[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 25 lipca

LKS Bieńkówka 2-3 Chełm Stryszów 25 lipca, 17:00
Gronie Zagórnik 2-7 Orzeł Wieprz 25 lipca, 14:00
Strzelec Bęczyn 0-8 Orzeł Ryczów 25 lipca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 1-7 Relaks Wysoka 25 lipca, 17:00
Amator Babica 3-0 Czarni Koziniec 25 lipca, 17:00
(wo)
Świt Osielec 1-3 Grom Grzechynia 25 lipca, 17:00
Leskowiec II Rzyki 6-1 Gród Grodzisko 25 lipca, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 0-1 Błyskawica Marcówka 25 lipca, 17:00
Tarnawianka Tarnawa 2-2 Lachy Lachowice 25 lipca, 17:00
k. 5-4
Zryw Lanckorona 3-0 Żuraw Krzeszów 25 lipca, 17:00
(wo)
na boisku 1-11
Sokół Chrząstowice 3-3 Skawa Witanowice 25 lipca, 17:00
k. 1-3
KS Bystra (k. Wadowic) 1-2 Tempo Białka 25 lipca, 17:00
Przełęcz Kossowa 0-3 Sosnowianka Stanisław Dolny 25 lipca, 17:00
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 2-9 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Skawa Jaroszowice 1-4 Astra Spytkowice 25 lipca, 17:00
Borowik Bachowice 0-7 Wisła Łączany 29 lipca, 18:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-3 Stanisławianka Stanisław Dolny 25 lipca, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 4-6 Burza Zakrzów 25 lipca, 17:00

II runda - 1 sierpnia

Tempo Białka 0-0 Halniak Maków Podhalański 31 lipca, 17:00
k. 2-3
Orzeł Wieprz 0-0 Beskid Andrychów 2 sierpnia, 18:00
k. 5-4
Burza Zakrzów 0-5 Iskra Klecza Dolna 1 sierpnia, 17:00
Tarnawianka Tarnawa 3-3 Grom Grzechynia 1 sierpnia, 11:00
k. 4-3
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-2 Jubilat Izdebnik 31 lipca, 17:00
k. 4-3
Zryw Lanckorona 1-5 Sokół Przytkowice 1 sierpnia, 17:00
Chełm Stryszów 1-11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 sierpnia, 17:00
Amator Babica 1-5 Orzeł Ryczów 1 sierpnia, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 Cedron Brody 31 lipca, 17:00
Leskowiec II Rzyki 1-2 Astra Spytkowice 1 sierpnia, 11:00
Błyskawica Marcówka 0-1 Garbarz Zembrzyce 31 lipca, 17:00
Skawa Witanowice 0-10 Wisła Łączany 1 sierpnia, 17:00
w Radoczy
Skawa Wadowice 0-0 Relaks Wysoka 1 sierpnia, 17:00
k. 5-6

III runda - 8 sierpnia
Orzeł Wieprz - wolny los.

Iskra Klecza Dolna 3-1 Halniak Maków Podhalański 8 sierpnia, 17:00
Tarnawianka Tarnawa 4-7 Stanisławianka Stanisław Dolny 7 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 sierpnia, 18:00
Orzeł Ryczów 3-0 Cedron Brody 8 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-5
Astra Spytkowice 3-0 Garbarz Zembrzyce 8 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Wisła Łączany 1-2 Relaks Wysoka 7 sierpnia, 17:30

IV runda - 15 września
Stanisławianka Stanisław Dolny - wolny los.

Orzeł Wieprz 1-7 Iskra Klecza Dolna 15 września, 16:30
Orzeł Ryczów 2-6 Sokół Przytkowice 15 września, 16:30
Relaks Wysoka 5-4 Astra Spytkowice 15 września, 16:30
w Kleczy Dolnej

1/2 finału - 29 września

Stanisławianka Stanisław Dolny 1-3 Sokół Przytkowice 29 września, 16:30
Robert Lemiecha ? - Łukasz Lelek ?, Michał Rzeszótko ?, Konrad Czara ?
Relaks Wysoka 4-2 Iskra Klecza Dolna 29 września, 16:30
Dawid Traczyk 20, 67, Jacek Koczur 23, 42 - Filip Niewidok 7, Wojciech Kołek 80
w Kleczy Dolnej; Relaks gospodarzem

Finał - 13 kwietnia

Relaks Wysoka 2-0 Sokół Przytkowice 13 kwietnia, 17:00
Sławomir Wiecheć ?, Jacek Koczur ?
w Wysokiej

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas