Telatyn 0-3 Huragan Hrubieszów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Cześniki 0-6 Igros Krasnobród
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Bełżec 2-5 Olimpia Miączyn
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 13 - 20 kwietnia

Orkan Bełżec 7-1 Zryw Ulhówek
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Miączyn 3-2 Orzeł Cześniki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Igros Krasnobród 10-1 Perła Telatyn
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Hrubieszów 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Andoria Mircze 0-3 Sparta Łabunie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ruch Machnów Nowy 4-1 Metanoja Lipsko
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Zryw Ulhówek 2-1 Ruch Machnów Nowy
Metanoja Lipsko 0-0 Andoria Mircze
Sparta Łabunie 7-0 Huragan Hrubieszów
Pogoń 96 Łaszczówka 2-4 Igros Krasnobród
Perła Telatyn 2-3 Olimpia Miączyn
Orzeł Cześniki 3-1 Orkan Bełżec

Kolejka 15 - 1-2 maja

Orzeł Cześniki 4-2 Zryw Ulhówek 19 maja, 17:00
przerwany w 13. minucie z powodu ulewy
Orkan Bełżec 5-1 Perła Telatyn
Olimpia Miączyn 5-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Igros Krasnobród 2-1 Sparta Łabunie 3 maja
Huragan Hrubieszów 3-1 Metanoja Lipsko
Andoria Mircze 1-4 Ruch Machnów Nowy

Kolejka 16 - 8-9 maja

Zryw Ulhówek 0-1 Andoria Mircze
Ruch Machnów Nowy 7-3 Huragan Hrubieszów
Metanoja Lipsko 0-3 Igros Krasnobród
Sparta Łabunie 3-2 Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka 3-2 Orkan Bełżec
Perła Telatyn 0-1 Orzeł Cześniki

Kolejka 17 - 15-16 maja

Perła Telatyn 0-1 Zryw Ulhówek
Orzeł Cześniki 2-2 Pogoń 96 Łaszczówka
Orkan Bełżec 1-4 Sparta Łabunie
Olimpia Miączyn 2-1 Metanoja Lipsko
Igros Krasnobród 10-0 Ruch Machnów Nowy
Huragan Hrubieszów 3-0 Andoria Mircze

Kolejka 18 - 22-23 maja

Zryw Ulhówek 4-0 Huragan Hrubieszów 17 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Andoria Mircze 0-3 Igros Krasnobród 26 maja
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu zaangażowania zawodników gospodarzy w akcję przeciwpowodziową
Ruch Machnów Nowy 0-4 Olimpia Miączyn
Metanoja Lipsko 1-7 Orkan Bełżec
Sparta Łabunie 8-0 Orzeł Cześniki
Pogoń 96 Łaszczówka 5-0 Perła Telatyn

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 4-2 Zryw Ulhówek
Perła Telatyn 0-5 Sparta Łabunie
Orzeł Cześniki 0-0 Metanoja Lipsko
Orkan Bełżec 3-0 Ruch Machnów Nowy
Olimpia Miączyn 6-1 Andoria Mircze
Igros Krasnobród 9-0 Huragan Hrubieszów 15 czerwca
w pierwotnym terminie (29-30 maja) nie odbył się; goście nie dojechali

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Zryw Ulhówek 1-5 Igros Krasnobród
Huragan Hrubieszów 2-1 Olimpia Miączyn
Andoria Mircze 2-1 Orkan Bełżec
Ruch Machnów Nowy 0-3 Orzeł Cześniki
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Metanoja Lipsko 3-2 Perła Telatyn
Sparta Łabunie 6-0 Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Sparta Łabunie 9-1 Zryw Ulhówek
Pogoń 96 Łaszczówka 3-0 Metanoja Lipsko
Perła Telatyn 3-2 Ruch Machnów Nowy
Orzeł Cześniki 2-2 Andoria Mircze
Orkan Bełżec 2-3 Huragan Hrubieszów
Olimpia Miączyn 0-4 Igros Krasnobród

Kolejka 22 - 20 czerwca

Zryw Ulhówek 1-8 Olimpia Miączyn
Igros Krasnobród 3-0 Orkan Bełżec
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan Hrubieszów 1-2 Orzeł Cześniki
Andoria Mircze 2-0 Perła Telatyn
Ruch Machnów Nowy 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Metanoja Lipsko 1-4 Sparta Łabunie

Baraże o udział w klasie A (Zamość)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Zamość)

Klasa A 2009/2010 (Zamość I)

Klasa B 2009/2010 (Zamość I)
Klasa B 2009/2010 (Zamość II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas