[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2010/2011, grupa: Malbork VIII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sławek Borzechowo 26 70 23 1 2 104-21 12 0 1 58-12 11 1 1 46-9
2.  Pogoń Smętowo 26 59 19 2 5 73-38 10 0 3 43-15 9 2 2 30-23
3.  LZS Bytonia 26 51 16 3 7 70-40 10 1 2 44-15 6 2 5 26-25
4.  Meteor Pinczyn 26 47 15 2 9 87-49 8 1 4 59-26 7 1 5 28-23
5.  Szpak Skórcz 26 44 13 5 8 52-44 7 3 3 25-16 6 2 5 27-28
6.  Centrum II Pelplin 26 40 12 4 10 69-64 8 3 2 42-30 4 1 8 27-34
7.  Wisła Walichnowy 25 38 12 2 11 57-48 7 0 5 32-19 5 2 6 25-29
8.  Orzeł Borkowo 26 32 10 2 14 52-66 5 1 7 26-32 5 1 7 26-34
9.  GKS Bobowo 26 30 8 6 12 54-63 6 4 3 30-17 2 2 9 24-46 2 3 1 0 1 5-4
10.  GUKS MAS Rajkowy 26 30 9 3 14 40-64 6 2 5 23-22 3 1 9 17-42 2 3 1 0 1 4-5
11.  LZS Więckowy 26 27 7 6 13 42-64 5 4 4 26-26 2 2 9 16-38
12.  Victoria Kaliska 25 22 7 1 17 40-76 6 0 7 28-27 1 1 10 12-49
13.  OTS Osiek 26 19 5 4 17 44-106 5 1 7 30-42 0 3 10 14-64
14.  Orzeł Radziejewo 26 13 4 1 21 42-83 2 1 10 27-34 2 0 11 15-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sławek Borzechowo    5-1 3-1 2-0 1-3 4-1 5-0 3-2 2-1 5-1 5-1 8-1 10-0* 5-0* 
 2 Pogoń Smętowo1-3     1-2 0-2 3-2 3-1 3-2 2-1 5-1 3-0 5-1 3-0* 7-0 7-0* 
 3 LZS Bytonia0-3 4-1     2-1 5-1 6-2 4-2 4-0 0-0 6-1 1-3 3-0 4-0 5-1 
 4 Meteor Pinczyn1-4 1-3 1-2     4-5 2-2 6-3 7-0 9-0 6-0 3-2 5-2 7-2 7-1 
 5 Szpak Skórcz1-1 2-2 1-0 4-3     1-3 1-2 2-1 2-1 4-1 0-1 2-0 0-0 5-1 
 6 Centrum II Pelplin1-3 1-4 3-1 3-2 2-1     2-0 4-4 3-3 2-2 5-4 7-2 5-2 4-2 
 7 Wisła Walichnowy0-2 1-2 6-3 2-3 2-1 2-3     1-2 6-1 5-1 3-0* 3-1 1-0 
 8 Orzeł Borkowo1-6 1-2 1-2 1-2 2-3 4-3 0-7     5-1 2-0 2-1 2-3 2-2 3-0 
 9 GKS Bobowo1-0 1-2 2-2 2-4 1-1 1-0 2-2 2-3     4-0 1-1 4-2 7-0 2-0 
 10 GUKS MAS Rajkowy0-7 0-1 2-0 1-0 1-2 2-1 0-0 3-5 4-1     1-1 1-0 6-0 2-4 
 11 LZS Więckowy1-2 3-3 3-3 2-2 2-2 4-1 0-1 0-3* 0-6 1-0     2-0 5-2 3-1 
 12 Victoria Kaliska1-2 0-2 0-3* 1-2 1-2 4-3 5-2 3-1 3-2 1-4 3-0     4-1 2-3 
 13 OTS Osiek1-9 2-3 1-3 2-4 4-3 1-6 1-2 2-1 5-2 3-4 3-1 2-2     3-2 
 14 Orzeł Radziejewo0-4 2-4 1-4 1-3 0-1 0-1 0-2 1-3 2-5 0-3 6-0 10-0* 4-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Meteor Pinczyn 1-4 Sławek Borzechowo
GUKS MAS Rajkowy 3-5 Orzeł Borkowo
LZS Więckowy 0-1 Wisła Walichnowy
OTS Osiek 4-3 Szpak Skórcz
Pogoń Smętowo 5-1 GKS Bobowo
Victoria Kaliska 4-3 Centrum II Pelplin
Orzeł Radziejewo 1-4 LZS Bytonia

Kolejka 2 - 4-5 września

Sławek Borzechowo 3-1 LZS Bytonia
Centrum II Pelplin 4-2 Orzeł Radziejewo
GKS Bobowo 4-2 Victoria Kaliska
Szpak Skórcz 2-2 Pogoń Smętowo
Wisła Walichnowy 3-1 OTS Osiek
Orzeł Borkowo 2-1 LZS Więckowy
Meteor Pinczyn 6-0 GUKS MAS Rajkowy

Kolejka 3 - 8 września

GUKS MAS Rajkowy 0-7 Sławek Borzechowo
LZS Więckowy 2-2 Meteor Pinczyn
OTS Osiek 2-1 Orzeł Borkowo
Pogoń Smętowo 3-2 Wisła Walichnowy
Victoria Kaliska 1-2 Szpak Skórcz
Orzeł Radziejewo 2-5 GKS Bobowo
LZS Bytonia 6-2 Centrum II Pelplin

Kolejka 4 - 11-12 września

Sławek Borzechowo 4-1 Centrum II Pelplin
GKS Bobowo 2-2 LZS Bytonia
Szpak Skórcz 5-1 Orzeł Radziejewo
Wisła Walichnowy - Victoria Kaliska
goście nie dojechali
Orzeł Borkowo 1-2 Pogoń Smętowo
Meteor Pinczyn 7-2 OTS Osiek
GUKS MAS Rajkowy 1-1 LZS Więckowy

Kolejka 5 - 18-19 września

LZS Więckowy 1-2 Sławek Borzechowo
OTS Osiek 3-4 GUKS MAS Rajkowy
Pogoń Smętowo 0-2 Meteor Pinczyn
Victoria Kaliska 3-1 Orzeł Borkowo
Orzeł Radziejewo 0-2 Wisła Walichnowy
LZS Bytonia 5-1 Szpak Skórcz
Centrum II Pelplin 3-3 GKS Bobowo

Kolejka 6 - 25-26 września

Sławek Borzechowo 2-1 GKS Bobowo
Szpak Skórcz 1-3 Centrum II Pelplin
Wisła Walichnowy 6-3 LZS Bytonia
w Gniewie
Orzeł Borkowo 3-0 Orzeł Radziejewo
Meteor Pinczyn 5-2 Victoria Kaliska
GUKS MAS Rajkowy 0-1 Pogoń Smętowo
LZS Więckowy 5-2 OTS Osiek

Kolejka 7 - 2-3 października

OTS Osiek 1-9 Sławek Borzechowo
Pogoń Smętowo 5-1 LZS Więckowy
Victoria Kaliska 1-4 GUKS MAS Rajkowy
Orzeł Radziejewo 1-3 Meteor Pinczyn
LZS Bytonia 4-0 Orzeł Borkowo
Centrum II Pelplin 2-0 Wisła Walichnowy
GKS Bobowo 1-1 Szpak Skórcz

Kolejka 8 - 9-10 października

Sławek Borzechowo 1-3 Szpak Skórcz
Wisła Walichnowy 6-1 GKS Bobowo
Orzeł Borkowo 4-3 Centrum II Pelplin
Meteor Pinczyn 1-2 LZS Bytonia
GUKS MAS Rajkowy 2-4 Orzeł Radziejewo
LZS Więckowy 2-0 Victoria Kaliska
OTS Osiek 2-3 Pogoń Smętowo

Kolejka 9 - 16-17 października

Pogoń Smętowo 1-3 Sławek Borzechowo
Victoria Kaliska 4-1 OTS Osiek
Orzeł Radziejewo 6-0 LZS Więckowy
LZS Bytonia 6-1 GUKS MAS Rajkowy
Centrum II Pelplin 3-2 Meteor Pinczyn
GKS Bobowo 2-3 Orzeł Borkowo
Szpak Skórcz 1-2 Wisła Walichnowy

Kolejka 10 - 23-24 października

Sławek Borzechowo 5-0 Wisła Walichnowy
Orzeł Borkowo 2-3 Szpak Skórcz
Meteor Pinczyn 9-0 GKS Bobowo
GUKS MAS Rajkowy 2-1 Centrum II Pelplin
LZS Więckowy 3-3 LZS Bytonia
OTS Osiek 3-2 Orzeł Radziejewo
Pogoń Smętowo 3-0 Victoria Kaliska
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 30-31 października

Victoria Kaliska 1-2 Sławek Borzechowo
Orzeł Radziejewo 2-4 Pogoń Smętowo
LZS Bytonia 4-0 OTS Osiek
Centrum II Pelplin 5-4 LZS Więckowy
GKS Bobowo 4-0 GUKS MAS Rajkowy
Szpak Skórcz 4-3 Meteor Pinczyn
Wisła Walichnowy 1-2 Orzeł Borkowo

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Sławek Borzechowo 3-2 Orzeł Borkowo
Meteor Pinczyn 6-3 Wisła Walichnowy
GUKS MAS Rajkowy 1-2 Szpak Skórcz
LZS Więckowy 0-6 GKS Bobowo
OTS Osiek 1-6 Centrum II Pelplin
Pogoń Smętowo 1-2 LZS Bytonia
Victoria Kaliska 2-3 Orzeł Radziejewo

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Orzeł Radziejewo 0-4 Sławek Borzechowo
LZS Bytonia 3-0 Victoria Kaliska
Centrum II Pelplin 1-4 Pogoń Smętowo
GKS Bobowo 7-0 OTS Osiek
Szpak Skórcz 0-1 LZS Więckowy
Wisła Walichnowy 5-1 GUKS MAS Rajkowy
Orzeł Borkowo 1-2 Meteor Pinczyn

Kolejka 14 - 26-27 marca

Sławek Borzechowo 2-0 Meteor Pinczyn
Orzeł Borkowo 2-0 GUKS MAS Rajkowy
Wisła Walichnowy 3-0 LZS Więckowy
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Szpak Skórcz 0-0 OTS Osiek
GKS Bobowo 1-2 Pogoń Smętowo
Centrum II Pelplin 7-2 Victoria Kaliska
LZS Bytonia 5-1 Orzeł Radziejewo

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

LZS Bytonia 0-3 Sławek Borzechowo
Orzeł Radziejewo 0-1 Centrum II Pelplin
Victoria Kaliska 3-2 GKS Bobowo
Pogoń Smętowo 3-2 Szpak Skórcz
OTS Osiek 1-2 Wisła Walichnowy
LZS Więckowy 0-3 Orzeł Borkowo
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GUKS MAS Rajkowy 1-0 Meteor Pinczyn

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Sławek Borzechowo 5-1 GUKS MAS Rajkowy
Meteor Pinczyn 3-2 LZS Więckowy
Orzeł Borkowo 2-2 OTS Osiek
Wisła Walichnowy 1-2 Pogoń Smętowo
Szpak Skórcz 2-0 Victoria Kaliska
GKS Bobowo 2-0 Orzeł Radziejewo
Centrum II Pelplin 3-1 LZS Bytonia

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Centrum II Pelplin 1-3 Sławek Borzechowo
LZS Bytonia 0-0 GKS Bobowo
Orzeł Radziejewo 0-1 Szpak Skórcz
Victoria Kaliska 5-2 Wisła Walichnowy
Pogoń Smętowo 2-1 Orzeł Borkowo
OTS Osiek 2-4 Meteor Pinczyn
LZS Więckowy 1-0 GUKS MAS Rajkowy

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Sławek Borzechowo 5-1 LZS Więckowy
GUKS MAS Rajkowy 6-0 OTS Osiek
Meteor Pinczyn 1-3 Pogoń Smętowo
Orzeł Borkowo 2-3 Victoria Kaliska
Wisła Walichnowy 1-0 Orzeł Radziejewo
Szpak Skórcz 1-0 LZS Bytonia
GKS Bobowo 1-0 Centrum II Pelplin

Kolejka 19 - 30 kwietnia

GKS Bobowo 1-0 Sławek Borzechowo
Centrum II Pelplin 2-1 Szpak Skórcz
LZS Bytonia 4-2 Wisła Walichnowy
w Zblewie
Orzeł Radziejewo 1-3 Orzeł Borkowo
Victoria Kaliska 1-2 Meteor Pinczyn
Pogoń Smętowo 3-0 GUKS MAS Rajkowy
OTS Osiek 3-1 LZS Więckowy

Kolejka 20 - 3 maja

Sławek Borzechowo 10-0 OTS Osiek
(wo)
na boisku 10-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Więckowy 3-3 Pogoń Smętowo
GUKS MAS Rajkowy 1-0 Victoria Kaliska
Meteor Pinczyn 7-1 Orzeł Radziejewo
Orzeł Borkowo 1-2 LZS Bytonia
Wisła Walichnowy 2-3 Centrum II Pelplin
Szpak Skórcz 2-1 GKS Bobowo

Kolejka 21 - 7-8 maja

Szpak Skórcz 1-1 Sławek Borzechowo
GKS Bobowo 2-2 Wisła Walichnowy
Centrum II Pelplin 4-4 Orzeł Borkowo
LZS Bytonia 2-1 Meteor Pinczyn
Orzeł Radziejewo 0-3 GUKS MAS Rajkowy
Victoria Kaliska 3-0 LZS Więckowy
Pogoń Smętowo 7-0 OTS Osiek

Kolejka 22 - 14-15 maja

Sławek Borzechowo 5-1 Pogoń Smętowo
OTS Osiek 2-2 Victoria Kaliska
LZS Więckowy 3-1 Orzeł Radziejewo
GUKS MAS Rajkowy 2-0 LZS Bytonia
Meteor Pinczyn 2-2 Centrum II Pelplin
Orzeł Borkowo 5-1 GKS Bobowo
Wisła Walichnowy 2-1 Szpak Skórcz

Kolejka 23 - 21-22 maja

Wisła Walichnowy 0-2 Sławek Borzechowo
Szpak Skórcz 2-1 Orzeł Borkowo
GKS Bobowo 2-4 Meteor Pinczyn
Centrum II Pelplin 2-2 GUKS MAS Rajkowy
LZS Bytonia 1-3 LZS Więckowy
Orzeł Radziejewo 4-4 OTS Osiek
Victoria Kaliska 0-2 Pogoń Smętowo

Kolejka 24 - 28-29 maja

Sławek Borzechowo 8-1 Victoria Kaliska
Pogoń Smętowo 7-0 Orzeł Radziejewo
(wo)
na boisku 7-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
OTS Osiek 1-3 LZS Bytonia
LZS Więckowy 4-1 Centrum II Pelplin
GUKS MAS Rajkowy 4-1 GKS Bobowo
Meteor Pinczyn 4-5 Szpak Skórcz
Orzeł Borkowo 0-7 Wisła Walichnowy

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Orzeł Borkowo 1-6 Sławek Borzechowo
Wisła Walichnowy 2-3 Meteor Pinczyn
Szpak Skórcz 4-1 GUKS MAS Rajkowy
GKS Bobowo 1-1 LZS Więckowy
Centrum II Pelplin 5-2 OTS Osiek
LZS Bytonia 4-1 Pogoń Smętowo
Orzeł Radziejewo 10-0 Victoria Kaliska
(wo)
na boisku 10-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

REKLAMA

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Sławek Borzechowo 5-0 Orzeł Radziejewo
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Kaliska 0-3 LZS Bytonia
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Smętowo 3-1 Centrum II Pelplin
OTS Osiek 5-2 GKS Bobowo
LZS Więckowy 2-2 Szpak Skórcz
GUKS MAS Rajkowy 0-0 Wisła Walichnowy
Meteor Pinczyn 7-0 Orzeł Borkowo

Klasa A 2010/2011 (Gdańsk IV)

Klasa B 2010/2011 (Malbork IX)
Klasa B 2010/2011 (Malbork VII)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas