[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2010/2011

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

NSA Sofia 7-0 Gazi Üniversitesi 5 sierpnia
Brøndby
Brøndbyernes IF 6-0 Roma Puhăceni 5 sierpnia
Brøndby

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

Brøndbyernes IF 12-0 Gazi Üniversitesi 7 sierpnia
Brøndby
Roma Puhăceni 0-4 NSA Sofia 7 sierpnia
Brøndby

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

NSA Sofia 0-3 Brøndbyernes IF 10 sierpnia
Brøndby
Gazi Üniversitesi 3-3 Roma Puhăceni 10 sierpnia
Brøndby

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Brøndbyernes IF 3 9 3 0 0 21-0 2 0 0 18-0 1 0 0 3-0
2.  NSA Sofia 3 6 2 0 1 11-3 1 0 1 7-3 1 0 0 4-0
3.  Roma Puhăceni 3 1 0 1 2 3-13 0 0 1 0-4 0 1 1 3-9 1 1 0 1 0 3-3
4.  Gazi Üniversitesi 3 1 0 1 2 3-22 0 1 0 3-3 0 0 2 0-19 1 1 0 1 0 3-3

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

Everton LFC 6-0 KÍ Klaksvík 5 sierpnia
Szawle
Gintra-Universitetas Szawle 4-0 ŽFK Borec Veles 5 sierpnia
Szawle

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

Everton LFC 10-0 ŽFK Borec Veles 7 sierpnia
Szawle
KÍ Klaksvík 0-0 Gintra-Universitetas Szawle 7 sierpnia
Szawle

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

Gintra-Universitetas Szawle 0-7 Everton LFC 10 sierpnia
Szawle
ŽFK Borec Veles 0-2 KÍ Klaksvík 10 sierpnia
Pokroje

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Everton LFC 3 9 3 0 0 23-0 2 0 0 16-0 1 0 0 7-0
2.  Gintra-Universitetas Szawle 3 4 1 1 1 4-7 1 0 1 4-7 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
3.  KÍ Klaksvík 3 4 1 1 1 2-6 0 1 0 0-0 1 0 1 2-6 1 1 0 1 0 0-0
4.  ŽFK Borec Veles 3 0 0 0 3 0-16 0 0 1 0-2 0 0 2 0-14

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

Umeå IK 3-0 ASA Tel Awiw 5 sierpnia
Larnaka
SFK 2000 Sarajevo 1-6 Apóllon FC 5 sierpnia
Larnaka

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

Umeå IK 1-4 Apóllon FC 7 sierpnia
Limassol
ASA Tel Awiw 3-1 SFK 2000 Sarajevo 7 sierpnia
Limassol

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

SFK 2000 Sarajevo 0-1 Umeå IK 10 sierpnia
Larnaka
Apóllon FC 3-0 ASA Tel Awiw 10 sierpnia
Limassol

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Apóllon FC 3 9 3 0 0 13-2 1 0 0 3-0 2 0 0 10-2
2.  Umeå IK 3 6 2 0 1 5-4 1 0 1 4-4 1 0 0 1-0
3.  ASA Tel Awiw 3 3 1 0 2 3-7 1 0 0 3-1 0 0 2 0-6
4.  SFK 2000 Sarajevo 3 0 0 0 3 2-10 0 0 2 1-7 0 0 1 1-3

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

FCF Juvisy-sur-Orge 5-1 FCM Târgu Mureș 5 sierpnia
Kópavogur
Breiðablik (Kópavogur) 8-1 FC Levadia Tallin 5 sierpnia
Kópavogur

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

FCF Juvisy-sur-Orge 12-0 FC Levadia Tallin 7 sierpnia
Kópavogur
FCM Târgu Mureș 0-7 Breiðablik (Kópavogur) 7 sierpnia
Kópavogur

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

Breiðablik (Kópavogur) 3-3 FCF Juvisy-sur-Orge 10 sierpnia
Kópavogur
FC Levadia Tallin 1-2 FCM Târgu Mureș 10 sierpnia
Reykjavik

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FCF Juvisy-sur-Orge 3 7 2 1 0 20-4 2 0 0 17-1 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
2.  Breiðablik (Kópavogur) 3 7 2 1 0 18-4 1 1 0 11-4 1 0 0 7-0 1 1 0 1 0 3-3
3.  FCM Târgu Mureș 3 3 1 0 2 3-13 0 0 1 0-7 1 0 1 3-6
4.  FC Levadia Tallin 3 0 0 0 3 2-22 0 0 1 1-2 0 0 2 1-20

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

ASDCF Bardolino 7-0 Swansea City LFC 5 sierpnia
Krško
ŽNK Krka Novo Mesto 4-0 Baia Zugdidi 8 sierpnia
Krško

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

ASDCF Bardolino 3-0 Baia Zugdidi 7 sierpnia
Krško
Swansea City LFC 0-4 ŽNK Krka Novo Mesto 7 sierpnia
Krško

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

ŽNK Krka Novo Mesto 1-4 ASDCF Bardolino 10 sierpnia
Krško
Baia Zugdidi 1-2 Swansea City LFC 10 sierpnia
Ivančna Gorica

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ASDCF Bardolino 3 9 3 0 0 14-1 2 0 0 10-0 1 0 0 4-1
2.  ŽNK Krka Novo Mesto 3 6 2 0 1 9-4 1 0 1 5-4 1 0 0 4-0
3.  Swansea City LFC 3 3 1 0 2 2-12 0 0 1 0-4 1 0 1 2-8
4.  Baia Zugdidi 3 0 0 0 3 1-9 0 0 1 1-2 0 0 2 0-7

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

Rossijanka Krasnoarmiejsk 5-0 ŽNK Osijek 5 sierpnia
Osijek
SU 1° de Dezembro 1-4 Saint Francis FC 5 sierpnia
Osijek

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

Rossijanka Krasnoarmiejsk 9-0 Saint Francis FC 7 sierpnia
Osijek
ŽNK Osijek 1-4 SU 1° de Dezembro 7 sierpnia
Osijek

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

SU 1° de Dezembro 1-4 Rossijanka Krasnoarmiejsk 10 sierpnia
Vinkovci
Saint Francis FC 5-3 ŽNK Osijek 10 sierpnia
Osijek

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rossijanka Krasnoarmiejsk 3 9 3 0 0 18-1 2 0 0 14-0 1 0 0 4-1
2.  Saint Francis FC 3 6 2 0 1 9-13 1 0 0 5-3 1 0 1 4-10
3.  SU 1° de Dezembro 3 3 1 0 2 6-9 0 0 2 2-8 1 0 0 4-1
4.  ŽNK Osijek 3 0 0 0 3 4-14 0 0 1 1-4 0 0 2 3-10

Grupa 7
 
Kolejka 1 - 5-10 sierpnia
(Losowanie - 23 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

FCR 2001 Duisburg 3-0 ŠK Slovan Bratysława 5 sierpnia
Castledawson
Glasgow City LFC 8-0 Newtownabbey Strikers WFC 5 sierpnia
Castledawson

Kolejka 2 - 5-10 sierpnia

ŠK Slovan Bratysława 0-4 Glasgow City LFC 7 sierpnia
Ballymena
FCR 2001 Duisburg 6-1 Newtownabbey Strikers WFC 7 sierpnia
Ballymena

Kolejka 3 - 5-10 sierpnia

Glasgow City LFC 0-4 FCR 2001 Duisburg 10 sierpnia
Ballymena
Newtownabbey Strikers WFC 0-1 ŠK Slovan Bratysława 10 sierpnia
Dungannon

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FCR 2001 Duisburg 3 9 3 0 0 13-1 2 0 0 9-1 1 0 0 4-0
2.  Glasgow City LFC 3 6 2 0 1 12-4 1 0 1 8-4 1 0 0 4-0
3.  ŠK Slovan Bratysława 3 3 1 0 2 1-7 0 0 1 0-4 1 0 1 1-3
4.  Newtownabbey Strikers WFC 3 0 0 0 3 1-15 0 0 1 0-1 0 0 2 1-14

1/16 finału - 22 września, 13 października
(Losowanie - 19 sierpnia 2010, 14:00 - Nyon)

Koninklijke Sint-Truidense VV 0-3 AC Sparta Praga 29 września
Lehend Czernihów 1-3 Rossijanka Krasnoarmiejsk
ŽFK Masinac-Classic Niš 1-3 Arsenal LFC
SSzWSM Ałmaty 0-5 FCR 2001 Duisburg 23 września
Karaganda
MTK-Hungária FC 0-0 Everton LFC 23 września
Breiðablik (Kópavogur) 0-3 FCF Juvisy-sur-Orge 23 września
PAÓK 1-0 SV Neulengbach
ŽNK Krka Novo Mesto 0-7 Linköpings FC
Krško
Rayo Vallecano de Madrid 3-0 Valur (Reykjavík) 23 września
Åland United 0-9 1.FFC Turbine Potsdam 71
Mariehamn
AZ (Alkmaar) 1-2 Olympique Lyonnais
Zorka-BDU Mińsk 1-2 Røa IL
DBK Fortuna Hjørring 8-0 ASDCF Bardolino
Unia Racibórz 1-2 Brøndbyernes IF
Apóllon FC 1-2 Zwiezda-2005 Perm
FC Zürich Frauen 2-3 SS Torres Calcio Femminile
Winterthur

AC Sparta Praga 7-0 Koninklijke Sint-Truidense VV 14 października
Rossijanka Krasnoarmiejsk 4-0 Lehend Czernihów 14 października
Arsenal LFC 9-0 ŽFK Masinac-Classic Niš 14 października
FCR 2001 Duisburg 6-0 SSzWSM Ałmaty
Everton LFC 7-1 MTK-Hungária FC 14 października
FCF Juvisy-sur-Orge 6-0 Breiðablik (Kópavogur) 14 października
Bondoufle
SV Neulengbach 3-0 PAÓK
Linköpings FC 5-0 ŽNK Krka Novo Mesto 14 października
Valur (Reykjavík) 1-1 Rayo Vallecano de Madrid
1.FFC Turbine Potsdam 71 6-0 Åland United
Olympique Lyonnais 8-0 AZ (Alkmaar) 14 października
Røa IL 0-0 Zorka-BDU Mińsk
ASDCF Bardolino 1-6 DBK Fortuna Hjørring
Brøndbyernes IF 0-1 Unia Racibórz
Zwiezda-2005 Perm 2-1 Apóllon FC
SS Torres Calcio Femminile 4-1 FC Zürich Frauen

1/8 finału - 3 listopada, 10 listopada
(Losowanie - 19 sierpnia 2010, 14:00 - Nyon)

FCR 2001 Duisburg 4-2 DBK Fortuna Hjørring
Rayo Vallecano de Madrid 2-0 Arsenal LFC 4 listopada
Rossijanka Krasnoarmiejsk 1-6 Olympique Lyonnais 4 listopada
Brøndbyernes IF 1-4 Everton LFC
SS Torres Calcio Femminile 1-2 FCF Juvisy-sur-Orge 4 listopada
1.FFC Turbine Potsdam 71 7-0 SV Neulengbach
Linköpings FC 2-0 AC Sparta Praga
Røa IL 1-1 Zwiezda-2005 Perm

DBK Fortuna Hjørring 0-3 FCR 2001 Duisburg
Arsenal LFC 4-1 Rayo Vallecano de Madrid 11 listopada
Olympique Lyonnais 5-0 Rossijanka Krasnoarmiejsk
Everton LFC 1-1 Brøndbyernes IF 11 listopada
FCF Juvisy-sur-Orge 2-2 SS Torres Calcio Femminile
pd.
Bondoufle
SV Neulengbach 0-9 1.FFC Turbine Potsdam 71
AC Sparta Praga 0-1 Linköpings FC
Zwiezda-2005 Perm 4-0 Røa IL

1/4 finału - 17 marca, 23 marca
(Losowanie - 19 listopada 2010, 14:00 - Nyon)

Zwiezda-2005 Perm 0-0 Olympique Lyonnais
Arsenal LFC 1-1 Linköpings FC
Everton LFC 1-3 FCR 2001 Duisburg
FCF Juvisy-sur-Orge 0-3 1.FFC Turbine Potsdam 71 16 marca
Bondoufle

Olympique Lyonnais 1-0 Zwiezda-2005 Perm
Linköpings FC 2-2 Arsenal LFC
Åtvidaberg
FCR 2001 Duisburg 2-1 Everton LFC
1.FFC Turbine Potsdam 71 6-2 FCF Juvisy-sur-Orge

1/2 finału - 9 kwietnia, 16 kwietnia
(Losowanie - 19 listopada 2010, 14:00 - Nyon)

Olympique Lyonnais 2-0 Arsenal LFC
FCR 2001 Duisburg 2-2 1.FFC Turbine Potsdam 71

Arsenal LFC 2-3 Olympique Lyonnais
1.FFC Turbine Potsdam 71 1-0 FCR 2001 Duisburg 17 kwietnia

Finał - 26 maja

Olympique Lyonnais 2-0 1.FFC Turbine Potsdam 71 26 maja, 21:00
Londyn, Craven Cottage

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas