[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

I runda - 7 października
Bratniak Kraków, Grzegórzecki KS Kraków - wolny los

Tonianka Tonie (Kraków) 4-5 Zieleńczanka Zielonki 7 października, 15:30
Grębałowianka Kraków 2-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 października, 15:30
Armatura Kraków 0-4 Clepardia Kraków 7 października, 15:30
Agricola Klimontów 0-0 Proszowianka Proszowice 7 października, 15:30
k. 5-4
Cobra Wężerów 1-7 Słomniczanka Słomniki 7 października, 15:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-7 Garbarnia II Kraków 7 października, 15:30
Pogoń Miechów 0-6 Bronowianka Kraków 7 października, 15:30
Victoria Kraków 9-0 Grom Kraków 7 października, 15:30
Płaszowianka Kraków 4-4 Wawel Kraków 7 października, 15:30
k. 16-17
Tramwaj II Kraków 0-4 KS Rybitwy (Kraków) 7 października, 15:30
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Wieczysta Kraków 7 października, 15:30
(wo)
goście nie zebrali składu na mecz
Orlęta Rudawa 6-2 Potok Więckowice 11 października

II runda - 28 listopada
Clepardia Kraków - wolny los

Agricola Klimontów 4-7 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) przełożony
Victoria Kraków 4-1 Wawel Kraków 28 listopada, 12:00 (100)
Jatczak 24, Krampus 40, Rapacz 50, 85 - Wądek 62
KS Rybitwy (Kraków) 3-3 Słomniczanka Słomniki 14 marca, 16:00
pd. k. 3-4
Adamczyk 15, 55, Arkadiusz Olsza II 40 - Zagrodzki 31, Kwiatkowski 33, Pituła 87 (k)
na boisku Hutnika / w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) przełożony
Orlęta Rudawa 0-3 Lotnik Kryspinów 28 listopada, 12:00 (30)
Brożek 20, Świątek 25, Michalski 35
Wiślanie Jaśkowice 5-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 listopada, 12:00
Ożóg ?, ?, Sady ?, Łuszczek ?, Blak ? - Guzik ?, ?, Łabuś ?, Wolak ?
w Krakowie, na boisku Nadwiślanu
Bratniak Kraków 1-1 Tramwaj Kraków 17 marca, 16:00
k. 4-3
Łukacz 82 (k) - Anioł 53
na boisku Nadwiślanu / w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) przełożony
Grzegórzecki KS Kraków 0-3 KS Borek (Kraków)
(wo)
Grzegórzecki KS wycofał się z rozgrywek
Garbarnia II Kraków 3-2 Skawinka Skawina 7 kwietnia, 16:30
Czaja ?, Piórkowski ?, Wojciechowski 70 - Bodzioch ?, Czyżowski ?
w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) przełożony
Bronowianka Kraków 3-0 Płomień Jerzmanowice 28 listopada, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Zieleńczanka Zielonki 1-5 Świt Krzeszowice 28 listopada, 12:00
Katarzyński 24 - Dąbek ?, Molik ?, Pindiur ?, Gawęcki ?, Krzysiak ?
Polonia Kraków 2-7 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 28 listopada, 12:00 (30)
Dratwa 55, 90 - Podgajny 11, 14, 83, Mielec 32, Surmański 33, Sane 45, Pacanowski 70
na boisku AWF-u

III runda - 20 marca

Victoria Kraków 6-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 maja, 18:00
Słomniczanka Słomniki 1-3 Lotnik Kryspinów 20 marca, 14:00
Ciepły 3 (s) - Kokoszka 72, Piszczek 88, Kwater 90
w Krakowie, na sztucznym boisku Hutnika
Bratniak Kraków 5-3 Wiślanie Jaśkowice 21 kwietnia, 17:30
Kułaj ?, ?, Górka ?, Popławski ?, ? - M.Morawski ?, ?, Kasak ?
na boisku Nadwiślanu
Garbarnia II Kraków 0-3 KS Borek (Kraków)
(wo)
Garbarnia II wycofała się z rozgrywek
Bronowianka Kraków 1-2 Świt Krzeszowice 12 maja, 17:30
Równiatka 69 - Marszałek 40, Dąbek 60
Clepardia Kraków 3-5 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 maja, 17:30
na boisku Zwierzynieckiego KS

IV runda - 29 czerwca

Victoria Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów 29 czerwca, 18:00
(wo)
Lotnik wycofał się z rozgrywek
Bratniak Kraków 3-0 KS Borek (Kraków) 27 maja, 18:00
(wo)
na boisku Rybitw / mecz się nie odbył - KS Borek wycofał się z rozgrywek z powodu braku wolnego terminu
Świt Krzeszowice 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 czerwca, 18:00
Dominik Dąbek ?, ?, Pindiur ? - nieznany ?

V runda - 3 lipca

Victoria Kraków 1-5 Bratniak Kraków 3 lipca, 17:00
Lechowski ? - T.Górka ?, ?, ?, ?, Kaczkowski ?
Kmita Zabierzów - Świt Krzeszowice 3 lipca, 17:00
(wo)
Kmita i Świt wycofały się z rozgrywek

1/2 finału - 7 lipca
Drugi mecz półfinałowy (zaplanowany na 7 lipca, 18:00) pomiędzy Garbarnią Kraków a zwycięzcą meczu Świt Krzeszowice - Kmita Zabierzów został odwołany. Świt i Kmita wycofały się z rozgrywek - Garbarnia awansowała bez gry do finału.

Bratniak Kraków 3-0 Hutnik Kraków 7 lipca, 18:00
(wo)
na boisku Nadwiślanu / mecz się nie odbył - Hutnik wycofał się z rozgrywek

Finał - 9 lipca

Garbarnia Kraków 8-1 Bratniak Kraków 9 lipca, 18:00 (150)
Mariusz Stokłosa 5, Tymoteusz Chodźko 17, 20, Filip Fanderowski 22 (s), Krzysztof Jamka 45, 80 (k), Bartosz Praciak 61, Łukasz Szewczyk 63 (k) - Bartłomiej Łukacz 13 (k)
na boisku Nadwiślanu

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice-Wieliczka)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas