[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 31 lipca-1 sierpnia

Gwiazda Bukowiec 2-1 Grom Więcbork 1 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 0-7 Start Pruszcz 31 lipca, 17:00
Fala Świekatowo 5-2 Ramiel Bydgoszcz 31 lipca, 16:00
w Zalesiu Królewskim
Tucholanka Tuchola 0-4 Pomorzanin Serock 1 sierpnia, 17:00
Czarni Lniano 1-3 Strażak Przechowo (Świecie) 1 sierpnia, 18:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-1 BKS Bydgoszcz 31 lipca, 17:00
KS Łochowo 0-5 Polonia Bydgoszcz 1 sierpnia, 17:00
Grom Osie 4-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 31 lipca, 18:00
pd.
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-0 AZS UKW Bydgoszcz 31 lipca, 17:00
(wo)
w Czarżu / goście wycofali się z rozgrywek
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 1-3 Czarni Nakło nad Notecią 1 sierpnia, 17:00
Cis Cekcyn 2-8 Start Warlubie 1 sierpnia, 18:00
LZS Kozielec 0-6 Wisła Gruczno 1 sierpnia, 11:30
Sparta Przysiersk 0-8 Spójnia Białe Błota 1 sierpnia, 17:30
Hermes Radłowo 1-0 Goplania Inowrocław 31 lipca, 17:00
Victoria Kołaczkowo 2-3 Cukrownik Tuczno 31 lipca, 18:00
pd.
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-3 Dąb Barcin 1 sierpnia, 17:00
Zieloni Zalesie 0-15 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1 sierpnia, 10:00
Orłowianka Orłowo 4-3 Burza Nowa Wieś Wielka 1 sierpnia, 14:00
LZS Palczyn 3-1 Unia Gniewkowo 1 sierpnia, 14:00
w Pęchowie
Victoria Gnojno 0-3 Cuiavia Inowrocław 1 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
Piast Złotniki Kujawskie 2-3 Szubinianka Szubin 31 lipca, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-6 Gopło Kruszwica 31 lipca, 18:00
Zagłębie Piechcin 1-2 Piast Kołodziejewo 31 lipca, 17:00
pd.
Czarni Wierzchosławice 4-3 Noteć Łabiszyn 31 lipca, 17:00
pd.
Kujawianka Strzelno 4-1 Pałuczanka Żnin 31 lipca, 17:00
Kujawy Markowice 2-1 Pogoń Mogilno 31 lipca, 17:30

II runda - 24-25 sierpnia

Fala Świekatowo 5-1 Grom Osie 25 sierpnia, 18:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-3 Spójnia Białe Błota 25 sierpnia, 17:30
Gwiazda Bukowiec 0-4 Polonia Bydgoszcz 24 sierpnia, 18:00
Wisła Gruczno 1-4 Pomorzanin Serock 1 września, 17:30
Strażak Przechowo (Świecie) 0-3 Victoria Koronowo 1 września, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-8 Chemik Bydgoszcz 25 sierpnia, 16:30
Start Warlubie 1-2 Wda Świecie 25 sierpnia, 17:30
BKS Bydgoszcz 1-5 Start Pruszcz 24 sierpnia, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-4 Notecianka Pakość 25 sierpnia, 17:30
LZS Palczyn 0-3 Kujawianka Strzelno 25 sierpnia, 17:00
Cukrownik Tuczno 0-4 Kujawy Markowice 25 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 3-7 Gopło Kruszwica 25 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 1-3 Unia Janikowo 25 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 0-1 Unia Solec Kujawski 25 sierpnia, 17:00
Orłowianka Orłowo 1-6 Piast Kołodziejewo 25 sierpnia, 17:30
Hermes Radłowo 1-3 Dąb Barcin 25 sierpnia, 17:00

III runda - 29 września

Fala Świekatowo 1-8 Pomorzanin Serock 29 września, 16:30
Spójnia Białe Błota 1-2 Wda Świecie 29 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Victoria Koronowo 29 września, 16:30
Start Pruszcz 0-2 Chemik Bydgoszcz 29 września, 16:00
Piast Kołodziejewo 1-2 Gopło Kruszwica 29 września, 16:00
Kujawy Markowice 1-0 Unia Janikowo 22 września, 16:45
Kujawianka Strzelno 0-5 Notecianka Pakość 29 września, 15:30
Dąb Barcin 0-3 Unia Solec Kujawski 29 września, 16:00

Puchar Polski 2010/2011 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2010/2011 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas