[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Wrocław IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Puma II Pietrzykowice 22 53 17 2 3 64-22 10 1 0 37-7 7 1 3 27-15
2.  LZS Zachowice 22 52 17 1 4 73-30 9 0 2 45-10 8 1 2 28-20
3.  Dromex Piersno 22 44 14 2 6 82-43 8 0 3 43-20 6 2 3 39-23
4.  Ambrozja Bogdaszowice 22 39 13 0 9 62-40 8 0 3 38-17 5 0 6 24-23
5.  KP Wichrów 22 38 11 5 6 69-56 7 1 3 43-21 4 4 3 26-35
6.  Błękitni Gniechowice 22 30 9 3 10 55-50 6 3 2 30-16 3 0 8 25-34
7.  GLKS Mietków 22 29 9 2 11 44-49 4 1 6 21-23 5 1 5 23-26
8.  Olimpia Chmielów 22 23 6 5 11 44-71 3 2 6 24-39 3 3 5 20-32 2 4 1 1 0 4-2
9.  LZS Osiek 22 23 6 5 11 45-64 3 3 5 30-32 3 2 6 15-32 2 1 0 1 1 2-4
10.  Piast Lutynia 22 18 4 6 12 42-67 2 4 5 22-26 2 2 7 20-41
11.  ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 22 15 4 3 15 33-72 2 2 7 16-31 2 1 8 17-41
12.  Tytan Strzeganowice 22 14 4 2 16 28-77 3 1 7 18-32 1 1 9 10-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Puma II Pietrzykowice    7-1 2-2 2-0 8-1 1-0 2-0 3-1 1-0 6-1 1-0 4-1 
 2 LZS Zachowice1-3     4-0 2-1 4-1 8-2 1-0 3-1 4-0 1-2 7-0 10-0 
 3 Dromex Piersno2-0 3-4     1-2 5-2 4-2 5-3 2-3 7-0 8-2 3-0 3-2 
 4 Ambrozja Bogdaszowice2-1 2-3 4-0     4-5 4-0 2-4 6-1 3-0 4-2 4-1 3-0 
 5 KP Wichrów1-3 1-5 6-1 3-1     0-2 4-1 2-2 4-2 7-2 8-1 7-1 
 6 Błękitni Gniechowice1-0 2-0 4-4 2-1 1-2     1-2 6-1 2-2 3-3 2-1 6-0 
 7 GLKS Mietków1-2 1-2 0-5 0-2 1-2 3-0     3-0 2-4 2-2 4-2 4-2 
 8 Olimpia Chmielów2-6 3-7 0-9 2-5 2-2 4-3 1-2     1-1 3-1 2-3 4-0 
 9 LZS Osiek4-4 1-3 2-4 4-5 3-3 3-2 3-3 1-3     6-2 2-3 1-0 
 10 Piast Lutynia0-3 0-2 0-1 2-1 2-2 1-3 3-5 3-3 6-1     3-3 2-2 
 11 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)0-1 0-1 1-5 2-5 4-4 2-9 3-1 1-1 1-2 1-0     1-2 
 12 Tytan Strzeganowice1-4 0-0 0-8 3-1 1-2 4-2 1-2 2-4 1-3 0-3 5-3     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

LZS Zachowice 7-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Piast Lutynia 2-2 Tytan Strzeganowice
Puma II Pietrzykowice 2-2 Dromex Piersno
GLKS Mietków 3-0 Błękitni Gniechowice
KP Wichrów 2-2 Olimpia Chmielów
LZS Osiek 4-5 Ambrozja Bogdaszowice

Kolejka 2 - 4-5 września

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 2-5 Ambrozja Bogdaszowice
Olimpia Chmielów 1-1 LZS Osiek
Błękitni Gniechowice 1-2 KP Wichrów
Dromex Piersno 5-3 GLKS Mietków
Tytan Strzeganowice 1-4 Puma II Pietrzykowice
LZS Zachowice 1-2 Piast Lutynia 11 listopada
w pierwotnym terminie (4-5 września) nie odbył się

Kolejka 3 - 11-12 września

Piast Lutynia 3-3 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Puma II Pietrzykowice 7-1 LZS Zachowice
GLKS Mietków 4-2 Tytan Strzeganowice
KP Wichrów 6-1 Dromex Piersno
LZS Osiek 3-2 Błękitni Gniechowice
Ambrozja Bogdaszowice 6-1 Olimpia Chmielów

Kolejka 4 - 18-19 września

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-1 Olimpia Chmielów
Błękitni Gniechowice 2-1 Ambrozja Bogdaszowice
Dromex Piersno 7-0 LZS Osiek
Tytan Strzeganowice 1-2 KP Wichrów
LZS Zachowice 1-0 GLKS Mietków
Piast Lutynia 0-3 Puma II Pietrzykowice

Kolejka 5 - 25-26 września

Puma II Pietrzykowice 1-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
GLKS Mietków 2-2 Piast Lutynia
KP Wichrów 1-5 LZS Zachowice
LZS Osiek 1-0 Tytan Strzeganowice
Ambrozja Bogdaszowice 4-0 Dromex Piersno
Olimpia Chmielów 4-3 Błękitni Gniechowice

Kolejka 6 - 2-3 października

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 2-9 Błękitni Gniechowice
Dromex Piersno 2-3 Olimpia Chmielów
Tytan Strzeganowice 3-1 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Zachowice 4-0 LZS Osiek
Piast Lutynia 2-2 KP Wichrów
Puma II Pietrzykowice 2-0 GLKS Mietków

Kolejka 7 - 9-10 października

GLKS Mietków 4-2 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
KP Wichrów 1-3 Puma II Pietrzykowice
LZS Osiek 6-2 Piast Lutynia
Ambrozja Bogdaszowice 2-3 LZS Zachowice
Olimpia Chmielów 4-0 Tytan Strzeganowice
Błękitni Gniechowice 4-4 Dromex Piersno

Kolejka 8 - 16-17 października

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-5 Dromex Piersno
Tytan Strzeganowice 4-2 Błękitni Gniechowice
LZS Zachowice 3-1 Olimpia Chmielów
Piast Lutynia 2-1 Ambrozja Bogdaszowice
Puma II Pietrzykowice 1-0 LZS Osiek
GLKS Mietków 1-2 KP Wichrów

Kolejka 9 - 23-24 października

KP Wichrów 8-1 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
LZS Osiek 3-3 GLKS Mietków
Ambrozja Bogdaszowice 2-1 Puma II Pietrzykowice
Olimpia Chmielów 3-1 Piast Lutynia
Błękitni Gniechowice 2-0 LZS Zachowice
Dromex Piersno 3-2 Tytan Strzeganowice

Kolejka 10 - 30-31 października

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-2 Tytan Strzeganowice
LZS Zachowice 4-0 Dromex Piersno
Piast Lutynia 1-3 Błękitni Gniechowice
Puma II Pietrzykowice 3-1 Olimpia Chmielów
GLKS Mietków 0-2 Ambrozja Bogdaszowice
KP Wichrów 4-2 LZS Osiek

Kolejka 11 - 6-7 listopada

LZS Osiek 2-3 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Ambrozja Bogdaszowice 4-5 KP Wichrów
Olimpia Chmielów 1-2 GLKS Mietków
Błękitni Gniechowice 1-0 Puma II Pietrzykowice
Dromex Piersno 8-2 Piast Lutynia
Tytan Strzeganowice 0-0 LZS Zachowice

Kolejka 12 - 27 marca

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-1 LZS Zachowice
Tytan Strzeganowice 0-3 Piast Lutynia
Dromex Piersno 2-0 Puma II Pietrzykowice
Błękitni Gniechowice 1-2 GLKS Mietków
Olimpia Chmielów 2-2 KP Wichrów
Ambrozja Bogdaszowice 3-0 LZS Osiek

Kolejka 13 - 3 kwietnia

Ambrozja Bogdaszowice 4-1 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
LZS Osiek 1-3 Olimpia Chmielów
KP Wichrów 0-2 Błękitni Gniechowice
GLKS Mietków 0-5 Dromex Piersno
Puma II Pietrzykowice 4-1 Tytan Strzeganowice
Piast Lutynia 0-2 LZS Zachowice

Kolejka 14 - 10 kwietnia

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-0 Piast Lutynia
LZS Zachowice 1-3 Puma II Pietrzykowice
Tytan Strzeganowice 1-2 GLKS Mietków
Dromex Piersno 5-2 KP Wichrów
Błękitni Gniechowice 2-2 LZS Osiek
Olimpia Chmielów 2-5 Ambrozja Bogdaszowice

Kolejka 15 - 17 kwietnia

Olimpia Chmielów 2-3 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Ambrozja Bogdaszowice 4-0 Błękitni Gniechowice
LZS Osiek 2-4 Dromex Piersno
KP Wichrów 7-1 Tytan Strzeganowice
GLKS Mietków 1-2 LZS Zachowice
Puma II Pietrzykowice 6-1 Piast Lutynia

Kolejka 16 - 1 maja

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-1 Puma II Pietrzykowice
Piast Lutynia 3-5 GLKS Mietków
LZS Zachowice 4-1 KP Wichrów
Tytan Strzeganowice 1-3 LZS Osiek
Dromex Piersno 1-2 Ambrozja Bogdaszowice
Błękitni Gniechowice 6-1 Olimpia Chmielów

Kolejka 17 - 8 maja

Błękitni Gniechowice 2-1 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Olimpia Chmielów 0-9 Dromex Piersno
Ambrozja Bogdaszowice 3-0 Tytan Strzeganowice
LZS Osiek 1-3 LZS Zachowice
KP Wichrów 7-2 Piast Lutynia
GLKS Mietków 1-2 Puma II Pietrzykowice

Kolejka 18 - 15 maja

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 3-1 GLKS Mietków
Puma II Pietrzykowice 8-1 KP Wichrów
Piast Lutynia 6-1 LZS Osiek
LZS Zachowice 2-1 Ambrozja Bogdaszowice
Tytan Strzeganowice 2-4 Olimpia Chmielów
Dromex Piersno 4-2 Błękitni Gniechowice

Kolejka 19 - 22 maja

Dromex Piersno 3-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Błękitni Gniechowice 6-0 Tytan Strzeganowice
Olimpia Chmielów 3-7 LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice 4-2 Piast Lutynia
LZS Osiek 4-4 Puma II Pietrzykowice
KP Wichrów 4-1 GLKS Mietków

Kolejka 20 - 29 maja

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 4-4 KP Wichrów
GLKS Mietków 2-4 LZS Osiek
Puma II Pietrzykowice 2-0 Ambrozja Bogdaszowice
Piast Lutynia 3-3 Olimpia Chmielów
LZS Zachowice 8-2 Błękitni Gniechowice
Tytan Strzeganowice 0-8 Dromex Piersno

Kolejka 21 - 5 czerwca

Tytan Strzeganowice 5-3 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Dromex Piersno 3-4 LZS Zachowice
Błękitni Gniechowice 3-3 Piast Lutynia
Olimpia Chmielów 2-6 Puma II Pietrzykowice
Ambrozja Bogdaszowice 2-4 GLKS Mietków
LZS Osiek 3-3 KP Wichrów

Kolejka 22 - 12 czerwca

ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-2 LZS Osiek
KP Wichrów 3-1 Ambrozja Bogdaszowice
GLKS Mietków 3-0 Olimpia Chmielów
Puma II Pietrzykowice 1-0 Błękitni Gniechowice
Piast Lutynia 0-1 Dromex Piersno
LZS Zachowice 10-0 Tytan Strzeganowice

Klasa A 2010/2011 (Wrocław I)
Klasa A 2010/2011 (Wrocław II)
Klasa A 2010/2011 (Wrocław III)
Klasa A 2010/2011 (Wrocław IV)

Klasa B 2010/2011 (Wrocław I)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław II)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław III)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław IX)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław V)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław VI)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław VII)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław VIII)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław X)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław XI)
Klasa B 2010/2011 (Wrocław XII)

Klasa C 2010/2011 (Oława)
Klasa C 2010/2011 (Środa Śląska)
Klasa C 2010/2011 (Trzebnica)
Klasa C 2010/2011 (Wrocław I)
Klasa C 2010/2011 (Wrocław II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas