[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Wilkowice 24 58 19 1 4 65-23 7 1 4 34-18 12 0 0 31-5
2.  LKS Mazańcowice 24 52 16 4 4 68-28 7 3 2 33-13 9 1 2 35-15
3.  Zamek Grodziec Śląski 24 32 10 2 12 46-60 6 1 5 27-25 4 1 7 19-35
4.  Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 24 28 9 1 14 53-89 6 0 6 35-36 3 1 8 18-53 4 9 3 0 1 12-8
5.  Iskra Rybarzowice 24 28 9 1 14 44-48 6 0 6 29-14 3 1 8 15-34 4 3 1 0 3 8-12
6.  KS Międzyrzecze 24 27 8 3 13 44-40 4 2 6 23-19 4 1 7 21-21
7.  LKS II Radziechowy 24 20 6 2 16 28-60 4 0 8 16-26 2 2 8 12-34
LKS Mazańcowice uzyskał dodatkowy awans w związku z wycofaniem Halnego Kalna z rozgrywek klasy A (zagra w klasie B).

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 GLKS Wilkowice    2-3 
1-4 
1-1 
7-1 
0-3* 
7-0 
5-0 
5-3 
0-2 
2-1 
2-0 
2-0 
 2 LKS Mazańcowice0-2 
0-3 
    2-1 
2-1 
0-0 
7-2 
5-0 
1-1 
3-1 
0-0 
4-1 
9-1 
 3 Zamek Grodziec Śląski0-5 
1-3 
1-2 
4-2 
    7-2 
6-1 
3-0 
0-5 
2-1 
2-0 
1-1 
0-3 
 4 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)0-2 
1-6 
2-9 
2-6 
0-2 
9-1 
    3-1 
6-0 
2-1 
2-6 
4-2 
4-0 
 5 Iskra Rybarzowice0-1 
1-2 
1-2 
0-2 
5-1 
3-0 
5-0 
2-3 
    1-2 
4-0* 
6-1 
1-0 
 6 KS Międzyrzecze0-1 
1-2 
1-1 
1-0 
1-3 
0-3* 
11-0 
1-4 
2-0 
4-2 
    0-0 
1-3 
 7 LKS II Radziechowy0-2 
1-2 
0-3 
0-1 
2-3 
3-2 
4-1 
3-2 
0-1 
0-2 
0-6 
3-1 
    

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 0-2 Zamek Grodziec Śląski 22 sierpnia, 17:00
LKS II Radziechowy 0-6 KS Międzyrzecze 22 sierpnia, 15:00
Iskra Rybarzowice 1-2 LKS Mazańcowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała).
 
GLKS Wilkowice 2-3 LKS Mazańcowice 29 sierpnia, 11:00
KS Międzyrzecze 2-0 Iskra Rybarzowice 29 sierpnia, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 1-1 LKS II Radziechowy 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: LKS II Radziechowy.
 
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 0-2 GLKS Wilkowice 5 września, 16:00
Iskra Rybarzowice 5-1 Zamek Grodziec Śląski 5 września, 16:00
LKS Mazańcowice 3-1 KS Międzyrzecze 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Iskra Rybarzowice.
 
GLKS Wilkowice 0-2 KS Międzyrzecze 12 września, 11:00
Zamek Grodziec Śląski 1-2 LKS Mazańcowice 11 września, 16:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-2 LKS II Radziechowy 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
LKS II Radziechowy 0-2 GLKS Wilkowice 19 września, 15:00
Iskra Rybarzowice 5-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 18 września, 16:00
KS Międzyrzecze 1-3 Zamek Grodziec Śląski 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: KS Międzyrzecze.
 
GLKS Wilkowice 1-1 Zamek Grodziec Śląski 26 września, 11:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2-9 LKS Mazańcowice 26 września, 16:00
LKS II Radziechowy 0-1 Iskra Rybarzowice 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Iskra Rybarzowice 0-1 GLKS Wilkowice 2 października, 15:00
LKS Mazańcowice 4-1 LKS II Radziechowy 2 października, 15:00
KS Międzyrzecze 11-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 7-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 9 października, 15:00
KS Międzyrzecze 0-0 LKS II Radziechowy 10 października, 15:00
LKS Mazańcowice 5-0 Iskra Rybarzowice 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała).
 
LKS Mazańcowice 0-2 GLKS Wilkowice 17 października, 15:00
Iskra Rybarzowice 1-2 KS Międzyrzecze 16 października, 15:00
LKS II Radziechowy 2-3 Zamek Grodziec Śląski 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: LKS II Radziechowy.
 
GLKS Wilkowice 0-3 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 24 października, 11:00
(wo)
na boisku 5-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamek Grodziec Śląski 3-0 Iskra Rybarzowice 23 października, 15:00
KS Międzyrzecze 1-1 LKS Mazańcowice 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Iskra Rybarzowice.
 
KS Międzyrzecze 0-1 GLKS Wilkowice 31 października, 14:00
LKS Mazańcowice 2-1 Zamek Grodziec Śląski 30 października, 15:00
LKS II Radziechowy 4-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
GLKS Wilkowice 2-0 LKS II Radziechowy 7 listopada, 11:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 Iskra Rybarzowice 7 listopada, 14:00
Zamek Grodziec Śląski 2-1 KS Międzyrzecze 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: KS Międzyrzecze.
 
Zamek Grodziec Śląski 0-5 GLKS Wilkowice 11 listopada, 13:30
LKS Mazańcowice 0-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 11 listopada, 13:30
Iskra Rybarzowice 6-1 LKS II Radziechowy 11 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 14 listopada

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
GLKS Wilkowice 5-0 Iskra Rybarzowice 14 listopada, 11:00
LKS II Radziechowy 0-3 LKS Mazańcowice 14 listopada, 13:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 KS Międzyrzecze 14 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 26-27 marca

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 6-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 26 marca, 15:00
KS Międzyrzecze 1-3 LKS II Radziechowy 27 marca, 16:00
LKS Mazańcowice 1-1 Iskra Rybarzowice 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Pauza: Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała).
 
LKS Mazańcowice 0-3 GLKS Wilkowice 2 kwietnia, 16:00
Iskra Rybarzowice 4-0 KS Międzyrzecze 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS II Radziechowy 3-2 Zamek Grodziec Śląski 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS II Radziechowy.
 
GLKS Wilkowice 7-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 10 kwietnia, 11:00
Zamek Grodziec Śląski 0-5 Iskra Rybarzowice 9 kwietnia, 16:00
KS Międzyrzecze 1-0 LKS Mazańcowice 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Pauza: Iskra Rybarzowice.
 
KS Międzyrzecze 1-2 GLKS Wilkowice 17 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 2-1 Zamek Grodziec Śląski 16 kwietnia, 16:00
LKS II Radziechowy 3-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 23-25 kwietnia

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
GLKS Wilkowice 2-0 LKS II Radziechowy 25 kwietnia, 11:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 6-0 Iskra Rybarzowice 25 kwietnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 2-0 KS Międzyrzecze 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia

Pauza: KS Międzyrzecze.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-3 GLKS Wilkowice 30 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 7-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 30 kwietnia, 16:00
Iskra Rybarzowice 1-0 LKS II Radziechowy 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 3 maja

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
GLKS Wilkowice 5-3 Iskra Rybarzowice 3 maja, 11:00
LKS II Radziechowy 0-1 LKS Mazańcowice 3 maja, 14:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2-6 KS Międzyrzecze 3 maja, 16:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 9-1 Zamek Grodziec Śląski 8 maja, 13:00
LKS II Radziechowy 3-1 KS Międzyrzecze 8 maja, 15:00
Iskra Rybarzowice 0-2 LKS Mazańcowice 7 maja, 17:00

Kolejka 23 - 14-15 maja

Pauza: Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała).
 
GLKS Wilkowice 1-4 LKS Mazańcowice 15 maja, 11:00
KS Międzyrzecze 4-2 Iskra Rybarzowice 15 maja, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 0-3 LKS II Radziechowy 14 maja, 17:00

Kolejka 24 - 21-22 maja

Pauza: LKS II Radziechowy.
 
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 1-6 GLKS Wilkowice 22 maja, 17:00
Iskra Rybarzowice 3-0 Zamek Grodziec Śląski 21 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 0-0 KS Międzyrzecze 21 maja, 17:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Pauza: Iskra Rybarzowice.
 
GLKS Wilkowice 2-1 KS Międzyrzecze 29 maja, 11:00
Zamek Grodziec Śląski 4-2 LKS Mazańcowice 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-0 LKS II Radziechowy 29 maja, 17:00

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
LKS II Radziechowy 1-2 GLKS Wilkowice 5 czerwca, 15:00
Iskra Rybarzowice 2-3 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 0-3 Zamek Grodziec Śląski 5 czerwca, 17:00
(wo)
w Grodźcu Śląskim; KS Międzyrzecze gospodarzem / przerwany w 10. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 27 - 12 czerwca

Pauza: KS Międzyrzecze.
 
GLKS Wilkowice 7-1 Zamek Grodziec Śląski 12 czerwca, 17:00
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2-6 LKS Mazańcowice 12 czerwca, 17:00
LKS II Radziechowy 0-2 Iskra Rybarzowice 12 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 18 czerwca

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Iskra Rybarzowice 1-2 GLKS Wilkowice 18 czerwca, 17:00
w Wilkowicach; Iskra gospodarzem
LKS Mazańcowice 9-1 LKS II Radziechowy 18 czerwca, 17:00
w Radziechowach
KS Międzyrzecze 1-4 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 18 czerwca, 17:00

Klasa A 2010/2011 (Bielsko-Biała)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas