[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 7 sierpnia
Twardy Świętoszów - wolny los

KS Łomnica 3-4 Lotnik Jeżów Sudecki 18 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
Gryf Gryfów Śląski 1-5 Pub Gol Jelenia Góra 18 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
Czarni Lwówek Śląski 0-4 Karkonosze Jelenia Góra 18 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
GKS Warta Bolesławiecka 1-3 Sparta Zebrzydowa 4 sierpnia, 18:00
Kolonia Bolesławiec 3-0 Chrobry Nowogrodziec
(wo)
Chrobry wycofał się z rozgrywek
Jaśnica Opolno Zdrój 0-3 Piast Zawidów
(wo)
Jaśnica wycofała się z rozgrywek
Potok Karpniki 0-5 Piast Dziwiszów 7 sierpnia, 17:00
Granica Miłoszów 3-0 Granica Bogatynia
(wo)
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany / goście wycofali się z rozgrywek
LZS Brzeźnik 0-7 Victoria Ruszów 7 sierpnia, 17:00
Olimpia Kowary 0-3 Julia Szklarska Poręba 10 sierpnia
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS Dobra 0-3 GKS Raciborowice 4 sierpnia, 18:00
Łużyce Lubań 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 17 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wojcieszów 2-4 Olimpia Kamienna Góra 7 sierpnia, 17:00
LZS Zaręba 2-7 Nysa Zgorzelec 7 sierpnia, 17:00
Hottur Borowice 4-5 Włókniarz Mirsk 10 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany

II runda - 8 września

Pub Gol Jelenia Góra 1-2 Piast Dziwiszów 22 września, 17:00
w pierwotnym terminie (8 września, 16:30) odwołany
Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 Julia Szklarska Poręba 8 września, 16:30
Olimpia Kamienna Góra 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 8 września, 16:30
Sparta Zebrzydowa 3-2 Piast Zawidów 8 września, 16:30
Kolonia Bolesławiec 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 września, 16:30
GKS Raciborowice 1-1 Nysa Zgorzelec 8 września, 16:30
k. 5-4
Victoria Ruszów 1-1 Twardy Świętoszów 8 września, 16:30
k. 2-4
Granica Miłoszów 2-2 Włókniarz Mirsk 8 września, 16:30
k. 2-3

1/4 finału - 13 października

Piast Dziwiszów 1-2 Karkonosze Jelenia Góra 13 października, 15:30
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Włókniarz Mirsk 13 października, 15:30
Sparta Zebrzydowa 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 13 października, 15:30
GKS Raciborowice 1-4 Twardy Świętoszów 13 października, 15:30

1/2 finału - 12 marca
(Losowanie - 7 lutego 2011 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Twardy Świętoszów 1-2 Karkonosze Jelenia Góra 12 marca, 14:00
pd.
Włókniarz Mirsk 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 marca, 14:00

Finał - 25 maja

Włókniarz Mirsk 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 25 maja, 17:00
w Mirsku

Puchar Polski 2010/2011 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2010/2011 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2010/2011 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas