[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Stalowa Wola II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Wydrza 18 46 15 1 2 69-16 9 0 0 46-5 6 1 2 23-11
2.  Termopol Żabno 18 35 11 2 5 47-22 6 1 2 25-9 5 1 3 22-13
3.  LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 18 33 10 3 5 55-30 6 0 3 34-13 4 3 2 21-17
4.  Płomień Trześń 18 32 10 2 6 27-21 3 2 4 10-10 7 0 2 17-11
5.  LZS Wola Rzeczycka 18 29 8 5 5 51-40 5 1 3 30-19 3 4 2 21-21
6.  LZS Majdan Zbydniowski 18 23 6 5 7 30-44 5 2 2 19-12 1 3 5 11-32
7.  Huragan Zdziechowice 18 22 6 4 8 22-28 3 4 2 15-9 3 0 6 7-19
8.  WKS Zabrnie 18 19 5 4 9 24-37 4 3 2 17-12 1 1 7 7-25
9.  Emaus Gorzyce 18 13 4 1 13 31-65 1 0 8 13-37 3 1 5 18-28
10.  LZS Furmany 18 4 1 1 16 11-64 0 1 8 7-25 1 0 8 4-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LZS Wydrza    3-2 4-0 8-2 6-0 10-0 4-0 2-0 3-1 6-0 
 2 Termopol Żabno4-3     1-1 0-1 2-0 5-0 3-1 3-0 2-3 5-0 
 3 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)1-2 2-1     0-3 1-5 5-0* 3-0* 6-0 6-2 10-0 
 4 Płomień Trześń0-0 1-3 0-1     2-2 3-0 0-1 2-0 0-3 2-0 
 5 LZS Wola Rzeczycka0-6 4-2 2-4 0-1     5-1 4-1 4-2 2-2 9-0* 
 6 LZS Majdan Zbydniowski1-3 1-1 3-0 0-3 3-3     2-0 3-0* 5-2 1-0 
 7 Huragan Zdziechowice2-0 1-2 0-0 0-1 2-2 1-1     2-2 4-0 3-1 
 8 WKS Zabrnie1-3 1-2 1-1 2-0 3-3 1-1 2-0     4-2 2-0 
 9 Emaus Gorzyce2-3 0-8 3-6 1-3 2-5 0-6 1-2 3-1     1-3 
 10 LZS Furmany0-3 0-1 3-8 0-3* 0-1 2-2 0-2 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LZS Furmany 3-8 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
w Zbydniowie
WKS Zabrnie 2-0 Huragan Zdziechowice
LZS Majdan Zbydniowski 3-3 LZS Wola Rzeczycka
Termopol Żabno 0-1 Płomień Trześń
Emaus Gorzyce 2-3 LZS Wydrza

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-2 LZS Wydrza
Płomień Trześń 0-3 Emaus Gorzyce
LZS Wola Rzeczycka 4-2 Termopol Żabno
Huragan Zdziechowice 1-1 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Furmany 0-2 WKS Zabrnie

Kolejka 3 - 29 sierpnia

WKS Zabrnie 1-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Majdan Zbydniowski 1-0 LZS Furmany
Termopol Żabno 3-1 Huragan Zdziechowice
Emaus Gorzyce 2-5 LZS Wola Rzeczycka
LZS Wydrza 8-2 Płomień Trześń

Kolejka 4 - 5 września

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 0-3 Płomień Trześń
LZS Wola Rzeczycka 0-6 LZS Wydrza
Huragan Zdziechowice 4-0 Emaus Gorzyce
LZS Furmany 0-1 Termopol Żabno
WKS Zabrnie 1-1 LZS Majdan Zbydniowski

Kolejka 5 - 12 września

LZS Majdan Zbydniowski 3-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Termopol Żabno 3-0 WKS Zabrnie
Emaus Gorzyce 1-3 LZS Furmany
LZS Wydrza 4-0 Huragan Zdziechowice
Płomień Trześń 2-2 LZS Wola Rzeczycka

Kolejka 6 - 19 września

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-5 LZS Wola Rzeczycka
Huragan Zdziechowice 0-1 Płomień Trześń
LZS Furmany 0-3 LZS Wydrza
WKS Zabrnie 4-2 Emaus Gorzyce
LZS Majdan Zbydniowski 1-1 Termopol Żabno

Kolejka 7 - 26 września

Termopol Żabno 1-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Emaus Gorzyce 0-6 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wydrza 2-0 WKS Zabrnie
Płomień Trześń 2-0 LZS Furmany
LZS Wola Rzeczycka 4-1 Huragan Zdziechowice

Kolejka 8 - 3 października

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 Huragan Zdziechowice
(wo)
goście nie dojechali na mecz
LZS Furmany 0-1 LZS Wola Rzeczycka
WKS Zabrnie 2-0 Płomień Trześń
LZS Majdan Zbydniowski 1-3 LZS Wydrza
Termopol Żabno 2-3 Emaus Gorzyce

Kolejka 9 - 10 października

Emaus Gorzyce 3-6 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Wydrza 3-2 Termopol Żabno
Płomień Trześń 3-0 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wola Rzeczycka 4-2 WKS Zabrnie
Huragan Zdziechowice 3-1 LZS Furmany

Kolejka 10 - 10 kwietnia

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 10-0 LZS Furmany
Huragan Zdziechowice 2-2 WKS Zabrnie
LZS Wola Rzeczycka 5-1 LZS Majdan Zbydniowski
Płomień Trześń 1-3 Termopol Żabno
w Żabnie; Płomień gospodarzem
LZS Wydrza 3-1 Emaus Gorzyce

Kolejka 11 - 17 kwietnia

LZS Wydrza 4-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Emaus Gorzyce 1-3 Płomień Trześń
Termopol Żabno 2-0 LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski 2-0 Huragan Zdziechowice
WKS Zabrnie 2-0 LZS Furmany

Kolejka 12 - 1 maja

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 6-0 WKS Zabrnie
LZS Furmany 2-2 LZS Majdan Zbydniowski
Huragan Zdziechowice 1-2 Termopol Żabno
LZS Wola Rzeczycka 2-2 Emaus Gorzyce
Płomień Trześń 0-0 LZS Wydrza
w Wydrzy; Płomień gospodarzem

Kolejka 13 - 8 maja

Płomień Trześń 0-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
w Zbydniowie; Płomień gospodarzem
LZS Wydrza 6-0 LZS Wola Rzeczycka
Emaus Gorzyce 1-2 Huragan Zdziechowice
Termopol Żabno 5-0 LZS Furmany
LZS Majdan Zbydniowski 3-0 WKS Zabrnie
(wo)
na boisku 1-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 14 - 15 maja

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 5-0 LZS Majdan Zbydniowski 14 maja
(wo)
na boisku 5-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
WKS Zabrnie 1-2 Termopol Żabno
LZS Furmany 2-3 Emaus Gorzyce
Huragan Zdziechowice 2-0 LZS Wydrza
LZS Wola Rzeczycka 0-1 Płomień Trześń

Kolejka 15 - 22 maja

LZS Wola Rzeczycka 2-4 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Płomień Trześń 0-1 Huragan Zdziechowice
LZS Wydrza 6-0 LZS Furmany
Emaus Gorzyce 3-1 WKS Zabrnie
Termopol Żabno 5-0 LZS Majdan Zbydniowski

Kolejka 16 - 29 maja

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 2-1 Termopol Żabno
LZS Majdan Zbydniowski 5-2 Emaus Gorzyce
WKS Zabrnie 1-3 LZS Wydrza
LZS Furmany 0-3 Płomień Trześń
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan Zdziechowice 2-2 LZS Wola Rzeczycka

Kolejka 17 - 5 czerwca

Huragan Zdziechowice 0-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 23 czerwca
LZS Wola Rzeczycka 9-0 LZS Furmany
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowana drużyny gości
Płomień Trześń 2-0 WKS Zabrnie
LZS Wydrza 10-0 LZS Majdan Zbydniowski
Emaus Gorzyce 0-8 Termopol Żabno

Kolejka 18 - 12 czerwca

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 6-2 Emaus Gorzyce
Termopol Żabno 4-3 LZS Wydrza 11 czerwca
LZS Majdan Zbydniowski 0-3 Płomień Trześń
WKS Zabrnie 3-3 LZS Wola Rzeczycka
LZS Furmany 0-2 Huragan Zdziechowice 19 czerwca

Baraże o utrzymanie w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2010/2011 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2010/2011 (Stalowa Wola I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas