[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2010/2011, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leskowiec II Rzyki 20 46 15 1 4 70-41 9 1 0 36-14 6 0 4 34-27
2.  Sokół Chrząstowice 20 43 13 4 3 84-36 7 3 0 44-16 6 1 3 40-20
3.  Przełęcz Kossowa 20 39 12 3 5 70-41 8 1 1 40-17 4 2 4 30-24
4.  Borowik Bachowice 20 37 11 4 5 44-23 6 1 3 27-13 5 3 2 17-10
5.  Strzelec Bęczyn 20 31 9 4 7 57-62 7 0 3 31-22 2 4 4 26-40 2 4 1 1 0 3-2
6.  Skawa Witanowice 20 31 10 1 9 50-40 7 1 2 26-16 3 0 7 24-24 2 1 0 1 1 2-3
7.  Orzeł Radocza 20 29 9 2 9 58-54 5 1 4 26-21 4 1 5 32-33
8.  Gronie Zagórnik 20 28 9 1 10 55-49 6 1 3 37-23 3 0 7 18-26
9.  Wikliniarz Woźniki 20 17 5 2 13 43-50 3 1 6 27-28 2 1 7 16-22
10.  Spartak Przybradz 20 9 2 3 15 27-91 2 2 6 18-40 0 1 9 9-51
11.  Victoria Półwieś 20 7 2 1 17 25-96 0 1 9 10-51 2 0 8 15-45
W związku z udziałem pierwszego zespołu Leskowca Rzyki w rozgrywkach klasy B zamiast drugiej drużyny tego klubu awans wywalczyła Przełęcz Kossowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Leskowiec II Rzyki    3-1 4-3 2-2 7-1 2-1 5-3 5-0 1-0 3-2 4-1 
 2 Sokół Chrząstowice3-1     6-4 1-1 4-4 2-0 3-3 5-2 3-0* 11-0 6-1 
 3 Przełęcz Kossowa2-1 2-5     2-2 7-1 3-0 4-3 3-0* 5-3 5-0 7-2 
 4 Borowik Bachowice2-4 1-1 0-3*     4-1 3-2 2-0 0-1 3-1 3-0 9-0 
 5 Strzelec Bęczyn6-3 3-2 2-1 3-0*     2-1 3-2 3-6 0-3 9-1 0-3 
 6 Skawa Witanowice3-2 1-4 4-2 2-0 1-1     2-3 2-0 4-1 4-3 3-0 
 7 Orzeł Radocza1-3 2-3 1-3 0-5 4-4 5-1     4-1 2-0 3-0* 4-1 
 8 Gronie Zagórnik5-6 1-5 2-2 0-1 8-2 3-1 6-3     4-2 3-0 5-1 
 9 Wikliniarz Woźniki4-5 3-1 2-2 0-2 2-3 3-5 2-5 2-1     8-1 1-3 
 10 Spartak Przybradz1-7 3-10 1-3 0-3 3-3 1-8 2-3 1-0 0-0     6-3 
 11 Victoria Półwieś0-2 1-8 2-7 0-1 0-6 0-5 4-7 1-7 0-6 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Pauza: Leskowiec II Rzyki.
 
Borowik Bachowice 3-1 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 5-1 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 1-1 Strzelec Bęczyn
Orzeł Radocza 3-0 Spartak Przybradz
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Sokół Chrząstowice 6-4 Przełęcz Kossowa

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Wikliniarz Woźniki 2-2 Przełęcz Kossowa
Leskowiec II Rzyki 3-1 Sokół Chrząstowice
Strzelec Bęczyn 3-2 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 0-5 Skawa Witanowice
Borowik Bachowice 0-1 Gronie Zagórnik

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: Strzelec Bęczyn.
 
Gronie Zagórnik 4-2 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 4-1 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 11-0 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 2-1 Leskowiec II Rzyki
Borowik Bachowice 3-2 Skawa Witanowice

Kolejka 4 - 12 września

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Wikliniarz Woźniki 4-5 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 1-3 Przełęcz Kossowa
Strzelec Bęczyn 3-2 Sokół Chrząstowice
Borowik Bachowice 2-0 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 3-1 Skawa Witanowice

Kolejka 5 - 19 września

Pauza: Borowik Bachowice.
 
Skawa Witanowice 4-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 4-1 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 6-1 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 7-1 Strzelec Bęczyn
Leskowiec II Rzyki 3-2 Spartak Przybradz

Kolejka 6 - 26 września

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Wikliniarz Woźniki 8-1 Spartak Przybradz
Strzelec Bęczyn 6-3 Leskowiec II Rzyki
Victoria Półwieś 2-7 Przełęcz Kossowa
Borowik Bachowice 1-1 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 2-3 Orzeł Radocza

Kolejka 7 - 3 października

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Orzeł Radocza 2-0 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 5-2 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 2-2 Borowik Bachowice
Leskowiec II Rzyki 4-1 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 3-3 Strzelec Bęczyn

Kolejka 8 - 10 października

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Wikliniarz Woźniki 2-3 Strzelec Bęczyn
Victoria Półwieś 2-2 Spartak Przybradz
Borowik Bachowice 2-4 Leskowiec II Rzyki
Gronie Zagórnik 2-2 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 1-4 Sokół Chrząstowice

Kolejka 9 - 17 października

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Sokół Chrząstowice 3-3 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 3-0 Skawa Witanowice
Leskowiec II Rzyki 5-0 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 0-3 Borowik Bachowice
Strzelec Bęczyn 0-3 Victoria Półwieś

Kolejka 10 - 24 października

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Wikliniarz Woźniki 1-3 Victoria Półwieś
Borowik Bachowice 4-1 Strzelec Bęczyn
Gronie Zagórnik 3-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 3-2 Leskowiec II Rzyki
Orzeł Radocza 1-3 Przełęcz Kossowa

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Sokół Chrząstowice 3-0 Wikliniarz Woźniki
(wo)
Leskowiec II Rzyki 5-3 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 1-8 Skawa Witanowice
Strzelec Bęczyn 3-6 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 0-1 Borowik Bachowice

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Pauza: Leskowiec II Rzyki.
 
Wikliniarz Woźniki 0-2 Borowik Bachowice
Victoria Półwieś 1-7 Gronie Zagórnik
Strzelec Bęczyn 2-1 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 2-3 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 2-5 Sokół Chrząstowice

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Przełęcz Kossowa 5-3 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 3-1 Leskowiec II Rzyki
Orzeł Radocza 4-4 Strzelec Bęczyn
Skawa Witanowice 3-0 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 0-1 Borowik Bachowice

Kolejka 14 - 23 kwietnia

Pauza: Strzelec Bęczyn.
 
Skawa Witanowice 2-0 Borowik Bachowice
Wikliniarz Woźniki 2-1 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 4-7 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 3-10 Sokół Chrząstowice
Leskowiec II Rzyki 4-3 Przełęcz Kossowa

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Leskowiec II Rzyki 1-0 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 5-0 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 4-4 Strzelec Bęczyn
Orzeł Radocza 0-5 Borowik Bachowice
Skawa Witanowice 2-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 16 - 8 maja

Pauza: Borowik Bachowice.
 
Wikliniarz Woźniki 3-5 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 6-3 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 1-8 Sokół Chrząstowice
Strzelec Bęczyn 2-1 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 1-7 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 17 - 15 maja

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Spartak Przybradz 0-0 Wikliniarz Woźniki
Leskowiec II Rzyki 7-1 Strzelec Bęczyn
Przełęcz Kossowa 7-2 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 1-1 Borowik Bachowice
Orzeł Radocza 5-1 Skawa Witanowice

Kolejka 18 - 22 maja

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Wikliniarz Woźniki 2-5 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 1-5 Sokół Chrząstowice
Borowik Bachowice 0-3 Przełęcz Kossowa
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 2-1
Victoria Półwieś 0-2 Leskowiec II Rzyki
Strzelec Bęczyn 9-1 Spartak Przybradz

Kolejka 19 - 29 maja

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Strzelec Bęczyn 0-3 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 6-3 Victoria Półwieś
Leskowiec II Rzyki 2-2 Borowik Bachowice
Przełęcz Kossowa 3-0 Gronie Zagórnik
(wo)
Sokół Chrząstowice 2-0 Skawa Witanowice

Kolejka 20 - 5 czerwca

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Orzeł Radocza 2-3 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 4-2 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 5-6 Leskowiec II Rzyki 8 czerwca
w pierwotnym terminie (5 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Borowik Bachowice 3-0 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 0-6 Strzelec Bęczyn

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Victoria Półwieś 0-6 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 3-0 Borowik Bachowice
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 1-4
Spartak Przybradz 1-0 Gronie Zagórnik
Leskowiec II Rzyki 2-1 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 4-3 Orzeł Radocza

REKLAMA

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Wikliniarz Woźniki 3-1 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 1-3 Leskowiec II Rzyki
Skawa Witanowice 4-3 Spartak Przybradz
Gronie Zagórnik 8-2 Strzelec Bęczyn
Borowik Bachowice 9-0 Victoria Półwieś

Baraże o utrzymanie w klasie B (Wadowice)

Klasa B 2010/2011 (Wadowice I)
Klasa B 2010/2011 (Wadowice II)

Klasa C 2010/2011 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas