[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chruślice Nowy Sącz 16 40 13 1 2 40-19 6 0 2 19-13 7 1 0 21-6
2.  Biegoniczanka Nowy Sącz 16 33 10 3 3 48-26 5 2 1 25-10 5 1 2 23-16
3.  Jaworzynka Gołkowice 16 30 9 3 4 43-25 4 1 3 19-13 5 2 1 24-12
4.  Amator Paszyn 16 25 7 4 5 33-36 3 2 3 16-15 4 2 2 17-21
5.  Górka Szczereż 16 21 6 3 7 38-42 2 3 3 20-19 4 0 4 18-23
6.  Tabaszovia Tabaszowa 16 19 5 4 7 24-27 4 0 4 12-12 1 4 3 12-15
7.  LKS Ubiad 16 15 4 3 9 32-38 4 1 3 24-14 0 2 6 8-24
8.  Przetakówka Nowy Sącz 16 14 4 2 10 24-41 3 1 4 13-16 1 1 6 11-25
9.  Galicja Nowy Sącz 16 6 1 3 12 23-51 0 3 5 17-28 1 0 7 6-23
Przetakówka Nowy Sącz i Galicja Nowy Sącz rozgrywają swoje mecze na stadionie Zabełcza.
Jaworzynka Gołkowice rozgrywa swoje mecze w Jazowsku.
Tabaszovia Tabaszowa rozgrywa swoje mecze w Tęgoborzy.
Chruślice Nowy Sącz rozgrywa swoje mecze na stadionie Zawady.
LKS Cieniawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Chruślice Nowy Sącz    1-2 2-1 1-4 5-4 2-0 2-1 3-1 3-0 
 2 Biegoniczanka Nowy Sącz1-5     2-2 9-0 2-0 2-2 3-1 2-0 4-0 
 3 Jaworzynka Gołkowice2-3 2-3     1-1 1-2 2-1 6-0 4-3 1-0 
 4 Amator Paszyn1-1 1-4 1-2     2-4 2-2 4-2 3-0 2-0 
 5 Górka Szczereż0-3 2-5 3-3 3-3     1-1 4-0 5-1 2-3 
 6 Tabaszovia Tabaszowa0-1 3-2 2-3 2-3 1-0     2-1 1-2 1-0 
 7 LKS Ubiad0-3 2-2 1-3 1-2 9-1 2-0     4-1 5-2 
 8 Przetakówka Nowy Sącz0-2 3-2 0-3 2-0 0-3* 2-4 1-1     5-1 
 9 Galicja Nowy Sącz2-3 2-3 1-7 2-4 3-4 2-2 2-2 3-3     

Kolejka 1 - 29 sierpnia

Przetakówka Nowy Sącz 1-1 LKS Ubiad
Amator Paszyn 2-2 Tabaszovia Tabaszowa 29 sierpnia-22 września
w pierwotnym terminie (29 sierpnia) przerwany w 77. minucie przy stanie 2-1 z powodu wrzucenia butelki na boisko, w drugim terminie (22 września) kontynuowany
Górka Szczereż 3-3 Jaworzynka Gołkowice
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-5 Chruślice Nowy Sącz
LKS Cieniawa - Galicja Nowy Sącz
było 2-4, anulowany

Kolejka 2 - 5 września

LKS Ubiad 5-2 Galicja Nowy Sącz 31 października
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tabaszovia Tabaszowa 1-0 Górka Szczereż
Przetakówka Nowy Sącz 2-0 Amator Paszyn
LKS Cieniawa - Chruślice Nowy Sącz 8 września
było 2-3, anulowany
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Jaworzynka Gołkowice 31 października
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 3 - 12 września

Amator Paszyn 4-2 LKS Ubiad
Górka Szczereż 5-1 Przetakówka Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Tabaszovia Tabaszowa
LKS Cieniawa - Jaworzynka Gołkowice
było 0-4, anulowany
Galicja Nowy Sącz 2-3 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 4 - 19 września

LKS Ubiad 0-3 Chruślice Nowy Sącz
Jaworzynka Gołkowice 1-0 Galicja Nowy Sącz
Tabaszovia Tabaszowa - LKS Cieniawa
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Przetakówka Nowy Sącz 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Amator Paszyn 2-4 Górka Szczereż

Kolejka 5 - 26 września

Górka Szczereż 4-0 LKS Ubiad
Biegoniczanka Nowy Sącz 9-0 Amator Paszyn
LKS Cieniawa - Przetakówka Nowy Sącz
drużyna gospodarzy nie stawiła się na spotkanie, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Galicja Nowy Sącz 2-2 Tabaszovia Tabaszowa
Jaworzynka Gołkowice 2-3 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 6 - 3 października

LKS Ubiad 1-3 Jaworzynka Gołkowice
Tabaszovia Tabaszowa 0-1 Chruślice Nowy Sącz
Przetakówka Nowy Sącz 5-1 Galicja Nowy Sącz
Amator Paszyn - LKS Cieniawa
było 3-1, anulowany
Górka Szczereż 2-5 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 7 - 10 października

Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 LKS Ubiad
LKS Cieniawa - Górka Szczereż
było 2-3, anulowany
Chruślice Nowy Sącz 3-1 Przetakówka Nowy Sącz 9 października
Jaworzynka Gołkowice 2-1 Tabaszovia Tabaszowa
Amator Paszyn 2-0 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 8 - 17 października

LKS Ubiad 2-0 Tabaszovia Tabaszowa
Przetakówka Nowy Sącz 0-3 Jaworzynka Gołkowice
Amator Paszyn 1-1 Chruślice Nowy Sącz
Górka Szczereż 2-3 Galicja Nowy Sącz 17 października-7 listopada
w pierwotnym terminie (17 października) przerwany w 25. minucie przy stanie 1-0 z powodu mgły, w drugim terminie (7 listopada) kontynuowany
Biegoniczanka Nowy Sącz - LKS Cieniawa
było 13-1, anulowany

Kolejka 9 - 24 października

LKS Cieniawa - LKS Ubiad
było 1-7, anulowany
Galicja Nowy Sącz 2-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Jaworzynka Gołkowice 1-1 Amator Paszyn
Tabaszovia Tabaszowa 1-2 Przetakówka Nowy Sącz
Górka Szczereż 0-3 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 10 - 10 kwietnia

Pauza: Galicja Nowy Sącz.
 
LKS Ubiad 4-1 Przetakówka Nowy Sącz
Tabaszovia Tabaszowa 2-3 Amator Paszyn
Jaworzynka Gołkowice 1-2 Górka Szczereż
Chruślice Nowy Sącz 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
 
Jaworzynka Gołkowice 2-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Galicja Nowy Sącz 2-2 LKS Ubiad
Górka Szczereż 1-1 Tabaszovia Tabaszowa
Amator Paszyn 3-0 Przetakówka Nowy Sącz

Kolejka 12 - 1 maja

Pauza: Jaworzynka Gołkowice.
 
LKS Ubiad 1-2 Amator Paszyn
Przetakówka Nowy Sącz 0-3 Górka Szczereż
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 4-2
Tabaszovia Tabaszowa 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 3-0 Galicja Nowy Sącz 27 kwietnia

Kolejka 13 - 8 maja

Pauza: Tabaszovia Tabaszowa.
 
Chruślice Nowy Sącz 2-1 LKS Ubiad
Galicja Nowy Sącz 1-7 Jaworzynka Gołkowice
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Przetakówka Nowy Sącz
Górka Szczereż 3-3 Amator Paszyn

Kolejka 14 - 15 maja

Pauza: Przetakówka Nowy Sącz.
 
Chruślice Nowy Sącz 2-1 Jaworzynka Gołkowice
w Zabełczu
LKS Ubiad 9-1 Górka Szczereż
Amator Paszyn 1-4 Biegoniczanka Nowy Sącz
Tabaszovia Tabaszowa 1-0 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 15 - 22 maja

Pauza: Amator Paszyn.
 
Jaworzynka Gołkowice 6-0 LKS Ubiad
Chruślice Nowy Sącz 2-0 Tabaszovia Tabaszowa
Galicja Nowy Sącz 3-3 Przetakówka Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Górka Szczereż

Kolejka 16 - 29 maja

Pauza: Górka Szczereż.
 
Galicja Nowy Sącz 2-4 Amator Paszyn
LKS Ubiad 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Przetakówka Nowy Sącz 0-2 Chruślice Nowy Sącz
Tabaszovia Tabaszowa 2-3 Jaworzynka Gołkowice

Kolejka 17 - 5 czerwca

Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz.
 
Tabaszovia Tabaszowa 2-1 LKS Ubiad
Jaworzynka Gołkowice 4-3 Przetakówka Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 1-4 Amator Paszyn
Galicja Nowy Sącz 3-4 Górka Szczereż

Kolejka 18 - 12 czerwca

Pauza: LKS Ubiad.
 
Chruślice Nowy Sącz 5-4 Górka Szczereż
w Zabełczu
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Galicja Nowy Sącz
Amator Paszyn 1-2 Jaworzynka Gołkowice
Przetakówka Nowy Sącz 2-4 Tabaszovia Tabaszowa

Klasa A 2010/2011 (Nowy Sącz)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas