[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kalisz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Rychtal/Skoroszów 22 61 20 1 1 88-23 9 1 1 40-12 11 0 0 48-11
2.  Zawisza Łęka Opatowska 22 49 15 4 3 75-27 7 2 2 36-14 8 2 1 39-13
3.  LZS Mikorzyn 22 43 13 4 5 68-39 7 3 1 31-11 6 1 4 37-28
4.  LZS Torzeniec 22 35 11 2 9 52-40 6 1 4 27-14 5 1 5 25-26
5.  LZS Ostrówiec 22 33 10 3 9 48-38 7 1 3 38-17 3 2 6 10-21
6.  KS Hanulin 22 30 9 3 10 34-43 5 1 5 20-22 4 2 5 14-21
7.  Ajax Rojów 22 26 8 2 12 54-70 5 1 5 35-41 3 1 7 19-29 2 3 1 0 1 6-5
8.  Pogoń Drożki 22 26 7 5 10 42-54 4 2 5 21-26 3 3 5 21-28 2 3 1 0 1 5-6
9.  Błękitni Perzów 22 23 7 2 13 40-55 4 1 6 26-23 3 1 7 14-32
10.  Orzeł II Mroczeń 22 22 7 1 14 38-87 6 1 4 26-35 1 0 10 12-52
11.  Zryw Kierzno 22 20 6 2 14 38-66 4 1 6 20-21 2 1 8 18-45
12.  GKS Grębanin 22 13 4 1 17 15-50 3 0 8 10-26 1 1 9 5-24
GKS Grębanin wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Rychtal/Skoroszów    1-0 7-1 4-0 4-0 2-3 3-0 4-2 5-1 4-2 6-3 0-0 
 2 Zawisza Łęka Opatowska2-4     1-0 5-1 4-2 2-3 1-1 1-1 7-0 4-1 6-1 3-0* 
 3 LZS Mikorzyn2-3 2-2     2-0 1-1 3-1 4-1 5-1 1-1 3-1 5-0 3-0* 
 4 LZS Torzeniec2-3 2-4 4-1     0-0 2-0 1-3 0-1 5-0 4-1 4-1 3-0* 
 5 LZS Ostrówiec0-3 1-1 1-3 2-3     1-0 5-2 6-3 3-1 11-0 5-1 3-0* 
 6 KS Hanulin0-2 0-2 0-5 1-7 0-1     3-1 3-3 4-1 3-0 3-0 3-0* 
 7 Ajax Rojów0-8 3-12 6-6 2-3 1-2 6-1     3-0 3-0 4-3 4-5 3-1 
 8 Pogoń Drożki1-4 1-2 2-6 3-1 1-3 1-1 5-3     1-3 3-1 2-2 1-0 
 9 Błękitni Perzów1-3 0-4 2-7 1-1 3-0 1-2 0-2 1-3     10-0 4-1 3-0* 
 10 Orzeł II Mroczeń0-9 0-7 1-5 5-3 3-1 1-1 6-3 2-1 1-4     6-1 1-0 
 11 Zryw Kierzno3-6 2-3 0-1 0-2 1-0 1-2 1-0 3-3 2-0 6-0     1-4 
 12 GKS Grębanin0-3* 1-2 4-2 1-4 3-0 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Błękitni Perzów 0-4 Zawisza Łęka Opatowska
KS Hanulin 3-3 Pogoń Drożki
GKS Rychtal/Skoroszów 4-0 LZS Ostrówiec
LZS Mikorzyn 3-1 Orzeł II Mroczeń
Zryw Kierzno 1-0 Ajax Rojów
GKS Grębanin 1-4 LZS Torzeniec

Kolejka 2 - 4-5 września

Pogoń Drożki 1-4 GKS Rychtal/Skoroszów
GKS Grębanin 1-0 KS Hanulin
Zawisza Łęka Opatowska 5-1 LZS Torzeniec
Ajax Rojów 3-0 Błękitni Perzów
Orzeł II Mroczeń 6-1 Zryw Kierzno
LZS Mikorzyn 1-1 LZS Ostrówiec 11 listopada

Kolejka 3 - 11-12 września

Błękitni Perzów 4-1 Zryw Kierzno
LZS Torzeniec 1-3 Ajax Rojów
KS Hanulin 0-2 Zawisza Łęka Opatowska
GKS Rychtal/Skoroszów 0-0 GKS Grębanin
LZS Mikorzyn 5-1 Pogoń Drożki
Orzeł II Mroczeń 3-1 LZS Ostrówiec

Kolejka 4 - 18-19 września

Zryw Kierzno 1-0 LZS Ostrówiec
Pogoń Drożki 3-1 Orzeł II Mroczeń
GKS Grębanin 4-2 LZS Mikorzyn
Zawisza Łęka Opatowska 2-4 GKS Rychtal/Skoroszów
Ajax Rojów 6-1 KS Hanulin
Błękitni Perzów 1-1 LZS Torzeniec

Kolejka 5 - 25-26 września

LZS Torzeniec 4-1 Zryw Kierzno
KS Hanulin 4-1 Błękitni Perzów
GKS Rychtal/Skoroszów 3-0 Ajax Rojów
LZS Mikorzyn 2-2 Zawisza Łęka Opatowska
Orzeł II Mroczeń 1-0 GKS Grębanin
LZS Ostrówiec 6-3 Pogoń Drożki

Kolejka 6 - 2-3 października

Zryw Kierzno 3-3 Pogoń Drożki
GKS Grębanin 3-0 LZS Ostrówiec
Zawisza Łęka Opatowska 4-1 Orzeł II Mroczeń
Ajax Rojów 6-6 LZS Mikorzyn
Błękitni Perzów 1-3 GKS Rychtal/Skoroszów
LZS Torzeniec 2-0 KS Hanulin

Kolejka 7 - 9-10 października

KS Hanulin 3-0 Zryw Kierzno
GKS Rychtal/Skoroszów 4-0 LZS Torzeniec
LZS Mikorzyn 1-1 Błękitni Perzów
Orzeł II Mroczeń 6-3 Ajax Rojów
LZS Ostrówiec 1-1 Zawisza Łęka Opatowska
Pogoń Drożki 1-0 GKS Grębanin

Kolejka 8 - 16-17 października

Zryw Kierzno 1-4 GKS Grębanin
Zawisza Łęka Opatowska 1-1 Pogoń Drożki
Ajax Rojów 1-2 LZS Ostrówiec
Błękitni Perzów 10-0 Orzeł II Mroczeń
LZS Torzeniec 4-1 LZS Mikorzyn
KS Hanulin 0-2 GKS Rychtal/Skoroszów

Kolejka 9 - 23-24 października

GKS Rychtal/Skoroszów 6-3 Zryw Kierzno
LZS Mikorzyn 3-1 KS Hanulin
Orzeł II Mroczeń 5-3 LZS Torzeniec
LZS Ostrówiec 3-1 Błękitni Perzów
Pogoń Drożki 5-3 Ajax Rojów
GKS Grębanin 1-2 Zawisza Łęka Opatowska

Kolejka 10 - 30-31 października

Zryw Kierzno 2-3 Zawisza Łęka Opatowska
Ajax Rojów 3-1 GKS Grębanin
Błękitni Perzów 1-3 Pogoń Drożki
LZS Torzeniec 0-0 LZS Ostrówiec
KS Hanulin 3-0 Orzeł II Mroczeń
GKS Rychtal/Skoroszów 7-1 LZS Mikorzyn

Kolejka 11 - 6-7 listopada

LZS Mikorzyn 5-0 Zryw Kierzno
Orzeł II Mroczeń 0-9 GKS Rychtal/Skoroszów
LZS Ostrówiec 1-0 KS Hanulin
Pogoń Drożki 3-1 LZS Torzeniec
GKS Grębanin 0-3 Błękitni Perzów
(wo)
na boisku 4-1; w zespole gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Zawisza Łęka Opatowska 1-1 Ajax Rojów

Kolejka 12 - 26-27 marca

Ajax Rojów 4-5 Zryw Kierzno
LZS Torzeniec 3-0 GKS Grębanin
(wo)
Zawisza Łęka Opatowska 7-0 Błękitni Perzów
Pogoń Drożki 1-1 KS Hanulin
LZS Ostrówiec 0-3 GKS Rychtal/Skoroszów
Orzeł II Mroczeń 1-5 LZS Mikorzyn

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Zryw Kierzno 6-0 Orzeł II Mroczeń
LZS Ostrówiec 1-3 LZS Mikorzyn
GKS Rychtal/Skoroszów 4-2 Pogoń Drożki
KS Hanulin 3-0 GKS Grębanin
(wo)
LZS Torzeniec 2-4 Zawisza Łęka Opatowska
Błękitni Perzów 0-2 Ajax Rojów

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Zryw Kierzno 2-0 Błękitni Perzów
Ajax Rojów 2-3 LZS Torzeniec
Zawisza Łęka Opatowska 2-3 KS Hanulin
GKS Grębanin 0-3 GKS Rychtal/Skoroszów
(wo)
Pogoń Drożki 2-6 LZS Mikorzyn
LZS Ostrówiec 11-0 Orzeł II Mroczeń

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

LZS Ostrówiec 5-1 Zryw Kierzno
Orzeł II Mroczeń 2-1 Pogoń Drożki
LZS Mikorzyn 3-0 GKS Grębanin
(wo)
GKS Rychtal/Skoroszów 1-0 Zawisza Łęka Opatowska
KS Hanulin 3-1 Ajax Rojów
LZS Torzeniec 5-0 Błękitni Perzów

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Zryw Kierzno 0-2 LZS Torzeniec
Błękitni Perzów 1-2 KS Hanulin
Ajax Rojów 0-8 GKS Rychtal/Skoroszów
Zawisza Łęka Opatowska 1-0 LZS Mikorzyn
GKS Grębanin 0-3 Orzeł II Mroczeń
(wo)
Pogoń Drożki 1-3 LZS Ostrówiec

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pogoń Drożki 2-2 Zryw Kierzno
LZS Ostrówiec 3-0 GKS Grębanin
(wo)
Orzeł II Mroczeń 0-7 Zawisza Łęka Opatowska
LZS Mikorzyn 4-1 Ajax Rojów
GKS Rychtal/Skoroszów 5-1 Błękitni Perzów
KS Hanulin 1-7 LZS Torzeniec

Kolejka 18 - 14-15 maja

Zryw Kierzno 1-2 KS Hanulin
LZS Torzeniec 2-3 GKS Rychtal/Skoroszów
Błękitni Perzów 2-7 LZS Mikorzyn
Ajax Rojów 4-3 Orzeł II Mroczeń
Zawisza Łęka Opatowska 4-2 LZS Ostrówiec
GKS Grębanin 0-3 Pogoń Drożki
(wo)

Kolejka 19 - 21-22 maja

GKS Grębanin 0-3 Zryw Kierzno
(wo)
Pogoń Drożki 1-2 Zawisza Łęka Opatowska
LZS Ostrówiec 5-2 Ajax Rojów
Orzeł II Mroczeń 1-4 Błękitni Perzów
LZS Mikorzyn 2-0 LZS Torzeniec
GKS Rychtal/Skoroszów 2-3 KS Hanulin

Kolejka 20 - 28-29 maja

Zryw Kierzno 3-6 GKS Rychtal/Skoroszów
KS Hanulin 0-5 LZS Mikorzyn
LZS Torzeniec 4-1 Orzeł II Mroczeń
Błękitni Perzów 3-0 LZS Ostrówiec
Ajax Rojów 3-0 Pogoń Drożki
Zawisza Łęka Opatowska 3-0 GKS Grębanin
(wo)

Kolejka 21 - 5 czerwca

Zawisza Łęka Opatowska 6-1 Zryw Kierzno
GKS Grębanin 0-3 Ajax Rojów
(wo)
Pogoń Drożki 1-3 Błękitni Perzów
LZS Ostrówiec 2-3 LZS Torzeniec
Orzeł II Mroczeń 1-1 KS Hanulin
LZS Mikorzyn 2-3 GKS Rychtal/Skoroszów

Kolejka 22 - 12 czerwca

Zryw Kierzno 0-1 LZS Mikorzyn
GKS Rychtal/Skoroszów 4-2 Orzeł II Mroczeń
KS Hanulin 0-1 LZS Ostrówiec
LZS Torzeniec 0-1 Pogoń Drożki
Błękitni Perzów 3-0 GKS Grębanin
(wo)
Ajax Rojów 3-12 Zawisza Łęka Opatowska

Baraże o udział w klasie A (Kalisz)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Kalisz)

Klasa A Zina 2010/2011 (Kalisz I)
Klasa A Zina 2010/2011 (Kalisz II)

Klasa B 2010/2011 (Kalisz I)
Klasa B 2010/2011 (Kalisz II)
Klasa B 2010/2011 (Kalisz III)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas