Klasa B 2010/2011, grupa: Łódź I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
GLKS Sarnów/Dalików |
20 |
56 |
18 |
2 |
0 |
59-18 |
9 |
1 |
0 |
29-9 |
9 |
1 |
0 |
30-9 |
|
|
|
|
|
|
2. |
LKS Dąbrówka |
20 |
43 |
12 |
7 |
1 |
67-16 |
7 |
3 |
0 |
46-8 |
5 |
4 |
1 |
21-8 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Hetman Łódź |
20 |
34 |
10 |
4 |
6 |
52-21 |
6 |
1 |
3 |
23-8 |
4 |
3 |
3 |
29-13 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Victoria Łódź |
20 |
33 |
10 |
3 |
7 |
45-31 |
6 |
2 |
2 |
21-9 |
4 |
1 |
5 |
24-22 |
|
|
|
|
|
|
5. |
MKS Mianów |
20 |
31 |
9 |
4 |
7 |
58-53 |
5 |
3 |
2 |
32-24 |
4 |
1 |
5 |
26-29 |
|
|
|
|
|
|
6. |
HAS Wartkowice |
20 |
29 |
9 |
2 |
9 |
51-50 |
6 |
1 |
3 |
33-22 |
3 |
1 |
6 |
18-28 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Sazan Pęczniew |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
46-57 |
5 |
1 |
4 |
31-25 |
1 |
2 |
7 |
15-32 |
|
|
|
|
|
|
8. |
MKS 2000 II Tuszyn |
20 |
20 |
6 |
2 |
12 |
32-60 |
4 |
2 |
4 |
19-22 |
2 |
0 |
8 |
13-38 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Kotan II Ozorków |
20 |
18 |
5 |
3 |
12 |
28-49 |
5 |
1 |
4 |
21-20 |
0 |
2 |
8 |
7-29 |
|
|
|
|
|
|
10. |
GLKS II Dłutów |
20 |
16 |
4 |
4 |
12 |
32-70 |
4 |
1 |
5 |
21-29 |
0 |
3 |
7 |
11-41 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Pisia Zygry |
20 |
11 |
3 |
2 |
15 |
29-74 |
3 |
2 |
5 |
17-30 |
0 |
0 |
10 |
12-44 |
|
|
|
|
|
|
GKS II Ksawerów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
|
Sazan Pęczniew rozgrywał swoje jesienne mecze w Dobrej.
|
LKS Sarnów rozgrywał swoje mecze w Dalikowie.
|
Pisia Zygry rozgrywała swoje mecze w Szadku.
|
MKS Mianów rozgrywał swoje jesienne mecze w Ciężkowie, a wiosenne w Lutomiersku.
|
Victoria Łódź rozgrywała swoje mecze w Łodzi na stadionie ChKS.
|
Kotan II Ozorków rozgrywał swoje jesienne mecze w Łodzi na stadionie ChKS. |
Kolejka 2 - 11-12 września
|
Pauza: Kotan II Ozorków. |
|
GLKS Sarnów/Dalików |
3-1 |
Pisia Zygry |
|
HAS Wartkowice |
2-5 |
MKS Mianów |
|
Sazan Pęczniew |
10-0 |
GLKS II Dłutów |
|
MKS 2000 II Tuszyn |
0-4 |
Victoria Łódź |
|
Hetman Łódź |
0-1 |
LKS Dąbrówka |
|
w Dąbrówce; Hetman gospodarzem |
Kolejka 3 - 18-19 września
|
Pauza: GLKS Sarnów/Dalików. |
|
LKS Dąbrówka |
10-0 |
Kotan II Ozorków |
|
Victoria Łódź |
2-1 |
Hetman Łódź |
|
GLKS II Dłutów |
3-2 |
MKS 2000 II Tuszyn |
|
MKS Mianów |
3-4 |
Sazan Pęczniew |
|
Pisia Zygry |
2-1 |
HAS Wartkowice |
|
Kolejka 4 - 25-26 września
|
Kolejka 5 - 2-3 października
|
Kolejka 6 - 9-10 października
|
Pauza: MKS 2000 II Tuszyn. |
|
Kotan II Ozorków |
2-2 |
HAS Wartkowice |
|
Sazan Pęczniew |
1-6 |
GLKS Sarnów/Dalików |
|
Hetman Łódź |
4-0 |
Pisia Zygry |
|
na stadionie Elty |
LKS Dąbrówka |
1-1 |
MKS Mianów |
|
Victoria Łódź |
5-0 |
GLKS II Dłutów |
|
Kolejka 7 - 16-17 października
|
Kolejka 8 - 23-24 października
|
Pauza: LKS Dąbrówka. |
|
Kotan II Ozorków |
4-1 |
Sazan Pęczniew |
|
MKS 2000 II Tuszyn |
2-3 |
HAS Wartkowice |
|
Hetman Łódź |
0-1 |
GLKS Sarnów/Dalików |
|
na stadionie Elty |
Victoria Łódź |
3-0 |
Pisia Zygry |
|
(wo) |
goście nie posiadali badań i kart zawodniczych |
GLKS II Dłutów |
3-4 |
MKS Mianów |
|
Kolejka 9 - 30-31 października
|
Kolejka 10 - 6-7 listopada
|
Pauza: GLKS II Dłutów. |
|
Kotan II Ozorków |
3-0 |
MKS 2000 II Tuszyn |
|
(wo) |
w zespole gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy; na boisku 1-4 |
Hetman Łódź |
1-1 |
Sazan Pęczniew |
21 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie na boisku ChKS |
LKS Dąbrówka |
4-1 |
HAS Wartkowice |
|
Victoria Łódź |
0-2 |
GLKS Sarnów/Dalików |
|
MKS Mianów |
4-3 |
Pisia Zygry |
|
Kolejka 11 - 11 listopada
|
Kolejka 12 - 2-3 kwietnia
|
Kolejka 13 - 9-10 kwietnia
|
Kolejka 14 - 16-17 kwietnia
|
Pauza: GLKS Sarnów/Dalików. |
|
Kotan II Ozorków |
1-2 |
LKS Dąbrówka |
|
Hetman Łódź |
1-0 |
Victoria Łódź |
14 czerwca |
w pierwotnym terminie przełożony z powodu braku weryfikacji boiska |
MKS 2000 II Tuszyn |
0-0 |
GLKS II Dłutów |
|
Sazan Pęczniew |
3-2 |
MKS Mianów |
|
HAS Wartkowice |
7-1 |
Pisia Zygry |
|
Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja
|
Pauza: MKS 2000 II Tuszyn. |
|
HAS Wartkowice |
5-1 |
Kotan II Ozorków |
|
GLKS Sarnów/Dalików |
5-1 |
Sazan Pęczniew |
|
Pisia Zygry |
1-8 |
Hetman Łódź |
|
MKS Mianów |
1-1 |
LKS Dąbrówka |
|
GLKS II Dłutów |
2-3 |
Victoria Łódź |
|
Pauza: Hetman Łódź. |
|
Kotan II Ozorków |
2-1 |
GLKS II Dłutów |
|
Victoria Łódź |
3-0 |
MKS Mianów |
|
(wo) |
na boisku 1-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
LKS Dąbrówka |
9-1 |
Pisia Zygry |
|
MKS 2000 II Tuszyn |
2-4 |
GLKS Sarnów/Dalików |
|
Sazan Pęczniew |
2-3 |
HAS Wartkowice |
|
Pauza: Victoria Łódź. |
|
Kotan II Ozorków |
2-3 |
MKS Mianów |
|
GLKS II Dłutów |
4-1 |
Pisia Zygry |
|
LKS Dąbrówka |
2-2 |
GLKS Sarnów/Dalików |
|
Hetman Łódź |
3-0 |
HAS Wartkowice |
|
MKS 2000 II Tuszyn |
3-0 |
Sazan Pęczniew |
|
(wo) |
goście nie dojechali z powodu awarii autobusu |
Kolejka 21 - 11-12 czerwca
|