[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Wolsztyn 30 79 26 1 3 101-23 14 0 1 57-9 12 1 2 44-14
2.  GKS Krzemieniewo 30 72 23 3 4 77-27 14 0 1 49-16 9 3 3 28-11
3.  Pogoń Śmigiel 30 61 19 4 7 54-31 11 1 3 26-13 8 3 4 28-18
4.  PKS Racot 30 59 18 5 7 70-39 9 4 2 38-19 9 1 5 32-20
5.  GKS Włoszakowice 30 55 18 1 11 83-61 12 1 2 57-30 6 0 9 26-31
6.  Orkan Chorzemin 30 40 12 4 14 35-40 8 4 3 23-12 4 0 11 12-28
7.  Krobianka Krobia 30 38 10 8 12 51-49 8 3 4 23-16 2 5 8 28-33 2 6 2 0 0 5-3
8.  Sokół Kaszczor 30 38 11 5 14 52-57 6 2 7 27-27 5 3 7 25-30 2 0 0 0 2 3-5
9.  Awdaniec Pakosław 30 36 10 6 14 42-60 6 3 6 24-28 4 3 8 18-32
10.  Orla Jutrosin 30 35 10 5 15 35-42 8 2 5 21-13 2 3 10 14-29
11.  Brenewia Wijewo 30 34 10 4 16 48-76 5 2 8 22-45 5 2 8 26-31 2 6 2 0 0 10-5
12.  Szewa Gostyń 30 34 10 4 16 57-77 4 2 9 28-43 6 2 7 29-34 2 0 0 0 2 5-10
13.  Rydzyniak Rydzyna 30 31 9 4 17 57-63 4 3 8 31-28 5 1 9 26-35
14.  Rawia Rawicz 30 29 7 8 15 39-51 5 3 7 23-24 2 5 8 16-27
15.  Wielkopolanka Szelejewo 30 22 5 7 18 34-74 3 4 8 16-28 2 3 10 18-46
16.  Rywal-Klon Mochy 30 20 5 5 20 32-97 3 3 9 15-36 2 2 11 17-61
GKS Włoszakowice rozgrywa swoje mecze w Grotnikach.
Rydzyniak Rydzyna rozgrywa swoje mecze w Kłodzie.
Szewa Gostyń wycofała się po zakończeniu rozgrywek. W związku z tym wskutek nieprawidłowej decyzji związku dodatkowo awansowali Zjednoczeni Pudliszki. W procedurze odwoławczej dodatkowo utrzymała się Rawia Rawicz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Grom Wolsztyn    1-0 2-1 1-2 6-1 3-0 4-1 5-0 5-1 3-1 4-0 3-0 6-1 3-1 5-0 6-0 
 2 GKS Krzemieniewo0-3     3-2 3-0 4-1 2-1 2-0 5-0 2-1 6-2 1-0 4-3 4-0 2-1 4-1 7-1 
 3 Pogoń Śmigiel0-1 1-2     1-0 3-2 1-2 2-0 3-0 4-1 1-0 3-2 2-1 1-0 1-0 2-1 1-1 
 4 PKS Racot3-1 0-1 2-1     5-1 0-2 3-1 2-2 0-0 2-1 3-0 5-0 6-3 2-2 2-2 3-2 
 5 GKS Włoszakowice0-4 0-3 2-2 4-2     6-0 5-3 5-3 3-2 6-1 3-2 3-2 4-3 3-0 7-2 6-1 
 6 Orkan Chorzemin0-0 1-0 1-0 1-3 1-2     2-1 2-1 2-0 0-0 4-1 1-1 0-2 1-1 2-0 5-0 
 7 Krobianka Krobia1-2 0-1 2-3 1-2 1-0 1-0     3-2 1-1 1-0 1-0 2-2 4-3 3-0 0-0 2-0 
 8 Sokół Kaszczor2-3 0-1 0-2 2-1 1-0 3-1 1-2     5-2 1-1 2-4 1-2 1-1 2-0 5-2 1-5 
 9 Awdaniec Pakosław1-4 1-1 1-1 0-3 1-3 1-0 3-2 1-4     2-1 3-3 0-3 0-2 1-0 6-0 3-1 
 10 Orla Jutrosin1-2 2-2 0-1 2-0 1-0 3-0 2-2 0-1 2-0     2-0 1-3 1-0 1-0 2-0 1-2 
 11 Brenewia Wijewo1-4 0-9 0-3 0-6 1-2 2-1 0-8 0-1 1-1 1-0     4-3 0-2 2-2 2-1 8-2 
 12 Szewa Gostyń1-7 3-2 0-3 1-2 3-2 1-3 3-3 0-0 1-2 0-1 2-6     5-3 2-4 3-4 3-1 
 13 Rydzyniak Rydzyna2-1 0-2 1-2 1-2 2-1 0-2 2-2 3-2 2-3 2-2 0-2 1-2     1-2 3-3 11-0 
 14 Rawia Rawicz0-1 1-1 2-2 1-2 1-3 1-0 2-1 1-5 0-1 2-1 2-2 5-1 1-2     1-2 3-0 
 15 Wielkopolanka Szelejewo0-3 0-1 1-3 2-2 1-5 3-0 1-1 0-4 3-1 2-0 0-1 0-1 1-4 1-1     1-1 
 16 Rywal-Klon Mochy2-8 1-2 1-2 0-5 0-3 1-0 1-1 0-0 1-2 0-3 1-3 2-5 1-0 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

PKS Racot 6-3 Rydzyniak Rydzyna 14 sierpnia, 18:00
GKS Włoszakowice 7-2 Wielkopolanka Szelejewo 15 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 2-1 Orkan Chorzemin 15 sierpnia, 16:00
Awdaniec Pakosław 0-3 Szewa Gostyń 15 sierpnia, 15:00
Pogoń Śmigiel 0-1 Grom Wolsztyn 14 sierpnia, 16:00
Orla Jutrosin 0-1 Sokół Kaszczor 14 sierpnia, 17:00
Rywal-Klon Mochy 1-1 Krobianka Krobia 15 sierpnia, 17:00
Rawia Rawicz 2-2 Brenewia Wijewo 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Rydzyniak Rydzyna 0-2 Brenewia Wijewo 22 sierpnia, 15:00
Krobianka Krobia 3-0 Rawia Rawicz 21 sierpnia, 17:00
Sokół Kaszczor 1-5 Rywal-Klon Mochy 22 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 3-1 Orla Jutrosin 21 sierpnia, 17:00
Szewa Gostyń 0-3 Pogoń Śmigiel 21 sierpnia, 17:00
Orkan Chorzemin 2-0 Awdaniec Pakosław 21 sierpnia, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-1 GKS Krzemieniewo 21 sierpnia, 17:00
PKS Racot 5-1 GKS Włoszakowice 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

GKS Włoszakowice 4-3 Rydzyniak Rydzyna 29 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 3-0 PKS Racot 28 sierpnia, 11:00
Awdaniec Pakosław 6-0 Wielkopolanka Szelejewo 29 sierpnia, 15:00
Pogoń Śmigiel 1-2 Orkan Chorzemin 29 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin 1-3 Szewa Gostyń 28 sierpnia, 17:30
Rawia Rawicz 1-5 Sokół Kaszczor 28 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 6-0 Rywal-Klon Mochy 28 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 1-0 Brenewia Wijewo 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Rydzyniak Rydzyna 2-2 Krobianka Krobia 4 września, 15:00
Sokół Kaszczor 2-4 Brenewia Wijewo 4 września, 17:00
Grom Wolsztyn 3-1 Rawia Rawicz 4 września, 17:00
Szewa Gostyń 3-1 Rywal-Klon Mochy 4 września, 16:00
Orkan Chorzemin 0-0 Orla Jutrosin 4 września, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-3 Pogoń Śmigiel 4 września, 17:00
PKS Racot 0-0 Awdaniec Pakosław 4 września, 17:00
GKS Włoszakowice 0-3 GKS Krzemieniewo 5 września, 15:00

Kolejka 5 - 11-12 września

GKS Krzemieniewo 4-0 Rydzyniak Rydzyna 12 września, 13:00
Awdaniec Pakosław 1-3 GKS Włoszakowice 12 września, 15:00
Pogoń Śmigiel 1-0 PKS Racot 12 września, 15:00
Orla Jutrosin 2-0 Wielkopolanka Szelejewo 12 września, 15:00
Rywal-Klon Mochy 1-0 Orkan Chorzemin 12 września, 16:00
Rawia Rawicz 5-1 Szewa Gostyń 11 września, 16:00
Krobianka Krobia 3-2 Sokół Kaszczor 11 września, 16:00
Grom Wolsztyn 4-0 Brenewia Wijewo 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Rydzyniak Rydzyna 3-2 Sokół Kaszczor 18 września, 15:00
Grom Wolsztyn 4-1 Krobianka Krobia 18 września, 16:00
Szewa Gostyń 2-6 Brenewia Wijewo 19 września, 16:00
Orkan Chorzemin 1-1 Rawia Rawicz 19 września, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Rywal-Klon Mochy 19 września, 16:00
PKS Racot 2-1 Orla Jutrosin 19 września, 16:00
GKS Włoszakowice 2-2 Pogoń Śmigiel 19 września, 15:00
GKS Krzemieniewo 2-1 Awdaniec Pakosław 18 września, 17:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Awdaniec Pakosław 0-2 Rydzyniak Rydzyna 26 września, 14:00
Pogoń Śmigiel 1-2 GKS Krzemieniewo 26 września, 14:30
Orla Jutrosin 1-0 GKS Włoszakowice 25 września, 17:00
Rywal-Klon Mochy 0-5 PKS Racot 26 września, 16:00
Rawia Rawicz 1-2 Wielkopolanka Szelejewo 25 września, 16:00
Krobianka Krobia 2-2 Szewa Gostyń 26 września, 15:00
Sokół Kaszczor 2-3 Grom Wolsztyn 25 września, 16:00
Orkan Chorzemin 4-1 Brenewia Wijewo 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Rydzyniak Rydzyna 2-1 Grom Wolsztyn 3 października, 15:00
Szewa Gostyń 0-0 Sokół Kaszczor 2 października, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-1 Brenewia Wijewo 2 października, 17:00
PKS Racot 2-2 Rawia Rawicz 3 października, 15:00
GKS Włoszakowice 6-1 Rywal-Klon Mochy 3 października, 15:00
GKS Krzemieniewo 6-2 Orla Jutrosin 2 października, 14:00
Awdaniec Pakosław 1-1 Pogoń Śmigiel 3 października, 15:00
Krobianka Krobia 1-0 Orkan Chorzemin 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Pogoń Śmigiel 1-0 Rydzyniak Rydzyna 10 października, 16:00
Orla Jutrosin 2-0 Awdaniec Pakosław 10 października, 15:00
Rywal-Klon Mochy 1-2 GKS Krzemieniewo 9 października, 16:00
Rawia Rawicz 1-3 GKS Włoszakowice 9 października, 16:00
Krobianka Krobia 0-0 Wielkopolanka Szelejewo 9 października, 15:00
Sokół Kaszczor 3-1 Orkan Chorzemin 10 października, 16:00
Grom Wolsztyn 3-0 Szewa Gostyń 10 października, 15:00
PKS Racot 3-0 Brenewia Wijewo 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Rydzyniak Rydzyna 1-2 Szewa Gostyń 16 października, 15:00
Orkan Chorzemin 0-0 Grom Wolsztyn 16 października, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-4 Sokół Kaszczor 16 października, 14:00
PKS Racot 3-1 Krobianka Krobia 16 października, 16:00
GKS Włoszakowice 3-2 Brenewia Wijewo 17 października, 15:00
GKS Krzemieniewo 2-1 Rawia Rawicz 16 października, 15:00
Awdaniec Pakosław 3-1 Rywal-Klon Mochy 17 października, 15:00
Pogoń Śmigiel 1-0 Orla Jutrosin 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Orla Jutrosin 1-0 Rydzyniak Rydzyna 24 października, 15:00
Rywal-Klon Mochy 1-2 Pogoń Śmigiel 23 października, 15:00
Rawia Rawicz 0-1 Awdaniec Pakosław 24 października, 11:00
Krobianka Krobia 1-0 GKS Włoszakowice 23 października, 14:00
Sokół Kaszczor 2-1 PKS Racot 23 października, 15:00
Grom Wolsztyn 5-0 Wielkopolanka Szelejewo 23 października, 15:00
Szewa Gostyń 1-3 Orkan Chorzemin 23 października, 15:00
GKS Krzemieniewo 1-0 Brenewia Wijewo 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Rydzyniak Rydzyna 0-2 Orkan Chorzemin 30 października, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-1 Szewa Gostyń 30 października, 14:00
PKS Racot 3-1 Grom Wolsztyn 30 października, 15:30
GKS Włoszakowice 5-3 Sokół Kaszczor 31 października, 14:00
GKS Krzemieniewo 2-0 Krobianka Krobia 30 października, 14:00
Awdaniec Pakosław 3-3 Brenewia Wijewo 31 października, 14:00
Pogoń Śmigiel 1-0 Rawia Rawicz 31 października, 14:30
Orla Jutrosin 1-2 Rywal-Klon Mochy 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Rywal-Klon Mochy 1-0 Rydzyniak Rydzyna 6 listopada, 14:00
Rawia Rawicz 2-1 Orla Jutrosin 7 listopada, 11:00
Krobianka Krobia 1-1 Awdaniec Pakosław 6 listopada, 14:00
Sokół Kaszczor 0-1 GKS Krzemieniewo 6 listopada, 14:30
Grom Wolsztyn 6-1 GKS Włoszakowice 6 listopada, 14:00
Szewa Gostyń 1-2 PKS Racot 7 listopada, 14:00
Orkan Chorzemin 2-0 Wielkopolanka Szelejewo 6 listopada, 14:00
Pogoń Śmigiel 3-2 Brenewia Wijewo 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Rydzyniak Rydzyna 3-3 Wielkopolanka Szelejewo 11 listopada, 14:00
PKS Racot 0-2 Orkan Chorzemin 11 listopada, 14:00
GKS Włoszakowice 3-2 Szewa Gostyń 11 listopada, 14:00
GKS Krzemieniewo 0-3 Grom Wolsztyn 11 listopada, 14:00
Awdaniec Pakosław 1-4 Sokół Kaszczor 11 listopada, 14:00
Pogoń Śmigiel 2-0 Krobianka Krobia 11 listopada, 14:00
Orla Jutrosin 2-0 Brenewia Wijewo 11 listopada, 14:00
Rywal-Klon Mochy 2-2 Rawia Rawicz 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Rawia Rawicz 1-2 Rydzyniak Rydzyna 14 listopada, 11:00
Krobianka Krobia 1-0 Orla Jutrosin 13 listopada, 14:00
Sokół Kaszczor 0-2 Pogoń Śmigiel 14 listopada, 13:30
Szewa Gostyń 3-2 GKS Krzemieniewo 14 listopada, 14:00
Orkan Chorzemin 1-2 GKS Włoszakowice 14 listopada, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-2 PKS Racot 13 listopada, 13:00
Rywal-Klon Mochy 1-3 Brenewia Wijewo 13 listopada, 14:00
Awdaniec Pakosław 1-4 Grom Wolsztyn 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Rydzyniak Rydzyna 1-2 PKS Racot 11 maja, 18:30
w Kłodzie / w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany
Wielkopolanka Szelejewo 1-5 GKS Włoszakowice 19 marca, 16:00
Orkan Chorzemin 1-0 GKS Krzemieniewo 20 marca, 15:00
Szewa Gostyń 1-2 Awdaniec Pakosław 19 marca, 16:00
Grom Wolsztyn 2-1 Pogoń Śmigiel 19 marca, 15:00
Sokół Kaszczor 1-1 Orla Jutrosin 19 marca, 15:00
Krobianka Krobia 2-0 Rywal-Klon Mochy 19 marca, 15:00
Brenewia Wijewo 2-2 Rawia Rawicz 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Brenewia Wijewo 0-2 Rydzyniak Rydzyna 27 marca, 15:00
Rawia Rawicz 2-1 Krobianka Krobia 26 marca, 16:00
Rywal-Klon Mochy 0-0 Sokół Kaszczor 26 marca, 16:00
Orla Jutrosin 1-2 Grom Wolsztyn 27 marca, 14:00
Pogoń Śmigiel 2-1 Szewa Gostyń 26 marca, 15:00
Awdaniec Pakosław 1-0 Orkan Chorzemin 27 marca, 14:00
GKS Krzemieniewo 4-1 Wielkopolanka Szelejewo 27 marca, 14:00
GKS Włoszakowice 4-2 PKS Racot 27 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Rywal-Klon Mochy 2-8 Grom Wolsztyn 2 kwietnia, 17:00
Brenewia Wijewo 0-8 Krobianka Krobia 3 kwietnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 2-1 GKS Włoszakowice 3 kwietnia, 14:00
PKS Racot 0-1 GKS Krzemieniewo 2 kwietnia, 16:30
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Awdaniec Pakosław 2 kwietnia, 16:00
Orkan Chorzemin 1-0 Pogoń Śmigiel 3 kwietnia, 15:00
Szewa Gostyń 0-1 Orla Jutrosin 3 kwietnia, 16:00
Sokół Kaszczor 2-0 Rawia Rawicz 2 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Krobianka Krobia 4-3 Rydzyniak Rydzyna 9 kwietnia, 15:00
Brenewia Wijewo 0-1 Sokół Kaszczor 10 kwietnia, 16:00
Rawia Rawicz 0-1 Grom Wolsztyn 9 kwietnia, 16:00
Rywal-Klon Mochy 2-5 Szewa Gostyń 9 kwietnia, 17:00
Orla Jutrosin 3-0 Orkan Chorzemin 9 kwietnia, 16:30
Pogoń Śmigiel 2-1 Wielkopolanka Szelejewo 9 kwietnia, 16:00
Awdaniec Pakosław 0-3 PKS Racot 10 kwietnia, 14:00
GKS Krzemieniewo 4-1 GKS Włoszakowice 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Brenewia Wijewo 1-4 Grom Wolsztyn 16 kwietnia, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 0-2 GKS Krzemieniewo 16 kwietnia, 16:00
GKS Włoszakowice 3-2 Awdaniec Pakosław 17 kwietnia, 15:00
PKS Racot 2-1 Pogoń Śmigiel 16 kwietnia, 18:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-0 Orla Jutrosin 16 kwietnia, 17:00
Orkan Chorzemin 5-0 Rywal-Klon Mochy 17 kwietnia, 15:00
Szewa Gostyń 2-4 Rawia Rawicz 17 kwietnia, 15:00
Sokół Kaszczor 1-2 Krobianka Krobia 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Sokół Kaszczor 1-1 Rydzyniak Rydzyna 23 kwietnia, 15:00
Krobianka Krobia 1-2 Grom Wolsztyn 23 kwietnia, 16:00
Brenewia Wijewo 4-3 Szewa Gostyń 23 kwietnia, 17:30
Rawia Rawicz 1-0 Orkan Chorzemin 23 kwietnia, 17:00
Rywal-Klon Mochy 2-0 Wielkopolanka Szelejewo 23 kwietnia, 14:00
Orla Jutrosin 2-0 PKS Racot 23 kwietnia, 16:00
Pogoń Śmigiel 3-2 GKS Włoszakowice 23 kwietnia, 16:00
Awdaniec Pakosław 1-1 GKS Krzemieniewo 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Brenewia Wijewo 2-1 Orkan Chorzemin 30 kwietnia, 13:00
Rydzyniak Rydzyna 2-3 Awdaniec Pakosław 30 kwietnia, 15:00
GKS Krzemieniewo 3-2 Pogoń Śmigiel 30 kwietnia, 17:00
GKS Włoszakowice 6-1 Orla Jutrosin 30 kwietnia, 17:00
PKS Racot 3-2 Rywal-Klon Mochy 30 kwietnia, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Rawia Rawicz 30 kwietnia, 14:00
Szewa Gostyń 3-3 Krobianka Krobia 30 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 5-0 Sokół Kaszczor 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Orkan Chorzemin 2-1 Krobianka Krobia 3 maja, 15:00
Grom Wolsztyn 6-1 Rydzyniak Rydzyna 3 maja, 17:00
Sokół Kaszczor 1-2 Szewa Gostyń 3 maja, 16:00
Brenewia Wijewo 2-1 Wielkopolanka Szelejewo 3 maja, 16:00
Rawia Rawicz 1-2 PKS Racot 3 maja, 15:30
Rywal-Klon Mochy 0-3 GKS Włoszakowice 3 maja, 12:00
Orla Jutrosin 2-2 GKS Krzemieniewo 3 maja, 15:00
Pogoń Śmigiel 4-1 Awdaniec Pakosław 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Brenewia Wijewo 0-6 PKS Racot 8 maja, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Pogoń Śmigiel 7 maja, 15:00
Awdaniec Pakosław 2-1 Orla Jutrosin 7 maja, 16:00
GKS Krzemieniewo 7-1 Rywal-Klon Mochy 8 maja, 15:00
GKS Włoszakowice 3-0 Rawia Rawicz 7 maja, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Krobianka Krobia 7 maja, 17:00
Orkan Chorzemin 2-1 Sokół Kaszczor 8 maja, 16:00
Szewa Gostyń 1-7 Grom Wolsztyn 8 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Szewa Gostyń 5-3 Rydzyniak Rydzyna 14 maja, 16:00
Grom Wolsztyn 3-0 Orkan Chorzemin 14 maja, 17:00
Sokół Kaszczor 5-2 Wielkopolanka Szelejewo 14 maja, 18:00
Krobianka Krobia 1-2 PKS Racot 14 maja, 16:00
Brenewia Wijewo 1-2 GKS Włoszakowice 15 maja, 16:00
Rawia Rawicz 1-1 GKS Krzemieniewo 14 maja, 16:00
Rywal-Klon Mochy 1-2 Awdaniec Pakosław 14 maja, 17:00
Orla Jutrosin 0-1 Pogoń Śmigiel 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Brenewia Wijewo 0-9 GKS Krzemieniewo 22 maja, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 2-2 Orla Jutrosin 21 maja, 14:00
Pogoń Śmigiel 1-1 Rywal-Klon Mochy 21 maja, 17:00
Awdaniec Pakosław 1-0 Rawia Rawicz 21 maja, 16:00
GKS Włoszakowice 5-3 Krobianka Krobia 22 maja, 15:00
PKS Racot 2-2 Sokół Kaszczor 21 maja, 17:30
Wielkopolanka Szelejewo 0-3 Grom Wolsztyn 21 maja, 17:00
Orkan Chorzemin 1-1 Szewa Gostyń 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25 maja

Orkan Chorzemin 0-2 Rydzyniak Rydzyna 25 maja, 18:00
Szewa Gostyń 3-4 Wielkopolanka Szelejewo 25 maja, 18:00
Grom Wolsztyn 1-2 PKS Racot 25 maja, 18:00
Sokół Kaszczor 1-0 GKS Włoszakowice 25 maja, 18:00
Krobianka Krobia 0-1 GKS Krzemieniewo 25 maja, 18:00
Brenewia Wijewo 1-1 Awdaniec Pakosław 25 maja, 18:00
Rawia Rawicz 2-2 Pogoń Śmigiel 25 maja, 18:00
Rywal-Klon Mochy 0-3 Orla Jutrosin 25 maja, 18:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Brenewia Wijewo 0-3 Pogoń Śmigiel 29 maja, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 11-0 Rywal-Klon Mochy 28 maja, 14:00
Orla Jutrosin 1-0 Rawia Rawicz 29 maja, 12:00
Awdaniec Pakosław 3-2 Krobianka Krobia 28 maja, 16:00
GKS Krzemieniewo 5-0 Sokół Kaszczor 29 maja, 15:00
GKS Włoszakowice 0-4 Grom Wolsztyn 29 maja, 15:00
PKS Racot 5-0 Szewa Gostyń 28 maja, 17:30
Wielkopolanka Szelejewo 3-0 Orkan Chorzemin 28 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4 czerwca

Wielkopolanka Szelejewo 1-4 Rydzyniak Rydzyna 4 czerwca, 18:00
Orkan Chorzemin 1-3 PKS Racot 4 czerwca, 18:00
Szewa Gostyń 3-2 GKS Włoszakowice 2 czerwca, 18:00
Grom Wolsztyn 1-0 GKS Krzemieniewo 4 czerwca, 18:00
Sokół Kaszczor 5-2 Awdaniec Pakosław 4 czerwca, 18:00
Krobianka Krobia 2-3 Pogoń Śmigiel 4 czerwca, 18:00
Brenewia Wijewo 1-0 Orla Jutrosin 4 czerwca, 18:00
Rawia Rawicz 3-0 Rywal-Klon Mochy 4 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 12 czerwca

Brenewia Wijewo 8-2 Rywal-Klon Mochy 12 czerwca, 15:00
Grom Wolsztyn 5-1 Awdaniec Pakosław 12 czerwca, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Rawia Rawicz 12 czerwca, 15:00
Orla Jutrosin 2-2 Krobianka Krobia 12 czerwca, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-0 Sokół Kaszczor 12 czerwca, 15:00
GKS Krzemieniewo 4-3 Szewa Gostyń 12 czerwca, 15:00
GKS Włoszakowice 6-0 Orkan Chorzemin 12 czerwca, 15:00
PKS Racot 2-2 Wielkopolanka Szelejewo 12 czerwca, 15:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2010/2011 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa Zina 2010/2011 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Konin)

Klasa A 2010/2011 (Leszno I)
Klasa A 2010/2011 (Leszno II)

Autor: Kacper Popławski

 

Napisz do nas