[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2002/2003, grupa: Warszawa (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sagita Warszawa 24 55 17 4 3 67-26 9 2 1 33-11 8 2 2 34-15
2.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 54 17 3 4 55-20 10 1 1 33-9 7 2 3 22-11
3.  Victoria Głosków 24 47 15 2 7 47-33 8 1 3 24-16 7 1 4 23-17
4.  Skra Obory 24 45 14 3 7 66-37 8 2 2 38-20 6 1 5 28-17
5.  Laura Chylice 24 40 12 4 8 63-43 7 2 3 38-20 5 2 5 25-23
6.  Znicz II Pruszków 24 34 10 4 10 71-57 7 1 4 43-27 3 3 6 28-30 2 4 1 1 0 8-3
7.  MKS Żabia Wola 24 34 10 4 10 65-73 7 1 4 40-34 3 3 6 25-39 2 1 0 1 1 3-8
8.  KS II Piaseczno 24 32 10 2 12 64-65 6 2 4 37-25 4 0 8 27-40
9.  Anprel Nowa Wieś 24 29 8 5 11 54-62 6 2 4 38-27 2 3 7 16-35 2 4 1 1 0 5-2
10.  Utrata Pawłowice 24 29 8 5 11 41-55 6 3 3 18-11 2 2 8 23-44 2 1 0 1 1 2-5
11.  Błękitni Korytów 24 22 6 4 14 47-65 4 3 5 27-27 2 1 9 20-38
12.  Perła Złotokłos 24 13 3 4 17 38-85 3 2 7 21-34 0 2 10 17-51
13.  Promyk Nowa Sucha 24 12 4 0 20 36-93 4 0 8 21-42 0 0 12 15-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sagita Warszawa    0-0 4-0 1-0 3-0 1-6 8-1 5-1 1-1 1-0 3-1 5-1 1-0 
 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki1-3     1-0 4-0 3-1 2-0 3-0* 6-2 0-0 1-0 2-1 7-1 3-1 
 3 Victoria Głosków0-1 1-0     2-1 2-1 3-1 3-0* 1-6 1-2 2-2 3-1 3-1 3-0* 
 4 Skra Obory3-3 1-0 0-1     4-1 4-1 2-4 5-1 4-1 4-3 4-4 3-0 4-1 
 5 Laura Chylice4-2 2-2 1-2 0-1     3-5 3-3 3-0* 5-1 6-2 5-1 3-1 3-0 
 6 Znicz II Pruszków0-1 1-3 1-7 2-2 3-1     5-0 6-3 2-4 14-1 3-2 2-1 4-2 
 7 MKS Żabia Wola2-6 2-0 0-1 0-8 1-3 3-3     3-1 3-2 5-2 4-3 9-3 8-2 
 8 KS II Piaseczno1-9 0-2 3-3 5-2 1-2 2-1 2-0     7-0 2-2 0-2 9-1 5-1 
 9 Anprel Nowa Wieś3-1 1-2 0-2 1-3 3-5 4-2 3-3 4-2     5-2 6-1 2-2 6-2 
 10 Utrata Pawłowice0-0 1-2 1-3 1-0 1-1 2-0 3-0* 0-2 0-0     2-0 2-1 5-2 
 11 Błękitni Korytów0-2 2-3 1-0 0-2 2-2 3-3 3-4 2-5 4-1 3-1     3-3 4-1 
 12 Perła Złotokłos1-2 0-4 4-2 0-3 0-4 3-3 1-1 2-4 3-2 1-4 1-2     5-3 
 13 Promyk Nowa Sucha0-4 0-4 1-2 1-6 0-4 0-3 3-9 3-0* 5-2 0-4 5-2 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Błękitni Korytów.
 
Znicz II Pruszków 2-1 Perła Złotokłos
Utrata Pawłowice 5-2 Promyk Nowa Sucha
Laura Chylice 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Sagita Warszawa 8-1 MKS Żabia Wola
Anprel Nowa Wieś 1-3 Skra Obory
Victoria Głosków 1-6 KS II Piaseczno

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Promyk Nowa Sucha.
 
Perła Złotokłos 2-4 KS II Piaseczno
Skra Obory 0-1 Victoria Głosków
MKS Żabia Wola 3-2 Anprel Nowa Wieś
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Sagita Warszawa
Błękitni Korytów 2-2 Laura Chylice
Znicz II Pruszków 14-1 Utrata Pawłowice

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Znicz II Pruszków.
 
Utrata Pawłowice 2-1 Perła Złotokłos
Laura Chylice 3-0 Promyk Nowa Sucha
Sagita Warszawa 3-1 Błękitni Korytów
Anprel Nowa Wieś 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Victoria Głosków 3-0 MKS Żabia Wola
(wo)
wynik z boiska nieznany
KS II Piaseczno 5-2 Skra Obory

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Utrata Pawłowice.
 
Perła Złotokłos 0-3 Skra Obory
MKS Żabia Wola 3-1 KS II Piaseczno
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Victoria Głosków
Błękitni Korytów 4-1 Anprel Nowa Wieś
Promyk Nowa Sucha 0-4 Sagita Warszawa
Znicz II Pruszków 3-1 Laura Chylice

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Perła Złotokłos.
 
Laura Chylice 6-2 Utrata Pawłowice
Sagita Warszawa 1-6 Znicz II Pruszków
Anprel Nowa Wieś 6-2 Promyk Nowa Sucha
Victoria Głosków 3-1 Błękitni Korytów
Skra Obory 2-4 MKS Żabia Wola
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6-2 KS II Piaseczno

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Laura Chylice.
 
Perła Złotokłos 1-1 MKS Żabia Wola
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 Skra Obory
Błękitni Korytów 2-5 KS II Piaseczno
Promyk Nowa Sucha 1-2 Victoria Głosków
Znicz II Pruszków 2-4 Anprel Nowa Wieś
Utrata Pawłowice 0-0 Sagita Warszawa

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Sagita Warszawa.
 
Laura Chylice 3-1 Perła Złotokłos
Anprel Nowa Wieś 5-2 Utrata Pawłowice
Victoria Głosków 3-1 Znicz II Pruszków
KS II Piaseczno 5-1 Promyk Nowa Sucha
Skra Obory 4-4 Błękitni Korytów
MKS Żabia Wola 2-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Anprel Nowa Wieś.
 
Perła Złotokłos 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Błękitni Korytów 3-4 MKS Żabia Wola
Promyk Nowa Sucha 1-6 Skra Obory
Znicz II Pruszków 6-3 KS II Piaseczno
Utrata Pawłowice 1-3 Victoria Głosków
Laura Chylice 4-2 Sagita Warszawa

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Victoria Głosków.
 
Sagita Warszawa 5-1 Perła Złotokłos
Anprel Nowa Wieś 3-5 Laura Chylice
Skra Obory 4-1 Znicz II Pruszków
MKS Żabia Wola 8-2 Promyk Nowa Sucha
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Błękitni Korytów
Utrata Pawłowice 0-2 KS II Piaseczno

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: KS II Piaseczno.
 
Perła Złotokłos 1-2 Błękitni Korytów
Promyk Nowa Sucha 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Znicz II Pruszków 5-0 MKS Żabia Wola
Utrata Pawłowice 1-0 Skra Obory
Laura Chylice 1-2 Victoria Głosków
Sagita Warszawa 1-1 Anprel Nowa Wieś

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Skra Obory.
 
Anprel Nowa Wieś 2-2 Perła Złotokłos
Victoria Głosków 0-1 Sagita Warszawa
KS II Piaseczno 1-2 Laura Chylice
MKS Żabia Wola 5-2 Utrata Pawłowice
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Znicz II Pruszków
Błękitni Korytów 4-1 Promyk Nowa Sucha

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: MKS Żabia Wola.
 
Perła Złotokłos 5-3 Promyk Nowa Sucha
Utrata Pawłowice 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Laura Chylice 0-1 Skra Obory
Sagita Warszawa 5-1 KS II Piaseczno
Anprel Nowa Wieś 0-2 Victoria Głosków
Błękitni Korytów 3-3 Znicz II Pruszków

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Victoria Głosków 3-1 Perła Złotokłos
KS II Piaseczno 7-0 Anprel Nowa Wieś
Skra Obory 3-3 Sagita Warszawa
MKS Żabia Wola 1-3 Laura Chylice
Błękitni Korytów 3-1 Utrata Pawłowice
Promyk Nowa Sucha 0-3 Znicz II Pruszków

Kolejka 14 - 22-23 marca

Pauza: Błękitni Korytów.
 
Perła Złotokłos 3-3 Znicz II Pruszków
Promyk Nowa Sucha 0-4 Utrata Pawłowice
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Laura Chylice
MKS Żabia Wola 2-6 Sagita Warszawa
Skra Obory 4-1 Anprel Nowa Wieś
KS II Piaseczno 3-3 Victoria Głosków

Kolejka 15 - 29-30 marca

Pauza: Promyk Nowa Sucha.
 
KS II Piaseczno 9-1 Perła Złotokłos
Victoria Głosków 2-1 Skra Obory
Anprel Nowa Wieś 3-3 MKS Żabia Wola
Sagita Warszawa 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Laura Chylice 5-1 Błękitni Korytów
Utrata Pawłowice 2-0 Znicz II Pruszków

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Pauza: Znicz II Pruszków.
 
Perła Złotokłos 1-4 Utrata Pawłowice
Promyk Nowa Sucha 0-4 Laura Chylice
Błękitni Korytów 0-2 Sagita Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Anprel Nowa Wieś
MKS Żabia Wola 0-1 Victoria Głosków
Skra Obory 5-1 KS II Piaseczno

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Pauza: Utrata Pawłowice.
 
Skra Obory 3-0 Perła Złotokłos
KS II Piaseczno 2-0 MKS Żabia Wola
Victoria Głosków 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Anprel Nowa Wieś 6-1 Błękitni Korytów
Sagita Warszawa 1-0 Promyk Nowa Sucha 1 maja
Laura Chylice 3-5 Znicz II Pruszków

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Pauza: Perła Złotokłos.
 
KS II Piaseczno 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Utrata Pawłowice 1-1 Laura Chylice
Znicz II Pruszków 0-1 Sagita Warszawa
Promyk Nowa Sucha 5-2 Anprel Nowa Wieś
Błękitni Korytów 1-0 Victoria Głosków
MKS Żabia Wola 0-8 Skra Obory

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Laura Chylice.
 
MKS Żabia Wola 9-3 Perła Złotokłos
Skra Obory 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS II Piaseczno 0-2 Błękitni Korytów
Victoria Głosków 3-0 Promyk Nowa Sucha
(wo)
Anprel Nowa Wieś 4-2 Znicz II Pruszków
Sagita Warszawa 1-0 Utrata Pawłowice

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Sagita Warszawa.
 
Perła Złotokłos 0-4 Laura Chylice
Utrata Pawłowice 0-0 Anprel Nowa Wieś
Znicz II Pruszków 1-7 Victoria Głosków
Promyk Nowa Sucha 3-0 KS II Piaseczno
(wo)
Błękitni Korytów 0-2 Skra Obory
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 MKS Żabia Wola 30 kwietnia
(wo)
przerwany w 43. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania składu gości

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Anprel Nowa Wieś.
 
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7-1 Perła Złotokłos
MKS Żabia Wola 4-3 Błękitni Korytów
Skra Obory 4-1 Promyk Nowa Sucha
KS II Piaseczno 2-1 Znicz II Pruszków
Victoria Głosków 2-2 Utrata Pawłowice
Sagita Warszawa 3-0 Laura Chylice

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Victoria Głosków.
 
KS II Piaseczno 2-2 Utrata Pawłowice
Perła Złotokłos 1-2 Sagita Warszawa
Laura Chylice 5-1 Anprel Nowa Wieś
Znicz II Pruszków 2-2 Skra Obory
Promyk Nowa Sucha 3-9 MKS Żabia Wola
Błękitni Korytów 2-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: KS II Piaseczno.
 
Błękitni Korytów 3-3 Perła Złotokłos
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Promyk Nowa Sucha
MKS Żabia Wola 3-3 Znicz II Pruszków
Skra Obory 4-3 Utrata Pawłowice
Victoria Głosków 2-1 Laura Chylice
Anprel Nowa Wieś 3-1 Sagita Warszawa

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Skra Obory.
 
Perła Złotokłos 3-2 Anprel Nowa Wieś
Sagita Warszawa 4-0 Victoria Głosków
Laura Chylice 3-0 KS II Piaseczno
(wo)
Utrata Pawłowice 3-0 MKS Żabia Wola
(wo)
Znicz II Pruszków 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha 5-2 Błękitni Korytów

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Pauza: MKS Żabia Wola.
 
Znicz II Pruszków 3-2 Błękitni Korytów
Promyk Nowa Sucha 3-2 Perła Złotokłos
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Utrata Pawłowice
Skra Obory 4-1 Laura Chylice
przerwany w 70. minucie, sędzia został popchnięty przez zawodnika gości
KS II Piaseczno 1-9 Sagita Warszawa
Victoria Głosków 1-2 Anprel Nowa Wieś

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Perła Złotokłos 4-2 Victoria Głosków
Anprel Nowa Wieś 4-2 KS II Piaseczno
Sagita Warszawa 1-0 Skra Obory
Laura Chylice 3-3 MKS Żabia Wola
Utrata Pawłowice 2-0 Błękitni Korytów
Znicz II Pruszków 4-2 Promyk Nowa Sucha

Liga okręgowa 2002/2003 (Warszawa (zachód))

Autor: Jacek Szyszko
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas