[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rozbark Bytom 28 70 23 1 4 73-18 10 1 3 35-10 13 0 1 38-8
2.  Arki Bożka Bytom 28 62 19 5 4 82-19 11 1 2 49-10 8 4 2 33-9
3.  Iskra Połomia 28 54 16 6 6 60-41 9 3 2 39-22 7 3 4 21-19
4.  Gwarek II Tarnowskie Góry 28 52 16 4 8 66-37 11 0 3 43-14 5 4 5 23-23
5.  Olimpia Boruszowice 28 49 15 4 9 56-37 9 2 3 34-14 6 2 6 22-23
6.  Tęcza Zendek 28 45 13 6 9 69-61 7 3 4 33-23 6 3 5 36-38
7.  Przyszłość Nowe Chechło 28 43 12 7 9 60-44 7 5 2 31-20 5 2 7 29-24
8.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 28 41 11 8 9 58-49 7 3 4 29-17 4 5 5 29-32
9.  Nitron Krupski Młyn 28 40 11 7 10 46-48 6 3 5 25-24 5 4 5 21-24
10.  Nadzieja Bytom 28 28 6 10 12 60-74 3 5 6 35-38 3 5 6 25-36 2 6 2 0 0 11-4
11.  Orzeł Bobrowniki 28 28 8 4 16 51-58 6 3 5 35-22 2 1 11 16-36 2 0 0 0 2 4-11
12.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 27 7 6 15 35-74 4 3 7 15-24 3 3 8 20-50
13.  Naprzód Wieszowa 28 25 7 4 17 48-79 3 4 7 27-37 4 0 10 21-42
14.  Piast II Ożarowice 28 18 4 6 18 31-68 3 3 8 19-31 1 3 10 12-37
15.  Drama II Zbrosławice 28 7 1 4 23 25-113 1 2 11 15-50 0 2 12 10-63
Andaluzja II Brzozowice-Kamień wycofała się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Rozbark Bytom    1-2 1-0 0-1 5-0 2-2 2-0 3-0 5-0 2-1 2-0 1-2 1-0 2-0 8-2 
 2 Arki Bożka Bytom1-0     4-0 3-1 2-1 4-2 2-0 5-0 1-2 0-2 1-1 11-0 4-1 3-0 8-0 
 3 Iskra Połomia3-4 0-3     1-1 4-3 4-2 2-2 1-0 1-1 4-3 3-2 4-0 5-0 3-0 4-1 
 4 Gwarek II Tarnowskie Góry0-2 4-1 0-1     4-2 8-3 2-1 3-2 2-1 0-1 3-0 7-0 2-0 4-0 4-0 
 5 Olimpia Boruszowice1-3 0-0 3-0 1-0     2-5 1-0 2-3 3-0 7-0 2-1 4-1 1-0 1-1 6-0 
 6 Tęcza Zendek1-3 0-3* 0-0 1-2 3-1     2-0 3-3 0-4 4-1 5-2 2-1 6-0 3-3 3-0 
 7 Przyszłość Nowe Chechło0-2 0-3 1-0 5-2 0-0 2-1     3-3 2-0 1-1 5-2 3-3 5-1 2-0 2-2 
 8 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)0-2 2-1 3-3 1-1 0-1 2-1 1-2     1-3 3-0 3-0 1-1 2-1 2-1 8-0 
 9 Nitron Krupski Młyn0-2 0-0 1-3 4-1 0-4 0-2 0-2 2-2     3-3 2-1 3-1 3-1 3-0* 4-2 
 10 Nadzieja Bytom0-5 0-4 1-3 1-2 1-0 4-4 2-2 4-4 3-3     5-2 2-3 2-4 2-2 8-0 
 11 Orzeł Bobrowniki2-3 1-1 0-3 2-1 0-2 1-2 2-0 5-0 0-0 2-6     2-2 8-0 7-1 3-1 
 12 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)0-3 0-0 1-2 1-1 0-1 2-3 3-0 0-6 1-0 2-2 3-1     1-3 0-2 1-0 
 13 Naprzód Wieszowa0-1 1-6 1-1 3-3 2-3 5-5 2-7 1-4 1-2 4-1 1-2 3-0     1-0 2-2 
 14 Piast II Ożarowice0-2 0-4 1-2 0-3 1-1 1-2 2-3 0-0 2-3 3-3 1-0 5-3 1-5     2-0 
 15 Drama II Zbrosławice0-6 0-5 2-3 0-4 1-3 1-2 1-10 0-2 2-2 1-1 0-2 2-3 1-5 4-2     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pauza: Olimpia Boruszowice.
 
Rozbark Bytom 8-2 Drama II Zbrosławice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Piast II Ożarowice
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Nadzieja Bytom
Orzeł Bobrowniki 1-1 Arki Bożka Bytom 25 sierpnia
w pierwotnym terminie odwołany
Iskra Połomia 4-2 Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1 Nitron Krupski Młyn 1 września
w pierwotnym terminie odwołany

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Arki Bożka Bytom 2-0 Przyszłość Nowe Chechło 1 września
w pierwotnym terminie odwołany
Nadzieja Bytom 4-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Piast II Ożarowice 5-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 2-3 Olimpia Boruszowice
Drama II Zbrosławice 0-4 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn 1-3 Iskra Połomia
Orzeł Bobrowniki 1-2 Tęcza Zendek

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Rozbark Bytom 1-0 Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice 1-1 Piast II Ożarowice 26 sierpnia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Arki Bożka Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki 0-3 Iskra Połomia
Drama II Zbrosławice 2-2 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Pauza: Drama II Zbrosławice.
 
Iskra Połomia 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
Arki Bożka Bytom 11-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nadzieja Bytom 1-0 Olimpia Boruszowice
Piast II Ożarowice 0-2 Rozbark Bytom
Naprzód Wieszowa 3-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn 2-1 Orzeł Bobrowniki
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Tęcza Zendek

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Drama II Zbrosławice 1-5 Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-0 Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom 2-1 Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice 0-0 Arki Bożka Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Tęcza Zendek
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-3 Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło 5-2 Orzeł Bobrowniki

Kolejka 6 - 4-5 września

Pauza: Naprzód Wieszowa.
 
Orzeł Bobrowniki 5-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 3-1 Olimpia Boruszowice
Arki Bożka Bytom 1-0 Rozbark Bytom
Nadzieja Bytom 1-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Piast II Ożarowice 2-0 Drama II Zbrosławice
Nitron Krupski Młyn 0-2 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 7 - 8 września

Pauza: Piast II Ożarowice.
 
Drama II Zbrosławice 1-1 Nadzieja Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-1 Arki Bożka Bytom 15 września
Rozbark Bytom 2-2 Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice 3-0 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Orzeł Bobrowniki
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 1-2 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 8 - 11-12 września

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Przyszłość Nowe Chechło 3-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 0-2 Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia 3-4 Rozbark Bytom
Tęcza Zendek 1-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Arki Bożka Bytom 8-0 Drama II Zbrosławice
Piast II Ożarowice 1-5 Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn 2-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 9 - 18-19 września

Pauza: Arki Bożka Bytom.
 
Naprzód Wieszowa 4-1 Nadzieja Bytom
Drama II Zbrosławice 1-2 Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-1 Iskra Połomia
Rozbark Bytom 2-0 Orzeł Bobrowniki
Olimpia Boruszowice 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-6 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Piast II Ożarowice 2-3 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 10 - 25-26 września

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 Rozbark Bytom 29 września
Orzeł Bobrowniki 2-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia 4-1 Drama II Zbrosławice
Arki Bożka Bytom 4-1 Naprzód Wieszowa
Nadzieja Bytom 2-2 Piast II Ożarowice
Nitron Krupski Młyn 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 11 - 2-3 października

Pauza: Iskra Połomia.
 
Piast II Ożarowice 0-4 Arki Bożka Bytom
Naprzód Wieszowa 5-5 Tęcza Zendek
Drama II Zbrosławice 0-2 Orzeł Bobrowniki
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1 Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom 3-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 4-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nadzieja Bytom 3-3 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 12 - 9-10 października

Pauza: Orzeł Bobrowniki.
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Rozbark Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Przyszłość Nowe Chechło 2-2 Drama II Zbrosławice
Iskra Połomia 5-0 Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek 3-3 Piast II Ożarowice
Arki Bożka Bytom 0-2 Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn 0-4 Olimpia Boruszowice

Kolejka 13 - 16-17 października

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło.
 
Nitron Krupski Młyn 0-0 Arki Bożka Bytom
Nadzieja Bytom 4-4 Tęcza Zendek
Piast II Ożarowice 1-2 Iskra Połomia
Naprzód Wieszowa 1-2 Orzeł Bobrowniki
Drama II Zbrosławice 0-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 7-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom 5-0 Olimpia Boruszowice

Kolejka 14 - 23-24 października

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Rozbark Bytom 5-0 Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice 1-0 Gwarek II Tarnowskie Góry
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-0 Drama II Zbrosławice
Przyszłość Nowe Chechło 5-1 Naprzód Wieszowa
Orzeł Bobrowniki 7-1 Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek 0-3 Arki Bożka Bytom
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Nadzieja Bytom 1-3 Iskra Połomia

Kolejka 15 - 30-31 października

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Nitron Krupski Młyn 0-2 Tęcza Zendek
Arki Bożka Bytom 4-0 Iskra Połomia
Nadzieja Bytom 5-2 Orzeł Bobrowniki
Piast II Ożarowice 2-3 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 1-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Drama II Zbrosławice 1-3 Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-2 Rozbark Bytom

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Pauza: Olimpia Boruszowice.
 
Nitron Krupski Młyn 4-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Drama II Zbrosławice 0-6 Rozbark Bytom
Naprzód Wieszowa 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Piast II Ożarowice 0-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nadzieja Bytom 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
Arki Bożka Bytom 1-1 Orzeł Bobrowniki
Tęcza Zendek 0-0 Iskra Połomia

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Iskra Połomia 1-1 Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek 5-2 Orzeł Bobrowniki
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Arki Bożka Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Piast II Ożarowice
Olimpia Boruszowice 1-0 Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-0 Drama II Zbrosławice

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Nitron Krupski Młyn 4-2 Drama II Zbrosławice
Naprzód Wieszowa 0-1 Rozbark Bytom
Piast II Ożarowice 1-1 Olimpia Boruszowice
Nadzieja Bytom 2-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Arki Bożka Bytom 5-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia 3-2 Orzeł Bobrowniki

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: Drama II Zbrosławice.
 
Orzeł Bobrowniki 0-0 Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek 3-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-0 Arki Bożka Bytom
Olimpia Boruszowice 7-0 Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom 2-0 Piast II Ożarowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-0 Naprzód Wieszowa

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Naprzód Wieszowa 2-2 Drama II Zbrosławice
Piast II Ożarowice 0-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nadzieja Bytom 0-5 Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom 2-1 Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 1-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 2-0 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Naprzód Wieszowa.
 
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Bobrowniki
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Iskra Połomia 18 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Boruszowice 2-5 Tęcza Zendek 3 maja
Rozbark Bytom 1-2 Arki Bożka Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-1 Nadzieja Bytom 3 maja
Drama II Zbrosławice 4-2 Piast II Ożarowice 3 maja

Kolejka 22 - 7-8 maja

Pauza: Piast II Ożarowice.
 
Nitron Krupski Młyn 3-1 Naprzód Wieszowa
Nadzieja Bytom 8-0 Drama II Zbrosławice
Arki Bożka Bytom 3-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek 1-3 Rozbark Bytom
Iskra Połomia 4-3 Olimpia Boruszowice
Orzeł Bobrowniki 2-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 3-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 23 - 14-15 maja

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice 2-1 Orzeł Bobrowniki
Rozbark Bytom 1-0 Iskra Połomia
Gwarek II Tarnowskie Góry 8-3 Tęcza Zendek
Drama II Zbrosławice 0-5 Arki Bożka Bytom
Naprzód Wieszowa 1-0 Piast II Ożarowice

Kolejka 24 - 21-22 maja

Pauza: Arki Bożka Bytom.
 
Nitron Krupski Młyn 3-0 Piast II Ożarowice
(wo)
nie odbył się
Nadzieja Bytom 2-4 Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek 3-0 Drama II Zbrosławice
Iskra Połomia 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł Bobrowniki 2-3 Rozbark Bytom 1 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Przyszłość Nowe Chechło 0-0 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 25 - 25 maja

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-0 Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-0 Orzeł Bobrowniki
Drama II Zbrosławice 2-3 Iskra Połomia 24 maja
Naprzód Wieszowa 1-6 Arki Bożka Bytom
Piast II Ożarowice 3-3 Nadzieja Bytom

Kolejka 26 - 28-29 maja

Pauza: Iskra Połomia.
 
Nitron Krupski Młyn 3-3 Nadzieja Bytom
Arki Bożka Bytom 3-0 Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek 6-0 Naprzód Wieszowa
Orzeł Bobrowniki 3-1 Drama II Zbrosławice
Przyszłość Nowe Chechło 5-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Olimpia Boruszowice

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Pauza: Orzeł Bobrowniki.
 
Olimpia Boruszowice 3-0 Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom 1-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Drama II Zbrosławice 1-10 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 1-1 Iskra Połomia
Piast II Ożarowice 1-2 Tęcza Zendek 8 czerwca
Nadzieja Bytom 0-4 Arki Bożka Bytom

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło.
 
Arki Bożka Bytom 1-2 Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek 4-1 Nadzieja Bytom
Iskra Połomia 3-0 Piast II Ożarowice
Orzeł Bobrowniki 8-0 Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 8-0 Drama II Zbrosławice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Olimpia Boruszowice 1-3 Rozbark Bytom

Kolejka 29 - 18 czerwca

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Iskra Połomia 4-3 Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn 0-2 Rozbark Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-2 Olimpia Boruszowice
Drama II Zbrosławice 2-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 8 czerwca
Naprzód Wieszowa 2-7 Przyszłość Nowe Chechło
Piast II Ożarowice 1-0 Orzeł Bobrowniki
Arki Bożka Bytom 4-2 Tęcza Zendek

Kolejka 30 - 22 czerwca

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Tęcza Zendek 0-4 Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia 0-3 Arki Bożka Bytom
Orzeł Bobrowniki 2-6 Nadzieja Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Piast II Ożarowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice 6-0 Drama II Zbrosławice
Rozbark Bytom 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry

Klasa A 2010/2011 (Bytom)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas