[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Baruchowo 26 66 21 3 2 104-27 11 1 1 57-9 10 2 1 47-18
2.  Lider II Włocławek 26 58 17 7 2 65-23 8 4 1 34-10 9 3 1 31-13
3.  Grot Kowalki 26 56 17 5 4 93-40 7 4 2 50-20 10 1 2 43-20
4.  Skrwa Skrwilno 26 53 17 2 7 75-47 10 1 2 46-19 7 1 5 29-28
5.  Tłuchovia Tłuchowo 26 50 15 5 6 67-45 9 2 2 40-16 6 3 4 27-29
6.  Ogończyk Kikół 26 43 13 4 9 81-43 8 2 3 49-17 5 2 6 32-26
7.  Kujawiak Kruszyn 26 39 11 6 9 66-59 6 3 4 32-30 5 3 5 34-29
8.  Start Stawki 26 37 11 4 11 71-53 9 1 3 49-17 2 3 8 22-36
9.  Polonia Bytoń 26 36 11 3 12 65-69 5 2 6 38-35 6 1 6 27-34
10.  Pojezierze Brzuze 26 33 10 3 13 51-72 7 1 5 29-20 3 2 8 22-52
11.  Wiślanin Bobrowniki 26 21 7 0 19 45-99 4 0 9 25-41 3 0 10 20-58
12.  Wisła Dobrzyń 26 14 4 2 20 37-86 3 1 9 24-39 1 1 11 13-47
 Kormoran Fabianki 26 7 2 1 23 20-98 2 0 11 12-48 0 1 12 8-50
 Orion Popowo 26 1 0 1 25 12-109 0 1 12 8-47 0 0 13 4-62
Kormoran Fabianki, Orion Popowo i Wisła Dobrzyń wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GKS Baruchowo    1-1 0-1 6-0 3-1 3-1 5-1 3-2 7-1 13-0 6-1 3-0* 3-0 4-0 
 2 Lider II Włocławek0-0     2-2 3-1 4-0 3-0 1-1 1-1 0-4 3-0 6-1 3-0 5-0 3-0* 
 3 Grot Kowalki4-5 1-2     1-1 4-0 1-1 4-3 2-2 1-1 3-2 10-0 3-0* 8-2 8-1 
 4 Skrwa Skrwilno3-3 0-2 4-3     4-1 3-0 3-1 2-1 5-1 1-4 4-1 8-1 6-1 3-0* 
 5 Tłuchovia Tłuchowo1-3 2-2 2-4 3-0     5-1 5-1 1-1 3-0 4-2 3-1 5-1 3-0* 3-0* 
 6 Ogończyk Kikół2-4 1-1 1-4 5-2 1-2     3-3 5-1 2-0 7-0 13-0 3-0 3-0* 3-0* 
 7 Kujawiak Kruszyn4-3 1-3 2-7 4-1 1-1 1-1     2-0 2-4 4-4 1-0 3-6 4-0 3-0* 
 8 Start Stawki1-2 1-2 3-2 1-2 3-3 2-1 2-0     8-1 8-0 6-4 3-0* 3-0* 8-0 
 9 Polonia Bytoń1-6 3-0* 2-3 2-3 1-1 2-5 2-5 5-4     4-2 2-3 3-3 3-0* 8-0 
 10 Pojezierze Brzuze0-2 0-3 0-3 1-2 2-3 3-2 2-2 4-1 5-0     3-1 3-0* 3-0* 3-1 
 11 Wiślanin Bobrowniki0-4 2-6 0-2 2-8 1-3 1-3 2-4 4-1 1-3 1-3     3-0* 4-3 4-1 
 12 Wisła Dobrzyń2-7 0-3* 4-6 0-3* 0-3 0-3* 0-3* 4-1 0-3* 1-1 4-2     *** 9-1 
 13 Kormoran Fabianki0-5 0-3* 0-3* 0-3* 2-4 0-8 0-3* 3-4 0-6 3-1 0-3* 4-2     *** 
 14 Orion Popowo0-3* 1-3 0-3* 0-3 3-5 2-6 0-7 0-3* 0-3 0-3* 0-3* *** 2-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Ogończyk Kikół 2-0 Polonia Bytoń
Grot Kowalki 10-0 Wiślanin Bobrowniki
Kormoran Fabianki 2-4 Tłuchovia Tłuchowo
w Tłuchowie; Kormoran gospodarzem
Pojezierze Brzuze 3-1 Orion Popowo
Kujawiak Kruszyn 3-6 Wisła Dobrzyń
GKS Baruchowo 6-0 Skrwa Skrwilno
Lider II Włocławek 1-1 Start Stawki 23 września

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Polonia Bytoń 5-4 Start Stawki
Skrwa Skrwilno 0-2 Lider II Włocławek
Wisła Dobrzyń 2-7 GKS Baruchowo
Orion Popowo 0-7 Kujawiak Kruszyn
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Pojezierze Brzuze
Wiślanin Bobrowniki 4-3 Kormoran Fabianki
Ogończyk Kikół 1-4 Grot Kowalki

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Grot Kowalki 1-1 Polonia Bytoń
Kormoran Fabianki 0-8 Ogończyk Kikół
Pojezierze Brzuze 3-1 Wiślanin Bobrowniki
Kujawiak Kruszyn 1-1 Tłuchovia Tłuchowo
GKS Baruchowo 4-0 Orion Popowo
Lider II Włocławek 3-0 Wisła Dobrzyń
Start Stawki 1-2 Skrwa Skrwilno

Kolejka 4 - 5-6 września

Polonia Bytoń 2-3 Skrwa Skrwilno
Wisła Dobrzyń 4-1 Start Stawki
Orion Popowo 1-3 Lider II Włocławek
Tłuchovia Tłuchowo 1-3 GKS Baruchowo
Wiślanin Bobrowniki 2-4 Kujawiak Kruszyn
Ogończyk Kikół 7-0 Pojezierze Brzuze
Grot Kowalki 8-2 Kormoran Fabianki

Kolejka 5 - 12-13 września

Kormoran Fabianki 0-6 Polonia Bytoń
Pojezierze Brzuze 0-3 Grot Kowalki
Kujawiak Kruszyn 1-1 Ogończyk Kikół
GKS Baruchowo 6-1 Wiślanin Bobrowniki
Lider II Włocławek 4-0 Tłuchovia Tłuchowo
Start Stawki 8-0 Orion Popowo
Skrwa Skrwilno 8-1 Wisła Dobrzyń

Kolejka 6 - 19-20 września

Polonia Bytoń 3-3 Wisła Dobrzyń
Orion Popowo 0-3 Skrwa Skrwilno
Tłuchovia Tłuchowo 1-1 Start Stawki
Wiślanin Bobrowniki 2-6 Lider II Włocławek
Ogończyk Kikół 2-4 GKS Baruchowo
Grot Kowalki 4-3 Kujawiak Kruszyn
Kormoran Fabianki 3-1 Pojezierze Brzuze

Kolejka 7 - 26-27 września

Pojezierze Brzuze 5-0 Polonia Bytoń
Kujawiak Kruszyn 4-0 Kormoran Fabianki
GKS Baruchowo 0-1 Grot Kowalki
Lider II Włocławek 3-0 Ogończyk Kikół 14 listopada
Start Stawki 6-4 Wiślanin Bobrowniki
Skrwa Skrwilno 4-1 Tłuchovia Tłuchowo
Wisła Dobrzyń 9-1 Orion Popowo

Kolejka 8 - 3-4 października

Polonia Bytoń 8-0 Orion Popowo
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Wisła Dobrzyń
Wiślanin Bobrowniki 2-8 Skrwa Skrwilno
Ogończyk Kikół 5-1 Start Stawki
Grot Kowalki 1-2 Lider II Włocławek
Kormoran Fabianki 0-5 GKS Baruchowo
Pojezierze Brzuze 2-2 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 9 - 10-11 października

Kujawiak Kruszyn 2-4 Polonia Bytoń
GKS Baruchowo 13-0 Pojezierze Brzuze
Lider II Włocławek 5-0 Kormoran Fabianki
Start Stawki 3-2 Grot Kowalki
Skrwa Skrwilno 3-0 Ogończyk Kikół
Wisła Dobrzyń 4-2 Wiślanin Bobrowniki
Orion Popowo 3-5 Tłuchovia Tłuchowo 31 października

Kolejka 10 - 17-18 października

Polonia Bytoń 1-1 Tłuchovia Tłuchowo
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Orion Popowo
Ogończyk Kikół 3-0 Wisła Dobrzyń
Grot Kowalki 1-1 Skrwa Skrwilno
Kormoran Fabianki 3-4 Start Stawki
Pojezierze Brzuze 0-3 Lider II Włocławek
Kujawiak Kruszyn 4-3 GKS Baruchowo

Kolejka 11 - 24-25 października

GKS Baruchowo 7-1 Polonia Bytoń
Lider II Włocławek 1-1 Kujawiak Kruszyn
Start Stawki 8-0 Pojezierze Brzuze
Skrwa Skrwilno 6-1 Kormoran Fabianki
Wisła Dobrzyń 4-6 Grot Kowalki
Orion Popowo 2-6 Ogończyk Kikół
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Polonia Bytoń 2-3 Wiślanin Bobrowniki
Ogończyk Kikół 1-2 Tłuchovia Tłuchowo
Grot Kowalki 8-1 Orion Popowo
Kormoran Fabianki 4-2 Wisła Dobrzyń
Pojezierze Brzuze 1-2 Skrwa Skrwilno
Kujawiak Kruszyn 2-0 Start Stawki
GKS Baruchowo 1-1 Lider II Włocławek

Kolejka 13 - 11 listopada

Lider II Włocławek 0-4 Polonia Bytoń
Start Stawki 1-2 GKS Baruchowo
Skrwa Skrwilno 3-1 Kujawiak Kruszyn
Wisła Dobrzyń 1-1 Pojezierze Brzuze
Orion Popowo 2-2 Kormoran Fabianki
w Fabiankach; Orion gospodarzem
Tłuchovia Tłuchowo 2-4 Grot Kowalki
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Ogończyk Kikół

Kolejka 14 - 20-21 marca

Polonia Bytoń 2-5 Ogończyk Kikół 21 marca, 14:00
w Morzycach
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Grot Kowalki 3 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Kormoran Fabianki
(wo)
Orion Popowo 0-3 Pojezierze Brzuze
(wo)
Wisła Dobrzyń 0-3 Kujawiak Kruszyn
(wo)
Skrwa Skrwilno 3-3 GKS Baruchowo 3 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Start Stawki 1-2 Lider II Włocławek 26 maja
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (3 kwietnia) przełożony

Kolejka 15 - 27-28 marca

Start Stawki 8-1 Polonia Bytoń 24 kwietnia
w pierwotnym terminie (27-28 marca) przełożony
Lider II Włocławek 3-1 Skrwa Skrwilno
GKS Baruchowo 3-0 Wisła Dobrzyń
(wo)
Kujawiak Kruszyn 3-0 Orion Popowo
(wo)
Pojezierze Brzuze 2-3 Tłuchovia Tłuchowo
Kormoran Fabianki 0-3 Wiślanin Bobrowniki
(wo)
Grot Kowalki 1-1 Ogończyk Kikół

Kolejka 16 - 3 czerwca

Polonia Bytoń 2-3 Grot Kowalki
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ogończyk Kikół 3-0 Kormoran Fabianki
(wo)
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Pojezierze Brzuze
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Kujawiak Kruszyn
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orion Popowo 0-3 GKS Baruchowo
(wo)
Wisła Dobrzyń 0-3 Lider II Włocławek
(wo)
Skrwa Skrwilno 2-1 Start Stawki
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Skrwa Skrwilno 5-1 Polonia Bytoń 2 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Start Stawki 3-0 Wisła Dobrzyń
(wo)
Lider II Włocławek 3-0 Orion Popowo
(wo)
GKS Baruchowo 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 15 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kujawiak Kruszyn 1-0 Wiślanin Bobrowniki 12 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pojezierze Brzuze 3-2 Ogończyk Kikół 12 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kormoran Fabianki 0-3 Grot Kowalki
(wo)

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Polonia Bytoń 3-0 Kormoran Fabianki
(wo)
Grot Kowalki 3-2 Pojezierze Brzuze
Ogończyk Kikół 3-3 Kujawiak Kruszyn
Wiślanin Bobrowniki 0-4 GKS Baruchowo
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Lider II Włocławek
Orion Popowo 0-3 Start Stawki
(wo)
Wisła Dobrzyń 0-3 Skrwa Skrwilno
(wo)

Kolejka 19 - 1-2 maja

Wisła Dobrzyń 0-3 Polonia Bytoń
(wo)
Skrwa Skrwilno 3-0 Orion Popowo
(wo)
Start Stawki 3-3 Tłuchovia Tłuchowo
Lider II Włocławek 6-1 Wiślanin Bobrowniki
GKS Baruchowo 3-1 Ogończyk Kikół
Kujawiak Kruszyn 2-7 Grot Kowalki
Pojezierze Brzuze 3-0 Kormoran Fabianki
(wo)

Kolejka 20 - 8-9 maja

Polonia Bytoń 4-2 Pojezierze Brzuze
Kormoran Fabianki 0-3 Kujawiak Kruszyn
(wo)
Grot Kowalki 4-5 GKS Baruchowo
Ogończyk Kikół 1-1 Lider II Włocławek
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Start Stawki
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Skrwa Skrwilno
Orion Popowo - Wisła Dobrzyń
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 21 - 15-16 maja

Orion Popowo 0-3 Polonia Bytoń
Wisła Dobrzyń 0-3 Tłuchovia Tłuchowo
Skrwa Skrwilno 4-1 Wiślanin Bobrowniki
Start Stawki 2-1 Ogończyk Kikół
Lider II Włocławek 2-2 Grot Kowalki
GKS Baruchowo 3-0 Kormoran Fabianki
Kujawiak Kruszyn 4-4 Pojezierze Brzuze

Kolejka 22 - 22-23 maja

Polonia Bytoń 2-5 Kujawiak Kruszyn
Pojezierze Brzuze 0-2 GKS Baruchowo
Kormoran Fabianki 0-3 Lider II Włocławek
(wo)
Grot Kowalki 2-2 Start Stawki
Ogończyk Kikół 5-2 Skrwa Skrwilno
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Wisła Dobrzyń
(wo)
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Orion Popowo
(wo)

Kolejka 23 - 29-30 maja

Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Polonia Bytoń
Orion Popowo 0-3 Wiślanin Bobrowniki
(wo)
Wisła Dobrzyń 0-3 Ogończyk Kikół
(wo)
Skrwa Skrwilno 4-3 Grot Kowalki
Start Stawki 3-0 Kormoran Fabianki
(wo)
Lider II Włocławek 3-0 Pojezierze Brzuze
GKS Baruchowo 5-1 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 24 - 6 czerwca

Polonia Bytoń 1-6 GKS Baruchowo
Kujawiak Kruszyn 1-3 Lider II Włocławek
Pojezierze Brzuze 4-1 Start Stawki
Kormoran Fabianki 0-3 Skrwa Skrwilno
(wo)
Grot Kowalki 3-0 Wisła Dobrzyń
(wo)
Ogończyk Kikół 3-0 Orion Popowo
(wo)
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Tłuchovia Tłuchowo 16 czerwca
w Tłuchowie; Wiślanin gospodarzem / w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany

Kolejka 25 - 13 czerwca

Wiślanin Bobrowniki 1-3 Polonia Bytoń 12 czerwca
w Morzycach
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Ogończyk Kikół
Orion Popowo 0-3 Grot Kowalki
(wo)
Wisła Dobrzyń - Kormoran Fabianki
(wo)
obustronny walkower
Skrwa Skrwilno 1-4 Pojezierze Brzuze
Start Stawki 2-0 Kujawiak Kruszyn
Lider II Włocławek 0-0 GKS Baruchowo

Kolejka 26 - 20 czerwca

Polonia Bytoń 3-0 Lider II Włocławek
(wo)
na boisku 0-9; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
GKS Baruchowo 3-2 Start Stawki
Kujawiak Kruszyn 4-1 Skrwa Skrwilno
Pojezierze Brzuze 3-0 Wisła Dobrzyń
(wo)
Kormoran Fabianki - Orion Popowo
(wo)
Grot Kowalki 4-0 Tłuchovia Tłuchowo
Ogończyk Kikół 13-0 Wiślanin Bobrowniki

Klasa A 2009/2010 (Włocławek)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas