[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Szydłowo 14 32 10 2 2 34-16 6 1 0 20-4 4 1 2 14-12
2.  Leśnik II Margonin 14 30 10 0 4 46-21 6 0 1 29-6 4 0 3 17-15
3.  Korona Dębno 14 23 7 2 5 40-28 5 2 0 30-13 2 0 5 10-15
4.  Pogoń II Łobżenica 14 21 6 3 5 26-16 3 0 4 15-9 3 3 1 11-7
5.  Piława Nadarzyce 14 20 6 2 6 37-36 4 2 1 19-12 2 0 5 18-24
6.  ZKS Zelgniewo 14 19 6 1 7 26-37 3 1 3 13-16 3 0 4 13-21
7.  Iskra Bądecz 14 12 3 3 8 25-42 2 0 5 13-20 1 3 3 12-22
8.  Leśni Zawada 14 4 1 1 12 11-49 1 1 5 8-18 0 0 7 3-31

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Iskra Szydłowo    2-0 3-2 1-1 5-0 4-0 3-0 2-1 
 2 Leśnik II Margonin5-0     4-1 0-2 3-1 5-0 8-2 4-0 
 3 Korona Dębno3-3 7-4     4-2 6-2 3-1 1-1 6-0 
 4 Pogoń II Łobżenica0-2 0-3 1-0     5-1 0-1 1-2 8-0 
 5 Piława Nadarzyce2-0 3-1 1-0 1-1     4-6 4-4 4-0 
 6 ZKS Zelgniewo0-3 2-3 3-1 0-0 1-6     4-2 3-1 
 7 Iskra Bądecz2-3 1-2 1-3 0-2 2-7 3-2     4-1 
 8 Leśni Zawada0-3* 0-4 2-3 1-3 2-1 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Iskra Bądecz 3-2 ZKS Zelgniewo 18 października
Piława Nadarzyce 3-1 Leśnik II Margonin
Iskra Szydłowo 1-1 Pogoń II Łobżenica
Korona Dębno 6-0 Leśni Zawada

Kolejka 2 - 5-6 września

Leśnik II Margonin 5-0 Iskra Szydłowo
ZKS Zelgniewo 1-6 Piława Nadarzyce
Leśni Zawada 1-1 Iskra Bądecz
Pogoń II Łobżenica 1-0 Korona Dębno

Kolejka 3 - 12-13 września

Iskra Bądecz 1-3 Korona Dębno
Piława Nadarzyce 4-0 Leśni Zawada
Iskra Szydłowo 4-0 ZKS Zelgniewo
Pogoń II Łobżenica 0-3 Leśnik II Margonin

Kolejka 4 - 19-20 września

Korona Dębno 7-4 Leśnik II Margonin
ZKS Zelgniewo 0-0 Pogoń II Łobżenica
Leśni Zawada 0-3 Iskra Szydłowo
(wo)
na boisku 0-0
Iskra Bądecz 2-7 Piława Nadarzyce

Kolejka 5 - 26-27 września

Piława Nadarzyce 1-0 Korona Dębno
Iskra Szydłowo 3-0 Iskra Bądecz
Pogoń II Łobżenica 8-0 Leśni Zawada
Leśnik II Margonin 5-0 ZKS Zelgniewo

Kolejka 6 - 3-4 października

Korona Dębno 3-1 ZKS Zelgniewo
Leśni Zawada 0-4 Leśnik II Margonin
Iskra Bądecz 0-2 Pogoń II Łobżenica
Piława Nadarzyce 2-0 Iskra Szydłowo

Kolejka 7 - 10-11 października

Iskra Szydłowo 3-2 Korona Dębno
Pogoń II Łobżenica 5-1 Piława Nadarzyce
Leśnik II Margonin 8-2 Iskra Bądecz
ZKS Zelgniewo 3-1 Leśni Zawada

Kolejka 8 - 30 maja

Leśni Zawada 2-3 Korona Dębno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
ZKS Zelgniewo 4-2 Iskra Bądecz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Leśnik II Margonin 3-1 Piława Nadarzyce
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń II Łobżenica 0-2 Iskra Szydłowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 9 - 6 czerwca

Korona Dębno 4-2 Pogoń II Łobżenica
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Szydłowo 2-0 Leśnik II Margonin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piława Nadarzyce 4-6 ZKS Zelgniewo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Bądecz 4-1 Leśni Zawada
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 10 - 24-25 kwietnia

Korona Dębno 1-1 Iskra Bądecz
Leśni Zawada 2-1 Piława Nadarzyce
ZKS Zelgniewo 0-3 Iskra Szydłowo
Leśnik II Margonin 0-2 Pogoń II Łobżenica

Kolejka 11 - 2 maja

Leśnik II Margonin 4-1 Korona Dębno
Pogoń II Łobżenica 0-1 ZKS Zelgniewo
Iskra Szydłowo 2-1 Leśni Zawada
Piława Nadarzyce 4-4 Iskra Bądecz

Kolejka 12 - 8-9 maja

Korona Dębno 6-2 Piława Nadarzyce
Iskra Bądecz 2-3 Iskra Szydłowo
Leśni Zawada 1-3 Pogoń II Łobżenica
ZKS Zelgniewo 2-3 Leśnik II Margonin

Kolejka 13 - 16 maja

ZKS Zelgniewo 3-1 Korona Dębno
Leśnik II Margonin 4-0 Leśni Zawada
Pogoń II Łobżenica 1-2 Iskra Bądecz
Iskra Szydłowo 5-0 Piława Nadarzyce

Kolejka 14 - 23 maja

Korona Dębno 3-3 Iskra Szydłowo
Piława Nadarzyce 1-1 Pogoń II Łobżenica
Iskra Bądecz 1-2 Leśnik II Margonin
Leśni Zawada 2-3 ZKS Zelgniewo

Klasa A 2009/2010 (Piła I)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas