[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 70 22 4 4 70-22 12 1 2 36-8 10 3 2 34-14
2.  Czarni Jelenin 30 60 19 3 8 66-25 12 1 2 45-8 7 2 6 21-17
3.  MKS Nowe Miasteczko 30 59 17 8 5 58-33 10 3 2 37-20 7 5 3 21-13
4.  Lech/Zryw II Zielona Góra 30 58 18 4 8 80-50 12 1 2 53-28 6 3 6 27-22
5.  Błękitni ¦widnica 30 54 17 3 10 69-43 8 2 5 38-17 9 1 5 31-26
6.  Piast Czerwieńsk 30 51 16 3 11 48-40 10 1 4 35-19 6 2 7 13-21
7.  Odra Bytom Odrzański 30 47 14 5 11 58-45 10 1 4 32-17 4 4 7 26-28
8.  Błękitni Olbrachtów 30 45 14 3 13 57-45 7 2 6 31-21 7 1 7 26-24
9.  Sprotavia Szprotawa 30 43 13 4 13 48-48 6 4 5 20-21 7 0 8 28-27
10.  Syrena Zb±szynek 30 42 11 9 10 59-48 7 5 3 35-21 4 4 7 24-27
11.  Stal Jasień 30 37 12 1 17 44-66 10 0 5 31-21 2 1 12 13-45
12.  Pogoń II ¦wiebodzin 30 33 9 6 15 43-56 7 3 5 26-20 2 3 10 17-36
13.  Modrzew Modrzyca 30 27 7 6 17 50-75 6 4 5 38-33 1 2 12 12-42
14.  Carina Gubin 30 25 7 4 19 29-83 6 3 6 17-21 1 1 13 12-62
15.  Iskra Małomice 30 21 6 3 21 31-69 3 2 10 16-25 3 1 11 15-44
16.  Budowlani Gozdnica 30 12 2 6 22 33-95 1 3 11 15-38 1 3 11 18-57
CWLKS Gubin zmienił nazwę na Victoria Gubin w trakcie przerwy zimowej, za¶ 7 lutego 2003 powrócono do nazwy Carina Gubin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański    2-4 1-2 0-0 1-0 2-0 1-0 2-1 2-0 1-0 4-0 2-0 3-0* 7-0 5-1 3-0* 
 2 Czarni Jelenin1-2     0-0 3-0* 0-1 3-1 7-1 1-0 5-1 3-0 6-1 2-0 1-0 7-0 3-0 3-1 
 3 MKS Nowe Miasteczko0-1 1-0     4-2 5-1 3-1 1-1 4-2 3-1 1-4 2-0 3-1 2-2 1-0 4-1 3-3 
 4 Lech/Zryw II Zielona Góra3-1 3-1 0-3*     4-3 6-1 2-2 1-5 2-1 4-3 3-0 1-0 4-2 9-0 5-3 6-3 
 5 Błękitni ¦widnica1-3 0-0 0-0 4-0     0-2 1-4 1-2 1-0 2-1 6-0 6-1 6-0 6-2 1-2 3-0* 
 6 Piast Czerwieńsk1-0 0-3 2-2 0-3 1-3     3-2 2-0 2-1 1-3 4-0 4-0 2-0 5-1 5-1 3-0* 
 7 Odra Bytom Odrzański0-1 2-1 1-3 2-1 3-2 1-2     0-1 3-1 3-1 4-1 3-0* 3-0 2-0 2-0 3-3 
 8 Błękitni Olbrachtów0-3 0-1 0-3 2-0 1-2 1-0 2-2     2-3 2-2 2-1 2-1 2-0 7-2 0-1 8-0 
 9 Sprotavia Szprotawa1-1 1-0 2-1 0-5 0-2 1-0 0-3 2-0     1-2 2-2 2-1 1-1 0-0 5-0 2-3 
 10 Syrena Zb±szynek1-1 4-0 5-1 1-1 1-3 2-3 2-2 1-2 2-1     2-1 1-1 6-2 2-1 3-0* 2-2 
 11 Stal Jasień0-3 1-3 1-0 2-1 0-5 0-1 2-0 3-1 1-4 3-0     3-1 5-1 4-1 3-0 3-0* 
 12 Pogoń II ¦wiebodzin2-4 0-1 0-1 1-1 6-2 0-0 2-1 0-2 2-3 1-1 2-0     2-1 2-1 3-2 3-0* 
 13 Modrzew Modrzyca2-6 2-2 0-0 2-6 2-3 2-0 3-1 1-1 1-3 1-1 4-2 3-5     4-0 2-0 9-3 
 14 Carina Gubin0-4 1-0 1-1 0-2 0-1 0-0 2-1 2-3 0-4 2-1 2-0 0-2 2-0     2-2 3-0* 
 15 Iskra Małomice0-2 0-2 0-1 1-2 1-2 0-1 0-3 3-2 1-2 2-2 0-2 1-1 3-0 1-3     3-0* 
 16 Budowlani Gozdnica2-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-1 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 2-3 3-3 0-3* 5-1 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Budowlani Gozdnica 1-4 Błękitni Olbrachtów
Pogoń II ¦wiebodzin 0-1 MKS Nowe Miasteczko
Czarni Jelenin 0-1 Błękitni ¦widnica
Iskra Małomice 1-2 Sprotavia Szprotawa
Lech/Zryw II Zielona Góra 6-1 Piast Czerwieńsk
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Syrena Zb±szynek
Odra Bytom Odrzański 2-0 Carina Gubin
Stal Jasień 5-1 Modrzew Modrzyca

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Błękitni Olbrachtów 2-0 Modrzew Modrzyca
Carina Gubin 2-0 Stal Jasień
Syrena Zb±szynek 2-2 Odra Bytom Odrzański
Piast Czerwieńsk 1-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Sprotavia Szprotawa 0-5 Lech/Zryw II Zielona Góra
Błękitni ¦widnica 1-2 Iskra Małomice
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Czarni Jelenin
Budowlani Gozdnica 3-3 Pogoń II ¦wiebodzin

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Pogoń II ¦wiebodzin 0-2 Błękitni Olbrachtów
Czarni Jelenin 3-1 Budowlani Gozdnica
Iskra Małomice 0-1 MKS Nowe Miasteczko
Lech/Zryw II Zielona Góra 4-3 Błękitni ¦widnica
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański 1-2 Piast Czerwieńsk
Stal Jasień 3-0 Syrena Zb±szynek
Modrzew Modrzyca 4-0 Carina Gubin

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 wrze¶nia

Błękitni Olbrachtów 7-2 Carina Gubin
Syrena Zb±szynek 6-2 Modrzew Modrzyca
Piast Czerwieńsk 4-0 Stal Jasień
Sprotavia Szprotawa 0-3 Odra Bytom Odrzański
Błękitni ¦widnica 1-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
MKS Nowe Miasteczko 4-2 Lech/Zryw II Zielona Góra
Budowlani Gozdnica 1-2 Iskra Małomice
Pogoń II ¦wiebodzin 0-1 Czarni Jelenin

Kolejka 5 - 7-8 wrze¶nia

Czarni Jelenin 1-0 Błękitni Olbrachtów
Iskra Małomice 1-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Lech/Zryw II Zielona Góra 6-3 Budowlani Gozdnica
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 MKS Nowe Miasteczko
Odra Bytom Odrzański 3-2 Błękitni ¦widnica
Stal Jasień 1-4 Sprotavia Szprotawa
Modrzew Modrzyca 2-0 Piast Czerwieńsk
Carina Gubin 2-1 Syrena Zb±szynek

Kolejka 6 - 14-15 wrze¶nia

Błękitni Olbrachtów 2-2 Syrena Zb±szynek
Piast Czerwieńsk 5-1 Carina Gubin
Sprotavia Szprotawa 1-1 Modrzew Modrzyca
Błękitni ¦widnica 6-0 Stal Jasień
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Odra Bytom Odrzański
Budowlani Gozdnica 2-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 23 listopada
Pogoń II ¦wiebodzin 1-1 Lech/Zryw II Zielona Góra
Czarni Jelenin 3-0 Iskra Małomice

Kolejka 7 - 21-22 wrze¶nia

Iskra Małomice 3-2 Błękitni Olbrachtów
Lech/Zryw II Zielona Góra 3-1 Czarni Jelenin
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Odra Bytom Odrzański 3-3 Budowlani Gozdnica
Stal Jasień 1-0 MKS Nowe Miasteczko
Modrzew Modrzyca 2-3 Błękitni ¦widnica
Carina Gubin 0-4 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zb±szynek 2-3 Piast Czerwieńsk

Kolejka 8 - 28-29 wrze¶nia

Błękitni Olbrachtów 1-0 Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa 1-2 Syrena Zb±szynek
Błękitni ¦widnica 6-2 Carina Gubin
MKS Nowe Miasteczko 2-2 Modrzew Modrzyca
Budowlani Gozdnica 2-3 Stal Jasień
Pogoń II ¦wiebodzin 2-1 Odra Bytom Odrzański
Czarni Jelenin 1-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Iskra Małomice 1-2 Lech/Zryw II Zielona Góra

Kolejka 9 - 5-6 paĽdziernika

Lech/Zryw II Zielona Góra 1-5 Błękitni Olbrachtów
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-1 Iskra Małomice
Odra Bytom Odrzański 2-1 Czarni Jelenin
Stal Jasień 3-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Modrzew Modrzyca 9-3 Budowlani Gozdnica
Carina Gubin 1-1 MKS Nowe Miasteczko
Syrena Zb±szynek 1-3 Błękitni ¦widnica
Piast Czerwieńsk 2-1 Sprotavia Szprotawa

Kolejka 10 - 12-13 paĽdziernika

Błękitni Olbrachtów 2-3 Sprotavia Szprotawa
Błękitni ¦widnica 0-2 Piast Czerwieńsk
MKS Nowe Miasteczko 1-4 Syrena Zb±szynek
Budowlani Gozdnica 5-1 Carina Gubin
Pogoń II ¦wiebodzin 2-1 Modrzew Modrzyca
Czarni Jelenin 6-1 Stal Jasień
Iskra Małomice 0-3 Odra Bytom Odrzański
Lech/Zryw II Zielona Góra 3-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Kolejka 11 - 19-20 paĽdziernika

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Błękitni Olbrachtów
Odra Bytom Odrzański 2-1 Lech/Zryw II Zielona Góra
Stal Jasień 3-0 Iskra Małomice
Modrzew Modrzyca 2-2 Czarni Jelenin
Carina Gubin 0-2 Pogoń II ¦wiebodzin
Syrena Zb±szynek 2-2 Budowlani Gozdnica
Piast Czerwieńsk 2-2 MKS Nowe Miasteczko
Sprotavia Szprotawa 0-2 Błękitni ¦widnica

Kolejka 12 - 26-27 paĽdziernika

Błękitni Olbrachtów 1-2 Błękitni ¦widnica
MKS Nowe Miasteczko 3-1 Sprotavia Szprotawa
Budowlani Gozdnica 0-1 Piast Czerwieńsk
Pogoń II ¦wiebodzin 1-1 Syrena Zb±szynek
Czarni Jelenin 7-0 Carina Gubin
Iskra Małomice 3-0 Modrzew Modrzyca
Lech/Zryw II Zielona Góra 3-0 Stal Jasień
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Odra Bytom Odrzański

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Odra Bytom Odrzański 0-1 Błękitni Olbrachtów
Stal Jasień 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Modrzew Modrzyca 2-6 Lech/Zryw II Zielona Góra
Carina Gubin 2-2 Iskra Małomice
Syrena Zb±szynek 4-0 Czarni Jelenin
Piast Czerwieńsk 4-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Sprotavia Szprotawa 2-3 Budowlani Gozdnica
Błękitni ¦widnica 0-0 MKS Nowe Miasteczko

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Błękitni Olbrachtów 0-3 MKS Nowe Miasteczko 9 listopada
Budowlani Gozdnica 1-1 Błękitni ¦widnica 9 listopada
Pogoń II ¦wiebodzin 2-3 Sprotavia Szprotawa 9 listopada
Czarni Jelenin 3-1 Piast Czerwieńsk 10 listopada
Iskra Małomice 2-2 Syrena Zb±szynek 9 listopada
Lech/Zryw II Zielona Góra 9-0 Carina Gubin 10 listopada
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Modrzew Modrzyca 9 listopada
(wo)
Drużyna go¶ci nie stawiła się o okre¶lonej godzinie.
Odra Bytom Odrzański 4-1 Stal Jasień 10 listopada

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Stal Jasień 3-1 Błękitni Olbrachtów
Modrzew Modrzyca 3-1 Odra Bytom Odrzański
Carina Gubin 0-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 16 listopada
Syrena Zb±szynek 1-1 Lech/Zryw II Zielona Góra
Piast Czerwieńsk 5-1 Iskra Małomice 16 listopada
Sprotavia Szprotawa 1-0 Czarni Jelenin 16 listopada
Błękitni ¦widnica 6-1 Pogoń II ¦wiebodzin
MKS Nowe Miasteczko 3-3 Budowlani Gozdnica 16 listopada

Kolejka 16 - 8-9 marca

Błękitni Olbrachtów 8-0 Budowlani Gozdnica
MKS Nowe Miasteczko 3-1 Pogoń II ¦wiebodzin
rozegrany w innym terminie
Błękitni ¦widnica 0-0 Czarni Jelenin
rozegrany w innym terminie
Sprotavia Szprotawa 5-0 Iskra Małomice
Piast Czerwieńsk 0-3 Lech/Zryw II Zielona Góra
Syrena Zb±szynek 1-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Carina Gubin 2-1 Odra Bytom Odrzański
Modrzew Modrzyca 4-2 Stal Jasień

Kolejka 17 - 15-16 marca

Modrzew Modrzyca 1-1 Błękitni Olbrachtów
Stal Jasień 4-1 Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański 3-1 Syrena Zb±szynek
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 Piast Czerwieńsk
Lech/Zryw II Zielona Góra 2-1 Sprotavia Szprotawa
spotkanie rozgrywane na sztucznej murawie
Iskra Małomice 1-2 Błękitni ¦widnica
Czarni Jelenin 0-0 MKS Nowe Miasteczko
Pogoń II ¦wiebodzin 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)

Kolejka 18 - 22-23 marca

Błękitni Olbrachtów 2-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Budowlani Gozdnica 0-3 Czarni Jelenin
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 4-1 Iskra Małomice
Błękitni ¦widnica 4-0 Lech/Zryw II Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa 1-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Piast Czerwieńsk 3-2 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zb±szynek 2-1 Stal Jasień
Carina Gubin 2-0 Modrzew Modrzyca

Kolejka 19 - 29-30 marca

Carina Gubin 2-3 Błękitni Olbrachtów
Modrzew Modrzyca 1-1 Syrena Zb±szynek
Stal Jasień 0-1 Piast Czerwieńsk
Odra Bytom Odrzański 3-1 Sprotavia Szprotawa
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Błękitni ¦widnica
Lech/Zryw II Zielona Góra 0-3 MKS Nowe Miasteczko
(wo)
na boisku 3-1
Iskra Małomice 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)
Czarni Jelenin 2-0 Pogoń II ¦wiebodzin

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Błękitni Olbrachtów 0-1 Czarni Jelenin
Pogoń II ¦wiebodzin 3-2 Iskra Małomice
Budowlani Gozdnica 0-3 Lech/Zryw II Zielona Góra
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Błękitni ¦widnica 1-4 Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa 2-2 Stal Jasień
Piast Czerwieńsk 2-0 Modrzew Modrzyca
Syrena Zb±szynek 2-1 Carina Gubin

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Syrena Zb±szynek 1-2 Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin 0-0 Piast Czerwieńsk
Modrzew Modrzyca 1-3 Sprotavia Szprotawa
Stal Jasień 0-5 Błękitni ¦widnica
Odra Bytom Odrzański 1-3 MKS Nowe Miasteczko
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)
Lech/Zryw II Zielona Góra 1-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Iskra Małomice 0-2 Czarni Jelenin

Kolejka 22 - 18-20 kwietnia

Błękitni Olbrachtów 0-1 Iskra Małomice
Czarni Jelenin 3-0 Lech/Zryw II Zielona Góra
(wo)
Pogoń II ¦wiebodzin 2-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Budowlani Gozdnica 0-3 Odra Bytom Odrzański
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 2-0 Stal Jasień
Błękitni ¦widnica 6-0 Modrzew Modrzyca
Sprotavia Szprotawa 0-0 Carina Gubin
Piast Czerwieńsk 1-3 Syrena Zb±szynek

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Piast Czerwieńsk 2-0 Błękitni Olbrachtów
Syrena Zb±szynek 2-1 Sprotavia Szprotawa
Carina Gubin 0-1 Błękitni ¦widnica
Modrzew Modrzyca 0-0 MKS Nowe Miasteczko
Stal Jasień 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)
Odra Bytom Odrzański 3-0 Pogoń II ¦wiebodzin
(wo)
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-4 Czarni Jelenin
Lech/Zryw II Zielona Góra 5-3 Iskra Małomice

Kolejka 24 - 1 maja

Błękitni Olbrachtów 2-0 Lech/Zryw II Zielona Góra
Iskra Małomice 0-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Czarni Jelenin 7-1 Odra Bytom Odrzański
Pogoń II ¦wiebodzin 2-0 Stal Jasień
Budowlani Gozdnica 0-3 Modrzew Modrzyca
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Carina Gubin
Błękitni ¦widnica 2-1 Syrena Zb±szynek
Sprotavia Szprotawa 1-0 Piast Czerwieńsk

Kolejka 25 - 4 maja

Sprotavia Szprotawa 2-0 Błękitni Olbrachtów
Piast Czerwieńsk 1-3 Błękitni ¦widnica
Syrena Zb±szynek 5-1 MKS Nowe Miasteczko
Carina Gubin 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)
Modrzew Modrzyca 3-5 Pogoń II ¦wiebodzin
Stal Jasień 1-3 Czarni Jelenin
Odra Bytom Odrzański 2-0 Iskra Małomice
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 0-0 Lech/Zryw II Zielona Góra

Kolejka 26 - 9-10 maja

Błękitni Olbrachtów 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Lech/Zryw II Zielona Góra 2-2 Odra Bytom Odrzański
Iskra Małomice 0-2 Stal Jasień
Czarni Jelenin 1-0 Modrzew Modrzyca
Pogoń II ¦wiebodzin 2-1 Carina Gubin
Budowlani Gozdnica 0-3 Syrena Zb±szynek
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 3-1 Piast Czerwieńsk
Błękitni ¦widnica 1-0 Sprotavia Szprotawa

Kolejka 27 - 16-17 maja

Błękitni ¦widnica 1-2 Błękitni Olbrachtów
Sprotavia Szprotawa 2-1 MKS Nowe Miasteczko
Piast Czerwieńsk 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)
Syrena Zb±szynek 1-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Carina Gubin 1-0 Czarni Jelenin
Modrzew Modrzyca 2-0 Iskra Małomice
Stal Jasień 2-1 Lech/Zryw II Zielona Góra
Odra Bytom Odrzański 0-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Kolejka 28 - 24-25 maja

Błękitni Olbrachtów 2-2 Odra Bytom Odrzański
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-0 Stal Jasień
Lech/Zryw II Zielona Góra 4-2 Modrzew Modrzyca
Iskra Małomice 1-3 Carina Gubin
Czarni Jelenin 3-0 Syrena Zb±szynek
Pogoń II ¦wiebodzin 0-0 Piast Czerwieńsk
Budowlani Gozdnica 0-3 Sprotavia Szprotawa
(wo)
MKS Nowe Miasteczko 5-1 Błękitni ¦widnica

Kolejka 29 - 31 maja-1 czerwca

MKS Nowe Miasteczko 4-2 Błękitni Olbrachtów
Błękitni ¦widnica 3-0 Budowlani Gozdnica
(wo)
Sprotavia Szprotawa 2-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Piast Czerwieńsk 0-3 Czarni Jelenin
Syrena Zb±szynek 3-0 Iskra Małomice
(wo)
Carina Gubin 0-2 Lech/Zryw II Zielona Góra
Modrzew Modrzyca 2-6 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Stal Jasień 2-0 Odra Bytom Odrzański

Kolejka 30 - 7-8 czerwca

Błękitni Olbrachtów 2-1 Stal Jasień
Odra Bytom Odrzański 3-0 Modrzew Modrzyca
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 7-0 Carina Gubin
Lech/Zryw II Zielona Góra 4-3 Syrena Zb±szynek
Iskra Małomice 0-1 Piast Czerwieńsk
Czarni Jelenin 5-1 Sprotavia Szprotawa
Pogoń II ¦wiebodzin 6-2 Błękitni ¦widnica
Budowlani Gozdnica 0-3 MKS Nowe Miasteczko
(wo)

Baraże o udział w IV lidze (lubuska)

IV liga 2002/2003 (lubuska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Wojciech Szymczak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl
Link Ľródłowy: http://www.mks-sprotavia.prv.pl

 

Napisz do nas