[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Strzelce Wielkie 30 78 25 3 2 121-19 13 1 1 66-11 12 2 1 55-8
2.  LZS Łaszew 30 63 19 6 5 75-38 12 1 2 39-12 7 5 3 36-26
3.  Jaga Lututów 30 58 19 1 10 71-43 10 1 4 39-22 9 0 6 32-21
4.  LZS Kurów 30 49 16 1 13 78-69 10 0 5 47-28 6 1 8 31-41
5.  Orzeł Galewice 30 45 13 6 11 65-62 9 2 4 41-26 4 4 7 24-36
6.  Zawisza II Pajęczno 30 43 12 7 11 70-45 8 4 3 45-17 4 3 8 25-28 2 3 1 0 1 3-2
7.  Sparta Mokrsko 30 43 12 7 11 55-53 7 3 5 28-23 5 4 6 27-30 2 3 1 0 1 2-3
8.  LZS Wydrzyn 30 41 12 5 13 61-62 6 4 5 36-34 6 1 8 25-28
9.  Baszta Bolesławiec 30 39 11 6 13 45-64 7 4 4 28-22 4 2 9 17-42 2 3 1 0 1 4-3
10.  Flormarbut Osiek 30 39 11 6 13 64-71 7 4 4 35-26 4 2 9 29-45 2 3 1 0 1 3-4
11.  GLKS Biała 30 38 10 8 12 55-63 8 3 4 33-26 2 5 8 22-37
12.  LZS Młynisko 30 37 10 7 13 62-73 7 5 3 34-24 3 2 10 28-49
13.  LKS Wierzchlas 30 33 9 6 15 52-65 7 1 7 32-27 2 5 8 20-38
14.  ChKS Chotów 30 31 9 4 17 53-73 7 2 6 35-31 2 2 11 18-42
15.  GKS Siemkowice 30 24 6 6 18 47-80 5 4 6 29-34 1 2 12 18-46
16.  Zryw Wójcin 30 17 4 5 21 45-139 4 3 8 30-59 0 2 13 15-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GLKS Strzelce Wielkie    5-1 1-0 5-0 3-0 2-1 1-1 7-1 5-1 1-2 3-1 7-0 3-2 5-1 4-0 14-0 
 2 LZS Łaszew1-3     3-1 1-0 1-3 2-0 4-0 1-0 6-0 5-0 1-0 3-0 3-1 4-2 2-0 2-2 
 3 Jaga Lututów1-2 5-1     1-2 2-4 4-3 4-1 1-0 6-2 1-3 2-1 4-1 1-1 4-1 1-0 2-0 
 4 LZS Kurów1-3 1-6 1-3     5-1 3-1 0-3 2-1 4-1 5-3 3-1 7-2 1-0 0-1 5-1 9-1 
 5 Orzeł Galewice0-4 0-2 5-2 1-3     5-0 4-1 0-3 3-1 1-0 2-2 2-2 3-2 4-2 5-2 6-0 
 6 Zawisza II Pajęczno1-1 1-2 0-3* 5-0 2-2     3-1 1-2 0-0 5-1 1-1 5-1 8-0 4-1 4-1 5-1 
 7 Sparta Mokrsko0-5 1-2 1-2 3-0* 2-0 1-0     0-2 1-1 4-2 3-0 1-2 4-2 1-1 2-2 4-2 
 8 LZS Wydrzyn0-7 1-1 0-3 5-5 1-2 3-2 2-3     2-0 4-4 0-0 3-0 2-3 3-0 3-1 7-3 
 9 Baszta Bolesławiec1-1 2-4 2-1 1-3 2-2 0-2 1-1 3-2     0-1 3-1 4-0 2-1 1-0 4-1 2-2 
 10 Flormarbut Osiek0-3 2-2 2-3 3-1 1-1 1-0 3-3 2-2 2-4     5-0 2-1 1-2 5-1 3-2 3-1 
 11 GLKS Biała2-1 0-3 1-5 3-2 6-2 0-0 0-1 2-1 5-0 2-2     0-4 1-1 2-1 5-3 4-0 
 12 LZS Młynisko0-6 3-1 2-0 1-0 1-3 2-2 2-2 0-1 5-1 5-1 4-1     2-2 1-1 1-1 5-2 
 13 LKS Wierzchlas0-3 2-2 1-2 3-5 4-1 1-4 1-0 1-3 0-1 1-0 2-3 4-3     3-0 2-0 7-0 
 14 ChKS Chotów1-4 1-1 1-0 0-3 2-1 3-3 1-4 3-1 0-3* 6-0 3-6 4-2 4-0     1-2 5-1 
 15 GKS Siemkowice0-2 1-1 0-5 7-2 2-0 1-3 1-6 4-1 1-2 0-7 2-2 2-2 1-1 2-0     5-0 
 16 Zryw Wójcin0-10 1-7 1-2 2-5 2-2 0-4 3-0* 1-5 2-0 5-3 3-3 1-8 2-2 3-6 4-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

GKS Siemkowice 2-0 Orzeł Galewice
LZS Młynisko 4-1 GLKS Biała
LZS Wydrzyn 0-7 GLKS Strzelce Wielkie
ChKS Chotów 0-3 LZS Kurów
LZS Łaszew 6-0 Baszta Bolesławiec
LKS Wierzchlas 7-0 Zryw Wójcin
Jaga Lututów 4-1 Sparta Mokrsko
Zawisza II Pajęczno 5-1 Flormarbut Osiek

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Orzeł Galewice 1-0 Flormarbut Osiek
Sparta Mokrsko 1-0 Zawisza II Pajęczno
Zryw Wójcin 1-2 Jaga Lututów
Baszta Bolesławiec 2-1 LKS Wierzchlas
LZS Kurów 1-6 LZS Łaszew
GLKS Strzelce Wielkie 5-1 ChKS Chotów
GLKS Biała 2-1 LZS Wydrzyn
GKS Siemkowice 2-2 LZS Młynisko

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LZS Młynisko 1-3 Orzeł Galewice
LZS Wydrzyn 3-1 GKS Siemkowice
ChKS Chotów 3-6 GLKS Biała
LZS Łaszew 1-3 GLKS Strzelce Wielkie
LKS Wierzchlas 3-5 LZS Kurów
Jaga Lututów 6-2 Baszta Bolesławiec
Zawisza II Pajęczno 5-1 Zryw Wójcin
Flormarbut Osiek 3-3 Sparta Mokrsko

Kolejka 4 - 4-5 września

Orzeł Galewice 4-1 Sparta Mokrsko 8 września
Zryw Wójcin 5-3 Flormarbut Osiek
Baszta Bolesławiec 0-2 Zawisza II Pajęczno
LZS Kurów 1-3 Jaga Lututów
GLKS Strzelce Wielkie 3-2 LKS Wierzchlas
GLKS Biała 0-3 LZS Łaszew
GKS Siemkowice 2-0 ChKS Chotów
LZS Młynisko 0-1 LZS Wydrzyn

Kolejka 5 - 11-12 września

LZS Wydrzyn 1-2 Orzeł Galewice
ChKS Chotów 4-2 LZS Młynisko
LZS Łaszew 2-0 GKS Siemkowice
LKS Wierzchlas 2-3 GLKS Biała
Jaga Lututów 1-2 GLKS Strzelce Wielkie
Zawisza II Pajęczno 5-0 LZS Kurów
Flormarbut Osiek 2-4 Baszta Bolesławiec
Sparta Mokrsko 4-2 Zryw Wójcin

Kolejka 6 - 18-19 września

Orzeł Galewice 6-0 Zryw Wójcin
Baszta Bolesławiec 1-1 Sparta Mokrsko
LZS Kurów 5-3 Flormarbut Osiek
GLKS Strzelce Wielkie 2-1 Zawisza II Pajęczno
GLKS Biała 1-5 Jaga Lututów
GKS Siemkowice 1-1 LKS Wierzchlas
LZS Młynisko 3-1 LZS Łaszew
LZS Wydrzyn 3-0 ChKS Chotów

Kolejka 7 - 25-26 września

ChKS Chotów 2-1 Orzeł Galewice 21 listopada
LZS Łaszew 1-0 LZS Wydrzyn
LKS Wierzchlas 4-3 LZS Młynisko
Jaga Lututów 1-0 GKS Siemkowice
Zawisza II Pajęczno 1-1 GLKS Biała
Flormarbut Osiek 0-3 GLKS Strzelce Wielkie
Sparta Mokrsko 3-0 LZS Kurów
(wo)
przerwany w 72. minucie przy stanie 2-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
Zryw Wójcin 2-0 Baszta Bolesławiec

Kolejka 8 - 2-3 października

Orzeł Galewice 3-1 Baszta Bolesławiec
LZS Kurów 9-1 Zryw Wójcin
GLKS Strzelce Wielkie 1-1 Sparta Mokrsko
GLKS Biała 2-2 Flormarbut Osiek
GKS Siemkowice 1-3 Zawisza II Pajęczno
LZS Młynisko 2-0 Jaga Lututów
LZS Wydrzyn 2-3 LKS Wierzchlas
ChKS Chotów 1-1 LZS Łaszew

Kolejka 9 - 9-10 października

LZS Łaszew 1-3 Orzeł Galewice
LKS Wierzchlas 3-0 ChKS Chotów
Jaga Lututów 1-0 LZS Wydrzyn
Zawisza II Pajęczno 5-1 LZS Młynisko
Flormarbut Osiek 3-2 GKS Siemkowice
Sparta Mokrsko 3-0 GLKS Biała
Zryw Wójcin 0-10 GLKS Strzelce Wielkie
Baszta Bolesławiec 1-3 LZS Kurów

Kolejka 10 - 16-17 października

Orzeł Galewice 1-3 LZS Kurów
GLKS Strzelce Wielkie 5-1 Baszta Bolesławiec
GLKS Biała 4-0 Zryw Wójcin
GKS Siemkowice 1-6 Sparta Mokrsko
LZS Młynisko 5-1 Flormarbut Osiek
LZS Wydrzyn 3-2 Zawisza II Pajęczno
ChKS Chotów 1-0 Jaga Lututów
LZS Łaszew 3-1 LKS Wierzchlas

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Wierzchlas 4-1 Orzeł Galewice
Jaga Lututów 5-1 LZS Łaszew
Zawisza II Pajęczno 4-1 ChKS Chotów
Flormarbut Osiek 2-2 LZS Wydrzyn
Sparta Mokrsko 1-2 LZS Młynisko
Zryw Wójcin 4-2 GKS Siemkowice
Baszta Bolesławiec 3-1 GLKS Biała
LZS Kurów 1-3 GLKS Strzelce Wielkie

Kolejka 12 - 30-31 października

Orzeł Galewice 0-4 GLKS Strzelce Wielkie
GLKS Biała 3-2 LZS Kurów
GKS Siemkowice 1-2 Baszta Bolesławiec
LZS Młynisko 5-2 Zryw Wójcin
LZS Wydrzyn 2-3 Sparta Mokrsko
ChKS Chotów 6-0 Flormarbut Osiek
LZS Łaszew 2-0 Zawisza II Pajęczno
LKS Wierzchlas 1-2 Jaga Lututów

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Jaga Lututów 2-4 Orzeł Galewice
Zawisza II Pajęczno 8-0 LKS Wierzchlas
Flormarbut Osiek 2-2 LZS Łaszew
Sparta Mokrsko 1-1 ChKS Chotów
Zryw Wójcin 1-5 LZS Wydrzyn
Baszta Bolesławiec 4-0 LZS Młynisko
LZS Kurów 5-1 GKS Siemkowice
GLKS Strzelce Wielkie 3-1 GLKS Biała

Kolejka 14 - 11 listopada

Orzeł Galewice 2-2 GLKS Biała
GKS Siemkowice 0-2 GLKS Strzelce Wielkie
LZS Młynisko 1-0 LZS Kurów
LZS Wydrzyn 2-0 Baszta Bolesławiec
ChKS Chotów 5-1 Zryw Wójcin
LZS Łaszew 4-0 Sparta Mokrsko
LKS Wierzchlas 1-0 Flormarbut Osiek
Jaga Lututów 4-3 Zawisza II Pajęczno

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Zawisza II Pajęczno 2-2 Orzeł Galewice
Flormarbut Osiek 2-3 Jaga Lututów
Sparta Mokrsko 4-2 LKS Wierzchlas
Zryw Wójcin 1-7 LZS Łaszew
Baszta Bolesławiec 1-0 ChKS Chotów
LZS Kurów 2-1 LZS Wydrzyn
GLKS Strzelce Wielkie 7-0 LZS Młynisko
GLKS Biała 5-3 GKS Siemkowice

Kolejka 16 - 19-20 marca

Orzeł Galewice 5-2 GKS Siemkowice
GLKS Biała 0-4 LZS Młynisko
GLKS Strzelce Wielkie 7-1 LZS Wydrzyn
LZS Kurów 0-1 ChKS Chotów
Baszta Bolesławiec 2-4 LZS Łaszew
Zryw Wójcin 2-2 LKS Wierzchlas
Sparta Mokrsko 1-2 Jaga Lututów
Flormarbut Osiek 1-0 Zawisza II Pajęczno

Kolejka 17 - 26-27 marca

Flormarbut Osiek 1-1 Orzeł Galewice
Zawisza II Pajęczno 3-1 Sparta Mokrsko
Jaga Lututów 2-0 Zryw Wójcin
LKS Wierzchlas 0-1 Baszta Bolesławiec
LZS Łaszew 1-0 LZS Kurów
ChKS Chotów 1-4 GLKS Strzelce Wielkie
LZS Wydrzyn 0-0 GLKS Biała
LZS Młynisko 1-1 GKS Siemkowice

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Orzeł Galewice 2-2 LZS Młynisko
GKS Siemkowice 4-1 LZS Wydrzyn
GLKS Biała 2-1 ChKS Chotów
GLKS Strzelce Wielkie 5-1 LZS Łaszew
LZS Kurów 1-0 LKS Wierzchlas
Baszta Bolesławiec 2-1 Jaga Lututów
Zryw Wójcin 0-4 Zawisza II Pajęczno
Sparta Mokrsko 4-2 Flormarbut Osiek

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Sparta Mokrsko 2-0 Orzeł Galewice
Flormarbut Osiek 3-1 Zryw Wójcin
Zawisza II Pajęczno 0-0 Baszta Bolesławiec
Jaga Lututów 1-2 LZS Kurów
LKS Wierzchlas 0-3 GLKS Strzelce Wielkie
LZS Łaszew 1-0 GLKS Biała
ChKS Chotów 1-2 GKS Siemkowice
LZS Wydrzyn 3-0 LZS Młynisko

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Orzeł Galewice 0-3 LZS Wydrzyn
LZS Młynisko 1-1 ChKS Chotów
GKS Siemkowice 1-1 LZS Łaszew
GLKS Biała 1-1 LKS Wierzchlas
GLKS Strzelce Wielkie 1-0 Jaga Lututów
LZS Kurów 3-1 Zawisza II Pajęczno
Baszta Bolesławiec 0-1 Flormarbut Osiek
Zryw Wójcin 3-0 Sparta Mokrsko
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Zryw Wójcin 2-2 Orzeł Galewice
Sparta Mokrsko 1-1 Baszta Bolesławiec
Flormarbut Osiek 3-1 LZS Kurów
Zawisza II Pajęczno 1-1 GLKS Strzelce Wielkie 27 kwietnia
Jaga Lututów 2-1 GLKS Biała
LKS Wierzchlas 2-0 GKS Siemkowice
LZS Łaszew 3-0 LZS Młynisko
ChKS Chotów 3-1 LZS Wydrzyn

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Orzeł Galewice 4-2 ChKS Chotów
LZS Wydrzyn 1-1 LZS Łaszew
LZS Młynisko 2-2 LKS Wierzchlas
GKS Siemkowice 0-5 Jaga Lututów
GLKS Biała 0-0 Zawisza II Pajęczno
GLKS Strzelce Wielkie 1-2 Flormarbut Osiek
LZS Kurów 0-3 Sparta Mokrsko
Baszta Bolesławiec 2-2 Zryw Wójcin

Kolejka 23 - 3 maja

Baszta Bolesławiec 2-2 Orzeł Galewice 18 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Wójcin 2-5 LZS Kurów
Sparta Mokrsko 0-5 GLKS Strzelce Wielkie 18 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Flormarbut Osiek 5-0 GLKS Biała
Zawisza II Pajęczno 4-1 GKS Siemkowice 18 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jaga Lututów 4-1 LZS Młynisko
LKS Wierzchlas 1-3 LZS Wydrzyn 18 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Łaszew 4-2 ChKS Chotów 18 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 24 - 7-8 maja

Orzeł Galewice 0-2 LZS Łaszew
ChKS Chotów 4-0 LKS Wierzchlas
LZS Wydrzyn 0-3 Jaga Lututów
LZS Młynisko 2-2 Zawisza II Pajęczno
GKS Siemkowice 0-7 Flormarbut Osiek
GLKS Biała 0-1 Sparta Mokrsko
GLKS Strzelce Wielkie 14-0 Zryw Wójcin
LZS Kurów 4-1 Baszta Bolesławiec

Kolejka 25 - 14-15 maja

LZS Kurów 5-1 Orzeł Galewice
Baszta Bolesławiec 1-1 GLKS Strzelce Wielkie
Zryw Wójcin 3-3 GLKS Biała
Sparta Mokrsko 2-2 GKS Siemkowice
Flormarbut Osiek 2-1 LZS Młynisko
Zawisza II Pajęczno 1-2 LZS Wydrzyn
Jaga Lututów 4-1 ChKS Chotów
LKS Wierzchlas 2-2 LZS Łaszew

Kolejka 26 - 21-22 maja

Orzeł Galewice 3-2 LKS Wierzchlas
LZS Łaszew 3-1 Jaga Lututów
ChKS Chotów 3-3 Zawisza II Pajęczno
LZS Wydrzyn 4-4 Flormarbut Osiek
LZS Młynisko 2-2 Sparta Mokrsko
GKS Siemkowice 5-0 Zryw Wójcin
GLKS Biała 5-0 Baszta Bolesławiec
GLKS Strzelce Wielkie 5-0 LZS Kurów

Kolejka 27 - 28-29 maja

GLKS Strzelce Wielkie 3-0 Orzeł Galewice
goście nie dojechali
LZS Kurów 3-1 GLKS Biała
Baszta Bolesławiec 4-1 GKS Siemkowice
Zryw Wójcin 1-8 LZS Młynisko
Sparta Mokrsko 0-2 LZS Wydrzyn
Flormarbut Osiek 5-1 ChKS Chotów
Zawisza II Pajęczno 1-2 LZS Łaszew
Jaga Lututów 1-1 LKS Wierzchlas

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Orzeł Galewice 5-2 Jaga Lututów
LKS Wierzchlas 1-4 Zawisza II Pajęczno
LZS Łaszew 5-0 Flormarbut Osiek
ChKS Chotów 1-4 Sparta Mokrsko
LZS Wydrzyn 7-3 Zryw Wójcin
LZS Młynisko 5-1 Baszta Bolesławiec
GKS Siemkowice 7-2 LZS Kurów
GLKS Biała 2-1 GLKS Strzelce Wielkie

Kolejka 29 - 12 czerwca

GLKS Biała 6-2 Orzeł Galewice
GLKS Strzelce Wielkie 4-0 GKS Siemkowice
LZS Kurów 7-2 LZS Młynisko
Baszta Bolesławiec 3-2 LZS Wydrzyn
Zryw Wójcin 3-6 ChKS Chotów
Sparta Mokrsko 1-2 LZS Łaszew
Flormarbut Osiek 1-2 LKS Wierzchlas
Zawisza II Pajęczno 0-3 Jaga Lututów
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska do gry

REKLAMA

Kolejka 30 - 19 czerwca

Orzeł Galewice 5-0 Zawisza II Pajęczno
Jaga Lututów 1-3 Flormarbut Osiek
LKS Wierzchlas 1-0 Sparta Mokrsko
LZS Łaszew 2-2 Zryw Wójcin
ChKS Chotów 0-3 Baszta Bolesławiec
(wo)
przerwany w 61. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego asystenta przez kibiców gospodarzy
LZS Wydrzyn 5-5 LZS Kurów
LZS Młynisko 0-6 GLKS Strzelce Wielkie
GKS Siemkowice 2-2 GLKS Biała

Baraże o udział w klasie A (Sieradz)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Sieradz)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Sieradz)

Klasa A 2010/2011 (Sieradz II)

Klasa B 2010/2011 (Sieradz I)
Klasa B 2010/2011 (Sieradz II)
Klasa B 2010/2011 (Sieradz III)
Klasa B 2010/2011 (Sieradz IV)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas