[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski 22 63 21 0 1 96-25 10 0 1 47-11 11 0 0 49-14
2.  KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 22 45 14 3 5 78-36 8 2 1 45-17 6 1 4 33-19
3.  Zew Dąbroszyn 22 42 13 3 6 70-36 9 1 1 45-13 4 2 5 25-23
4.  Zorza Marwice 22 41 12 5 5 57-39 7 2 2 29-14 5 3 3 28-25
5.  Unia Lubiszyn-Tarnów 22 34 10 4 8 58-68 6 2 3 36-37 4 2 5 22-31
6.  Spartan Sosny 22 32 9 5 8 45-48 5 4 2 25-19 4 1 6 20-29
7.  Wicher Staw 22 27 7 6 9 47-43 5 1 5 31-24 2 5 4 16-19
8.  Warta Wawrów 22 23 7 2 13 54-77 5 2 4 32-34 2 0 9 22-43
9.  Victoria Stanowice 22 20 5 5 12 44-54 4 2 5 33-15 1 3 7 11-39
10.  Feniks Ściechów 22 18 5 3 14 41-75 4 1 6 23-34 1 2 8 18-41
11.  Zjednoczeni Jeniniec 22 17 5 2 15 33-80 3 1 7 19-27 2 1 8 14-53
12.  Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 22 14 4 2 16 36-78 3 2 6 20-29 1 0 10 16-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Warta Gorzów Wielkopolski    0-2 4-2 3-0 7-1 4-2 2-1 5-1 8-0 5-1 6-1 3-0 
 2 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)1-5     5-3 3-1 1-1 5-0 3-3 8-1 4-0 5-2 6-0 4-1 
 3 Zew Dąbroszyn1-3 3-1     2-2 3-2 3-0 2-0 6-2 4-1 11-1 4-0 6-1 
 4 Zorza Marwice1-3 0-0 0-0     4-0 2-1 1-3 2-1 7-1 2-1 3-2 7-2 
 5 Unia Lubiszyn-Tarnów4-7 2-10 3-2 3-3     5-3 1-1 4-0 3-1 4-3 0-2 7-5 
 6 Spartan Sosny2-4 3-2 2-1 2-4 2-1     1-1 4-0 3-3 2-2 1-1 3-0* 
 7 Wicher Staw1-6 1-2 2-3 5-3 0-1 3-4     3-2 3-1 2-2 8-0 3-0* 
 8 Warta Wawrów0-6 4-3 3-3 3-3 4-5 1-4 3-2     4-0 5-2 0-4 5-2 
 9 Victoria Stanowice1-2 0-1 3-1 0-1 6-0 1-1 2-2 4-1     1-3 14-1 1-2 
 10 Feniks Ściechów2-5 3-5 0-4 0-3 0-6 1-2 2-0 5-3 2-2     4-1 4-3 
 11 Zjednoczeni Jeniniec1-5 2-1 0-2 2-4 3-4 1-2 1-1 0-6 0-1 3-1     6-0 
 12 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)0-3 1-6 1-4 2-4 1-1 3-1 1-2 2-5 1-1 1-0 7-2     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Victoria Stanowice 0-1 Zorza Marwice
Zew Dąbroszyn 4-0 Zjednoczeni Jeniniec
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 1-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Wicher Staw
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-5 Warta Wawrów
Spartan Sosny 2-2 Feniks Ściechów

Kolejka 2 - 5-6 września

Zorza Marwice 2-1 Feniks Ściechów
Warta Wawrów 1-4 Spartan Sosny
Wicher Staw 3-0 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
na boisku 1-1
Unia Lubiszyn-Tarnów 4-7 Warta Gorzów Wielkopolski
Zjednoczeni Jeniniec 2-1 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Victoria Stanowice 3-1 Zew Dąbroszyn

Kolejka 3 - 12-13 września

Zew Dąbroszyn 2-2 Zorza Marwice
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 4-0 Victoria Stanowice
Warta Gorzów Wielkopolski 6-1 Zjednoczeni Jeniniec
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
Spartan Sosny 1-1 Wicher Staw
Feniks Ściechów 5-3 Warta Wawrów

Kolejka 4 - 19-20 września

Zorza Marwice 2-1 Warta Wawrów
Wicher Staw 2-2 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn-Tarnów 5-3 Spartan Sosny
Zjednoczeni Jeniniec 6-0 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Victoria Stanowice 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Zew Dąbroszyn 3-1 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)

Kolejka 5 - 26-27 września

KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 3-1 Zorza Marwice
Warta Gorzów Wielkopolski 4-2 Zew Dąbroszyn
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Victoria Stanowice
Spartan Sosny 1-1 Zjednoczeni Jeniniec
Feniks Ściechów 0-6 Unia Lubiszyn-Tarnów
Warta Wawrów 3-2 Wicher Staw

Kolejka 6 - 3-4 października

Zorza Marwice 1-3 Wicher Staw
Unia Lubiszyn-Tarnów 4-0 Warta Wawrów
Zjednoczeni Jeniniec 3-1 Feniks Ściechów
Victoria Stanowice 1-1 Spartan Sosny
Zew Dąbroszyn 6-1 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 1-5 Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 7 - 10-11 października

Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Zorza Marwice
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-6 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Spartan Sosny 2-1 Zew Dąbroszyn
Feniks Ściechów 2-2 Victoria Stanowice
Warta Wawrów 0-4 Zjednoczeni Jeniniec
Wicher Staw 0-1 Unia Lubiszyn-Tarnów

Kolejka 8 - 17-18 października

Zorza Marwice 4-0 Unia Lubiszyn-Tarnów
Zjednoczeni Jeniniec 1-1 Wicher Staw
Victoria Stanowice 4-1 Warta Wawrów
Zew Dąbroszyn 11-1 Feniks Ściechów
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 5-0 Spartan Sosny
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 9 - 24-25 października

Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-4 Zorza Marwice
Spartan Sosny 2-4 Warta Gorzów Wielkopolski
Feniks Ściechów 3-5 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Warta Wawrów 3-3 Zew Dąbroszyn
Wicher Staw 3-1 Victoria Stanowice
Unia Lubiszyn-Tarnów 0-2 Zjednoczeni Jeniniec

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Zorza Marwice 3-2 Zjednoczeni Jeniniec
Victoria Stanowice 6-0 Unia Lubiszyn-Tarnów
Zew Dąbroszyn 2-0 Wicher Staw
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 8-1 Warta Wawrów
Warta Gorzów Wielkopolski 5-1 Feniks Ściechów
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Spartan Sosny

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Spartan Sosny 2-4 Zorza Marwice
Feniks Ściechów 4-3 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Warta Wawrów 0-6 Warta Gorzów Wielkopolski
Wicher Staw 1-2 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Unia Lubiszyn-Tarnów 3-2 Zew Dąbroszyn
Zjednoczeni Jeniniec 0-1 Victoria Stanowice

Kolejka 12 - 20 czerwca

Zorza Marwice 7-1 Victoria Stanowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zjednoczeni Jeniniec 0-2 Zew Dąbroszyn
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Lubiszyn-Tarnów 2-10 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wicher Staw 1-6 Warta Gorzów Wielkopolski
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Warta Wawrów 5-2 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Feniks Ściechów 1-2 Spartan Sosny
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 27 czerwca

Feniks Ściechów 0-3 Zorza Marwice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Spartan Sosny 4-0 Warta Wawrów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Wicher Staw
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Warta Gorzów Wielkopolski 7-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 6-0 Zjednoczeni Jeniniec
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zew Dąbroszyn 4-1 Victoria Stanowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Zorza Marwice 0-0 Zew Dąbroszyn
Victoria Stanowice 0-1 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Zjednoczeni Jeniniec 1-5 Warta Gorzów Wielkopolski
Unia Lubiszyn-Tarnów 7-5 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Wicher Staw 3-4 Spartan Sosny
Warta Wawrów 5-2 Feniks Ściechów

Kolejka 15 - 1-2 maja

Warta Wawrów 3-3 Zorza Marwice
Feniks Ściechów 2-0 Wicher Staw
Spartan Sosny 2-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 7-2 Zjednoczeni Jeniniec
Warta Gorzów Wielkopolski 8-0 Victoria Stanowice
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 5-3 Zew Dąbroszyn

Kolejka 16 - 8-9 maja

Zorza Marwice 0-0 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Zew Dąbroszyn 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski
Victoria Stanowice 1-2 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Zjednoczeni Jeniniec 1-2 Spartan Sosny
Unia Lubiszyn-Tarnów 4-3 Feniks Ściechów
Wicher Staw 3-2 Warta Wawrów

Kolejka 17 - 15-16 maja

Wicher Staw 5-3 Zorza Marwice
Warta Wawrów 4-5 Unia Lubiszyn-Tarnów
Feniks Ściechów 4-1 Zjednoczeni Jeniniec
Spartan Sosny 3-3 Victoria Stanowice
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-4 Zew Dąbroszyn
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)

Kolejka 18 - 22-23 maja

Zorza Marwice 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 4-1 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Zew Dąbroszyn 3-0 Spartan Sosny
Victoria Stanowice 1-3 Feniks Ściechów
Zjednoczeni Jeniniec 0-6 Warta Wawrów
Unia Lubiszyn-Tarnów 1-1 Wicher Staw

Kolejka 19 - 29-30 maja

Unia Lubiszyn-Tarnów 3-3 Zorza Marwice
Wicher Staw 8-0 Zjednoczeni Jeniniec
Warta Wawrów 4-0 Victoria Stanowice
Feniks Ściechów 0-4 Zew Dąbroszyn 16 czerwca
w pierwotnym terminie (29-30 maja) odwołany
Spartan Sosny 3-2 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 20 - 3 czerwca

Zorza Marwice 7-2 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Warta Gorzów Wielkopolski 4-2 Spartan Sosny
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 5-2 Feniks Ściechów
Zew Dąbroszyn 6-2 Warta Wawrów
Victoria Stanowice 2-2 Wicher Staw
Zjednoczeni Jeniniec 3-4 Unia Lubiszyn-Tarnów

Kolejka 21 - 6 czerwca

Zjednoczeni Jeniniec 2-4 Zorza Marwice
Unia Lubiszyn-Tarnów 3-1 Victoria Stanowice
Wicher Staw 2-3 Zew Dąbroszyn
Warta Wawrów 4-3 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Feniks Ściechów 2-5 Warta Gorzów Wielkopolski
Spartan Sosny 3-0 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)

Kolejka 22 - 13 czerwca

Zorza Marwice 2-1 Spartan Sosny
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Feniks Ściechów
Warta Gorzów Wielkopolski 5-1 Warta Wawrów
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 3-3 Wicher Staw
Zew Dąbroszyn 3-2 Unia Lubiszyn-Tarnów
Victoria Stanowice 14-1 Zjednoczeni Jeniniec

Klasa A 2009/2010 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2009/2010 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2009/2010 (Drezdenko I)
Klasa B 2009/2010 (Drezdenko II)
Klasa B 2009/2010 (Słubice)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas