[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Kadyny 26 72 23 3 0 122-22 12 1 0 71-13 11 2 0 51-9
2.  Gmina Braniewo 26 63 20 3 3 83-36 11 1 1 45-14 9 2 2 38-22
3.  Zalew Gmina Elbląg 26 57 17 6 3 88-34 9 1 3 46-17 8 5 0 42-17
4.  Sokół Łęcze 26 46 14 4 8 53-42 6 3 4 27-18 8 1 4 26-24
5.  Piast Wilczęta 26 43 14 1 11 83-67 10 1 2 51-22 4 0 9 32-45
6.  Victoria II Rychliki 26 38 11 5 10 66-62 6 3 4 42-30 5 2 6 24-32
7.  Magdalenka Markusy 26 36 11 3 12 60-54 8 1 4 35-16 3 2 8 25-38
8.  Pama Powodowo 26 34 11 1 14 59-56 7 1 5 33-25 4 0 9 26-31
9.  Zalew Kamińsk 26 30 8 6 12 37-53 5 6 2 21-16 3 0 10 16-37
10.  Zagłada Lisów 26 26 8 2 16 57-76 4 0 9 39-41 4 2 7 18-35
11.  Relax Płoskinia 26 24 7 3 16 48-81 5 1 7 28-38 2 2 9 20-43
12.  Pogrom Aniołowo 26 22 6 4 16 35-79 5 1 7 18-30 1 3 9 17-49
13.  Orzeł Przezmark 26 16 5 1 20 38-110 2 1 10 20-50 3 0 10 18-60
14.  Błękitni II Orneta 26 17 5 2 19 26-83 5 1 7 22-27 0 1 12 4-56
Błękitni II Orneta wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb Kadyny    6-2 3-3 1-0 4-1 2-1 3-1 4-2 11-0 2-0 8-2 6-1 11-0 10-0 
 2 Gmina Braniewo1-1     1-6 3-1 2-1 11-0 4-0 3-1 4-2 5-1 2-1 4-0 1-0 4-0 
 3 Zalew Gmina Elbląg0-4 0-3*     0-2 4-0 3-0 2-2 4-2 4-1 3-1 5-1 5-0 9-0 7-1 
 4 Sokół Łęcze0-4 0-0 0-2     4-3 1-2 3-1 0-2 2-0 2-2 2-0 1-1 3-0 9-1 
 5 Piast Wilczęta1-8 6-2 1-1 0-3     5-2 4-2 4-1 3-1 8-0 2-1 9-1 5-0 3-0 
 6 Victoria II Rychliki0-3 1-1 3-3 4-5 6-1     2-2 3-6 3-1 2-3 4-1 4-3 7-1 3-0* 
 7 Magdalenka Markusy3-5 0-1 0-1 7-0 5-2 2-1     2-1 1-0 0-1 1-1 5-1 6-2 3-0* 
 8 Pama Powodowo0-6 3-4 3-3 0-2 6-2 2-1 5-0     0-3 3-0* 1-2 3-1 4-1 3-0* 
 9 Zalew Kamińsk2-2 1-3 2-2 0-3 3-1 1-1 2-1 2-1     0-0 0-0 1-0 5-0 2-2 
 10 Zagłada Lisów1-4 1-5 2-5 5-0 6-1 2-3 3-6 1-4 1-2     8-2 2-4 4-5 3-0* 
 11 Relax Płoskinia1-3 2-5 1-3 2-4 2-7 0-3 4-1 2-1 1-0 3-2     4-4 3-5 3-0 
 12 Pogrom Aniołowo0-5 2-7 0-2 0-0 0-5 1-3 0-3 1-0 4-2 1-2 4-0     2-1 3-0* 
 13 Orzeł Przezmark0-3 0-2 1-8 2-3 3-5 1-6 1-3 1-4 3-1 1-5 3-9 1-1     3-0 
 14 Błękitni II Orneta0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 5-3 4-1 0-3* 5-1 3-0 4-0 0-3*     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Piast Wilczęta 3-0 Błękitni II Orneta
Dąb Kadyny 6-1 Pogrom Aniołowo
Zalew Kamińsk 2-1 Pama Powodowo
Sokół Łęcze 2-2 Zagłada Lisów
Gmina Braniewo 11-0 Victoria II Rychliki
Zalew Gmina Elbląg 2-2 Magdalenka Markusy
Orzeł Przezmark 3-9 Relax Płoskinia
w Lisowie

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Błękitni II Orneta 3-0 Relax Płoskinia
Magdalenka Markusy 6-2 Orzeł Przezmark
w Gronowie Elbląskim
Victoria II Rychliki 3-3 Zalew Gmina Elbląg
Zagłada Lisów 1-5 Gmina Braniewo
Pama Powodowo 0-2 Sokół Łęcze
Pogrom Aniołowo 4-2 Zalew Kamińsk
w Pasłęku
Piast Wilczęta 1-8 Dąb Kadyny

Kolejka 3 - 4-5 września

Dąb Kadyny 10-0 Błękitni II Orneta
Zalew Kamińsk 3-1 Piast Wilczęta
Sokół Łęcze 1-1 Pogrom Aniołowo
Gmina Braniewo 3-1 Pama Powodowo
Zalew Gmina Elbląg 3-1 Zagłada Lisów
Orzeł Przezmark 1-6 Victoria II Rychliki
w Lisowie
Relax Płoskinia 4-1 Magdalenka Markusy

Kolejka 4 - 8 września

Błękitni II Orneta 5-3 Magdalenka Markusy
Victoria II Rychliki 4-1 Relax Płoskinia
Zagłada Lisów 4-5 Orzeł Przezmark
Pama Powodowo 3-3 Zalew Gmina Elbląg
Pogrom Aniołowo 2-7 Gmina Braniewo 9 września
w Pasłęku
Piast Wilczęta 0-3 Sokół Łęcze
Dąb Kadyny 11-0 Zalew Kamińsk

Kolejka 5 - 11-12 września

Zalew Kamińsk 2-2 Błękitni II Orneta
Sokół Łęcze 0-4 Dąb Kadyny
Gmina Braniewo 2-1 Piast Wilczęta
Zalew Gmina Elbląg 5-0 Pogrom Aniołowo
Orzeł Przezmark 1-4 Pama Powodowo
w Lisowie
Relax Płoskinia 3-2 Zagłada Lisów
Magdalenka Markusy 2-1 Victoria II Rychliki
w Gronowie Elbląskim

Kolejka 6 - 18-19 września

Błękitni II Orneta 1-1 Victoria II Rychliki
Zagłada Lisów 3-6 Magdalenka Markusy
Pama Powodowo 1-2 Relax Płoskinia
Pogrom Aniołowo 2-1 Orzeł Przezmark
w Pasłęku
Piast Wilczęta 1-1 Zalew Gmina Elbląg
Dąb Kadyny 6-2 Gmina Braniewo
Zalew Kamińsk 0-3 Sokół Łęcze

Kolejka 7 - 25-26 września

Sokół Łęcze 9-1 Błękitni II Orneta
Gmina Braniewo 4-2 Zalew Kamińsk
Zalew Gmina Elbląg 0-4 Dąb Kadyny
Orzeł Przezmark 3-5 Piast Wilczęta
w Lisowie
Relax Płoskinia 4-4 Pogrom Aniołowo
Magdalenka Markusy 2-1 Pama Powodowo
w Gronowie Elbląskim
Victoria II Rychliki 2-3 Zagłada Lisów

Kolejka 8 - 2-3 października

Błękitni II Orneta 5-1 Zagłada Lisów
Pama Powodowo 2-1 Victoria II Rychliki
Pogrom Aniołowo 0-3 Magdalenka Markusy
w Pasłęku
Piast Wilczęta 2-1 Relax Płoskinia
Dąb Kadyny 11-0 Orzeł Przezmark
Zalew Kamińsk 2-2 Zalew Gmina Elbląg
Sokół Łęcze 0-0 Gmina Braniewo

Kolejka 9 - 9-10 października

Gmina Braniewo 4-0 Błękitni II Orneta
Zalew Gmina Elbląg 0-2 Sokół Łęcze
Orzeł Przezmark 3-1 Zalew Kamińsk
w Lisowie
Relax Płoskinia 1-3 Dąb Kadyny
Magdalenka Markusy 5-2 Piast Wilczęta
w Gronowie Elbląskim
Victoria II Rychliki 4-3 Pogrom Aniołowo
Zagłada Lisów 1-4 Pama Powodowo

Kolejka 10 - 16-17 października

Błękitni II Orneta 4-1 Pama Powodowo
Pogrom Aniołowo 1-2 Zagłada Lisów
w Pasłęku
Piast Wilczęta 5-2 Victoria II Rychliki
Dąb Kadyny 3-1 Magdalenka Markusy
Zalew Kamińsk 0-0 Relax Płoskinia
Sokół Łęcze 3-0 Orzeł Przezmark
Gmina Braniewo 1-6 Zalew Gmina Elbląg

Kolejka 11 - 23-24 października

Zalew Gmina Elbląg 7-1 Błękitni II Orneta
Orzeł Przezmark 0-2 Gmina Braniewo
w Lisowie
Relax Płoskinia 2-4 Sokół Łęcze
Magdalenka Markusy 1-0 Zalew Kamińsk
w Gronowie Elbląskim
Victoria II Rychliki 0-3 Dąb Kadyny
Zagłada Lisów 6-1 Piast Wilczęta
Pama Powodowo 3-1 Pogrom Aniołowo

Kolejka 12 - 30-31 października

Błękitni II Orneta 4-0 Pogrom Aniołowo
Piast Wilczęta 4-1 Pama Powodowo
Dąb Kadyny 2-0 Zagłada Lisów
Zalew Kamińsk 1-1 Victoria II Rychliki
Sokół Łęcze 3-1 Magdalenka Markusy
Gmina Braniewo 2-1 Relax Płoskinia
Zalew Gmina Elbląg 9-0 Orzeł Przezmark

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Orzeł Przezmark 3-0 Błękitni II Orneta
w Lisowie
Relax Płoskinia 1-3 Zalew Gmina Elbląg
Magdalenka Markusy 0-1 Gmina Braniewo
w Gronowie Elbląskim
Victoria II Rychliki 4-5 Sokół Łęcze
Zagłada Lisów 1-2 Zalew Kamińsk
Pama Powodowo 0-6 Dąb Kadyny
Pogrom Aniołowo 0-5 Piast Wilczęta
w Pasłęku

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Błękitni II Orneta 0-3 Piast Wilczęta
(wo)
Pogrom Aniołowo 0-5 Dąb Kadyny
Pama Powodowo 0-3 Zalew Kamińsk
Zagłada Lisów 5-0 Sokół Łęcze
Victoria II Rychliki 1-1 Gmina Braniewo
Magdalenka Markusy 0-1 Zalew Gmina Elbląg
Relax Płoskinia 3-5 Orzeł Przezmark

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Relax Płoskinia 3-0 Błękitni II Orneta
Orzeł Przezmark 1-3 Magdalenka Markusy
Zalew Gmina Elbląg 3-0 Victoria II Rychliki
Gmina Braniewo 5-1 Zagłada Lisów
Sokół Łęcze 0-2 Pama Powodowo
Zalew Kamińsk 1-0 Pogrom Aniołowo
Dąb Kadyny 4-1 Piast Wilczęta

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Błękitni II Orneta 0-3 Dąb Kadyny
(wo)
Piast Wilczęta 3-1 Zalew Kamińsk
Pogrom Aniołowo 0-0 Sokół Łęcze
Pama Powodowo 3-4 Gmina Braniewo
Zagłada Lisów 2-5 Zalew Gmina Elbląg
Victoria II Rychliki 7-1 Orzeł Przezmark
Magdalenka Markusy 1-1 Relax Płoskinia

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Magdalenka Markusy 3-0 Błękitni II Orneta
(wo)
Relax Płoskinia 0-3 Victoria II Rychliki
Orzeł Przezmark 1-5 Zagłada Lisów
Zalew Gmina Elbląg 4-2 Pama Powodowo
Gmina Braniewo 4-0 Pogrom Aniołowo
Sokół Łęcze 4-3 Piast Wilczęta
Zalew Kamińsk 2-2 Dąb Kadyny

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Błękitni II Orneta 0-3 Zalew Kamińsk
(wo)
Dąb Kadyny 1-0 Sokół Łęcze
Piast Wilczęta 6-2 Gmina Braniewo
Pogrom Aniołowo 0-2 Zalew Gmina Elbląg
Pama Powodowo 4-1 Orzeł Przezmark
Zagłada Lisów 8-2 Relax Płoskinia
Victoria II Rychliki 2-2 Magdalenka Markusy

Kolejka 19 - 7-8 maja

Victoria II Rychliki 3-0 Błękitni II Orneta
(wo)
Magdalenka Markusy 0-1 Zagłada Lisów
Relax Płoskinia 2-1 Pama Powodowo
Orzeł Przezmark 1-1 Pogrom Aniołowo
Zalew Gmina Elbląg 4-0 Piast Wilczęta
Gmina Braniewo 1-1 Dąb Kadyny
Sokół Łęcze 2-0 Zalew Kamińsk

Kolejka 20 - 14-15 maja

Błękitni II Orneta 0-3 Sokół Łęcze
(wo)
Zalew Kamińsk 1-3 Gmina Braniewo
Dąb Kadyny 3-3 Zalew Gmina Elbląg
Piast Wilczęta 5-0 Orzeł Przezmark
Pogrom Aniołowo 4-0 Relax Płoskinia
Pama Powodowo 5-0 Magdalenka Markusy
Zagłada Lisów 2-3 Victoria II Rychliki

Kolejka 21 - 21-22 maja

Zagłada Lisów 3-0 Błękitni II Orneta
(wo)
Victoria II Rychliki 3-6 Pama Powodowo
Magdalenka Markusy 5-1 Pogrom Aniołowo
Relax Płoskinia 2-7 Piast Wilczęta
Orzeł Przezmark 0-3 Dąb Kadyny
Zalew Gmina Elbląg 4-1 Zalew Kamińsk
Gmina Braniewo 3-1 Sokół Łęcze

Kolejka 22 - 28-29 maja

Błękitni II Orneta 0-3 Gmina Braniewo
(wo)
Sokół Łęcze 0-2 Zalew Gmina Elbląg
Zalew Kamińsk 5-0 Orzeł Przezmark
Dąb Kadyny 8-2 Relax Płoskinia
Piast Wilczęta 4-2 Magdalenka Markusy
Pogrom Aniołowo 1-3 Victoria II Rychliki
Pama Powodowo 3-0 Zagłada Lisów
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie goście wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Pama Powodowo 3-0 Błękitni II Orneta
(wo)
Zagłada Lisów 2-4 Pogrom Aniołowo
Victoria II Rychliki 6-1 Piast Wilczęta
Magdalenka Markusy 3-5 Dąb Kadyny
Relax Płoskinia 1-0 Zalew Kamińsk
Orzeł Przezmark 2-3 Sokół Łęcze
Zalew Gmina Elbląg 0-3 Gmina Braniewo
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Błękitni II Orneta 0-3 Zalew Gmina Elbląg
(wo)
Gmina Braniewo 1-0 Orzeł Przezmark
Sokół Łęcze 2-0 Relax Płoskinia
Zalew Kamińsk 2-1 Magdalenka Markusy
Dąb Kadyny 2-1 Victoria II Rychliki
Piast Wilczęta 8-0 Zagłada Lisów
Pogrom Aniołowo 1-0 Pama Powodowo

Kolejka 25 - 19 czerwca

Pogrom Aniołowo 3-0 Błękitni II Orneta
(wo)
Pama Powodowo 6-2 Piast Wilczęta
Zagłada Lisów 1-4 Dąb Kadyny
Victoria II Rychliki 3-1 Zalew Kamińsk
Magdalenka Markusy 7-0 Sokół Łęcze
Relax Płoskinia 2-5 Gmina Braniewo
Orzeł Przezmark 1-8 Zalew Gmina Elbląg

Kolejka 26 - 26 czerwca

Błękitni II Orneta 0-3 Orzeł Przezmark
(wo)
Zalew Gmina Elbląg 5-1 Relax Płoskinia
Gmina Braniewo 4-0 Magdalenka Markusy
Sokół Łęcze 1-2 Victoria II Rychliki
Zalew Kamińsk 0-0 Zagłada Lisów
Dąb Kadyny 4-2 Pama Powodowo 22 czerwca
Piast Wilczęta 9-1 Pogrom Aniołowo

Klasa A 2010/2011 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2010/2011 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2010/2011 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2010/2011 (warmińsko-mazurska IV)

Klasa B 2010/2011 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2010/2011 (warmińsko-mazurska III)
Klasa B 2010/2011 (warmińsko-mazurska IV)
Klasa B 2010/2011 (warmińsko-mazurska V)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas