[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dziecanovia Dziekanowice 22 58 18 4 0 59-20 10 1 0 38-11 8 3 0 21-9
2.  Wicher Stróża 22 41 13 2 7 50-31 6 1 4 31-15 7 1 3 19-16
3.  Grodzisko Raciechowice 22 39 11 6 5 48-35 6 3 2 23-16 5 3 3 25-19
4.  Dukla Bysina 22 35 10 5 7 48-41 6 2 3 27-21 4 3 4 21-20 2 4 1 1 0 9-5
5.  Beskid Tokarnia 22 35 11 2 9 51-44 5 2 4 20-18 6 0 5 31-26 2 1 0 1 1 5-9
6.  Iskra Brzączowice 22 31 10 1 11 53-38 6 0 5 36-21 4 1 6 17-17
7.  Conavia Konary 22 30 8 6 8 35-44 5 2 4 19-25 3 4 4 16-19
8.  Górki Myślenice 22 29 8 5 9 28-30 4 2 5 12-13 4 3 4 16-17
9.  Orzeł Nowa Wieś 22 28 7 7 8 37-29 3 4 4 20-13 4 3 4 17-16
10.  Jawor Jawornik 22 23 6 5 11 34-48 4 3 4 15-19 2 2 7 19-29
11.  Iskra Głogoczów 22 12 3 3 16 32-54 1 2 8 16-24 2 1 8 16-30
12.  Krzemień Jasienica 22 11 3 2 17 31-92 1 2 8 13-40 2 0 9 18-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Dziecanovia Dziekanowice    4-3 2-0 4-2 6-0 3-1 3-0 3-0 1-1 4-2 4-2 4-0 
 2 Wicher Stróża1-2     2-3 3-0 1-2 2-0 0-0 3-0 3-1 5-1 3-5 8-1 
 3 Grodzisko Raciechowice1-2 5-2     2-2 0-3* 1-0 1-1 2-2 1-0 4-2 4-2 2-0 
 4 Dukla Bysina0-3 3-0 2-2     6-2 2-1 3-2 0-2 3-1 2-1 2-2 4-5 
 5 Beskid Tokarnia0-0 0-1 1-2 3-3     2-1 3-0 2-0 1-4 1-0 4-3 3-4 
 6 Iskra Brzączowice1-2 1-2 4-5 1-2 3-1     6-1 5-2 0-2 4-3 4-0 7-1 
 7 Conavia Konary1-1 2-3 0-6 1-0 0-3* 4-3     0-0 2-3 5-4 1-0 3-2 
 8 Górki Myślenice1-1 0-1 3-1 0-2 3-2 0-1 1-1     1-0 0-1 0-2 3-1 
 9 Orzeł Nowa Wieś0-2 0-1 0-0 3-0 3-4 0-1 2-2 1-1     1-1 4-0 6-1 
 10 Jawor Jawornik3-4 0-0 2-1 0-0 1-0 0-3 0-2 0-4 2-2     1-0 6-3 
 11 Iskra Głogoczów1-3 1-3 1-3 0-1 3-6 1-1 0-2 1-2 2-2 0-1     6-0 
 12 Krzemień Jasienica0-1 0-3 2-2 3-9 0-8 2-5 0-5 0-3 0-1 3-3 3-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Dziecanovia Dziekanowice 6-0 Beskid Tokarnia
Dukla Bysina 2-2 Iskra Głogoczów
Conavia Konary 5-4 Jawor Jawornik
Grodzisko Raciechowice 1-0 Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice 7-1 Krzemień Jasienica
Górki Myślenice 0-1 Wicher Stróża

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Beskid Tokarnia 0-1 Wicher Stróża
Krzemień Jasienica 0-3 Górki Myślenice
Orzeł Nowa Wieś 0-1 Iskra Brzączowice
Jawor Jawornik 2-1 Grodzisko Raciechowice
Iskra Głogoczów 0-2 Conavia Konary
Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Dukla Bysina

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Dukla Bysina 6-2 Beskid Tokarnia
Conavia Konary 1-1 Dziecanovia Dziekanowice
Grodzisko Raciechowice 4-2 Iskra Głogoczów
Iskra Brzączowice 4-3 Jawor Jawornik
Górki Myślenice 1-0 Orzeł Nowa Wieś
Wicher Stróża 8-1 Krzemień Jasienica

Kolejka 4 - 5-6 września

Beskid Tokarnia 3-4 Krzemień Jasienica
Orzeł Nowa Wieś 0-1 Wicher Stróża
Jawor Jawornik 0-4 Górki Myślenice
Iskra Głogoczów 1-1 Iskra Brzączowice
Dziecanovia Dziekanowice 2-0 Grodzisko Raciechowice
Dukla Bysina 3-2 Conavia Konary

Kolejka 5 - 12-13 września

Conavia Konary 0-3 Beskid Tokarnia
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 2-4 z powodu zaatakowania sędziego przez zawodników gospodarzy
Grodzisko Raciechowice 2-2 Dukla Bysina
Iskra Brzączowice 1-2 Dziecanovia Dziekanowice
Górki Myślenice 0-2 Iskra Głogoczów
Wicher Stróża 5-1 Jawor Jawornik
Krzemień Jasienica 0-1 Orzeł Nowa Wieś

Kolejka 6 - 19-20 września

Beskid Tokarnia 1-4 Orzeł Nowa Wieś
Jawor Jawornik 6-3 Krzemień Jasienica
Iskra Głogoczów 1-3 Wicher Stróża
Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Górki Myślenice
Dukla Bysina 2-1 Iskra Brzączowice
Conavia Konary 0-6 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 7 - 26-27 września

Grodzisko Raciechowice 0-3 Beskid Tokarnia
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; na boisku 4-1
Iskra Brzączowice 6-1 Conavia Konary
Górki Myślenice 0-2 Dukla Bysina
Wicher Stróża 1-2 Dziecanovia Dziekanowice
Krzemień Jasienica 3-0 Iskra Głogoczów
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Jawor Jawornik

Kolejka 8 - 3-4 października

Beskid Tokarnia 1-0 Jawor Jawornik
Iskra Głogoczów 2-2 Orzeł Nowa Wieś
Dziecanovia Dziekanowice 4-0 Krzemień Jasienica
Dukla Bysina 3-0 Wicher Stróża
Conavia Konary 0-0 Górki Myślenice
Grodzisko Raciechowice 1-0 Iskra Brzączowice

Kolejka 9 - 10-11 października

Iskra Brzączowice 3-1 Beskid Tokarnia
Górki Myślenice 3-1 Grodzisko Raciechowice
Wicher Stróża 0-0 Conavia Konary
Krzemień Jasienica 3-9 Dukla Bysina
Orzeł Nowa Wieś 0-2 Dziecanovia Dziekanowice
Jawor Jawornik 1-0 Iskra Głogoczów

Kolejka 10 - 31 października

Beskid Tokarnia 4-3 Iskra Głogoczów
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Jawor Jawornik
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dukla Bysina 3-1 Orzeł Nowa Wieś
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Conavia Konary 3-2 Krzemień Jasienica 15 listopada
w pierwotnym (17-18 października) i drugim (11 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grodzisko Raciechowice 5-2 Wicher Stróża
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Brzączowice 5-2 Górki Myślenice 8 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 24-25 października

Górki Myślenice 3-2 Beskid Tokarnia
Wicher Stróża 2-0 Iskra Brzączowice
Krzemień Jasienica 2-2 Grodzisko Raciechowice
Orzeł Nowa Wieś 2-2 Conavia Konary
Jawor Jawornik 0-0 Dukla Bysina
Iskra Głogoczów 1-3 Dziecanovia Dziekanowice

Kolejka 12 - 2 czerwca

Beskid Tokarnia 0-0 Dziecanovia Dziekanowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Głogoczów 0-1 Dukla Bysina
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jawor Jawornik 0-2 Conavia Konary
na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Nowa Wieś 0-0 Grodzisko Raciechowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Krzemień Jasienica 2-5 Iskra Brzączowice 30 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Stróża 3-0 Górki Myślenice 23 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 24-25 kwietnia

Wicher Stróża 1-2 Beskid Tokarnia
Górki Myślenice 3-1 Krzemień Jasienica
Iskra Brzączowice 0-2 Orzeł Nowa Wieś
Grodzisko Raciechowice 4-2 Jawor Jawornik
Conavia Konary 1-0 Iskra Głogoczów
Dukla Bysina 0-3 Dziecanovia Dziekanowice

Kolejka 14 - 1-2 maja

Beskid Tokarnia 3-3 Dukla Bysina
Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Conavia Konary
Iskra Głogoczów 1-3 Grodzisko Raciechowice
Jawor Jawornik 0-3 Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Górki Myślenice
Krzemień Jasienica 0-3 Wicher Stróża

Kolejka 15 - 8-9 maja

Krzemień Jasienica 0-8 Beskid Tokarnia
Wicher Stróża 3-1 Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice 0-1 Jawor Jawornik 26 maja
w pierwotnym terminie (8-9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Brzączowice 4-0 Iskra Głogoczów
Grodzisko Raciechowice 1-2 Dziecanovia Dziekanowice
Conavia Konary 1-0 Dukla Bysina

Kolejka 16 - 15-16 maja

Beskid Tokarnia 3-0 Conavia Konary 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dukla Bysina 2-2 Grodzisko Raciechowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 Iskra Brzączowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Głogoczów 1-2 Górki Myślenice
Jawor Jawornik 0-0 Wicher Stróża 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Nowa Wieś 6-1 Krzemień Jasienica 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 22-23 maja

Orzeł Nowa Wieś 3-4 Beskid Tokarnia
Krzemień Jasienica 3-3 Jawor Jawornik 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Stróża 3-5 Iskra Głogoczów
Górki Myślenice 1-1 Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Brzączowice 1-2 Dukla Bysina
Grodzisko Raciechowice 1-1 Conavia Konary 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 29-30 maja

Beskid Tokarnia 1-2 Grodzisko Raciechowice
Conavia Konary 4-3 Iskra Brzączowice
Dukla Bysina 0-2 Górki Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice 4-3 Wicher Stróża
Iskra Głogoczów 6-0 Krzemień Jasienica
Jawor Jawornik 2-2 Orzeł Nowa Wieś

Kolejka 19 - 5-6 czerwca

Jawor Jawornik 1-0 Beskid Tokarnia 23 czerwca
w pierwotnym terminie (5-6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nowa Wieś 4-0 Iskra Głogoczów
Krzemień Jasienica 0-1 Dziecanovia Dziekanowice
Wicher Stróża 3-0 Dukla Bysina
Górki Myślenice 1-1 Conavia Konary
Iskra Brzączowice 4-5 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 20 - 12-13 czerwca

Beskid Tokarnia 2-1 Iskra Brzączowice
Grodzisko Raciechowice 2-2 Górki Myślenice
Conavia Konary 2-3 Wicher Stróża
Dukla Bysina 4-5 Krzemień Jasienica
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Orzeł Nowa Wieś
Iskra Głogoczów 0-1 Jawor Jawornik

Kolejka 21 - 19 czerwca

Iskra Głogoczów 3-6 Beskid Tokarnia
Jawor Jawornik 3-4 Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Dukla Bysina
Krzemień Jasienica 0-5 Conavia Konary
Wicher Stróża 2-3 Grodzisko Raciechowice
Górki Myślenice 0-1 Iskra Brzączowice

Kolejka 22 - 27 czerwca

Beskid Tokarnia 2-0 Górki Myślenice
Iskra Brzączowice 1-2 Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice 2-0 Krzemień Jasienica
Conavia Konary 2-3 Orzeł Nowa Wieś
Dukla Bysina 2-1 Jawor Jawornik
Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Iskra Głogoczów

Klasa A 2009/2010 (Myślenice)

Klasa C 2009/2010 (Myślenice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas