[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 28 67 21 4 3 91-23 11 2 1 57-10 10 2 2 34-13 2 3 1 0 1 3-2
2.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 28 67 21 4 3 82-29 9 3 2 36-14 12 1 1 46-15 2 3 1 0 1 2-3
3.  Tęcza Zendek 28 55 16 7 5 70-43 8 4 2 41-23 8 3 3 29-20
4.  Rozbark Bytom 28 51 15 6 7 66-37 12 1 1 40-10 3 5 6 26-27
5.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 28 45 13 6 9 58-40 6 4 4 28-13 7 2 5 30-27
6.  Przyszłość Nowe Chechło 28 44 14 2 12 46-47 7 1 6 25-21 7 1 6 21-26
7.  Nadzieja Bytom 28 41 13 2 13 60-63 7 0 7 32-31 6 2 6 28-32 2 6 2 0 0 9-4
8.  Bytom-Karb Bytom 28 41 12 5 11 63-54 6 1 7 34-28 6 4 4 29-26 2 0 0 0 2 4-9
9.  Iskra Połomia 28 39 10 9 9 56-54 4 3 7 29-31 6 6 2 27-23
10.  Arki Bożka Bytom 28 38 12 2 14 51-40 6 1 7 27-17 6 1 7 24-23
11.  Orzeł Bobrowniki 28 32 9 5 14 36-51 7 3 4 27-23 2 2 10 9-28
12.  Olimpia Boruszowice 28 29 8 5 15 40-61 5 5 4 24-23 3 0 11 16-38
13.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 19 6 1 21 32-95 2 1 11 16-44 4 0 10 16-51 2 6 2 0 0 7-2
14.  Nitron Krupski Młyn 28 19 6 1 21 35-74 3 0 11 15-37 3 1 10 20-37 2 0 0 0 2 2-7
15.  Piast II Ożarowice 28 13 4 1 23 18-93 2 1 11 9-39 2 0 12 9-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)    0-1 2-2 5-0 4-2 5-1 3-0 2-2 5-0 2-0 5-1 6-0 8-0 2-0 8-1 
 2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)1-3     3-2 1-1 3-3 1-1 3-0 3-0 3-1 0-1 3-0 1-0 4-0 8-1 2-1 
 3 Tęcza Zendek3-0 0-2     1-0 3-3 3-1 5-5 2-2 2-2 1-3 3-1 3-2 9-1 2-1 4-0 
 4 Rozbark Bytom1-2 1-0 2-0     3-1 5-0 4-2 2-0 1-1 2-1 4-1 2-1 3-0 2-1 8-0 
 5 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)1-1 2-3 0-1 1-1     1-0 1-2 1-1 1-1 3-1 0-1 4-0 3-0 2-1 8-0 
 6 Przyszłość Nowe Chechło2-0 1-2 1-3 4-2 0-1     3-0 0-2 1-1 4-0 2-1 3-2 1-5 2-0 1-2 
 7 Nadzieja Bytom1-4 1-6 0-2 5-2 2-3 6-1     6-2 0-3 1-2 1-0 2-1 3-0 2-4 2-1 
 8 Bytom-Karb Bytom0-2 5-6 2-5 2-1 4-1 0-1 2-3     1-2 0-0 3-0 4-1 6-0 1-5 4-1 
 9 Iskra Połomia1-3 2-5 2-2 1-1 4-2 0-2 3-5 1-2     4-2 3-1 0-1 3-4 1-1 4-0 
 10 Arki Bożka Bytom0-1 0-1 4-1 1-1 1-3 2-0 0-3* 0-1 2-3     0-2 8-0 4-0 3-0* 2-1 
 11 Orzeł Bobrowniki0-4 1-1 2-3 1-3 2-1 0-2 2-2 3-1 4-4 2-1     1-0 3-1 3-0 3-0 
 12 Olimpia Boruszowice1-1 0-2 0-0 2-2 1-4 0-3 1-0 4-4 2-2 1-3 1-0     2-0 4-2 5-0 
 13 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)1-4 0-7 0-1 0-5 0-3 2-3 2-1 1-5 1-3 2-5 0-0 1-4     5-1 1-2 
 14 Nitron Krupski Młyn0-4 1-4 2-3 2-1 0-1 0-3 3-4 0-4 0-2 0-5 3-1 1-3 1-2     2-0 
 15 Piast II Ożarowice1-5 1-6 0-4 1-6 0-2 1-3 0-1 1-3 0-2 1-0 0-0 2-1 1-3 0-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Olimpia Boruszowice.
 
Bytom-Karb Bytom 2-3 Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn 1-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Piast II Ożarowice 0-4 Tęcza Zendek
Arki Bożka Bytom 1-1 Rozbark Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Iskra Połomia
Orzeł Bobrowniki 0-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Nadzieja Bytom 1-0 Orzeł Bobrowniki
Nitron Krupski Młyn 1-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-1 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia 4-2 Arki Bożka Bytom
Rozbark Bytom 8-0 Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek 3-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 4-4 Bytom-Karb Bytom

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Pauza: Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry).
 
Olimpia Boruszowice 1-0 Nadzieja Bytom
Bytom-Karb Bytom 6-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 2-3 Tęcza Zendek
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Rozbark Bytom
Piast II Ożarowice 0-2 Iskra Połomia
Arki Bożka Bytom 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Orzeł Bobrowniki

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Nadzieja Bytom 6-1 Przyszłość Nowe Chechło
Bytom-Karb Bytom 5-6 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 2-1 Arki Bożka Bytom
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 8-1 Piast II Ożarowice
Iskra Połomia 4-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom 2-1 Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Olimpia Boruszowice

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Bytom-Karb Bytom 2-5 Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn 0-2 Iskra Połomia
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Piast II Ożarowice 0-0 Orzeł Bobrowniki
Arki Bożka Bytom 2-0 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Iskra Połomia.
 
Arki Bożka Bytom 0-3 Nadzieja Bytom
(wo)
na boisku 1-1
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Piast II Ożarowice
Orzeł Bobrowniki 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom 2-0 Bytom-Karb Bytom
Tęcza Zendek 3-2 Olimpia Boruszowice
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: ŁKS Łagiewniki (Bytom).
 
Nadzieja Bytom 1-6 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice 2-2 Rozbark Bytom
Bytom-Karb Bytom 1-2 Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn 3-1 Orzeł Bobrowniki
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Piast II Ożarowice 1-0 Arki Bożka Bytom

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: Orzeł Bobrowniki.
 
Piast II Ożarowice 0-1 Nadzieja Bytom
Arki Bożka Bytom 1-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-2 Bytom-Karb Bytom
Iskra Połomia 0-1 Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło.
 
Tęcza Zendek 5-5 Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice 1-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Bytom-Karb Bytom 3-0 Orzeł Bobrowniki
Nitron Krupski Młyn 0-5 Arki Bożka Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 8-0 Piast II Ożarowice

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Arki Bożka Bytom.
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Nadzieja Bytom
Piast II Ożarowice 0-3 Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 Bytom-Karb Bytom
Orzeł Bobrowniki 1-0 Olimpia Boruszowice
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 8-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 2-5 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom 2-0 Tęcza Zendek

Kolejka 11 - 27-28 marca

Pauza: Piast II Ożarowice.
 
Rozbark Bytom 4-2 Nadzieja Bytom
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Zendek 2-2 Iskra Połomia
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-0 Orzeł Bobrowniki
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Boruszowice 0-3 Przyszłość Nowe Chechło
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bytom-Karb Bytom 0-0 Arki Bożka Bytom
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nitron Krupski Młyn 0-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Nitron Krupski Młyn 3-4 Nadzieja Bytom
Piast II Ożarowice 1-3 Bytom-Karb Bytom
Arki Bożka Bytom 8-0 Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło 1-5 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-2 Tęcza Zendek
Iskra Połomia 1-1 Rozbark Bytom

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Nadzieja Bytom 0-3 Iskra Połomia
Rozbark Bytom 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Tęcza Zendek 3-1 Orzeł Bobrowniki
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-5 Arki Bożka Bytom
Olimpia Boruszowice 5-0 Piast II Ożarowice
Bytom-Karb Bytom 4-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Nitron Krupski Młyn 0-4 Bytom-Karb Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-0 Olimpia Boruszowice
Piast II Ożarowice 1-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Arki Bożka Bytom 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 1-3 Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki 1-3 Rozbark Bytom
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Iskra Połomia

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Bytom-Karb Bytom.
 
Nadzieja Bytom 1-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 12 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Połomia 3-1 Orzeł Bobrowniki
Rozbark Bytom 5-0 Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek 1-3 Arki Bożka Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Piast II Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 4-2 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Pauza: Olimpia Boruszowice.
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Nitron Krupski Młyn
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 4-0 Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom 2-1 Arki Bożka Bytom
Iskra Połomia 0-2 Przyszłość Nowe Chechło
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-1 Orzeł Bobrowniki
Nadzieja Bytom 6-2 Bytom-Karb Bytom

Kolejka 17 - 28 kwietnia

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Arki Bożka Bytom 2-3 Iskra Połomia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast II Ożarowice 1-6 Rozbark Bytom
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Tęcza Zendek
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bytom-Karb Bytom 4-1 Olimpia Boruszowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Bobrowniki 2-2 Nadzieja Bytom
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 8-1 Nitron Krupski Młyn
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 9 czerwca

Pauza: Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry).
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Bytom-Karb Bytom
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tęcza Zendek 2-1 Nitron Krupski Młyn
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rozbark Bytom 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Połomia 4-0 Piast II Ożarowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Arki Bożka Bytom
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Bobrowniki 0-2 Przyszłość Nowe Chechło
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Nadzieja Bytom 2-1 Olimpia Boruszowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Arki Bożka Bytom 0-2 Orzeł Bobrowniki
Piast II Ożarowice 1-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn 2-1 Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice 2-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Nadzieja Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Bytom-Karb Bytom

Kolejka 20 - 1-2 maja

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek 2-2 Bytom-Karb Bytom
Iskra Połomia 1-1 Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 3-0 Piast II Ożarowice
Przyszłość Nowe Chechło 4-0 Arki Bożka Bytom
Nadzieja Bytom 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 21 - 8-9 maja

Pauza: Iskra Połomia.
 
Nadzieja Bytom 1-2 Arki Bożka Bytom
Piast II Ożarowice 1-3 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Bobrowniki 26 maja
w pierwotnym terminie przerwany w 26. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych
Nitron Krupski Młyn 0-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Bytom-Karb Bytom 2-1 Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice 0-0 Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-7 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 22 - 15-16 maja

Pauza: ŁKS Łagiewniki (Bytom).
 
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek 9-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 maja
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska
Rozbark Bytom 2-1 Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia 1-2 Bytom-Karb Bytom
Orzeł Bobrowniki 3-0 Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło 0-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Arki Bożka Bytom 2-1 Piast II Ożarowice

Kolejka 23 - 23 czerwca

Pauza: Orzeł Bobrowniki.
 
Nadzieja Bytom 2-1 Piast II Ożarowice
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Arki Bożka Bytom
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nitron Krupski Młyn 0-3 Przyszłość Nowe Chechło
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bytom-Karb Bytom 0-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Boruszowice 2-2 Iskra Połomia
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Rozbark Bytom
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-2 Tęcza Zendek
w pierwotnym terminie (18-19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 24 - 22-23 maja

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło.
 
Iskra Połomia 3-4 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-0 Olimpia Boruszowice
Orzeł Bobrowniki 3-1 Bytom-Karb Bytom
Arki Bożka Bytom 3-0 Nitron Krupski Młyn 26 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska; w drugim terminie goście nie przyjechali
Piast II Ożarowice 0-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nadzieja Bytom 0-2 Tęcza Zendek
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Rozbark Bytom

Kolejka 25 - 29-30 maja

Pauza: Arki Bożka Bytom.
 
Nadzieja Bytom 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 2-0 Piast II Ożarowice
Bytom-Karb Bytom 0-1 Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice 1-0 Orzeł Bobrowniki
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Iskra Połomia
Tęcza Zendek 1-0 Rozbark Bytom

Kolejka 26 - 2 czerwca

Pauza: Piast II Ożarowice.
 
Iskra Połomia 2-2 Tęcza Zendek
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 3-2 Olimpia Boruszowice
Arki Bożka Bytom 0-1 Bytom-Karb Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Nitron Krupski Młyn
Nadzieja Bytom 5-2 Rozbark Bytom

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Nadzieja Bytom 2-4 Nitron Krupski Młyn
Bytom-Karb Bytom 4-1 Piast II Ożarowice
Olimpia Boruszowice 1-3 Arki Bożka Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Przyszłość Nowe Chechło 27 czerwca
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Bobrowniki
Tęcza Zendek 3-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Rozbark Bytom 1-1 Iskra Połomia

Kolejka 28 - 12-13 czerwca

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Iskra Połomia 3-5 Nadzieja Bytom
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Rozbark Bytom
Orzeł Bobrowniki 2-3 Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Arki Bożka Bytom 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Piast II Ożarowice 2-1 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Bytom-Karb Bytom

Kolejka 29 - 16 czerwca

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Bytom-Karb Bytom 1-5 Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice 1-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Piast II Ożarowice
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Arki Bożka Bytom
Tęcza Zendek 3-1 Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom 4-1 Orzeł Bobrowniki
Iskra Połomia 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 30 - 19 czerwca

Pauza: Bytom-Karb Bytom.
 
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Nadzieja Bytom
Orzeł Bobrowniki 4-4 Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło 4-2 Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom 4-1 Tęcza Zendek
Piast II Ożarowice 1-6 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 1-3 Olimpia Boruszowice

Klasa A 2009/2010 (Bytom)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas