[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żuraw Godkowo 26 63 21 0 5 94-39 11 0 2 51-21 10 0 3 43-18
2.  Dąb Kadyny 26 59 19 2 5 93-25 12 0 1 53-6 7 2 4 40-19
3.  Zalew Kamińsk 26 56 18 2 6 65-41 10 2 1 37-18 8 0 5 28-23
4.  Sokół Łęcze 26 45 14 3 9 47-52 8 2 3 27-17 6 1 6 20-35
5.  LZS Knopin 26 41 12 5 9 59-41 8 2 3 32-19 4 3 6 27-22 2 3 1 0 1 4-3
6.  Gmina Braniewo 26 41 13 2 11 61-41 8 0 5 37-15 5 2 6 24-26 2 3 1 0 1 3-4
7.  Zalew Gmina Elbląg 26 38 12 2 12 57-66 6 2 5 33-33 6 0 7 24-33
8.  Magdalenka Markusy 26 33 10 3 13 51-59 7 0 6 25-22 3 3 7 26-37
9.  Victoria II Rychliki 26 32 10 2 14 61-66 5 2 6 43-33 5 0 8 18-33
10.  Zagłada Lisów 26 29 8 5 13 53-73 5 3 5 33-27 3 2 8 20-46
11.  Relax Płoskinia 26 28 8 4 14 37-68 5 2 6 18-23 3 2 8 19-45
12.  Pama Powodowo 26 26 8 2 16 42-65 5 1 7 24-31 3 1 9 18-34
13.  Pogrom Aniołowo 26 20 6 2 18 26-44 3 1 9 12-24 3 1 9 14-20
14.  GLKS II Miłakowo 26 12 4 0 22 30-108 3 0 10 20-48 1 0 12 10-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Żuraw Godkowo    3-4 1-3 5-1 3-0* 3-2 5-2 4-2 6-2 7-2 3-1 5-1 2-1 4-0 
 2 Dąb Kadyny0-1     1-0 5-0 3-0 2-1 7-0 9-1 3-1 7-0 6-0 3-0 3-0 4-2 
 3 Zalew Kamińsk0-4 2-1     5-0 2-1 3-0 3-2 3-3 2-0 2-0 5-5 5-0 2-1 3-1 
 4 Sokół Łęcze2-0 1-5 2-3     1-1 1-1 4-0 3-2 3-0 2-0 2-1 0-2 3-2 3-0* 
 5 LZS Knopin1-3 2-1 3-2 5-0     3-1 4-3 0-0 5-1 2-2 1-2 3-1 1-0 2-3 
 6 Gmina Braniewo0-1 0-3 4-0 0-1 2-1     2-3 3-0 6-4 4-1 3-0 0-1 2-0 11-0 
 7 Zalew Gmina Elbląg1-6 2-5 1-2 3-1 3-3 4-3     2-0 1-2 6-0 3-3 4-3 1-4 2-1 
 8 Magdalenka Markusy*** 0-4 1-2 0-2 2-1 0-2 2-1     0-1 5-2 3-0 4-1 3-2 5-1 
 9 Victoria II Rychliki3-6 2-2 3-2 3-3 3-2 3-4 0-2 2-4     3-4 7-1 2-0 1-2 11-1 
 10 Zagłada Lisów1-5 2-1 4-2 3-4 1-1 2-2 1-2 3-8 1-2     6-0 0-0 1-0 8-0 
 11 Relax Płoskinia2-4 1-1 1-3 1-2 1-4 0-2 2-1 1-1 1-2 3-2     2-1 1-0 2-0 
 12 Pama Powodowo3-2 3-1 1-2 2-3 0-7 4-3 1-2 *** 3-2 3-4 0-1     0-0 4-1 
 13 Pogrom Aniołowo1-3 0-3 0-2 1-2 0-3 0-1 0-2 3-1 0-1 1-1 2-3 3-2     1-0 
 14 GLKS II Miłakowo1-8 1-9 1-5 2-1 1-3 1-2 2-4 1-4 2-0 1-2 4-2 3-6 0-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

LZS Knopin 2-3 GLKS II Miłakowo
Relax Płoskinia 2-1 Zalew Gmina Elbląg
Zalew Kamińsk 2-1 Dąb Kadyny
Magdalenka Markusy 3-2 Pogrom Aniołowo
Victoria II Rychliki 3-4 Zagłada Lisów
Sokół Łęcze 2-0 Żuraw Godkowo
Gmina Braniewo 0-1 Pama Powodowo

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

GLKS II Miłakowo 3-6 Pama Powodowo
Żuraw Godkowo 3-2 Gmina Braniewo
Zagłada Lisów 3-4 Sokół Łęcze
Pogrom Aniołowo 0-1 Victoria II Rychliki
Dąb Kadyny 9-1 Magdalenka Markusy
Zalew Gmina Elbląg 1-2 Zalew Kamińsk
LZS Knopin 1-2 Relax Płoskinia

Kolejka 3 - 5-6 września

Relax Płoskinia 2-0 GLKS II Miłakowo
Zalew Kamińsk 2-1 LZS Knopin
Magdalenka Markusy 2-1 Zalew Gmina Elbląg
Victoria II Rychliki 2-2 Dąb Kadyny
Sokół Łęcze 3-2 Pogrom Aniołowo
Gmina Braniewo 4-1 Zagłada Lisów
Pama Powodowo 3-2 Żuraw Godkowo

Kolejka 4 - 9 września

GLKS II Miłakowo 1-8 Żuraw Godkowo
Zagłada Lisów 0-0 Pama Powodowo
Pogrom Aniołowo 0-1 Gmina Braniewo 10 września
Dąb Kadyny 5-0 Sokół Łęcze
Zalew Gmina Elbląg 1-2 Victoria II Rychliki
LZS Knopin 0-0 Magdalenka Markusy
Relax Płoskinia 1-3 Zalew Kamińsk

Kolejka 5 - 12-13 września

Zalew Kamińsk 3-1 GLKS II Miłakowo
Magdalenka Markusy 3-0 Relax Płoskinia
Victoria II Rychliki 3-2 LZS Knopin
Sokół Łęcze 4-0 Zalew Gmina Elbląg
Gmina Braniewo 0-3 Dąb Kadyny
Pama Powodowo 0-0 Pogrom Aniołowo
Żuraw Godkowo 7-2 Zagłada Lisów

Kolejka 6 - 19-20 września

GLKS II Miłakowo 1-2 Zagłada Lisów
Pogrom Aniołowo 1-3 Żuraw Godkowo
Dąb Kadyny 3-0 Pama Powodowo
Zalew Gmina Elbląg 4-3 Gmina Braniewo
LZS Knopin 5-0 Sokół Łęcze
Relax Płoskinia 1-2 Victoria II Rychliki
Zalew Kamińsk 3-3 Magdalenka Markusy

Kolejka 7 - 26-27 września

Magdalenka Markusy 5-1 GLKS II Miłakowo
Victoria II Rychliki 3-2 Zalew Kamińsk
Sokół Łęcze 2-1 Relax Płoskinia
Gmina Braniewo 2-1 LZS Knopin
Pama Powodowo 1-2 Zalew Gmina Elbląg
Żuraw Godkowo 3-4 Dąb Kadyny
Zagłada Lisów 1-0 Pogrom Aniołowo

Kolejka 8 - 3-4 października

GLKS II Miłakowo 0-2 Pogrom Aniołowo
Dąb Kadyny 7-0 Zagłada Lisów
Zalew Gmina Elbląg 1-6 Żuraw Godkowo
LZS Knopin 3-1 Pama Powodowo
Relax Płoskinia 0-2 Gmina Braniewo
Zalew Kamińsk 5-0 Sokół Łęcze
Magdalenka Markusy 0-1 Victoria II Rychliki

Kolejka 9 - 10-11 października

Victoria II Rychliki 11-1 GLKS II Miłakowo
Sokół Łęcze 3-2 Magdalenka Markusy
Gmina Braniewo 4-0 Zalew Kamińsk
Pama Powodowo 0-1 Relax Płoskinia
Żuraw Godkowo 3-0 LZS Knopin
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Zagłada Lisów 1-2 Zalew Gmina Elbląg
Pogrom Aniołowo 0-3 Dąb Kadyny

Kolejka 10 - 17-18 października

GLKS II Miłakowo 1-9 Dąb Kadyny
Zalew Gmina Elbląg 1-4 Pogrom Aniołowo
LZS Knopin 2-2 Zagłada Lisów
Relax Płoskinia 2-4 Żuraw Godkowo
Zalew Kamińsk 5-0 Pama Powodowo
Magdalenka Markusy 0-2 Gmina Braniewo
Victoria II Rychliki 3-3 Sokół Łęcze

Kolejka 11 - 24-25 października

Sokół Łęcze 3-0 GLKS II Miłakowo
(wo)
Gmina Braniewo 6-4 Victoria II Rychliki
Pama Powodowo - Magdalenka Markusy
(wo)
obustronny walkower / na boisku 1-4
Żuraw Godkowo 1-3 Zalew Kamińsk
Zagłada Lisów 6-0 Relax Płoskinia
Pogrom Aniołowo 0-3 LZS Knopin
Dąb Kadyny 7-0 Zalew Gmina Elbląg

Kolejka 12 - 31 października

GLKS II Miłakowo 2-4 Zalew Gmina Elbląg
LZS Knopin 2-1 Dąb Kadyny
Relax Płoskinia 1-0 Pogrom Aniołowo
Zalew Kamińsk 2-0 Zagłada Lisów
Magdalenka Markusy - Żuraw Godkowo
(wo)
obustronny walkower / na boisku 4-3
Victoria II Rychliki 2-0 Pama Powodowo
Sokół Łęcze 1-1 Gmina Braniewo

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Gmina Braniewo 11-0 GLKS II Miłakowo
Pama Powodowo 2-3 Sokół Łęcze
Żuraw Godkowo 6-2 Victoria II Rychliki
Zagłada Lisów 3-8 Magdalenka Markusy
Pogrom Aniołowo 0-2 Zalew Kamińsk
Dąb Kadyny 6-0 Relax Płoskinia
Zalew Gmina Elbląg 3-3 LZS Knopin

Kolejka 14 - 27-28 marca

GLKS II Miłakowo 1-3 LZS Knopin
Zalew Gmina Elbląg 3-3 Relax Płoskinia 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (27-28 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Kadyny 1-0 Zalew Kamińsk
Pogrom Aniołowo 3-1 Magdalenka Markusy
Zagłada Lisów 1-2 Victoria II Rychliki
Żuraw Godkowo 5-1 Sokół Łęcze
Pama Powodowo 4-3 Gmina Braniewo

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pama Powodowo 4-1 GLKS II Miłakowo
Gmina Braniewo 0-1 Żuraw Godkowo
Sokół Łęcze 2-0 Zagłada Lisów
Victoria II Rychliki 1-2 Pogrom Aniołowo
Magdalenka Markusy 0-4 Dąb Kadyny
Zalew Kamińsk 3-2 Zalew Gmina Elbląg
Relax Płoskinia 1-4 LZS Knopin

Kolejka 16 - 12 maja

GLKS II Miłakowo 4-2 Relax Płoskinia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Knopin 3-2 Zalew Kamińsk 16 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zalew Gmina Elbląg 2-0 Magdalenka Markusy
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb Kadyny 3-1 Victoria II Rychliki
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogrom Aniołowo 1-2 Sokół Łęcze 11 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zagłada Lisów 2-2 Gmina Braniewo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Żuraw Godkowo 5-1 Pama Powodowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 3 czerwca

Żuraw Godkowo 4-0 GLKS II Miłakowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pama Powodowo 3-4 Zagłada Lisów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gmina Braniewo 2-0 Pogrom Aniołowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Łęcze 1-5 Dąb Kadyny
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria II Rychliki 0-2 Zalew Gmina Elbląg
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Magdalenka Markusy 2-1 LZS Knopin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zalew Kamińsk 5-5 Relax Płoskinia
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

GLKS II Miłakowo 1-5 Zalew Kamińsk
Relax Płoskinia 1-1 Magdalenka Markusy
LZS Knopin 5-1 Victoria II Rychliki
Zalew Gmina Elbląg 3-1 Sokół Łęcze
Dąb Kadyny 2-1 Gmina Braniewo
Pogrom Aniołowo 3-2 Pama Powodowo
Zagłada Lisów 1-5 Żuraw Godkowo

Kolejka 19 - 1-2 maja

Zagłada Lisów 8-0 GLKS II Miłakowo
Żuraw Godkowo 2-1 Pogrom Aniołowo
Pama Powodowo 3-1 Dąb Kadyny
Gmina Braniewo 2-3 Zalew Gmina Elbląg
Sokół Łęcze 1-1 LZS Knopin
Victoria II Rychliki 7-1 Relax Płoskinia
Magdalenka Markusy 1-2 Zalew Kamińsk

Kolejka 20 - 8-9 maja

GLKS II Miłakowo 1-4 Magdalenka Markusy
Zalew Kamińsk 2-0 Victoria II Rychliki
Relax Płoskinia 1-2 Sokół Łęcze
LZS Knopin 3-1 Gmina Braniewo
Zalew Gmina Elbląg 4-3 Pama Powodowo
Dąb Kadyny 0-1 Żuraw Godkowo
Pogrom Aniołowo 1-1 Zagłada Lisów

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pogrom Aniołowo 1-0 GLKS II Miłakowo
Zagłada Lisów 2-1 Dąb Kadyny
Żuraw Godkowo 5-2 Zalew Gmina Elbląg
Pama Powodowo 0-7 LZS Knopin
Gmina Braniewo 3-0 Relax Płoskinia
Sokół Łęcze 2-3 Zalew Kamińsk
Victoria II Rychliki 2-4 Magdalenka Markusy

Kolejka 22 - 22-23 maja

GLKS II Miłakowo 2-0 Victoria II Rychliki
Magdalenka Markusy 0-2 Sokół Łęcze
Zalew Kamińsk 3-0 Gmina Braniewo
Relax Płoskinia 2-1 Pama Powodowo
LZS Knopin 1-3 Żuraw Godkowo
Zalew Gmina Elbląg 6-0 Zagłada Lisów
Dąb Kadyny 3-0 Pogrom Aniołowo

Kolejka 23 - 29-30 maja

Dąb Kadyny 4-2 GLKS II Miłakowo
Pogrom Aniołowo 0-2 Zalew Gmina Elbląg 1 czerwca
Zagłada Lisów 1-1 LZS Knopin
Żuraw Godkowo 3-1 Relax Płoskinia
Pama Powodowo 1-2 Zalew Kamińsk
Gmina Braniewo 3-0 Magdalenka Markusy
Sokół Łęcze 3-0 Victoria II Rychliki

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

GLKS II Miłakowo 2-1 Sokół Łęcze
Victoria II Rychliki 3-4 Gmina Braniewo
Magdalenka Markusy 4-1 Pama Powodowo
Zalew Kamińsk 0-4 Żuraw Godkowo
Relax Płoskinia 3-2 Zagłada Lisów
LZS Knopin 1-0 Pogrom Aniołowo
Zalew Gmina Elbląg 2-5 Dąb Kadyny

Kolejka 25 - 13 czerwca

Zalew Gmina Elbląg 2-1 GLKS II Miłakowo
Dąb Kadyny 3-0 LZS Knopin
Pogrom Aniołowo 2-3 Relax Płoskinia
Zagłada Lisów 4-2 Zalew Kamińsk
Żuraw Godkowo 4-2 Magdalenka Markusy
Pama Powodowo 3-2 Victoria II Rychliki
Gmina Braniewo 0-1 Sokół Łęcze

Kolejka 26 - 20 czerwca

GLKS II Miłakowo 1-2 Gmina Braniewo
Sokół Łęcze 0-2 Pama Powodowo
Victoria II Rychliki 3-6 Żuraw Godkowo
Magdalenka Markusy 5-2 Zagłada Lisów
Zalew Kamińsk 2-1 Pogrom Aniołowo
Relax Płoskinia 1-1 Dąb Kadyny
LZS Knopin 4-3 Zalew Gmina Elbląg

Klasa A 2009/2010 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas