[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Malanów 16 41 13 2 1 47-18 8 0 0 32-7 5 2 1 15-11
2.  GKS Lisewo 16 34 11 1 4 45-21 6 1 1 24-8 5 0 3 21-13
3.  Warta Rumin 16 29 9 2 5 24-20 4 2 2 13-9 5 0 3 11-11 2 4 1 1 0 3-2
4.  GKS Olszówka 16 29 9 2 5 27-19 6 1 1 20-5 3 1 4 7-14 2 1 0 1 1 2-3
5.  Nałęcz Babiak 16 22 6 4 6 40-30 4 1 3 25-12 2 3 3 15-18
6.  Baszta Przedecz 16 17 5 2 9 24-28 2 1 5 11-11 3 1 4 13-17
7.  Sparta Barłogi 16 16 4 4 8 20-34 3 1 4 11-16 1 3 4 9-18
8.  LZS Karszew 16 9 3 0 13 21-48 2 0 6 12-24 1 0 7 9-24 2 3 1 0 1 5-3
9.  SRW Łuczywno 16 9 2 3 11 21-51 1 3 4 12-17 1 0 7 9-34 2 3 1 0 1 3-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Grom Malanów    2-1 3-1 4-0 4-0 2-1 6-1 6-1 5-2 
 2 GKS Lisewo2-2     3-0 3-0 3-1 0-2 4-0 3-2 6-1 
 3 Warta Rumin0-1 1-3     1-1 2-1 3-1 1-1 4-1 1-0 
 4 GKS Olszówka3-1 1-0 1-2     2-2 5-0 3-0* 1-0 4-0 
 5 Nałęcz Babiak2-3 0-4 2-3 4-0     0-0 2-0 4-1 11-1 
 6 Baszta Przedecz1-2 1-2 0-1 0-1 2-3     1-1 4-1 2-0 
 7 Sparta Barłogi1-2 0-5 0-2 0-1 3-3 2-1     2-0 3-2 
 8 LZS Karszew0-2 6-3 2-1 0-3 0-3* 2-4 0-5*     2-3 
 9 SRW Łuczywno2-2 2-3 0-1 2-1 2-2 3-4 1-1 0-3*     

Kolejka 1 - 6 września

Pauza: GKS Lisewo.
 
Nałęcz Babiak 0-0 Baszta Przedecz
LZS Karszew 2-3 SRW Łuczywno
Grom Malanów 6-1 Sparta Barłogi
GKS Olszówka 1-2 Warta Rumin

Kolejka 2 - 13 września

Pauza: Warta Rumin.
 
Sparta Barłogi 0-1 GKS Olszówka
SRW Łuczywno 2-2 Grom Malanów
Baszta Przedecz 4-1 LZS Karszew
GKS Lisewo 3-1 Nałęcz Babiak

Kolejka 3 - 20 września

Pauza: Nałęcz Babiak.
 
LZS Karszew 6-3 GKS Lisewo
Grom Malanów 2-1 Baszta Przedecz
GKS Olszówka 4-0 SRW Łuczywno 8 listopada
Warta Rumin 1-1 Sparta Barłogi

Kolejka 4 - 27 września

Pauza: Sparta Barłogi.
 
SRW Łuczywno 0-1 Warta Rumin
Baszta Przedecz 0-1 GKS Olszówka
GKS Lisewo 2-2 Grom Malanów
Nałęcz Babiak 4-1 LZS Karszew

Kolejka 5 - 4 października

Pauza: LZS Karszew.
 
Grom Malanów 4-0 Nałęcz Babiak
GKS Olszówka 1-0 GKS Lisewo
Warta Rumin 3-1 Baszta Przedecz
Sparta Barłogi 3-2 SRW Łuczywno

Kolejka 6 - 11 października

Pauza: SRW Łuczywno.
 
Baszta Przedecz 1-1 Sparta Barłogi
GKS Lisewo 3-0 Warta Rumin
Nałęcz Babiak 4-0 GKS Olszówka
LZS Karszew 0-2 Grom Malanów

Kolejka 7 - 18 października

Pauza: Grom Malanów.
 
GKS Olszówka 1-0 LZS Karszew
Warta Rumin 2-1 Nałęcz Babiak
Sparta Barłogi 0-5 GKS Lisewo
SRW Łuczywno 3-4 Baszta Przedecz

Kolejka 8 - 25 października

Pauza: Baszta Przedecz.
 
GKS Lisewo 6-1 SRW Łuczywno
Nałęcz Babiak 2-0 Sparta Barłogi
LZS Karszew 2-1 Warta Rumin
Grom Malanów 4-0 GKS Olszówka

Kolejka 9 - 8 listopada

Pauza: GKS Olszówka.
 
Warta Rumin 0-1 Grom Malanów
Sparta Barłogi 2-0 LZS Karszew
SRW Łuczywno 2-2 Nałęcz Babiak 19 września
Baszta Przedecz 1-2 GKS Lisewo

Kolejka 10 - 13 czerwca

Pauza: GKS Lisewo.
 
Baszta Przedecz 2-3 Nałęcz Babiak
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
SRW Łuczywno 0-3 LZS Karszew
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Barłogi 1-2 Grom Malanów
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Warta Rumin 1-1 GKS Olszówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 11 - 3 czerwca

Pauza: Warta Rumin.
 
GKS Olszówka 3-0 Sparta Barłogi
(wo)
na boisku 1-0 / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Malanów 5-2 SRW Łuczywno
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Karszew 2-4 Baszta Przedecz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Nałęcz Babiak 0-4 GKS Lisewo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 12 - 25 kwietnia

Pauza: Nałęcz Babiak.
 
GKS Lisewo 3-2 LZS Karszew
Baszta Przedecz 1-2 Grom Malanów
SRW Łuczywno 2-1 GKS Olszówka
Sparta Barłogi 0-2 Warta Rumin

Kolejka 13 - 2 maja

Pauza: Sparta Barłogi.
 
Warta Rumin 1-0 SRW Łuczywno
GKS Olszówka 5-0 Baszta Przedecz
Grom Malanów 2-1 GKS Lisewo
LZS Karszew 0-3 Nałęcz Babiak
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 14 - 8-9 maja

Pauza: LZS Karszew.
 
Nałęcz Babiak 2-3 Grom Malanów
GKS Lisewo 3-0 GKS Olszówka
Baszta Przedecz 0-1 Warta Rumin
SRW Łuczywno 1-1 Sparta Barłogi

Kolejka 15 - 16 maja

Pauza: SRW Łuczywno.
 
Sparta Barłogi 2-1 Baszta Przedecz
Warta Rumin 1-3 GKS Lisewo
GKS Olszówka 2-2 Nałęcz Babiak
Grom Malanów 6-1 LZS Karszew

Kolejka 16 - 22-23 maja

Pauza: Grom Malanów.
 
LZS Karszew 0-3 GKS Olszówka
Nałęcz Babiak 2-3 Warta Rumin
GKS Lisewo 4-0 Sparta Barłogi
Baszta Przedecz 2-0 SRW Łuczywno

Kolejka 17 - 29 maja

Pauza: Baszta Przedecz.
 
SRW Łuczywno 2-3 GKS Lisewo
Sparta Barłogi 3-3 Nałęcz Babiak
Warta Rumin 4-1 LZS Karszew
GKS Olszówka 3-1 Grom Malanów

Kolejka 18 - 6 czerwca

Pauza: GKS Olszówka.
 
Grom Malanów 3-1 Warta Rumin
LZS Karszew 0-5 Sparta Barłogi
(wo)
na boisku 5-5
Nałęcz Babiak 11-1 SRW Łuczywno
GKS Lisewo 0-2 Baszta Przedecz

Klasa A 2009/2010 (Konin)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas