[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Złotniki Kujawskie 26 59 18 5 3 60-27 9 2 2 27-16 9 3 1 33-11
2.  Noteć Łabiszyn 26 53 16 5 5 72-32 11 1 1 40-12 5 4 4 32-20
3.  Dąb Barcin 26 51 15 6 5 58-33 6 4 3 27-15 9 2 2 31-18
4.  Kujawy Markowice 26 49 14 7 5 55-34 9 2 2 33-16 5 5 3 22-18
5.  LZS Świątkowo Cerekwica 26 42 13 3 10 58-43 7 2 4 34-21 6 1 6 24-22 4 7 2 1 1 12-7
6.  Kometa Więcławice 26 42 13 3 10 58-54 7 2 4 38-29 6 1 6 20-25 4 6 2 0 2 10-13
7.  Czarni Wierzchosławice 26 42 11 9 6 42-31 7 3 3 27-13 4 6 3 15-18 4 4 1 1 2 8-10
8.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 39 12 3 11 63-39 7 0 6 31-18 5 3 5 32-21
9.  Kujawianka Strzelno 26 34 9 7 10 49-48 5 3 5 24-20 4 4 5 25-28
10.  Zjednoczeni Szarlej 26 27 7 6 13 57-75 4 6 3 32-25 3 0 10 25-50
11.  Huragan Dąbrówka 26 24 7 3 16 32-44 5 3 5 22-13 2 0 11 10-31
12.  Fregata Polanowice 26 21 5 6 15 35-59 3 3 7 16-30 2 3 8 19-29
13.  Zagłębie Piechcin 26 20 6 2 18 24-70 4 1 8 15-36 2 1 10 9-34
14.  Kolorowi Krusza Zamkowa 26 10 3 1 22 22-96 3 1 9 17-38 0 0 13 5-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Złotniki Kujawskie    3-1 1-1 1-5 2-0 3-2 1-2 2-1 2-1 5-1 2-0 2-2 1-0 2-0 
 2 Noteć Łabiszyn1-0     3-2 1-0 3-2 0-1 0-0 3-1 4-2 7-1 1-0 5-2 2-1 10-0 
 3 Dąb Barcin0-1 1-1     3-1 1-2 4-2 0-0 3-4 2-2 2-1 1-0 1-1 6-0 3-0 
 4 Kujawy Markowice0-2 2-2 3-1     2-1 2-1 0-1 1-1 3-2 5-1 3-1 2-1 4-1 6-1 
 5 LZS Świątkowo Cerekwica1-2 2-1 0-1 1-2     7-2 2-2 0-0 4-0 4-3 2-1 2-6 4-0 5-1 
 6 Kometa Więcławice1-1 4-2 2-5 0-0 2-1     3-4 3-2 2-5 4-2 4-3 5-2 1-2 7-0 
 7 Czarni Wierzchosławice1-1 1-0 1-2 1-1 1-2 1-3     3-1 0-0 7-2 1-0 3-1 3-0 4-0 
 8 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko1-3 0-1 3-5 4-0 1-3 1-2 4-0     0-1 4-1 3-0 3-1 3-0 4-1 
 9 Kujawianka Strzelno1-4 2-4 0-0 0-0 1-2 2-1 1-1 0-4     5-0 5-1 1-0 0-2 6-1 
 10 Zjednoczeni Szarlej4-5 1-1 1-4 2-2 3-3 2-0 1-1 1-4 2-2     7-0 3-1 2-2 3-0 
 11 Huragan Dąbrówka0-0 0-0 0-1 2-4 0-1 0-1 4-1 2-0 4-2 1-2     0-0 6-1 3-0 
 12 Fregata Polanowice0-2 0-6 1-3 2-2 2-1 1-2 0-0 2-2 2-3 1-6 0-2     1-0 4-1 
 13 Zagłębie Piechcin0-3 0-6 1-2 1-3 0-3 2-2 2-1 1-8 2-4 3-2 1-2 1-0     1-0 
 14 Kolorowi Krusza Zamkowa1-9 4-7 2-4 0-2 4-3 0-1 0-2 0-4 1-1 2-3 1-0 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Kometa Więcławice 5-2 Fregata Polanowice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-3 LZS Świątkowo Cerekwica
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-4 Dąb Barcin
Zjednoczeni Szarlej 1-1 Noteć Łabiszyn
Zagłębie Piechcin 0-3 Piast Złotniki Kujawskie
Huragan Dąbrówka 4-1 Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice 3-2 Kujawianka Strzelno

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Fregata Polanowice 2-3 Kujawianka Strzelno
Czarni Wierzchosławice 1-1 Kujawy Markowice
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Huragan Dąbrówka
Noteć Łabiszyn 2-1 Zagłębie Piechcin
Dąb Barcin 2-1 Zjednoczeni Szarlej
LZS Świątkowo Cerekwica 5-1 Kolorowi Krusza Zamkowa
Kometa Więcławice 3-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Fregata Polanowice
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-1 Kometa Więcławice
Zjednoczeni Szarlej 3-3 LZS Świątkowo Cerekwica
Zagłębie Piechcin 1-2 Dąb Barcin
Huragan Dąbrówka 0-0 Noteć Łabiszyn
Kujawy Markowice 0-2 Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno 1-1 Czarni Wierzchosławice

Kolejka 4 - 7-8 września

Fregata Polanowice 0-0 Czarni Wierzchosławice
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn 1-0 Kujawy Markowice
Dąb Barcin 1-0 Huragan Dąbrówka
LZS Świątkowo Cerekwica 4-0 Zagłębie Piechcin
Kometa Więcławice 4-2 Zjednoczeni Szarlej
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa

Kolejka 5 - 14-15 września

Kolorowi Krusza Zamkowa 1-2 Fregata Polanowice
Zjednoczeni Szarlej 1-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zagłębie Piechcin 2-2 Kometa Więcławice
Huragan Dąbrówka 0-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Kujawy Markowice 3-1 Dąb Barcin
Kujawianka Strzelno 2-4 Noteć Łabiszyn
Czarni Wierzchosławice 1-1 Piast Złotniki Kujawskie

Kolejka 6 - 21-22 września

Fregata Polanowice 0-2 Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn 0-0 Czarni Wierzchosławice
Dąb Barcin 2-2 Kujawianka Strzelno
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 Kujawy Markowice
Kometa Więcławice 4-3 Huragan Dąbrówka
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Zagłębie Piechcin
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-3 Zjednoczeni Szarlej

Kolejka 7 - 28-29 września

Zjednoczeni Szarlej 3-1 Fregata Polanowice
Zagłębie Piechcin 1-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Huragan Dąbrówka 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice 2-1 Kometa Więcławice
Kujawianka Strzelno 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica
Czarni Wierzchosławice 1-2 Dąb Barcin
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Noteć Łabiszyn

Kolejka 8 - 5-6 października

Fregata Polanowice 0-6 Noteć Łabiszyn
Dąb Barcin 0-1 Piast Złotniki Kujawskie
LZS Świątkowo Cerekwica 2-2 Czarni Wierzchosławice
Kometa Więcławice 2-5 Kujawianka Strzelno
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Kujawy Markowice
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-0 Huragan Dąbrówka
Zjednoczeni Szarlej 2-2 Zagłębie Piechcin

Kolejka 9 - 12-13 października

Zagłębie Piechcin 1-0 Fregata Polanowice
Huragan Dąbrówka 1-2 Zjednoczeni Szarlej
Kujawy Markowice 6-1 Kolorowi Krusza Zamkowa
Kujawianka Strzelno 0-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Czarni Wierzchosławice 1-3 Kometa Więcławice
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 LZS Świątkowo Cerekwica
Noteć Łabiszyn 3-2 Dąb Barcin

Kolejka 10 - 20 października

Fregata Polanowice 1-3 Dąb Barcin
LZS Świątkowo Cerekwica 2-1 Noteć Łabiszyn
Kometa Więcławice 1-1 Piast Złotniki Kujawskie
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Czarni Wierzchosławice
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Kujawianka Strzelno
Zjednoczeni Szarlej 2-2 Kujawy Markowice
Zagłębie Piechcin 1-2 Huragan Dąbrówka

Kolejka 11 - 27 października

Huragan Dąbrówka 0-0 Fregata Polanowice
Kujawy Markowice 4-1 Zagłębie Piechcin
Kujawianka Strzelno 5-0 Zjednoczeni Szarlej
Czarni Wierzchosławice 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Łabiszyn 0-1 Kometa Więcławice
Dąb Barcin 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica

Kolejka 12 - 3 listopada

Fregata Polanowice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Kometa Więcławice 2-5 Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-1 Noteć Łabiszyn
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-9 Piast Złotniki Kujawskie
Zjednoczeni Szarlej 1-1 Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin 2-4 Kujawianka Strzelno
Huragan Dąbrówka 2-4 Kujawy Markowice

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Kujawy Markowice 2-1 Fregata Polanowice
Kujawianka Strzelno 5-1 Huragan Dąbrówka
Czarni Wierzchosławice 3-0 Zagłębie Piechcin
Piast Złotniki Kujawskie 5-1 Zjednoczeni Szarlej
Noteć Łabiszyn 10-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Dąb Barcin 3-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
LZS Świątkowo Cerekwica 7-2 Kometa Więcławice

Kolejka 14 - 22-23 marca

Fregata Polanowice 1-2 Kometa Więcławice
LZS Świątkowo Cerekwica 0-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Dąb Barcin 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Noteć Łabiszyn 7-1 Zjednoczeni Szarlej
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Zagłębie Piechcin
Czarni Wierzchosławice 1-0 Huragan Dąbrówka
Kujawianka Strzelno 0-0 Kujawy Markowice

Kolejka 15 - 29-30 marca

Kujawianka Strzelno 1-0 Fregata Polanowice
Kujawy Markowice 0-1 Czarni Wierzchosławice
Huragan Dąbrówka 0-0 Piast Złotniki Kujawskie
Zagłębie Piechcin 0-6 Noteć Łabiszyn
Zjednoczeni Szarlej 1-4 Dąb Barcin
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-3 LZS Świątkowo Cerekwica
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-2 Kometa Więcławice

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Fregata Polanowice 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kometa Więcławice 7-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
LZS Świątkowo Cerekwica 4-3 Zjednoczeni Szarlej
Dąb Barcin 6-0 Zagłębie Piechcin
Noteć Łabiszyn 1-0 Huragan Dąbrówka
Piast Złotniki Kujawskie 1-5 Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice 0-0 Kujawianka Strzelno

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Czarni Wierzchosławice 3-1 Fregata Polanowice
Kujawianka Strzelno 1-4 Piast Złotniki Kujawskie
Kujawy Markowice 2-2 Noteć Łabiszyn
Huragan Dąbrówka 0-1 Dąb Barcin
Zagłębie Piechcin 0-3 LZS Świątkowo Cerekwica
Zjednoczeni Szarlej 2-0 Kometa Więcławice
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Fregata Polanowice 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 Zjednoczeni Szarlej
Kometa Więcławice 1-2 Zagłębie Piechcin
LZS Świątkowo Cerekwica 2-1 Huragan Dąbrówka
Dąb Barcin 3-1 Kujawy Markowice
Noteć Łabiszyn 4-2 Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Czarni Wierzchosławice

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Piast Złotniki Kujawskie 2-2 Fregata Polanowice
Czarni Wierzchosławice 1-0 Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno 0-0 Dąb Barcin
Kujawy Markowice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Huragan Dąbrówka 0-1 Kometa Więcławice
Zagłębie Piechcin 1-8 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zjednoczeni Szarlej 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa

Kolejka 20 - 3-4 maja

Fregata Polanowice 1-6 Zjednoczeni Szarlej
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-0 Zagłębie Piechcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Huragan Dąbrówka
Kometa Więcławice 0-0 Kujawy Markowice
LZS Świątkowo Cerekwica 4-0 Kujawianka Strzelno
Dąb Barcin 0-0 Czarni Wierzchosławice
Noteć Łabiszyn 1-0 Piast Złotniki Kujawskie

Kolejka 21 - 10-11 maja

Noteć Łabiszyn 5-2 Fregata Polanowice
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Dąb Barcin
Czarni Wierzchosławice 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica
Kujawianka Strzelno 2-1 Kometa Więcławice
Kujawy Markowice 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Huragan Dąbrówka 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Zagłębie Piechcin 3-2 Zjednoczeni Szarlej

Kolejka 22 - 17-18 maja

Fregata Polanowice 1-0 Zagłębie Piechcin
Zjednoczeni Szarlej 7-0 Huragan Dąbrówka
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Kujawy Markowice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-1 Kujawianka Strzelno
Kometa Więcławice 3-4 Czarni Wierzchosławice
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 Piast Złotniki Kujawskie
Dąb Barcin 1-1 Noteć Łabiszyn

Kolejka 23 - 24-25 maja

Dąb Barcin 1-1 Fregata Polanowice
Noteć Łabiszyn 3-2 LZS Świątkowo Cerekwica
Piast Złotniki Kujawskie 3-2 Kometa Więcławice
Czarni Wierzchosławice 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno 6-1 Kolorowi Krusza Zamkowa
Kujawy Markowice 5-1 Zjednoczeni Szarlej
Huragan Dąbrówka 6-1 Zagłębie Piechcin

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Fregata Polanowice 0-2 Huragan Dąbrówka
Zagłębie Piechcin 1-3 Kujawy Markowice
Zjednoczeni Szarlej 2-2 Kujawianka Strzelno
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Czarni Wierzchosławice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-3 Piast Złotniki Kujawskie
Kometa Więcławice 4-2 Noteć Łabiszyn
LZS Świątkowo Cerekwica 0-1 Dąb Barcin

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

LZS Świątkowo Cerekwica 2-6 Fregata Polanowice
Dąb Barcin 4-2 Kometa Więcławice
Noteć Łabiszyn 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Czarni Wierzchosławice 7-2 Zjednoczeni Szarlej
Kujawianka Strzelno 0-2 Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice 3-1 Huragan Dąbrówka

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Fregata Polanowice 2-2 Kujawy Markowice
Huragan Dąbrówka 4-2 Kujawianka Strzelno
Zagłębie Piechcin 2-1 Czarni Wierzchosławice
Zjednoczeni Szarlej 4-5 Piast Złotniki Kujawskie
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-7 Noteć Łabiszyn
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-5 Dąb Barcin
Kometa Więcławice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://kpzpn.pl/

 

Napisz do nas